Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

Gość martiniiiiii
witajcie :) u mnie też było piekne słoneczko, byłam nawet na rozmowie w sprawie pracy i umyłam okienko...o! takie zdolne ze mnie dziecko dzisiaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ :D u mnie też był piękny dzień, ale ciężki :( pozdrawiam wszystkich 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie stęskniłam się za Wami `kochane ` pracusie;)😘 , dlaczego nie zaglądacie , miło się z Wami tu spotkać;) buziaczki dla Kochanej siostrzyczki i braciszka 😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
witajcie wieczorkiem... oj... umyłam dzisiaj okno... i chyba mnie przewiało... niezbyt dobrze sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Martinii ja musze umyć troszke więcej okienek (22):D:D:D i może powinnam wynająć ekipe , miałam okropny dzień pozdrawiam Ciebie wiosennie🌻;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
bosz... to Ty chyba wpałacu mieszkasz... ;) to ja bym ciągle przeziębiona chodziła... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
no tak... :)) dobra, ja juz zmykam... ledwie zyje..:)) dobrej nocy... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi ;) siostrzyczko śpisz już :( Powiatwy braciszku gdzie jesteś:( ale rodzeństwo :(;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zajrzalam zyczyc Wam kolorowych ,slodkich snow. Spijcie dobrze .Dobranoc :) 👄 dla wszystkich . Cheriess>> Nie spie ;) mialam gosci i nie moglam do Was zajrzec . Przepraszam ,ze jestem taka zla siostrzyczka :D 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martinil
no i nie mogę zasnąc, kurde, chyba napije się jednak czegoś mocnego, sama :-(( szukam towarzysza !!!!!! :-)) na nocne szaleństwo, żeby przytulił !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
witajcie :)) no i powiatowy mnie ubiegł... a to ja chciałam dzisiaj was obudzić... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ :) Martiniiiii , Powiatowy dziekuje za pobudke :D Jestem nieprzytomna :( jak ja nie lubie tak wczesnie wstawac :( 👄 dla Was .Milego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiii
witaj barbi :)) mała kawka postawi Cię na nogi... :) mnie moje dziecie obudzilo dzisiaj o... 6.40... wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D barbi ;) dzięki za kawke ;) jest pyszna ;) Jesteś nieprzytomna ? hmm..... prenie musisz wczesniej chodzic spać hehehe :D witaj 🖐️ martiniiiii :D nie moge się doczekać kiedy Mnie obudzisz hehehehehe :D Pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moje skarby ostatnio zapracowane ,nawet nie maja czasu zajrzec na topik ;) Pozdrawiam Was pracusie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie😘 wpadłam na chwilke ale mam zakręcony dzień :) pozdrawiam Wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ i Ja też na chwileczke wpadłem zajrzeć co tu się dzieje :D a teraz zmykam na angielski 🖐️ :D zajrze ok. 22.00 pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiii
witajcie wieczorkiem... :)) mnie tu dzisiaj nie będzie... siedzę i pisze referat ze strategii... ale jutro jak skończę, to się z wami napiję... :)) buziaczki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki zycze👄 ostatnio brak mi czasu:( Pozdrawiam,dla wszystkich 👄buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O !!! Wszyscy poszli spać ??? :( A Ja mam ochotę czegoś się napić :) , ale trudno, poczekam do jutra ;) dobranoc :) 🖐️ Pchły na noc :D hehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O ło, a Wy jeszcze śpicie ??? :( To nic ;) za Wasz spokojny sen \\_/ :D wrrrrr....... mocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×