Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

barbi szcze mowiac to jestem troche niezdrana ale troche perfekcjonistka , i psuja tez jestem czego sie nie tkne to zepsuje hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
setunia... nie mów tak głośno... bo facetów przestraszysz... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy - buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Setunia przeciez wiesz ,ze ja zartowalam 🌼 Martiniiiii>> mysle i mysle i nie moge sobie przypomniec dalej tej piosenki :O Ja juz mam skleroze 😭 ...i do tego w tak mlodym wieku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
Leci sobie orzeł. Macha majestatycznie skrzydłami. Rozkoszuje się >>>> pięknem >>>> > > przyrody. Nagle spostrzega w dole zająca. śmiga za szarakiem.... >>>> Szuuuu... >>>> > > A tam okazuje się, że zając cały we krwi. Żal się orłu zrobiło >> zajączka: >>>> > > - Co ci się stało mój mały? >>>> > > - Słonica mnie użyła, jako tamponu. >>>> > > - Żesz, kurffa... >>>> > > I odleciał orzeł, majestatycznie machając skrzydłami, kontemplując >>>> naturę. >>>> > > Następnego dnia biegnie sobie zajączek. Już czyściutki, bielutki, >> mięciutki.Strzyże uszkami, przyrodę śledzi. Patrzy, a tam w górze >> leci >>>> > > orzeł. Cały we krwi umazany. >>>> > > - Co ci się stało o wielki ptaku? >>>> > > - Co się stało? Co się kurffa, stało? Szukam tego sku....syna, co >> powiedział słonicy, że podpaska ze skrzydełkami lepsza jest od >>> tamponu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
"... niech wyjdą na dobre... zmęczonej naturze" Rynkowski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy - a co ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy... - ależ nie ma problemu... przyjeżdzaj a ja osobiście zanucę... :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy zazwyczaj to sa takie proste sprzety, nie zadne skomplikowane technicznie sdzis np urwalam jeden palec od rekawiczki do sprztania kiedys popsulam nozyczki kiedys kije od mopa dwa pod rzad hahahhaha mariniii >>>>>> moze wlasnie beda mi chcieli pomoc:D nio ale jak sie dowiedza ze psuje podczas sprzataniaL:D sprzataczke chyba bede musiala zatrudnic:o barbi ja sie nie gniewa,m wiem ze to zarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja whisky z lodem
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy... pudło!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
barbi - nie ma za co... ja starsza jestem, to znam takie "szlagiery" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia>>> musisz mieć dużo siły ;) ale lepiej jak ją wykorzystujesz na łamanie kiji od mopa, urywanie palców od rękawiczek itd. niż masz katować swojego chłopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
no... powiatowy.... - uważam, że jestes złośliwy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martiniiiii >> teraz to powiedzialas :D Ja tez znam ,bo lubie Rynkowskiego ,ale zapomnialo mi sie :O Martiniiii >> masz jeszcze jakies fajne kawaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocieracz z tramwaju
zróbcie mi loda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
powiatowy... znowu pudło... :)) jeszcze jedno podejście masz... :)) barbi... - "whisky moja zono' :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiatowy mam wlasnie duzo niewykorzystanej energii:o a chlopa puki co ni ma wiec zostaja mopy itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiii
ups... barbi.. chodziło Ci o kawały... nie kawałki... :)) W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety moga wybrac i kupic meza. Przy wejsciu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: - mozesz wejsc do sklepu tylko jeden raz, jest 6 pieter, a cechy charakterystyczne mezczyzn zwiekszaja sie z kazdym pietrem, - mozesz wybrac jakiegolwiek mezczyzne na pietrze lub isc pietro wyzej, - jak wejdziesz wyzej nie mozesz juz sie cofnac. Pewna kobieta decyduje sie wejsc do sklepu zeby znalezc tego jedynego. Na pierwszym pietrze wywieszka mowi: Ci mezczyzni maja prace. Kobieta decyduje sie wejsc wyzej. Na drugim pietrze jest napis: Ci mezczyzni maja prace i kochaja dzieci. Kobieta znow postanawia wyjsc wyzej. Na trzecim pietrze jest napisane: Ci mezczyzni maja prace, kochaja dzieci, i sa bardzo przystojni. Wow, mysli kobieta, ale postanawia wejsc wyzej. Na czwartym pietrze wywieszka mowi: Ci mezczyzni maja prace, kochaja dzieci, sa bardzo przystojni i pomagaja w pracach domowych. Niesamowite, pomyslala kobieta, z ciezkim sercem odrzuca taka oferte i postanawia wejsc na wyzsze pietro. Na piatym pietrze jest napis: Ci mezczyzni maja prace, kochaja dzieci, sa bardzo przystojni, pomagaja w pracach domowych i sa romantyczni :) Kobiete kusi zeby zostac na tym pietrze, ale decyduje sie wejsc na ostatnie pietro. Szoste pietro: Jestes na tym pietrze odwiedzajaca numer 31 456 012, tutaj nie ma mezczyzn, to pietro istnieje tylko zeby pokazac ze kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziekujemy za odwiedziny w naszym sklepie. _________________________________________________________> Na przeciwko tego sklepu zostal otwarty Sklep "żon". Na pierwszym piętrze są kobiety, które kochają sex. Na drugim pietrze są kobiety, ktore kochają sex i są bogate. Pietra od trzeciego do szostego NIGDY NIE BYLY ODWIEDZONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heykakochani , jestem dzisiaj a jutro mnie nie ma ;) witam ;) 😘 Martinii miły ten Twój topik i długo żyje ;) ciesze się że mogłam wejść na kafe ;) Martini , pisałaś prace jakie efekty a domek Masz posprzątany;) wiem że tak z Tobą jest zaradna Martini;) a moje kochane rodzeństwo jak zwykle rozrabia ;) ciesze się Setunia że pijesz z nami ;) wypijmy za właścicielke topiku \\_/\\_/ Martini za Twoje szczęście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martiniii>>> nie wiem nie napisałaś nam skąd jesteś :O setunia>>> póki nie płamiesz wszystkich kiji od mopa to chłopa ni znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×