Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość A ja jestem szczęsliwa...
Ale tu niektóre kobiety są wredne...i nieokrzesane...A fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem szczęsliwa...
Ale tu niektóre kobiety są wredne...i nieokrzesane...A fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem szczęsliwa...
Ale tu niektóre kobiety są wredne...i nieokrzesane...A fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem szczęsliwa...
Ale tu niektóre kobiety są wredne...i nieokrzesane...A fujjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
żałosny brak tolerancji i jakaś zazdrość ?? ze komuś może być dobrze, lepiej ..bo jak tu porównywać młodzika , nieokrzesanego jeszcze i delikatnie mówiąc niedojrzałego z mądrym, znającym życie mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
sporo osób martwi sex... zapewniam was to nie jest problem starszych mężczyzn..utarło się tak mówić ze stery to już impotent.. ale naprawdę jest tak że mając zniedbaną żonę - rówieśniczkę nie myśli się o tym że nawet może by się chciało.. a zresztą ta zona często friga robi wszystko zeby uśpić faceta w tych sprawach i patrzy na niego jak na kogoś kto ma zarabiać i dawać pieniądze co mięsiąc.. A mężczyzna pragnie zeby ta kobieta widziała w nim nie tylko ostoję ale i kochanka, stąd po troszę te związki z młodszymi.. w ten sposób rodzi się miłość i więż ..a ze mezczyzna mądrzejszy , bo starszy to ta miłość jest inna...piękniejsza, cieplejsza.. A sex..uwierzcie niedowiarki nieszczęśliwe NIE ILOŚĆ SIĘ LICZY , ALE JAKOŚĆ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzial co wiedzial
dlugo stroi, krótko gra taki facet po 50 ce. A ze młode dziewcze jeszcze nie do konca rozbudzone ma zmysly to taka długa wstępna gra im odpowiada. Gorzej jak obudzi się w niej demon sexu, a pan juz tylko popatrzeć będzie mógł i co najwyżej palcówkę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
to nie była wypowiedz "faceta" , jestem kobietą..mój nick jest mylący ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
a to czy długo "stroi" i jak gra to myślę ze wiem lepiej od Ciebie.. Twój problem polega na tym ze myślisz utartym schematem.."no bo po się wychylać"? niestety Polacy mają to do siebie ze nie wyściubią nosa zza swego poletka a jak ktoś to zrobi to cepem po głowie,, a potem utyskiwanie i żal do wszystkich o wszystko.. Proponuję rozszerzyć horyzonty ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
ale nie ma co się dziwić skoro ministrem edukacji jest Giertych a obok niego Leper..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
ja jestem stary i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
a czujesz sie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
już Ty dobrze wiesz jak mój Marianku kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold -misteria
hahaha brzydka zaniedbana zona i super ładna i zadbana kochanka oj zal mi was mowcie i wmawiajcie sobie ze ci te wasze strsze połwki to takie hero zyciowe. jak wy sie nie wstydzicie takiego faceta matce i ojcu przedstawic, oni sa czasem starsi od rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold -misteria
i mam w glebokim powazniu czy mnie tu chcecie czy nie to forum publiczne i bede tu pisac do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwsza od gold-misterii
ojjjj biedna gold-misterio alez Ci sie spodobal ten topik.Nikt Cie stad nie wygania.Pisz do woli,ulzyj swym cierpieniom.Dogryzaj nam,dogaduj i ponizaj i uwierz ze wszystko kiedys obruci sie przciwko Tobie :p a moze zalóż osobny topik typu" jak zyc ze zgredami itp" bo przeciez Ty wiesz najlepiej jak to jest.Nigdy nie bylas w takim zwiazku bo pewnie masz juz swoje latka ale masz wielki dar przekonywania innych jak to byc szczesliwa sama bedąc nieszczesliwa,zakompleksiona zlosliwa baba.Ale my Ci to wybaczamy bo pewnie przechodzisz teraz menopauze[wiem jak to bylo z moja babcia] a wtedy ma sie takie humorki :p Zapraszamy do dalszej dyskusji bo bez Ciebie droga gold-misterio to juz nie bedzie ten topik :D:D:D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwsza od gold-misterii
gold-misteria zamilkla......chyba zaklada ten swoj nowy topik.....achhh ta nasza wszystko wiedzaca,wszechobecna goldiiii Ale mamy nadzieje ze jeszcze powroci i zablysnie swym blaskiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: szczesliwsza Masz mistrza :) Ciekawie sie robi na topicu, chociaz odbiegamy od tematu. Wracajac do tematu: wnioski sa dwa: milosc nie zaglada w metryke i nigdy nie mow nigdy :) Ja bylam wrecz zbulwersowana jak moj \'cos\' mi zasugerowal... Nawet sie z nim o to poklocilam... A teraz jestem zakochana po uszy. I zaden facet tak o mnie nie dbal; jestesmy fajna para. Chociaz zastanawia mnie czasem, jak to bedzie, jak w tym roku pojedziemy na wakacje... Beda sie ludze gapic :) Ale mnie to rybka, jestem szczesliwa przy nim , a co dalej - czas pokaze... Nieczesto zdarza sie byc zakochanym z wzajemnoscia... A jesli ktos ma obiekcje, ze mlodsza ze starszym, to moze rowniez miec obiekcje co do przyszlosci zwiazkow, gdzie jedna osoba jest np brzydka, chora, czy niepelnosprawna (chociaz nie chcialabym wieku sredniego, czy starosci odnosic do niepelnosprawnosci). Chodzi o to, ze kazdy zasluguje na milosc i szczescie. Nie tylko mlodzi i piekni... Moj jest fajnym facetem , swietnie sie dogadujemy, a w wyrze jest nie do opisania. Ale mysle, ze gdyby nawet mial jakies klopoty w tej kwestii... Seks jest wazny, ale nie jest najwazniejszy w zyciu... Smieszne sa argumenty, ze ktos nie moze, czy nie bedzie mogl... Jesli ktos stawia znak rownosci miedzy miloscia a seksem, to nie jest zbyt wartosciowym czlowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwsza od gold-misterii
Priekrasnaja brunhilda Tak trzymac!!Milosc nie patrzy na metryke!!Kochaj i szalej nie pyaj co dalej!!!Czas pokaze!!! "...wielka milosc nie wybiera,czy jej chcemy nie pyta nas wcale ,wielka milosc wielka sila zostajemy jej wierni na zawsze..." :D:D:D:D:D pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
A moi rodzice kochają mojego dziubka. ON nie jest od nich starszy, mama ma 63 lata a mój kochany 46. Ja mam 28...No i co...ani ja nie jestem głupią smarkulą, ani On wstrętnym starym zgredem ani moi rodzice młodszymi od Niego. Gold Misterio, możesz się wyżywać do woli, cały czas uważam, że masz dziwnie osobisty stosunek do sytuacji i bardzo się emocjonujesz...czyli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
drogie Panie, nie atakujcie tak bardzo goldi, bo bez niej będzie za słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
a gdziż to mój Marian 61?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigantomania - niemal identyczne liczby jesli chodzi o wiek!!! nie wierze!! :) Buziaki dla wszystkich, co wierza w Milosc :) bo: zwycieza wszystko i jak nie pierdyknie... nie wiadomo kiedy i do kogo... Taki life. A moze lepiej kochac goscia starszego i dobrego, a nie jakiegos cwaniaczka w naszym wieku? :) Ech i te zalety \'starszej generacji\', trzeba sprobowac, zeby kumac o co chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
Jestem kochany.. Musimy się "bronić" przed Goldi ..zeby nie było że strasi mężczyżni wzięli sobie głupie kobiety... a zresztą nie mogę przejść obojętnie gdy ktoś takie bzdury wypisuje na temat który dotyczy mnie i Ciebie , C15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
kobietki kochane! poczytajcie jej pisanie trochę wstecz. Przecież Ona Was zwyczajnie prowokuje, zebyście się wściekały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
do c15 to jej się nie udało ..nie wściekam się.. i myślę sobie że Goldi jedynie co udało się to wypaść żałośnie.. Biedna Goldi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
...a tak naprawdę, odnoszę wrażenie, że Goldi jest mlodą, zpewne atrakcyjną kobietą, której się jakoś inaczej życie ułożyło. Musicie dziewczęta zrozumieć, że wśród nas, "straych pryków" też trafi się jakiś palant. I może właśnie na takiego palanta trafiła Goldi. A jeśli trafił to nie dziwię się jej stosunku do starszych, czy jak woli Goldi, starych pryków. Brunchilda i Gigantomania, gratuluję otwartości poglądów. No i pozdrawiam mojego Mariana 61. Ja C15 = Cesiek, mam 15 lat, Marian 61 = Maryśka, ma 61 lat . He, he.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
...a tak naprawdę, odnoszę wrażenie, że Goldi jest mlodą, zpewne atrakcyjną kobietą, której się jakoś inaczej życie ułożyło. Musicie dziewczęta zrozumieć, że wśród nas, "straych pryków" też trafi się jakiś palant. I może właśnie na takiego palanta trafiła Goldi. A jeśli trafił to nie dziwię się jej stosunku do starszych, czy jak woli Goldi, starych pryków. Brunchilda i Gigantomania, gratuluję otwartości poglądów. No i pozdrawiam mojego Mariana 61. Ja C15 = Cesiek, mam 15 lat, Marian 61 = Maryśka, ma 61 lat . He, he.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm.....topik widze ciekawy sie robi :) Wypowiadaja sie tu i wtajemniczeni i tacy typu gold-misteria. Ale powiedzcie sami czym bylby ten topik bez goldi?No czym?Przecierz tacy ludzie tez sa potrzebni....chociazby po to zeby bylo...smiesznie :D Droga Gold-misterio my sie na ciebie nie wsciekamy,jedyne co w nas mozesz wzbudzic to litosc i pozalowanie.Rozejrzyj sie do okola.Swiat jest piekny!!!A ty sie uparlas zeby byc taka wredna i zgryzliwa baba.Jesli jestes nieszczesliwa napisz-moze pomozemy.Czy nie lespiej byc dobrym czlowiekiem?Moze brakuje Ci kogos bliskiego-co wcale by mnie nie zdziwilo-bo faceci raczej nie przepadaja za takimi kobietami jak Ty.Zastanow sie jaki masz cel w tym co robisz.Zastanow sie nad soba...... pozdrawiam wszystkie wtajemniczone 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
Może gdybyście z nią inaczej rozmawiały to w chwili dobrej woli( w cojednak wątpię,wybacz Goldi), podzieli się z Wami swoim, jakże niemałym doświadczeniem, i być może niejedna z Was nie zostanie taką właśnie " Goldi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×