Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość Angel_81
wspolczuje Ci isk ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak wino
taka taka --> bedzie dopiero jakieś 2 miesiące, a ty? isk --> najszczersze kondolencje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko 🌼 Ostatnio bywam tu zadko ale ciesze sie ze topik zyje :) U mnie bez zmian,wszystko w najlepszym pozadku :) Pozdrawiam wszystkich 🌼 do isk : ile mialas lat jak sie poznaliscie? współczuje Ci i skladam kondolencje oraz zycze wszystkiego dobrego i choc troszke usmiechu {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka - taka
ja jestem z moim J. od 6 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka - taka
ja również bardzo współczuję nigdy nie przejmowałam sie krzywymi spojrzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet jak wino
mnie bawią te spojrzenia innych, i wywołują u mnie reakcje typu, że gdy ktos własnie tak się jopi na nas to wtedy specjalnie żeby ta osoba widziała całujemy się czy przytulamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
witam was ja dzisiaj mialam ubaw oj tak cudnie się ubrałam, uczesałam, umalowałam a w salonie mój męzczyzna miał gościa - jakiś tam facet od interesów...... no i jak mnie zobaczył to o mało nie spadł z kanapy.... ja zwykle tego nie zauważam bo mnie to zupełnie nie interesuje, no ale jak wyszedł gość to widziałam TĘ DUMĘ w oczkach misiaczka, ojej ile się nagadał, nabijał z faceta, jaką to dumą nie tryskał jak oświadczył przedstawiając mnie jako swoją żonę - choć oczywiście to nie prawda, od 5 lat zresztą- . Uwielbiam jak taki jest - poniekąd troszeczke zazdrości pewnie przez niego przechodzi ale ta duma jest jednak większa. no i oczywiście fryzurke troche zburzył i makijaż zresztą też hihi ah ta próżnośc kobieca ale czasem sprawia przyjemność pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
ISK:: współczuje i składam kondolencje nie wiem co dodać bo tak na prawde wiem że kiedyś sama przez to przejde i nawet nie chce o tym myśleć............ pewnie jak każda z nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
no i markotnie mi się coś zrobiło papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alciach Podobnie jak Ty nawet nie chce myslec co bedzie kiedy zabraknie mojego kochanego :( .Nie potrafie sobie tego wyobrazic..... Dlatego ciesze sie kazdym dniem,jestem szczesliwa i chce tego szczescia nałapac jak najwiecej ..... Pozdrawiam wszsytkich cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
a dzisiaj kłótnia nie wiadomo o co............. a ja się chyba wyprowadzam to "chyba" niepotrzebne wpisałam ale i tak nie żałuje a wszystko co pisałam i tak prawdą jest pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebella
moj maz jest 13l starszy i juz sie pie... to nie jest dobrze.a jestesmy tylko 4l po slubie i jest 3l dziecko.inne mysli,inne reakcje,inny swiatopoglad itp.razem a jednak osobno.a kiedys bylo cudownie i wydawalo mi sie ze bedzie to szczesliwy zwiazek i wcale nie bylam mlodziutka jak sie pobieralismy.ialam 30l.dziwne sa takie zwiazki.jedno sie szybciej starzeje niz drugie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko chciałam napisac ze choc to strasznie boli bo bardzo go kochałam to dobrze sie stalo...mam dosyc ciągłego oszukiwania mnie...a wiem ze oszukuje rowniez swoją nową babke:( to była gra na moich uczuciach.....zyc mi sie nie chce...ja mu zaufałam a on chciał tylko bzykac młoda laske:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
hhahah a mowilam ze im na dupie zalezy:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapaciaja
goldi - masz na mysli "im"="facetom"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Goldi: niestety ale nie ma reguły.Psuc sie moze i w zwiazkach bez roznicy wieku i w zwiazkach z duza rownica wieku. U mnie bez zmian.Jest super,wrecz mam wrażenie ze czym dluzej sie znamy to jest lepiej. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldi - może ty masz
tylko dupę do zaoferowania i dlatego masz takie podejście do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana w starszym
goldi poprostu jest nieszcześliwa i dlatego jest taka złośliwa....... współczujmy jej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
oj pepe co prawda jeszcze nie byłam na twoim topicu ale jeśli chodzi ci o to mysle to złe miejsce wybrałeś. My wszystkie prawie tutaj mamy swoich M. No a ja oczywiście się nie wyprowadziłam bo jak..... ale nagadac sie musiałam bo jak...... doły, jakis stres, zespół napięcia i juz swiruje i chyba sama szukam starczki byleby sie na kimś wyładować ----- no tylko czemu zawsze na niego to spada. musze nad tym popracowac bo moje humorki już nawet mnie wkurzają, a złośliwośc moje wtedy nie zna granic Stokrotko fajna kobitka z Ciebie lubie czytać co piszesz moje wpisy sa chyba od str. 23 taaakie przydługawe więc możesz sobie poczytać kliknij skąd jesteś, ja mieszakm w dąbrowie górniczej, jak gdzieś blisko mieszkasz może sie poznamy? a może ktoś inny, czasem cierpie na samotność. wszystkie moje kumpele mieszkaja prawie 100km ode mnie i mam w sumie tutaj tylko 1 kumpele zapraszam na kawuche może być w czwórke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Alciah: Staram sie na bierzaco czytac wpisy.Mam wrażenie że z Ciebie również fajna kobitka :) .Ja mieszkam na dolnym sląsku-blisko Wrocławia wiec chyba troszke daleko mamy do siebie.Na razie został nam kontakt \"topikowy\" :D a co bedzie pózniej to zobaczymy.Pozdrawiam goraco🌼 Pozdrowienia dla calej reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alciah
ok. Stokrotko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel_81
pepe..ale Ty jestes zonaty ........ wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko, pozdrawiam...u mnie dalej wszystko super, chociaż przesilenie jesienne źle na mnie wplywa i też zdarza mi się wspiąć się na wyżyny ...złośliwości...ale podobno złośliwość świadczy o inteligencji :) Mój ukochany dalej jest moim ukochanym i dalej jest starszy :) Osobnikom typu goldi wspólczuję i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigantomania ciesze sie ze wszystko u Ciebie i w Twoim zwiazku jest OK :) To podobnie jak u mnie.Jestem naprawde szczesliwa :) A co do Goldi...hmmmm.....bez niej topik by juz chyba umarl :O Pozdrowienia dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do stokrotki
czy momentami nie masz wrażenia ze on jest starszy nawet od twojego taty? czy momentami nie zachowuje sie wobec Ciebie jak ojciec?zamiast jak partner?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam na pytania powyzej nie jest starszy od mojego taty....nie zachowuje sie jak moj ojciec ani ja tez nie odczowam czegos takiego.....jest jak najbardziej moim partnerem.....dziwne to jest ale tak naprawde to my nie odczowamy tej roznicy wieku-powaznie! pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×