Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

witam 🖐️ :D O, widze, że dzisiaj Ja pierwszy wstałem ;) Wczoraj barbi ;) To dzisiaj Ja kawke przygotowałem ;) prosze ;) \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> ;) Miłego dnia Wam życze 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Powiatowy , pyszna ta kawa od braciszka ;) co się stało że teraz Ty nie możesz spać ? popraw się braciszku;) wszystkim miłego dnia 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi siostrzyczko , co się dzieje:( pewnie Masz dużo pracy i zapomniałaś o nas;) miłego dnia :) do wieczorka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ Cheriess ;) nic się nie stało ;) poprostu czasami tak mam ;) barbi śpiochu !!! stawaj, kawka czeka !!! ;) Pozdrawiam 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy , rozumiem;) mam dzisiaj sprawdzian z j.a.:( i właśnie sie ucze;) za oknem cudowna pogoda🌻lubie wiosne🌻😘 dla wszystkich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Cheriess>> nie zapomnialam o Was ;) 👄 Powiatowy>> wstalam juz braciszku ;) dzieki za kawke ,pyszna 👄 Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :D ale jesteście zapracowane :D nawet nikt tu nie zajrzy :( Przyjemnej pracy zycze 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiatowy;) jak_ to_ nikt:( ja zaglądam O/O:D:D:D do miłego wieczorka , pracusie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Cheriess 🖐️ :D co tam u Ciebie dawno nie rozmawialiśmy :) Pozdrawiam 🖐️ :D Barbi :) Ty też jesteś jak wiatr zajrzysz i znikasz :P Pozdrawiam Was 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceriess
hhhhhmmm ... i gdzie to Wszystkich poniosło :( wracać na tpoik;) hej !!! czy ktoś mnie słyszy???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki tak to jest jak się objadam przed kompem:D:D:D ten wpis j/w należy do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pracusie czas na odpoczynek :D czyli marnowanie czasu przed kompem;) Barbi gdzie Jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj siostrzyczko :) Jak Ci minal dzien ? Jak egzamin ? A gdzie reszta :( martiniiiii ,noooo ,powiatowy i inni gdzie jestescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj siostrzyczko Barbi eehhh egzamin pewnie będzie poprawka:( dlugopis pisł;) a jak u Ciebie domek błyszczy na świeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
jestem jestm... tylko nie moglam wejsc na kfeterie... :(( siedzie i pije... oj... chyba mam wszytskiego dosyć... jakis dół mnie załapał... nie będę Wam tu dziaij truc... bawcie się dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Martinii;) jeśli Masz dołka , to zostań z nami;) przecież wiesz że my tu wszyscy bardzo Ciebie lubimy;) każdy ma doły , raz jest lepiej innym razem ... ale zawsze może być gorzej ... Martinii każdy tak ma ;) co sączysz? bo ja dzielnie pifko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
ja tez piwko... Guinessa... bosz... uciekłabym stąd na koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moglam wejsc na kafe 😡 Cheriess>> od poniedzialku biore sie ostro za sprzatanie , bo swieta juz za dwa tygodnie , a ja jeszcze nic nie zrobilam :O martiniiiiiii>> 👄 i 🌼 na poprawe nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
dzieki dziewczynki... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co dzisiaj zrobiłam ;) na spr. z j.a. siedziałam i ciezko myślałam co mam napisać ale czułam że facet gapi się na mnie i gapi /było mi cieżko/ więć wolniutko podniosłam głowe i patrząc prosto w jego oczy zapytałam , przepraszam a co znaczy free , bo zapomniałam a facet chyba zapomniał że to sprawdzian i słodko odpowiedział wolny , wszyscy rżeli jak konie na łące a ja teraz śmieje się i nie moge zapomnieć jego buzki:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbiciel......
barbi, chętnie bym pomogł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
oj barbi... Ty to masz tych wielbicieli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wszyscy już śpią :( a ja tak chciałam ... ehhh śpioszki kochane milusich snów 😘dla Wszystkich na dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
dobranoc Cherriess... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×