Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Barbi dla mnie wyglad i wiek nie ma znaczenia :) liczy się charakter i człowiek:) Powiatowy mój teacher dusi z nas wiedze to bardzo wymagająca osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> dla mnie tez nie ,ale jestem ciekawa czy mam starsza czy mlodsza siostre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiii
dobra rebiata.. :)) uciekam, bo mi sie bakteria w laptopie konczy, a nie chce mi sie wstawać po kabelek... a wiec dobrej nocy... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry siostrzyczki 🖐️ :D Może czas już wstawać ;) ile to można spać ;) ??? Miłego dnia życze :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzien dobry siostrzyczko i braciszku :) Oj braciszku ,ale Ty jestes nie dasz pospac mlodszej siostrze :( Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich od 7;00 mam pracowity dzionek;) Barbi ;) jestem od Ciebie starsza ;) nie jestem pasztetem ale tak śliczna jak barbi to napewno nie:D zupełnie zwyczajna dziewczyna ;) pozdrawiam cieplutko , miłego tygodniażycze wam wszystkim😘🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess >> :D ale mnie rozbawilas :D ja tez nie jestem taka ladna jak barbi :D Fajnie ,ze jestes moja starsza siostra ;) Wychodzi na to ,ze jestem najmlodsza :( ...a jeszcze nosorry jest w moim wieku ...ciekawe co sie z nia dzieje ,ze nie zaglada do nas :( Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!! ale mialam zakrętt!!! brrr!!! chwile wolnego..ale chwile..zaraz znowu lece..ah.. Barbi...ja tu chyba jestem najmlodsza..i pewnie najmniejsza..jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka77>>> witam 🖐️ :D nie tylko Ty masz dzisiaj ciężki dzień ;) Ja też ledwo wyrabiam :O ;) A Twój wzrost hm.................pewnie nie bez powodu nazwałaś się kropka77 he he he :D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kropka77 na zdjęciach wyglądasz jak modelka czyli nie jest zle ;) wzrost nie ma znaczenia , poza tym słyszałam że małe jest piękne ;) miałam cięzki dzień pozdrawiam , miłej nocki 😘dla wszystkich pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
witajcie :)) Cheriess - dobranoc, słodkich snów :)) a gdzie reszta? a ja dzisiaj bezalkoholowo... o wątrobe trzeba dbać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
noooo - nie tak pusto :)) a ja jednak sączę... martini... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widze ,ze dzisiaj wszyscy mieli ciezki dzien . Pusto tu dzisiaj , tylko czasami ktos zajrzy :( 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :D tylko tak na chwile zajrzałem ;) powiedzieć moim siostrzyczkom \"dobranoc\" ;) Ja też miałem ciężki dzień i ide spać ;) Więc mówie : do-bra-noc :D i kolorowych snów ;) pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Ale u mnie dzisiaj piekna pogoda ,a jaka u Was ? Milego dnia i 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×