Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Musisz przyjechac ,pojdziemy na \"ciasteczka\" ;) Dobra to ja teraz wsiadam na moja miotle i pedze do Ciebie z szybkoscia blyskawicy :D Bo juz mi sie oczy zamykaja a do Kielc jest kawalek :D To do zobaczenia sloneczko czekaj na mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki czekam :D ja tez na razie mykam zajrze jutro a wlasciwie to dzis :D na pewno przyjade :D i upijemy sie martini bianco :D jutro maila wysle :D z opisem tego ciacha dobranoc slodkich snow barbi i reszcie zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy;) dzięki braciszku , miłej pracy;) Barbi;) śpioszku ;)miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dobi :) 😴 jeju jak mi sie ciezko wstawalo :O \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> kawka dla wszystkich niewyspanych tak jak ja ;) Milego dnia 🌼 i oczywiscie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaciaa>> Masz kawe \\_/> narazie ,a wieczorem Twoje panienskie to Ty skarbie polewasz :D Nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka kobiety :D Barbi dzięki za kawke :D Kaciaa z rana kolejka ??? no, no ;) Cheriess buźka dla Ciebie :D Miłego dnia 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy a jak :D bo pic to trzeba umic :D pozdro dla wszystkich ;D zimno u mnie deszcz pada mokro ponuro i w ogole moze grzanca na rozgrzewke??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaciaa>>> a grzańca poprosze :D Masz pecha z pogodą :( bo u Mnie świeci słoneczko :) tylko od czasu do czasu chmurki je zasłonią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam skarby moje :D U mnie piekna pogoda slonce swieci ,cieplutko :) Kaciaa>> wsiadaj na miotle i przylatuj :D Powiatowy >> do pracy ,a nie sie obijasz :P Kaciaa>>dzia za maila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety :( ponuro jak nie wiem co :( siedzw w domku zawinieta w kocyk siorbe pyszna kawke pies i kot na moich kolanach ( moje kochane futrzaki :D ) no to polewam :D na zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barbi cierpliwosci dostaniesz :P a ja czekam na tel od lubego i nie dzwoni :( a mial dzwonic o 9 :( A JAK JA DZWONIE TO NIE ODBIERA :( eh smutno mi nalejcie jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje :( eh ta pogoda mnie dobija pies zepchnal kota z moich kolan :D mykam do sklepu bede pozniej dziekuje barbi za przytulenie :D kochana jestes 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka dla was Moje drogie 👄 idę pracować :D Kaciaa nie martw się, zadzwoni :D Miłego dnia 🖐️ Wieczorkiem się pokaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglaszam ,ze od dzisiaj chodze wczesniej spac !;) Wypilam juz 3 kawy i nic mi nie pomogly 😭 Zaraz usne 😭 A Wy macie mnie pilnowac i wyganiac z topiku jak bede za dlugo siedziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrr jeszcze nic nie ma :( eh kurka ide po piwo bo zaraz oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×