Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Witajcie wstawać kochani to już 4;32;);D;D;D POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberes :) uu..nikogo nie ma...po imprezce? no co Wy! :) poszlam spac ok 4-5 :P masakra :) ale tak pieknie slonce swieci,ze szkoda mi dni..i wypelzlam z wyrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobi ;) Witaj kropka dawno Cie tu nie bylo :) WSTAWAC SPIOCHY !!!!!!!!!!!!!!!! :D 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> co ten nasz niegrzeczny braciszek znowu Ci zrobil ,ze sie na niego dasasz ? ;) Powiatowy>> Nie , nie mam zadnego powodu zeby sie na Ciebie gniewac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ;) jak mam sie nie fochać jak mój jedyny braciszek ciągle mi dokucza :P to się fochm i już ;) lubie moją sistrzyczke 😘 bo jest kosiana;) a ty braciszku czepiasz sie , mam problem i często siedze w kompie do ... a rano mam problem , ciężko sie wyturlać z łóżeczka:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> 👄 ja tez Cie lubie siostrzyczko ;) Powiatowy >> przestan dokuczac Cheriess 😠 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> nie martw sie ja tez mam ten sam problem . Siedze do pozna przed komputerem ,a rano problem ze wstawaniem :O Widac ,ze to u nas rodzinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi;)tak masz racje siostrzyczko to musi być rodzinna wada wrodzona:D a nasz braciszek jakoś do nas nie podobny:D wstaje tak wcześnie i jeszcze na nas krzyczy:P Powiatowy braciszku popraw sie , bierz przykład z siostrzyczek;) miłego wieczoru Barbi siostrzyczko😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a scale, że na Was nie krzycze!!!!!! hehehehehehe ;) a jaki mam brać przykład z Was ??? :O wstawać późno, czy siedzieć długo przed kompem ??? hehehehehehehehe ale jestem wredny :P no nie ??? hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie ,az sie musze odezwac 😠 Powiatowy jestes wredny :P My jestesmy wspaniale ,cudowne i kochane siostrzyczki i powinienes sie cieszyc ,ze zgodzilysmy sie byc Twoimi siostrami :P :D :D :D :D Cheriess >> nie podobny bo adoptowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zartowałem, że jestem wredny :) scale taki nie jestem :) tak poprostu Was lubie i czasami dogryzam :P ale to wszystko z miłości :D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 To dla Was moje siostrzyczki 👄 :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Barbi;) a miał być cudownym, wymarzonym braciszkiem:) Powiatowy ale jesteś :P i to ma być brat:P Barbi siostrzyczkokosiam Ciebie 🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×