Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka 23

MóJ PARTNER JEST DUŻO STARSZY...

Polecane posty

Gość c15
Marianku, mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka \'wtajemniczone\' to bardzo fajne slowo :) Przyznam szczerze, ze mialam na poczatku znajomosci z moim pewne obawy, ale porozmawialam z \'wtajemniczona\' i nasluchalam sie bardzo fajnych rzeczy. I wszystko sie zgadzalo! :) Uwielbiam mojego Mezczyzne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
poczekajmy Stokrotko z oceną Goldi, może w końcu powie co ją gryzie. W tej chwili jedno jest pewne - nie lubi ludzi ze szczególnym wskazaniem na starych pryków, i póki co nie można jej pomódz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Priekrasnaja Brunhilda Ja na poczatku tez mialam watpliwosci.Balam sie.Nigdy nie spodziewalam sie ze moze mnie spotkac cos takiego.Nie przerazalo mnie to u innych bo jestem raczej tolerancyjna-ale JA?Nie moglam w to uwierzyc.Zakochalam sie w starszym (i to nie malo} facecie.Z wzajemnoscia.Teraz po dwoch latach nie zaluje ani chwili.Jestem taka szczesliwa ze az brak mi slow zeby to opisac.Wbrew opinii niektorych tu wypowiadajacych sie on wcale nie jest jakims \"starym prykiem\".Jest wspanialym czlowiekiem,ma wielkie serce.Jest pelen energi-ktorej sama mu czasami zazdroszcze.A najlepsze jest to ze to ja mam czesciej jakis problemy ze zdrowiem-nie on.Na razie nie mysle co bedzie za 5-10 lat.Jestesmy szczesliwi,kochamy sie,jest nam ze soba cudownie i wierze ze to wlasnie jest sens zycia.Dla ciekawskich-z seksem tez nie ma problemu,a jesli bedzie to zawsze cos sie poradzi{zadna zdrada nie wchodzi w gre}. pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c15
Stokrotko, omijasz mnie, rozumiem bo napisałem do Ciebie bez Twojej zgody. Przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,idę jeszcze popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,idę jeszcze popracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
pomodz-dziecino to mi napewno nie mozesz wiec najpier pomoz sobie i sprawdz w slowniku jak sie pisze ten wyraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Ale gold misterio, odpowiedz proszę na pytanie, czy miałaś do czynienia z takim "starym prykiem" że się tak emocjonalnie wypowiadasz? A ile sama masz lat? Pewnie nie odpowiesz, ale warto spróbować, bo może wtedy Cię zrozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
czytaj dziecko czytaj moze sie doczytasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gold misteria a Ty sprawdz jak sie pisze "najpier"-skoro juz taka dokladna jestes porazka ....no coz widze ze juz kompletnie nie masz czego sie przyczepic.Przeciez osoby wypowiadajace sie na forum itd pisza szybko-pomyłki tego typu sa wiec na pozadku dziennym.Ale tobie obiecuje ze piszac do ciebie najpierw skonsumuje jakis dobry slownik....albo i nie.Sama zobaczysz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwsza od gold-misterii
gold misterio proponuje znalezc sobie topik typu "jak radzic sobie z menopauza" bo ten problem chyba cie dotyczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no Stokrota, nie znizaj sie do poziomu Goldi :) Literowka rzecz ludzka, kazdy moze zrobic... No i nie o tym jest topic :) Smiac mi sie chce, bo jeden z moich absztyfikantow mowil na mnie Stokrotka. Jakies rozdwojenie jazni tu sie kroi :) bo doswiadczenia mamy te same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
skonsumuj słownik tylko ten nowy PWN moze odechce ci sie bawic ze staruchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do P....Brunhilda nie znize sie nigdy do jej poziomu -bez obaw :) pozdrowionka :):):) aha u mnie stokrotka stad ze moje kochanie tak na mnie mowi :):):) i nie tylko tak...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje kochanie czesto bardzo uzywa mojego imienia, ale stworzylo tyle odmian, ze sama jestem zaskoczona! Ciagle cos nowego! A myslalam, ze mam pospolite imie... Jego kreatywnosc jest imponujaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigantomania
Już wiem kim jesteś gold misterio....byłą żoną mojego kotka hihihihhi. Przysięgam, ten sam typ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj goldi ty moja zal mi ciebie.A ty niby ile masz lat,nastolatko ty nasza hahahahaha :p aha slownikiem to ty sie moze zajmij ale.....psychologicznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
macie cholerną rację.. miałam lobotomię i stąd moja agresja ..nie widzę też barw ..tylko czarny i biały kolor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
cierpię też na suchośc pochwy i nie mogę się podniecić w czasie stosunku ..w zasadzie to nic mnie nie podnieca.. tylko bicie po twarzy i seriale argentyńskie.. są tam piękne kobiety z lekką nadwagą tam gdzie trzeba i opaleni chłopcy .. marzę by być taka jak one i ożenić się z jakimś dziedzicem.. piękny świat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
podoba mi sie tworczosc poprzednkow:) dawajcie jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu i podszywaczy tu mamy...przeciez prawdziwa goldi nie odwazylaby sie na taka szczerosc :p ona jest zbyt madra,zbyt doskonala i wogole wszystko zbyt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zaczerniłam na wszelki wypadek... Goldi, dawaj....przysięgłabym, że jesteś eksówą mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gold misteria
tak naprawdę to boję się upływu czasu .. czuję że wygram jeszcze w castingu na udział w programie " BYĆ PIĘKNĄ" i tak zostanie ..bo najw a zniejsze jest młode , jędrne ciało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marian61
a w głowie siano..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleka
a co ja mam powiedziec... mam nadzieje ze mnie zrozumiecie i pomozecie podoba mi sie chlopak ma 19 lat a ja...14, nie zwrociłabym na niego uwagi gdyby nie to w jaki sposob sie na mnie patrzy. zawsze sie lampi od 10 metrów, ale jak go mijam to juz nie patrzy... in jest w orkiestrze a ja dopiero dochodze... moze to go zaciekawiło, ale nie zmieniam tematu. pojechali dzisiaj za garanice operowac, dzwoniłam do kolezanek usłysząłam / zostaw ... bo inaczej w pysk/// ale on naprawde sie lampi kiedys machal mi jak sie wyglupiał innym razem usmiechnol jak kurtke mojej przyjacolce zwalil ogladał sie za kolegi i cos gadał albo tak sie gapi ze asz całe jego otoczenie kumpli nic nie gada... a czasem jak by mnie nie znal... nie wiem co to ma znaczyc... dzisiaj kolezanka napisała mi ze sie nachalł, zyga i całuje z jakas dziewczyna... ale to tylko tak nawyjaz bo on ponoc jest bardzo w tych sprawach niesmiały chociaz widziałam go z kolezankami... załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleka
pomocy, az nawet byki z tego wszystkiego wale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×