Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość DariSSa
hey a ja mam pytanie czy tableyki na powiekszenie biustu moga brac dziewczyny co stosuja anty ?? :P bo biore tabl. anty 3 opakowanie a biust w ogole nie urosl :* pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiciKici
te tabletki to ściema...wierzcie mi:( ehhh....gdyby działały to pewnie silikon odszedł by do lamusa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia_1975
stosowałam Tabletki TX Breast i na mnie zadziałały po 9 miesiacach mam to co chciałam moge wam je polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Do basia_1975 !! :) hey mam pytanko, po ilu mies.zobaczylas jakies widoczne rezultaty ??:) hmm..i czy te tabletki moga brac dziewczymy co stosuja antykoncepcje :P? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tx breast tt
ja wczoraj czytalam o tx brest i nie maja one wplywu na anty wlasnie probuje sie czegos dowiedziec na ich temat na zdrowie i uroda ale tam echo i ponoc bardzo pomagaj kobietom po karmieniu wlasnie to cos dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tx breast tt
aha no i ponoc po zakonczeniu 'kuracji'piersi nie wracaja do poprzedniego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yessicaa
takie tabletki to jedna wielka BUJDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieraa
czytam te wszystkie wypowiedzi na temat tych kremow i tabletek i wkoncu niewiem czy to skuteczna metoda. Nigdy nie bralam zadnych tabletek ale widze ze dziweczyny niektore wyprobowaly i cos tam jedank daje nie duzo ale daje tylko tyle tego jest ze nie wiedomo co kupic. Napiszcie co jest najlepsze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieraa
czytam te wszystkie wypowiedzi na temat tych kremow i tabletek i wkoncu niewiem czy to skuteczna metoda. Nigdy nie bralam zadnych tabletek ale widze ze dziweczyny niektore wyprobowaly i cos tam jedank daje nie duzo ale daje tylko tyle tego jest ze nie wiedomo co kupic. Napiszcie co jest najlepsze??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ktore najlepsze
ale wiem, ze kupowanie lekow nieznanego pochodzenia, nieznanego producenta, ktore sa sprzedawane przez kogos na allegro, a nie zostaly dopuszczone do oficjalnego obrotu to nieodpowiedzialnosc i glupota. pamietacie niedawna afere z chinskimi srodkami odchudzajacymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja stosuje nivelazione
kopsułki na biust boc che je troche ujedrnic i przy wizycie powiedziałam o tym ginekologowi on osobiscie nie wierzy w sudowne działanie powiekszające ale poprosił bym mu mówiła o efektach ale nie pytałam czy maja wpływ na tabletki anty zreszta chyba takich badan nie robili... ale mi troche te tabletki rozregulowują cykl wiec jakas tam działają tylko ciekawe czy po 8 miesiacach bedą wieksze ale lepej kupic w aptece niz na allegro owszem jest tam taniej ale jaka jest pewnośc ze nie podmieniaja tabletek i daja np same witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omena
hej, chciałabym podzielić się wlasnym doświadczeniem - otóż dwa lata temu po desperackim poszukiwaniu metody powiększenia biustu - zdecydowałam się na początku na homeopatię. Od września 2005 do marca 2006 raz w tygodniu przyjmowałam 30 zastrzyków w odrębie kręgosłupa, 5 w około pępka, 4 w kark i po dwa w rękę. Był również moment, że dostawałam za uchem. Oprócz tego codziennie przyjmowałam ,,tysiące" leków hoeopatycznych. Na wszystko wydałam ogromną ilość pieniędzy, plus koszmarny ból związany z przyjmowaniem zastrzyków. I moje drogie Panie, po 7 miesiącach musiałam wreszcie przyznać się przed samą sobą, że efekty są zerowe. W przeciwieństwie do zdania, które miała wybitna pani doktor - która co wizyta oświadczała, że już,już...i może coś ruszy - koszmar. W kwietniu zgłosiłam sie do prywatnego endykronologa - ginekologa z konkretnym celem - chemicznie, czyli przez tabletki chcę mieć powiększony biust. Bardzo miła Pani doktor oświdczyła mi, że w porządku spróbuje mi pomóc, ale powinnam pogodziać się z tym, że natura obdarzyła mnie takim mały biustem, itd. Ja jednak swoje... przypisała mi najpierw regulon który brałam regularnie do września. We wrzesniu powiedziałam, że to jest badziewo i chcę czegoś mocniejszego - przypisała mi więc - i tu drogie Panie nie pamiętam nazwy - oprócz tego,że przez 3 miesiące brania nie miałam okresu - no i biust nie urósł. w grudniu powiedziałam jej że nie działa, więc przypisała mi diane i tu był numer którego nie pamiętam - i jak zwykle z beznadziejnym skutkiem. Następny krok w jej mniemniu był taki, że w tym przypadku są już leki, które biorą faceci, którzy czuja się kobietami i chcą mieć piersi, a ona dla mnie ich nie przepisze, ponieważ po jakimś czasie- oczywiście urosną piersi, ale kwestią czasu jest kiedy wysiądzie mi wątroba. Nie dałam jednak za wygraną - to że żadne leki są do wyrzucenia nie znaczy, że nie będę miała ładnego biustu. W maju mam operację plastyczną. Pozdrawiam ps.dlatego dziewczyny - wszystkie te beznadziejne specyfiki, które mają czynić cuda są bajką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po poltorej miesiaca dalam za wygrana z pump bust up.biust owszem ujedrnil sie,ale to nie powiekszenie.za wysoka cena,za maly efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do basi_1975 i serdelkowej.robilyscie jakies badania zanim rozpoczelyscie kuracje?nie wiecie moze,czy wasze tabletki mozna dostac rowniez w aptekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi cyce rosna ladnie
po nivelazione farmona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zazywam kudzu
a jak efekt w cm? długo juz je stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od 4 miesiecy ponad jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy któraś z Was stosowała kiedyś herbatkę ziołową (też z allegro) BREAST ENHANCEMENT?? czy ona działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodze na
masaze vacum na biust i piersi mam wieksze o 5 cm:-)po kilku tygodniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chodzę na...
chodzę juz od kilkunastu miesiecy 2-3 razy w tygodniu by potrzymac efekty i by sie utrwaliły.. na poczatku miałam ok 80 cm w biuscie teraz jest 85-85 cm za jeden masaz płace ok 40 zł moze taniej by wyszły silikony ale boje się powikłan i szukałam alternatywy i znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angielskie tabletki
http://vitalmarket.abc24.pl/default.asp?kat=21970&pro=157654 na tej stronie jest podany sklad tych tabletek caena to 75zł powiekszaja biust w 3-6 miesiecy nie tyje sie od nich ale mozna stosowac po 18 a najlepiej 20 roku zycia jedyny minus to że robia sie rozstepy, pisze niby ze zanikaja ale to pewnie zalezy od indywidualnych cech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela31
Zaczęłam brać tabletki nivelazione w pierwszym dniu miesiączki a po 2 tygodniach znów dostałam miesiączkę. Nie dałam za wygrana i dalej je brałam, choć przyznam się, że nie czułam się po nich najlepiej. Minęły 3 tygodnie i znów dostałam miesiączkę…..więc je odstawiłam. Myślałam o jędrnym pięknym biuście a tu niespodzianka… tabletki, które rozregulowały mi cały cykl miesiączkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula__20
tez mam problem z malym biustem znalazlam w internecie taki zel on kosztuje ok 120 zł BUST BOOSTER czy ktos moze uzywal tego zelu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 863112
witajcie jestem nowa na tym forum i od niedawna marzy mi sie wiekszy biust , mam 75b czsami miseczke a. w zasadzie to zalezy od stanika ale A miseczka jest dla mie pelniejjsza w biuscie, b odstaje mi zazwyczaj, ale jest dobre w obwodzie. waze wogole 50kg, ale jeszcze poltora roku temu wazylam 56kg i wiadomo piersi byly wieksze ale rozmiar stanika dalej ten sam 75 B, wiec teraz wiem ze nawet jak przytyje to wejdzie mi w brzuch , nogi ale piersi nie beda zaduze ... boje sie kapsulek, bo jak pisza niektore z dziewczyn to chemia !! nie chce na stare lata raka, lub innych powiklan ! ale co mozecie napisac mi o kremach powiekszajacych biust ?? czy kremy dzialaja ? i czy po ich odstawieniu piersi nie zwiodczeja, nie zrobia sie obwisle i miekkie w dotyku, jednym slowem sflaczale !!! ... tesame pytania dotycza tabletek, o nich tez mozecie mi napisac ... tak pozatym jest tyle rodzaji tych srodkow ze nie mam pojecia ktora z czytelniczek poleca te n ajlepsze ?! pozdrawiam i piszcie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka chemia
po pierwsze to zioła... a po drugie sama jestes tblicą mendelejewa.... białko,woda w ogranizmie to chemia.... DNA to chemia... wszystko co jesz to CHEMIA! wiec stwierdzenie ze nie chcesz truć się chemią to mnie smieszy...z tego co wiem to w tabletkach które niby powiekszają biust są wyciągi roślinne a otoczki kapsułek to zelatyna lub celuloza.. gdzie Ty widzisz złą chemię? jesli chodzi o raka to kazdy moze na niego zachorowac bez wzgledu na to czy łyka jakies tabletki na biust czy je frytki... tłuszcze słuzące do smażenia frytek sa rakotwórcze bo są to tłuszcze trans i co? jadasz frytki? zwiekszasz u siebie ryzyko raka....jesz tłuste mieso? tez mozesz zachorować... jakos dziwnie myślisz i brakuje Ci podstawowej wiedzy... jedynmie to niektóre zioła mogą przyczynic się do raka pod warunkiem ze kobieta juz wczesniej chorowała na raka o podłozu hormonalnym. jesli miałas raka piersi lub raka macicy to powinnas unikac pewnych ziół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka chemia
poza tym kolejne stwierdzenie ze tabletki powiekszajace biust działaja jak placebo...łykasz je i wierzysz ze powiekszą biust to moze powiekszą...radzę lepiej poszukac informacji w necie lub isc do ginekologa który rozwinie Twoje watpliwości...jak tak boisz sie raka to raczej podswiadomosc nie zadziała... zresztą na stronie jednego z producentów znalazłam informacjer ze preparaty ziołow moga powiekszyc piersi tak jak srodki antykoncepcyjne....czyli moze jakies 2 cm...czy zwolenniczka naturalnośći i przeciwniczka chemikaliów chce przez kilkanascie miesiecy truc się ziołami by uzyskac np 2 cm wiecej i je stracic po tym jak odstawisz te preparaty? czy kobita taka jak Ty bojaca się sflaczałych piersi nie powinna łykac tych tablet bo nastawienie do nch tez jest ważne... jest pewne forum o powiekszaniu piersi naturalnymi sposobami www.wiekszepiersi.phorum.pl tam jest kilkanascie dziewczyny które juz nawet od kilku lat łykalą zioła i próbują powiekszyc biust i raz wychodzi raz nie przeczytaj to forum polecam znajdziesz tam duzo informacj pozytecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika863112
dzieki za rade, poprostu sie boje i tyle, dlatego pisze tutaj by uniknac negatywnych skotkow i dowiedziec sie czegos nowego, co mnie przekona do tabletek, a co do mojego mysolenia to mama wrazenie ze kazda osoba ktora nie sprobowala jeszcze takich tabletek mysli podobnie i chce porady by uniknac niepotrzebnych skotkow :) a co mozecie napisac na temat kremow, czy one powiekszaja czy tylko tabletki moga powiekszyc biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próbowałam metod naturalnych
kiedys byłam tak chetna na rózne kremy spróbowałam krem z bielendy sexy look potem krem z daxa seria ideal body teraz od 4 miesiecy uzywam kremu z AA seria spa emontion body krem z kompleksem powiekszajacym biust i jakos piersi się nie powiekszyły... mam za sobą 4 miesiace stosowania nivelazione woman 2 lata temu przez pół roku łykałam breast success- swego czasu kupiłam na allegro... potem usłyszałam ze preparaty sojowe dla kobiet z menopauzą mogą powiekszyc biust to poleciałam do apteki i kupiłam łykałam dobre kilka miesiecy i nic kompletnie nic a to wszystko w ciagu 3 lat! kremy "niby powiekszajace" biust stosuję od ponad roku kazdy stosowałam przez okres ok 4-5 miesiecy i nic wiec ja nie mogę Ci nic polecic chyba tylko operacje plastyczną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×