Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość upupup
doppel herz naewt nie wiesz jak bardzo sie mylisz nigdy nie narzekalam na powodzenie u rowiesnikow poprostu sie zakochalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
teraz ja Ciebie popieram ;) Mam tą samą sytuacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
18 lat :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
Kupił za co? No chyba, że masz można kupić kogoś za czułość i poczucie bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 stolatka z 47 letnim facetem Jakbym był twoim ojcem to zamknął bym cię w szafie i tak długo tam trzymał aż byś zmądrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
doppel herz i znowu sie mylisz.nie kupil mnie.jestesmy na tym samym poziomie materialnym.musisz poszukac innego argumentu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
ja mam 23 lata a mój partner 41. 18 lat to różnica między nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak bym cię zamknął w szafie i zakazał kontaktów. Zgłosiłbym to na prokuraturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
Na prokurature?? A co to ma do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna starszego faceta
a co, jesli poznajesz faceta i jest...taki, o jakim zawsze marzylas - daje Ci poczucie bezpieczenstwa, czulosc, pasujecie do siebie intelektualnie i nie tylko :P , czujesz sie przy nim jak jeszcze przy zadnym sie nie czulas, aaa i zony nie ma, byla, ale wyszla ze smieciami i juz nie wrocila :P i jedyne "ale" to...wiek - zrezygnowalabys ze szczescia, nawet jesli jest ulotne? moze nie bedzie tak zawsze, ale...teraz JEST, chwilo trwaj, jestes piekna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
HaHaHa :D Rozbawiłeś mnie teraz :D Po czym doszedłeś do takich wniosków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
moja wypowiedz dotyczyła Doppel'a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna starszego faceta
18 lat ---> no ja mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
A z Tobą panienko się zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
Doppel... czyżby Ci się argumenty wyczerpały? Chętnie poczytam jeszcze, bo widze, że wiesz więcej na temat mojego związku niż ja sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z facetem o 14 lat starszym.. Uważam że lepiej być nie może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 lat
I pewnie też wykorzystujesz i manipulujesz psychicznie swoją partnerką? :P Uważaj bo Doppel zgłosi to prokuraturze :P Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 18 lat i PANNA STARSZEGO FACETA Wydaje mi sie ze osoby ktore tego nie przezyja nigdy nie zrozumieja. Doppel Herz jest przykladem takiej wlasnie osoby. Takich zwiazkow jak moj jest wiele ale ludzie jeszcze nie potrafia tego zaakceptowac.Kochamy sie i nie robimy tym nikomu krzywdy . Pozdrawiam wszystkich(bez wzgledu na podejscie do \"tego\" tematu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nevermore-
czytam to i az mi sie plakac chce,,, zrobilam raz taki bład - i nigdy wiecej, tylko ze własnie znowu tak trafilam-i 3mam sie od goscia z daleka, nie ma sensu zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sorry ale
"jesteśmy na tym samym pozimie inetelektualnym " :D:D:D:D:D Tobie głupote wybaczam bo jesteś młoda ale koleś co dawno temu skończył 40 lat jest na takim samym pozimie co ty ?? toż to jakiś pojeb i bezgłów :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem bossssssska
Po 1-sze: każdy ma swoje życie i każdy sam o nim decyduje. Po 2-gie: Ja też jestem w związku ze starszym mężczyzną i jestem bardzo szczęśliwa. Po 3-cie: DAJ SPOKOJ, CZŁOWIEKU (to do \"DOPPEL HERZ\"...\"). To nie Twoja sprawa. Możesz mieć swoją opinię, ale nie możesz krytykować kogoś za to, że jest ze starszym partnerem, albo się wywyższać mówiąć o tym co byś zrobił na miejscu jej ojca, o kuratorach itd. mówiąc z pogardą o jej decyzjach. Jesteśmy dorosłe, nikt nikogo do niczego nie zmusza. Nie podoba Ci się, to nie żyj w takim związku, ale nie krytykuj życia innych. Może są szczęśliwsi od Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pasierbicy
"a co, jesli poznajesz faceta i jest...taki, o jakim zawsze marzylas - daje Ci poczucie bezpieczenstwa, czulosc, pasujecie do siebie intelektualnie i nie tylko" Możesz mi wyjaśnić co to znaczy???? Jak stary koleś moze być tak głupi jak podlotek i jeszcze tym uwieść małolatę???????? Poczucie bezpieczeństwa poczujesz przy nim jak za rok będziesz dzwonić po erkę bo koles ze starości będzie miał zawał :D:D:D:D A jak kopnie w kalendarz to dziedziczą po nim jego dzieci więc bezpieczeństwo przy ramolu jest złudne :D:D:D:D:D Czułość no tu mnie totalnie rozbroiłaś jak możesz cieszyć się z okazywania czułości przez tonę zmarszczek i zwiotczałej skóry :D:D:D ty jesteś jakaś skrzywiona psychicznie !!!!!!!!! Może psychiatra !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra przyda się
osobie, która pisząc o zawale, śmierci, zmarszczkach ryczy z radości jak głupia , co pokazują mordki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra przyda się
A jezeli uważasz, że czułość można dac tylko przez gładką i napięta skórę.... Szkoda mi Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jasne że
miłości doznaje się tylko przy staruchu :D:D:D:D:D:D:D weż ty walnij się w łeb to może przejrzysz na oczy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no jasne że
albo lepiej zasponsoruj kochanemu operacje plastyczną :D:D niech mu popodnoszą tu i tam :D:D:D bo za 2 lata to na bal przebierańców nie będzie musiał już maski kupować :D:D:D bo z spod tych zmarszcek nikt go pie pozna :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ależ musisz być dumna ze swojego faceta:D:D:D A jacy dumni są twoi rodzice, że córcia zadaje się z takim przystojniakiam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychiatra przyda się
Mam do Ciebie prośbę-postaraj się pamietac to, co teraz piszesz najdłużej jak możesz, lata całe. Bardzo Cię o to proszę. Poza tym-mój mąż jest ode mnie starszy o 3 lata-nie wiesz do kogo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaaa....
Nie chcę nikogo oceniać bo nie znam Waszych związków.. ale czy wypowiadające sie tu kobiety przeżyły chociaż 5 lat ze swoim starszym partnerem? bo zazwtyczaj po takim czasie wszystkie wady wychodza i dopiero zaczyna sie prawdziwe zycie.. to samo dzieje sie w związku dwojga młodych ludzi- ale zazwyczaj takie osoby wiecej łączy jeśli się kochają- sport, seks, spontaniczniosc, pragnienie zalozenia rodziny- slub, dzieci.. czy sa tu panie majace conajmniej 5-letni staż? jesli tak to czy moglyby sie wypowiedziec? Jednakze wszystkim życze szczescia bo jak wiadomo, wyjątki czynią regułę wiec nei mozna wszystkiego generalizowac. Jestem szczęsliwa ze swoim o 3-lata starszym partnerem i szczerze życz e tego szczescia wszystkim kobietom z swoimi partnerami pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×