Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Och Barbi 👄 ;) teraz po Twoim wyznaniu moge iść spokojnie oddać się w rozkosz snu :D :D Będe snił o Tobie 👄 dobranoc Barbi Ty moja miłości 👄 dobranoc Cheriess 🖐️ dobranoc Kaciaa 🖐️ dobranoc Powiatowy a nie, to Ja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy uciekl wiedzialam ,ze zlamie mi serce 😭 :P :P :P kaciaa>> co z tym przystojniaczkiem o ktorym mi opowiadalas ? napisz mi na maila wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki powiatowy spij slodko barbi wroci do Ciebie nbo jak to skad z miasta liroya i latajacych scyzorykow :D barbi ten facet to istne ciacho a jaki silny podnosil mnie jedna reka a waze 55 kg :D jest naprawde slodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich zapraszam do siebie zrobimy zlot forumowiczow martini sie strumieniami bedzie lalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi !!!!!!!!!!! jaki przystojniaczek, a ??? 😡 Chwile Mnie nie było, a Ty już szukasz innego ??? 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi ty niedobra :D nie lam mu serca moj sie pewnie teraz oddaje rozkoszom cielesnym albo pje z kumplami albo i to i to :D a ja tu biedna sama :( a pierscionka do tej pory nie dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pijemy za Kielce :D to mnie podniesie jednym paluszkiem ,bo ja waze 46 :D Jak ja lubie takie ciacha :D Cheriess >> ja go tez ,ale zobaczymy co dalej nie wiem nic juz nie wiem 😭 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o yeah :D jasne ze tak barbi ups mala wpadka twoje kochanie wrocilo powiatowy ehm ten tego ... nio wiesz ups :D wkopalam sie :D a co tam nalejcie mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wart grzechu zaufaj mi.... a jakie ma cialo i to bez sterydow ma 30 latek mniam mniam a wy ludki skad ??? barbi powiatowy cheeries ???? wypijmy za tych co na morzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy twoje kochaniue przylukalo to o tym menie i zazdrosne jest a co tam jak kocha to poczeka :D ale psssssssssssssst cicho sza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz już naprawde uciekam ;) 🖐️ ;) Dobranoc 🖐️ Ale jutro rano sprawdze co tu się działo :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa>> nie mow juz lepiej nic bo mi serce z wrazenia stanie :D [barbi nachyla sie nad\" perelki \" uchem i mowi jej po cichutku -napisz mi o nim wszystko na maila i wrzuc jakies fotki ;)] No i o czym to rozmawialismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piwko moze byc ja tam wszystko pijam no prawie wszystko aaaa napila bym sie absyntu a wy skad jestescie drobne pijaczki :D??? barbi mow zaraz :D cheeriess to samo zdrowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy >> Kochanie moje najdrozsze spij slodko 👄 Kaciaa >> jak mam na Ciebie mowic bo mi kacia to sie kiepsko odmienia :O przeciez jestem blondynka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D barbi ja tez blondi :D a pisz jak chcesz :D zeby Ci pasilo :D naspiszesz wreszcie skad jestes??? czy to tajemnica??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cheriess dobranoc teczowych snow aaaaaaaaaaaa toruń :D bylam tam kiedys fajne miasteczko ale ow iele bardziej krakow kocham :D i jade tam za pare dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj barbi nie wiem ale kto wie kto wie :D moze jakos jak cieplej sie zrobi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×