Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

powiatowy nic z tego jestem mocno zajeta i zakochana barbi moja dobra duszyczka swiadkiem :D prawda barbi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty barbi o ktorej wstajesz??? UWAGA MODERIA POZDRAWIA KAZDEGO Z TEGO TOPIKU :D !!!!!! PROPONUJE WYPIC JEJ ZDROWIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi bylam na topiku ciekawe czy moj przyszly maz tu zajrzy a mnie niektore maile nie podochodzily psiakrewka :( coz trudno noi to chlup w ten glupi dziob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy >> nie napinaj sie tak bo Ci zylka w ... peknie :P Uwaga ! To niech moderia ruszy te swoje szanowne cztery litery i wstapi do nas :D Moderia Twoje zdrowie ;) Kaciaa>> ja tak 8-9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi moderia poszla lulu trzdba ja bedzie tu kiedys sciagnac :D i to jak najszybciej powiatowy jak sie ustawisz w kolejce do mojej reki to kto wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki powiatowy barbi kiedy slub ??? :D mam nadzieje ze ja bede swiadkowa ???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa>> moderia juz tu byla kiedys :) I prosze mi nie odbijac potencjalnego kandydata na meza :D Masz swojego pogodnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi alez gdziez bym smiala :D w zyciu pogodny cos dlugo wybiera ten pierscionek albo jest na kawalerskim w lokalu ze stripteasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> 👄 i za Gdansk :) Kaciaa >> nie wiem kiedy slub bo powiatowy jeszcze mi sie nie oswiadczyl 😭 A s kad jestes kacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheeries alez ja Cie nie znam za malo wodki razem wypilysmy :D ta rola jest dla mojej ukochanej barbi :D ale na slub zapraszam :) no to na zdrowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy;) tak miałam ale to innym razem :) Batbi & Powiatowy Wasze zdrówko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy >> przeciez wiesz ,ze dla mnie liczysz sie tylko Ty 👄 Tamci sa nie wazni ;) kaciaa i cheriess >> Wy dwie bedziecie swiadkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa >> pamietaj ,ze pojutrze idziemy na zakupy :) Ach i jutro panienskie ;) sssssuuuuuuuuuppppppppppeeeeeerrrrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :D trza zaszalec w koncu niecodziennie sie za maz wychodzi barbi laleczko odpalaj swoja blyskaiwce i migiem przylatuj pozaostalych tez zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheriess dzieki i nawzajem :D no to na druga nozke ja polewam martini bianco z lodem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa >> jeszcze troche bo fajnie mi tu z Wami oki ;) A potem odpalam i pedze jak szalona :D Kochanie nie napisalas mi skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×