Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M jak Macica

kapsułki lub kremy powiększające biust?????

Polecane posty

Gość dynamick
Zażywałam Breastfast przez 3 miesiące bez żadnych rezultatów. Wyrzuciłam niepotrzebnie 400zł. Wcześniej było reklamowane na podobnej stronie przez kogoś innego (generalnie zawartość strony ta sama) tzn. Breastfast potrafi nieźle mydlić oczy. Ciekawostka: na opakowaniu nie ma nawet nazwy producenta, więc jakby ktoś się rozchorował po tym nawet nie wiadomo gdzie kierować reklamacje. Na stronie Breastfast nie ma żadnego numeru kontaktowego, natomiast kontakt mailowy znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia1985
ja po tej swojej puerari widziałam spore rezultaty przez pierwsze dni w tej chili jakby wszystko stanęło... mam niby 1 cm więcej w obwodzie więc dobre i to ale ciekawa jestem czy to wszystko na co stać te tabletki czy może jednak jeszcze coś drgnie... myślę że to wszystko kwestia też indywidualnej reakcji organizmu... wiele dziewczyn pisze że na nie podziałała antykoncepcja a na mnie wcale... spróbuje może do tej swojej kuracji dorzucić coś z chmielem i zobaczymy... jestem cierpliwa więc z pól roku popróbuje i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja:)
Malgonia 1985 wydajesz sie osoba,ktora przemawia szczeroscia.Wobec tego prosze informuj o przebiegu kuracji i jesli to jednak poskutkuje,prosze o nazwe.Zamierzam sledzic przebieg twej kuracji,jesli uraczysz dalszych informacji.Pozdrawiam.Ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia1985
bardzo mi miło :) oczywiście będę zdawać relacje a póki co trzymam kciuki żeby było czym się pochwalić :) myślę jednak że jest to kuracja dla naprawdę cierpliwych a jeśłi ktoś chce mieć efekt błyskawiczny to już niestaty zostaje chirurg :( najgorsze jest to że na początku efekt był oszałamiający i po cichu marzyłam że ten 1cm na dwa tygodnie urośnie... teraz marzy mi się 1 na 3 miesiące... w sumie 4 w rok to i tak byłby super rezultat :) szkoda że nikt nie próbował tej metody próżniowej... moja kolezanka chodziła na podobne zabiegi usuwania celulitu i wynik był naprawde fajny ale jeśłi to tylko ujędrnia to mi sie akurat na niewiele zda bo jeszcze nie rodziłam dzici biust mam niewielki więc i nie ma mi co opadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgonia daj prosze namiar gdzie kupilas te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ppolecam 10 lat kompleksow wszystko testowane szkoda bylo pieniedzy wiec wkoncu silikon szkoda bo bym szybciej na operacje uzbierała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie mi prosze
czy mialyscie problem z miesiaczka po zazyciu breast fast tz czy sie opozniala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wode fotomontaz4765
ale pieprzycie tu glupoty, od tabletek wam cycki urosły,hahaha...co za bzdury...jak czlowiek se co swkreci to we wszystko uwierzy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetpain
Wiecie może czy po tabletkach, po odstawieniu ich efekt będzie się utrzymywał.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samyfox
Ja stosuję nuedrogi preparat polskiej Bielendy Sexy look biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria 111
Pomocy.!Wiem co teraz napiszecie będziecie się śmiac albo pomyślicie że jestem strasznie głupia ... Ale mam 13lat i nosze miseczke A ale nawet miseczki A mi nie wypełniają piersi ... Każda dziewczyna z mojej klasy ma duże piersi tylko nie ja . A nie chce nosic push-up bo chce miec swoje ładne piersi . Tak samo z jeziorem nie pojadę dopóki nie będą chociasz trochę wypełniały mi stroju kąpielowe.:( I nie jestem chuda ani gruba raczej szczupła.Mam ładnie wyrzeźbione biodra i talie ,nogi .Tylko mam problem z piersiami . Pomocy !.Czy mogę w tym wieku chociasz użyc tego kremu na zwiększenie piersi. PS.Tylko prosze nie piszcie że jestem młoda mam czas na to , że same mi urosną ...bo ja o tym dobrze wiem ale jednak to jest mój jedyny kompleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdkjhf
Taaaak po tabletkach większe piersi.... Ludzie są łatwowierni, to tak jak z wiadomościami w tvn i polsacie oraz cuda Tuska. Wciskają kity a ludzie wierzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahkajj
nic nie zadziala tak jak wizyta u dr Pawla Szymanskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia1985
ja póki co zaprzestałam kuracji bo niestety miałam małe problemy ze skutkami ubocznymi ale: biuścik nie urósł mi strasznie ale z pewnością jest większy bo widzę to po miseczkach poza tym może dlatego że w zasadzie nie było powalająco wielkiego skoku to póki c o się utrzymuje ale na to że z miseczki a urośnie biust do c w 2 miesiące to raczej nie uwierzę.. a c do naszej młodej forumowiczki to niestety chyba jedyne co mogę Ci napisać to to czego przeczytać nei chcesz że jesteś baaardzo młoda i masz czas... jeśli to Cię pocieszy to ja w Twoim wieku nawet zerówki nie nosiłama miseczkę a miałam dopiero koło 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łatwowierna
Ja biorę już prawie miesiąc Fabulous Breasts i nic. Nie mam obwisłych piersi, tylko jędrne i małe... więc nie widzę czy są bardziej jędrne czy nie, ale za to widzę, że nie urosły ani trochę!!!!! Coś mi się wydaje, że to zupełna ściema....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miseczkaA -25
Witam wszystkich. Należę do osób, które uwierzyły w reklamy i spróbowały. Od 2 miesięcy zażywam tabletki BreastFast i niestety nie mam dla Was dobrych wiadomości. Mój biust nie urósł ani o 1 cm. Jak miałam mały biust, tak mam go nadal, mam miseczkę A i muszę się do niej przyzwyczaić, bo żadne zioła, tabletki tego nie zmienią. Aha, pytaliście, czy te tabletki wpływają na miesiączkę. U mnie miesiączka pozostała bez zmian, nadal jest regularna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula krasula:)
Hej dziewczyny. Ja od niedawna biorę tabletki kozieradki na wzrost tkanki mięśniowej bo straszny ze mnie chuderlak :) ale pierwsze efekty (po tygodniu) widzę właśnie po piersiach. Stają się pełniejsze ale czy urosną to jeszcze zobaczymy. Jeśli komuś nie przeszkadza że przytyje i tu i tam to myślę że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natii29
Chcialabym się wypowiedziec na temat tabletek i zelu Perfect Bust. Czytalam wiele opinii na ich temat, jedne pozytywne drugie negatywne. Ja je stosuje od 2 miesiecy i na razie mogę napisac ze cos się zaczęło dziac, tzn. piersi zaokrągliły się, sa jędrniejsze i wydaje mi się ze przez to wieksze. Skutkow ubocznych nie zauważyłam (tym bardziej ze pisze na nich iż sa z naturalnych składników). Podziele się z wami swoimi spostrzeżeniami za miesiąc a teraz proszę was o wasze opinie na temat tabletek Perfect Bust? Po jakim czasie zaczely u was działać? Pozdrawiam wszystkie forumowiczki http://www.intymnosc.pl/aff/8505/product_info.php?products_id=709

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia1985
ja chyba też bym chętniej skorzystała z kremu... już jakiś czas minął od kiedy odstawiłam swoje tabletki i niby biuścik mam dalej taki sam więc to na plus ale nie wiem jaki to ma związek ale mam tak niesamowicie bolesne miesiączki że żyć mi się odechciewa... cóż zainwestowałam w podwójne push upy i efekt jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradynka
http://powiekszaniepiersi.net.pl/2010/10/12/breast-actives-tabletki-powiekszajace-piersi/ Zobacz sobie to. Na pewno nie kupuj na allegro nie wiadomo czego, bo możesz sobie zaszkodzić. Jeśli już to suplementy diety w aptece lub sklepie ze zdrową żywnością. Biust nie będzie jak po implantach, ale lekko się powiekszy i ujędrni. Tyle, że kuracja jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_____
drogie kuracje mają to do siebie że jakoś tam (najczęściej działają), a na pewno bardziej jesteśmy skłonne przypisywać im działanie, w końcu stoi za tym spory wydatek :-), no a po bardzo drogiej operacji plastycznej można nawet rozmnożyć piersi do czterech - były i takie przypadki a teraz serio i w temacie: to może działać pod warunkiem doboru kosmetyku i tabletek o optymalnym składzie, czytałam ostatnio wypowiedź jakiegoś lekarza, który stwierdzał, że naturalnie można powiększyć biust nawet o rozmiar. Inni lekarze twierdzą, że nie, ale jak wiadomo zdania uczonych zawsze są podzielone. Wydaje mi się, że składniki ziołowe, które w jakiś sposób wpływają na hormony wpłyną też na powiększenie biustu vide: http://powiekszeniepiersi.net.pl/2010/11/18/preparaty-powiekszajace-biust/, a na pewno można w ten sposób biust ujędrnić i podnieść - a to dlatego, że po takiej naturalnej kuracji powiększającej poprawi się wygląd i kondycja skóry, która ma przecież niebagatelne znaczenie dla wyglądu biustu. Co jeszcze? Ano tyle, że moim skromnym zdaniem spróbować nie zaszkodzi, bo jaką mamy alternatywę? Kwas hialuronowy albo cięcie :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyorker
Dziewczyny, prosze uwazajcie z ta "pseudo" firma Breastfast- wystarczy spojrzec na ich witryne, odpowiedz jest jasna- to WIELKA SCIEMA! Zadnych informacji, danych, NIC... totalna amatorka. Prawdopodobnie ow produkt tworzony jest gdzies w piwnicy, a jego tworcy smieja sie z naiwnosci kobiet... Niestety, ale taka jest prawda. Latwe dla nich pieniadze, a produkt to ZART i kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesolutka niunia
Ja zazywałam herbatke z usa od mojej siostry i jestem zadowolona moje piersi sa pelniejsze jedrniejsze i juz tak nie wisza :) a w dodatku zlikwidowała mi juz po 3 miesiacach blizny po tradziku zniwelowała rozstępy i czuje sie po niej rewelacyjnie jak na jakims powerze od niedawna kupuje ja na allegro nazywa sie beauty shot lub beauty and health

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/181 Zobacz zdjecia z zabiegu. Masz problem z miejscowym odkładaniem tkanki tłuszczowej ? Sprawdź czy ta metoda jest dla Ciebie. Zabieg wykonał i omówił twórca preparatu !!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati45
Z doświadczenia wiem,ze te wszystkie kapsułki z allegro są nieskuteczne,to strata pieniędzy. Dobre serum trochę kosztuje i efekty są widoczne. Tak jest w przypadku Phytonia Bust Firming Serum,to bardzo skuteczne serum na powiekszenie piersi,pomógł już setkom kobiet. Wydaje mi się,że również powinnaś spróbować. Podaje link http://www.phytoniabellclinic.com/products/a500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disia
A feromopny ktos probowal? Ja je połykam od niedawna i cos mi juz ruszyło szukam teraz jeszcze innych i dolacze je do tych mysle tez nad jakims kremem....sprobuje wszystkiego co tylko mozliwe bo piersi jeszcze mi rosna i taka pomoc moze ten proces polepszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline cosmetics slim extreme 3 d serum do biustu ujędrniająco-modelujące polecam wszystkim paniom stosuję już od 3 tygodni rewelacja wiecie zapewne jak może wyglądać biust po 2 dzieci które były nimi karmione:( a teraz nie są już wiszące i takie bez kształtu dziewczyny uwieżcie to naprawdę działa koszt takiej tubki 150 ml 15zł kupiłam ja w wakacje ale teraz dopiero zaczełam ją używać i efekt ok nawet trochę urosły jestem zadowolona polecam nie drogo i warto spróbować:) Efekt widać już po 2 tyg stosowania rano i wieczorem:) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:).... Ja również szukam specyfików które poprawią mój biust,myślę też o operacji,ale narazie muszę zadowolić się innymi sposobami i kupiłam sobie,chyba tak jak moja przedmówczyni:),serum z eveline push-up,który wypełnia i powiększa biust,w różowym opakowaniu... Powiem Wam,ze jakoś unikałam takich kremów,ale postanowiłam kupić,dlatego,że mam już jeden krem z tej firmy i widać efekty:)...Muszę powiedzieć,że po 1,5tygodnia regularnego wcierania kremu rano i wieczorem piersi są jakby pełniejsze:) nie powiększyły się, tylko tak ładnie zaokrągliły:) no i skóra jest jędrniejsza. Nie wiem,czy ten krem powiększy piersi,na opakowaniu jest napisane,że tak;) ale to zdam Wam relacje po dłuższym stosowaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Jeżeli nie propagujesz inwazyjnych sposobów powiększających biust, a chcesz nieco zwiększyć jego wielkość, to wówczas możesz skorzystać z naturalnych sposobów na powiększenie piersi. Tabletki czy kremy mogą okazać się idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz choć troszkę zwiększyć swój biust. Ale uwaga! Nie licz na zbyt spektakularne rezultaty. Pamelą Anderson z pewnością nie zastaniesz! Jak już wspomniałam kremy są jedną z możliwości na powiększenie biustu. Na rynku kosmetycznym jest wiele takich preparatów kosmetycznych. I one są one raczej bezpieczne dla naszego organizmu; nie wywołują też ubocznych skutków. W składzie preparatów powiększających biust znajdziemy fitoestrogeny. Nie zabraknie też dodatkowych substancji, które mają delikatne właściwości pielęgnujące. Ale pamiętajmy, że tylko systematyczne smarowanie kremem biustu może przynieść zadowalające rezultaty. Warto też smarowanie biustu kremem połączyć z delikatnym masażem piersi. Masowanie pobudza krążenie, a tym samym jest możliwe lepsze wchłanianie składników odżywczych kremu. To nie wszystko co powinnaś wiedzieć o powiększaniu piersi naturalnymi sposobami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, to koniecznie wejdź na stronę http://powiekszaniepiersi.edu.pl/2010/05/28/tabletki-i-kremy-jako-naturalne-metody-powiekszania-piersi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×