Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martiniiiiiiiiiiiiii

właśnie sączę martini...

Polecane posty

ja jakoś spać nie mam chęci ;) pochdze po cafe , dobranoc dziewczyny ;)😘niech Wam się milutko śni ;) fajny deszcz pada za oknem ;)jest miło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martiniiiiiiii
a ja ide spać... dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiące królewny kochane i jeden oczywiście Powiatowy milutkich snów 😘 ale dzień i noc padam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 😘miłego Barbi🌻 Powiatowy a gdzie to wczoraj braciszka poniosło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 🖐️ Cheriess ;) Powiatowy wczoraj nie był w stanie pisać ;) miał ciężką dobe :) Widze, że i Ty czasami nie możesz spać ;) Pozdrawiam 🖐️ ;) Barbi>>> ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> wyspalas sie siostrzyczko ? Widzialam ,ze wczoraj w nocy czuwalas nad naszym topikiem ;) Cheriess ,moze lepiej nie wnikaj w to gdzie sie wczoraj podziewal nasz braciszek :D 🌼 🌼 🌼🌼🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo miło że będziesz wieczorkiem;) Barbi:D;) Powiatowy oki ja też czasami mam ciężkie:) powieki jak wstaje po takiej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy w waszych miastach jest podobnie deszcz i słońce;) ale pogoda:( Barbi ;)siostrzyczko wpadniesz wieczorkiem? Martinii;) jaki Masz dzisiaj humorek :)mam nadzieje że Wyszłaś z dołka ;) do wieczorka;) Powiatowy;) Noooo;) zapraszam na lampke martinii;) do miłego😘🌻kwiat]😘🌻🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> U mnie caly dzien pada deszcz :( Zajrze wieczorem ,moze jakiegos winka na poprawe nastroju sie napije :) 👄 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbi;) a może dzisiaj scotch whisky ;) dobry trunek na dołki:D do miłego siostrzyczko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>>> dzięki za zaproszenie dzisiaj się zjawie 🖐️ :D u Mnie deszczyk zaczą kropićok. 17.00, ale nie jest tak źle ;) pozdrawiam 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chariess
Barbi, Noooo , Martinii;) nom to będzie impressska , dziewczyny zapraszamy wieczorkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 😘 kochani dzisiaj wypijemy za tych których tu nie ma \\_/\\_/\\_/prosze to dla was pijemy whisky;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i rodzinka prawie w komplecie :D pierwszy toast proponuje wznieść za mnie, że żyje :O ale jestem egoistą :P no nie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheriess>> Dziekuje kochana starsza siostrzyczko :) Wypije tej Twojej herbatki bo mnie znowu przeziebienie bierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chreiess
Powiatowy;) oki 1. za Ciebie i twój j.a.:P 2. za Martinii , aby nigdy nie wpadała w dołeczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jojku...chyba za dużo toastów dzisiaj wypiłam:D:D wybaczcie kochani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×