Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość i doświadczeni
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
ale to mlodzi maja wiecej pomyslow prawda? sa bardziej namietni. dla mnie seks z duzo starszym partnerem kojarzy sie z nuda i zgaszonym swiatlem. choc moge sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo się mylisz
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benny hill
ok myle sie napiszcie cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllaaaaarrr
a ja....nie kapuje..co mlode kobiety...widza w zwiazkasz ze starszymi panami...no i o ile wiem starsze panie lubia mlodszych panow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli mowa o seksie
to fajne jest to, że nie trzeba niczego uczyć, pokazywać...i on też niczemu się nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabel
mam porównanie, byłam w 3letnim zwiazku z facetem o 20 lat starszym oraz z facetem o 10 lat młodszym... kazdy układ ma swoje zalety i wady. Starszy owszem, poczucie bezpieczeństwa, zabezpieczenie materialne, elegancja francja, kolacyjki w retsauracjach, kwiaty bez okazji, wyjazdy, wspólne rozmowy po swit przy winie, seks spokojny, zawsze dobrze przemyslana sceneria.. rozsadek, odpowiedzialnosc... Młodszy..hm, totalny odjazd, nie jest sie pewnym dnia ani nocy, żywioł, ekstaza, kompletny brak odpowiedzialnosci za cokolwiek, miłosc, miłosc, miłosc, spotkania o drugiej w nocy tylko po to by sie kochać, szaleństwo, nakładanie prezerwatywy drżacymi rekami bo już sie nie mozna doczekać.. potem chichy smichy do rana, obgadywanie znajomych, piwo, niestety, brak powaznych perspektyw na przyszłosc, bo facecik zyje chwilą... Niech kazda wybiera co jej pasuje. Mnie w końcu zmeczyli oboje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój TSRASZY partner jeśli chodzi o seks jest mistrzem. Jego młodzi poprzednicy nie dorastali Mu do pięt. Nie ucieka też od tzw nowości. Jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak to jest
Oj, seks z panem mocno po 40-stce to obled... Namietnosc, podziw dla kobiety. Wszystko dokladnie tak, jak sobie mozna wymarzyc... Urozmaicenie, filozofia 'jestem tu po to, zeby Tobie bylo dobrze'... I jednak doswiadczenie - rzeczy, o ktorych 30-latkowie nie maja pojecia, hi,hi. Pewnie wypracowane na zasadzie prob i bledow z roznymi kobietkami - tego nie ma w poradnikach, a na pewno nie w 'filmikach'... Moj mnie wiecznie zaskakuje - bogaty ma repertuar :)) Czasem nic nowego, ale w takiej jakosci, ze ach... I wlasnie nie 'przy zgaszonym swietle' - nie wstydzi sie nagosci, uwielbia patrzec i podziwiac... Coz jeszcze - cudowny seksik francuski - dla niego wieksza frajda jak on-mi. Glowny cel, satysfakcja i punkt honoru - zeby kobiecie bylo dobrze... Ja mam wrazenie, ze 30-latek jak juz robi minetke, to po to, zeby mu bylo latwiej wejsc, a 40-latek, zeby doprowadzac kobiete do rozkoszy, obserwowac jak jej cialo reaguje na poszczegolne pieszczoty... Poza tym... pewnie myslicie, ze maja jakies problemy itp - Moj nie ma zadnych, a kazdy moj poprzedni 'mlodzieniaszek' musial byc 'dopieszczony ' przed stosunkiem... No i moj pan strasznie latwo sie nakreca, co mnie strasznie zaskakuje i wrecz smieszy - wystarczy dlugi buziak - nawet po seksie - on juz gotowy :) Oj, dlugo by pisac, to trzeba przezyc... Jasne, ze dobrzy i kiepscy kochankowie bywaja w kazdej 'kategorii wiekowej'. Ale cos z tymi panami po 40-stce jest, bo ja takie same opinie slyszalam, zanim sama sprobowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldi misteria
muszę spróbować... tylko gdzie znaleść takiego ogiera.. jak się poznaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armora
moj Mężczyzna (jak to dumnie brzmi ;)) ma 35 lat, wiec jest po srodku kategorii wiekowej panow 30stek i 40stek. ale zwiazek z Nim.... poezja :) zero traktowania mnie (mam 20 lat) jak malej dziewczynki, czyli po tatuskowemu, mnostwo energii, pomyslow, tylko troche sie krempuje jeszcze przy moich znajomych. a sex z Nim....ehhhh juz mi sie mordka usmiecha. przed Nim mialam 3 partnerow w moim wieku i nie ma co porownywac. to jak by jajko porownywac z kura :P z Jego poprzednikami nie potrafilam sie kochac przy zapalonym siwetle a z Nim srodek dnia, wieczor, jasno czy ciemn, nie ma roznicy. ja juz nie chce innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest 20 lat starszy ...a sex ...hmmmm jest poprostu zaje.... nie da sie tego opisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czterdziestolatek
Zgadzam sie ze wszystkimi paniami, które wychwalaja TAKICH jak ja. Bardzo mi ztego powodu miło. Zastanawiam się tylko nad tym co bym powiedział mojej młodszej o 20 lat żonie ( na szczęście ma żone rówieśniczkę) za 10 może 15 lat (czas baaaaardzo szybko biegnie) gdybym nie mógł jej zaspokoiś (a miałbym w tym wieku prawo), a Ona byłaby dopiero w pełni swoich potrzeb. Chyba jedynym rozsądnym z mojej strony wyjściem byłoby pozwolenie Jej na "skok w bok". ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i słusznie czterdziestolatku
myślisz, jeśli bierze się za żonę kobietę 20 lat młodszą to trzeba wpisać w życie przyzwolenie na skoki w bok takiej kobiecie. No cóż takie jest życie, meżczyzna 60 letni ma prawo miec problemy z potencją lub moze to być już impotencja, a kobieta 40 letnia jest w szczytowej fazie swoich potrzeb seksualnych.Dlaczego mialaby się pozbawiać takich przyjemności. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ze starszym
skok w bok to zadne wyjscie.Przecierz sa inne sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czterdziestolatka Ja na szczescie takich problemow nie mam-przynajmniej na razie.Jesli jednak sie pojawia to wtedy bedziemy myslec co dalej.Skok w bok nie wchodzi w gre. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armora
a kto powiedzial, ze panowie w wieku 60 lat juz nie maja ochoty na sex i maja klopoty z potencja? odpowiedni styl zycia, witaminki, troche checi i nie ma problemu :) a skad wiem? bo mam sasiada - 62 lata, wdowiec od 10 lat. a, ze facet jest zabawny i wylewny to wiem, ze zycie seksualne ma jak na swoj wiek udane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja powiem że
Mój pan jest w pełni sprrrawny, ale sądząc po jego francuzczyźnie mogę przypuszczać, że to by mi wystarczyło gdyby.. odpukać... Kocham go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sax 0
a co ja mam powiedziec... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i pomozecie podoba mi sie chlopak ma 19 lat a ja...14, nie zwrociłabym na niego uwagi gdyby nie to w jaki sposob sie na mnie patrzy. zawsze sie lampi od 10 metrów, ale jak go mijam to juz nie patrzy... in jest w orkiestrze a ja dopiero dochodze... moze to go zaciekawiło, ale nie zmieniam tematu. pojechali dzisiaj za garanice operowac, dzwoniłam do kolezanek usłysząłam / zostaw ... bo inaczej w pysk/// ale on naprawde sie lampi kiedys machal mi jak sie wyglupiał innym razem usmiechnol jak kurtke mojej przyjacolce zwalil ogladał sie za kolegi i cos gadał albo tak sie gapi ze asz całe jego otoczenie kumpli nic nie gada... a czasem jak by mnie nie znal... nie wiem co to ma znaczyc... dzisiaj kolezanka napisała mi ze sie nachalł, zyga i całuje z jakas dziewczyna... ale to tylko tak nawyjaz bo on ponoc jest bardzo w tych sprawach niesmiały chociaz widziałam go z kolezankami... załamana heheh a teraz jak juz wrocili to moje kolezanki powiedziały ze on sie dowiedział... powiedział ze jestem zamłoda ale no to po co sie tak lampi... a nie mowcie ze on ma swoje potrzeby bo on tego jeszcze nie robił tylko mu wutka i pety w głowie... jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLEKA
JA NIE WIEM JAKI ON MA... HEHEHEHEHE CIEKAWE;) a co ja mam powiedziec... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i pomozecie podoba mi sie chlopak ma 19 lat a ja...14, nie zwrociłabym na niego uwagi gdyby nie to w jaki sposob sie na mnie patrzy. zawsze sie lampi od 10 metrów, ale jak go mijam to juz nie patrzy... in jest w orkiestrze a ja dopiero dochodze... moze to go zaciekawiło, ale nie zmieniam tematu. pojechali dzisiaj za garanice operowac, dzwoniłam do kolezanek usłysząłam / zostaw ... bo inaczej w pysk/// ale on naprawde sie lampi kiedys machal mi jak sie wyglupiał innym razem usmiechnol jak kurtke mojej przyjacolce zwalil ogladał sie za kolegi i cos gadał albo tak sie gapi ze asz całe jego otoczenie kumpli nic nie gada... a czasem jak by mnie nie znal... nie wiem co to ma znaczyc... dzisiaj kolezanka napisała mi ze sie nachalł, zyga i całuje z jakas dziewczyna... ale to tylko tak nawyjaz bo on ponoc jest bardzo w tych sprawach niesmiały chociaz widziałam go z kolezankami... załamana heheh a teraz jak juz wrocili to moje kolezanki powiedziały ze on sie dowiedział... powiedział ze jestem zamłoda ale no to po co sie tak lampi... a nie mowcie ze on ma swoje potrzeby bo on tego jeszcze nie robił tylko mu wutka i pety w głowie... jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
a na ktoras rocznice wasz chlop kupi wam wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ze starszym
Oj Goldi dawno Cie tu nie było.Witamy i zapraszamy czesciej. A co do wibratora to ....hmmm...brzmi interesujaco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
Dwóch dziadków siedzi na ławce w parku i grzeją się w wiosennym słońcu. Właśnie przechodzą młode dziewczęta. - Jak tak patrzę na te młode dziołchy, to mi się krew w żyłach burzy - przerywa ciszę pierwszy. - To nie krew ci się burzy, ino wapno lasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ze starszym
Goldi ale Ty dowcipna jestes hahaha:D Pociesz sie takimi kawałami bo na szczescie moj dziadkiem nie jest :p .Mam wrazenie ze chłopa Ci brakuje ze ty tylko o jednym hahaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha...ja już mam wibrator! Kupił mi jak wyjeżdżał do pracy na 4 miesiące...a teraz fajnie się nim wspólnie zabawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania popieram
moj zrobil tak samo a teraz......razem sie bawimy i jest baaaaardzo milooo.....hehe ale co Goldi moze o tym wiedziec?Ona myslala ze nam tym dowali...a tu upssss znowu jej sie nie udalo :p Biedna kobieta.Zal mi jej jak czytam jej posty.Ona albo jest bardzo mloda albo bardzo stara-wynika to z jej wypowiedzi.Ja obstawiam za tym drugim :p.......Stara i pewnie facet ja dla młodszej zostawil ze tak teraz nadaje bez sensu :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ;) 🌼 macie rację, że o szczęście trzeba zadbac!!!!!!!!!!! a wibrator potrafi co najwyżej wzbogacić życie erotyczne! no nie?? A tymi złośliwościami nie przejmujcie się ;) Najważniejsze aby być szczęśliwym, a to że ten jedyny jest trochę starszy lub młodszy ? no cóż to nie jego wina że urodził się o kilka lat wcześniej niż wy ! no nie ?;) Do tej pani która jest bardzo nie miła> moja droga możesz miec inne zdanie niż te dziewczyny, ale nie upoważnia cię to do tego aby im ubliżać !!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ta staruchy znowu
w modzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×