Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość ciekawski_żorż
jakiś szanowny pan/pani doradca z ovb mógłby mi powiedzieć gdzie ulokowac wolne środki...bo mój który miał serwisowac juz chyba nie pracuje a jestem ciekawy mam ok 20 000 zł i chcę je ulokować na ok 10-15 żeby zapomnieć a po tym czasi slacić tym dużą częśćkredytu mieszk... coś ciekawego ?? zaznaczę że znane mi są wschodzące zyski z compensy pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pana Piotra Ł znam osobiście bo z nim pracowałem i jego gł.. ą żonką to typowe wazeliny z każdą małą pierdołą leciał do swojego dyr N teraz też podobno jest wazeliną ale i tak robi to samo wykorzystuje ludzi bo nic innego nie umieją on i żona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
Hej ludzie kto z was jedzie na GST w ten weekend ?? i z kim sie na gali będę mijał ?? pozdrawiam was wszystkich Robicie dobrą robotę i nie przestawajcie :) właśnie wrociłem od klienta Compensa (po raz drugi - żona miala teraz bardzo chcial mąż tylka na siebie), ubezpieczenie domu, 2xNNw na 45 tysi, w obu przypadkach OFE + generali posagowe Lew Junior dla dziecka rocznego :) i dali 12 rekomendacji a odsyłałem ich na to forum ależ mieli ubaw z ludzi szkalujących ale stwierdzli również że pewnie część tego jest prawdą ale wiadomo wszędzie są czarne owce :) i dali rekomendacje :) Szkalujcie dalej :) a ja swoje będę robił i zarabiał swoje grosze jak twierdzi kolega Wacel... mi to pasuje może jestem głupi ale podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałuje, że odszedłem z ovb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałuje, że odszedłem z ovb
po 4 miesiącach zrezygnowałem z pracy w ovb, zarabiałem średnio, miałem 3 wypłaty, 670 zł , 770 zł i w ostatnim miesiącu 2600 zł , teraz pracuję na etacie na stanowisku pracownika d/s pozyskiwania klientów dla dużej firmy, na to stanowisko startowało oprócz mnie 15 osób, szef wybrał mnie i wiecie dlaczego mnie wybrał: dlatego że pracowałem w ovb . powiedział , że wybiera mnie do tej pracy ponieważ wie , że jako doradca w ovb wiem, że praca to nie bajka i swoje trzeba wypracować, mówił , że ma pewność , że na etacie bedę pracował a nie siedział i udawał prace a sami wiecie jak jest na etacie czy sie robi czy nie to sie należy. na koniec dodał, że sam jest ich klientem i spytał się :" po co rezygnowałeś z pracy w ovb , ponoć dobrze tam zarabiacie" stwierdził , że mamy lepszą obsługę niż open finance dlatego w końcu przejrzałem na oczy i wiem , że ludzie ,którzy narzekają na tym forum na ovb albo nie mieli wogóle styczności z tą firmą, albo to zwykli nieudacznicy , którzy nie mają pracy i aby się dowartościować czatują na nowy komentarz aby móc odpowiedzieć i troche poprzeklinać albo ci , którzy miel istyczność z ovb i trafili na niekompetentnych przełożonych a tacy trafiają się w każdej firmie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak-cover
A tak opócz tego to badania wyszły całkiem , całkiem i od maja będę w pokoju z klamkami z obu stron. Tak pajacu można określić twoje zachowanie , bo tylko psyhomaniak , albo gawędzirz erotoman wychwala swoje dokonania. Ale jaka firma , takie i pajace świadczące usługi dla niej. Przepraszam , akwizytorzy sprzedający produkty finansowe Tow. Ubezpieczeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
Dziękuję za niezwykle miły komentarz od kolegi OVB Maniak - cover :) nie o mnie świadczy :) I teraz pytanie do kolegi/koleżanki który/a umieścił post później na jakiej podstawie stwierdzasz że żałuje ... i ja to ta sama osobą :) to jest piekno internetu bo możesz tak stwierdzić bez żadnych dowodów ale ponownie napiszę oceniająć innych nie znając ich oceniamy samego siebie :) jak mi was wszystkich komuszki szkoda :) najłatwiej nawyklinać i powiedzieć że mi się należy :) a czemu ?? bo tak i już :) to już nie wasz kochany socjalizm że czy sie stoi czy sie leży :) trzeba pracowac i się nachodzić :) Mówicie OVB to shit, zlodzieje i naciągacze A np Agent Hestii który siedzi w biurze albo jakiś slaby dentysta lub też może mechanik który wymieni zła cześć w samochodzie ... na każdego można zawsze nabluzgać... nawet na krystalicznie czystych mozna powiedzieć że to nie możliwe że mają coś na sumieniu :) nie dogodzisz :) Ale i tak was wszystkich pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiające_i_to_bardzo
Zadziwiające z jaką łatwością przyszło oskarżenie koledze Debil Agitotor z OVB stwierdzenie że dwóch różnych użytkowników forum jest/są jedną osobą :) jakich użył niezwykle przekonujących argumentów :) Pytanie do Ciebie o światły mistrzu czy ja teraz pod moim wpisem po 3 minutach pojawi sie ekst popierający mój punkt widzenia to znaczyć to będzie że napisała to jedna i ta sama osoba ?? cóż na błyskotliwość i jasność w myśleniu :) jestem pod wrażeniem naprawdę... Może kolega Maniak przesadził ale pokazal ze nie wszystko śmierdzi w OVB... ale niektórzy mją klapki (i nie to na stopy) na oczach i nie dadzą sobie wytłumaczyć :) A kolego Debilu Ty się przedstawiłeś jakoś czy pokazałeś sobą jakość ?? bo też nei wiem Zadziwiające z jaką łatwością przyszło oskarżenie koledze Debil Agitotor z OVB stwierdzenie że dwóch różnych użytkowników forum jest/są jedną osobą :) jakich użył niezwykle przekonujących argumentów :) Pytanie do Ciebie o światły mistrzu czy ja teraz pod moim wpisem po 3 minutach pojawi sie ekst popierający mój punkt widzenia to znaczyć to będzie że napisała to jedna i ta sama osoba ?? cóż na błyskotliwość i jasność w myśleniu :) jestem pod wrażeniem naprawdę... Może kolega Maniak przesadził ale pokazal ze nie wszystko śmierdzi w OVB... ale niektórzy mją klapki (i nie to na stopy) na oczach i nie dadzą sobie wytłumaczyć :) A kolego Debilu Ty się przedstawiłeś jakoś czy pokazałeś sobą jakość ?? bo też nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERgo man
Chłopcze z ovb nie obrażaj mnie i nie porównój Hesti z firmą ovb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hestia to shit
Taaa hestia to dopiero lamusy i naciągacze! Mają tak posrane produkty ze glowa boli. dobrze makaron na uszy nawijaja ale klient nawet na oczy owu nie widzial przed podpisaniem umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana85
Porównujecie ovb z hestia? ehh wchodząc na stronę internetową jednych i drugich już widać różnicę i to bardzo znaczną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggma
Taaa, bo strona internetowa to jedyne słuszne kryterium oceny firmy :) Inna sprawa że nie ma co bluzgać, bo OVB współpracuje z Hestią a Hestia docenia tą współpracę i daje dobre wynagrodzenia. A jeszcze inna sprawa, że obecnie większość majątków z Hestii zdrożała dużo bardziej niż konkurencja i coraz mniej się tego sprzedaje... Ale oczywiście nie ma co porównywać OVB do Hestii, każdy jej produkt da się dzisiaj przebić innym produktem który jest dostępny w OVB w ramach innych TU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
Kolego z Hestii nie mów do mnie "chłopcze" bo tak mogą co najwyżej nazywać sie między sobą koksy bez szyi itp I jakbyś nie zauważył jest tam takie coś jak NP co w rozwinięciu znaczy na przykład ... jakbyś pomyślał chociaż przez chwileczkę to byś rozumiem ze nie porównuję tych dwóch firm bo to bez sensu (w ogóle porównywanie jest bez sensu) Hestia była przykladem jak chcesz może być PZU, ING, Aegon czy AXA nie istotne :) ale zapomniałem najłatwiej się słówek czepiać :) no tak jeśli o to chodzi to przepraszam :) Aha i uważam że Hestia ma niezle ubezpieczenie komunikacyjne :) to już żeby Cie połechtać ale sam tam auto ubezpieczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
Kolego z Hestii nie mów do mnie "chłopcze" bo tak mogą co najwyżej nazywać sie między sobą koksy bez szyi itp I jakbyś nie zauważył jest tam takie coś jak NP co w rozwinięciu znaczy na przykład ... jakbyś pomyślał chociaż przez chwileczkę to byś rozumiem ze nie porównuję tych dwóch firm bo to bez sensu (w ogóle porównywanie jest bez sensu) Hestia była przykladem jak chcesz może być PZU, ING, Aegon czy AXA nie istotne :) ale zapomniałem najłatwiej się słówek czepiać :) no tak jeśli o to chodzi to przepraszam :) Aha i uważam że Hestia ma niezle ubezpieczenie komunikacyjne :) to już żeby Cie połechtać ale sam tam auto ubezpieczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
Kolego z Hestii nie mów do mnie "chłopcze" bo tak mogą co najwyżej nazywać sie między sobą koksy bez szyi itp I jakbyś nie zauważył jest tam takie coś jak NP co w rozwinięciu znaczy na przykład ... jakbyś pomyślał chociaż przez chwileczkę to byś rozumiem ze nie porównuję tych dwóch firm bo to bez sensu (w ogóle porównywanie jest bez sensu) Hestia była przykladem jak chcesz może być PZU, ING, Aegon czy AXA nie istotne :) ale zapomniałem najłatwiej się słówek czepiać :) no tak jeśli o to chodzi to przepraszam :) Aha i uważam że Hestia ma niezle ubezpieczenie komunikacyjne :) to już żeby Cie połechtać ale sam tam auto ubezpieczam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
nie wiem co się stało ale opublikowało się to aż3 razy :) trudno zgłosiłem juz do usuniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak
i jeszcze jedno :) Bardzo mi sie spodobało coś co usłyszalem ostatnio od klienta :) ponoć jest to stare ale ja nie miałem okazji tego słyszeć Na zachodzie Europy ponoć zwykło sie mowić o Polakach "tam gdzie dwóch Polaków tam trzy do czterech opinii" ale to jest prawdziwe :) i bardzo dobrze to obrazuje to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Y-Ray
Odpowie mi wkoncu ktorys ile dostaje za zmanię ofe? Czy nadal bedziecie uciekać od niewygodnego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
te dwa posty.... ovb maniaka i gościa co żałuje że odszedł z ovb są żałosne:) bo od razu widać że nie prawdziwe:) chłopie... jakbyś to pokazał klientom że Twój egzamin na OWCE to pic na wodę, że gówno wiesz... i że napychasz kase swoim przełożonym a do tego łamiesz prawo o ochronie danych osobowych to już widzę jak się śmieją i dają CI 12 poleceń:D OVBowcy to jest żałosne co piszecie i w jaki sposób staracie się ratować dawno utraconą reputację.... SF na 400 zł = 218 jp tak więc na RIII powinno się dostać 1940zł... to czemu ja na notach mam 1540 zł!!!!! co się stało z 400 złotymi??? byłem na działalności więc wystawiałem faktury, tak więc od kwoty nie miał prawa być odjęty podatek.... a kwota 1940 jest już po odjęciu storna! co jest z 400 zł??? i tak samo ofe... wszędzie indziej za ofe dostaje się po 500 zł i więcej... a w OVB???? 11,25 jp zawsze nawet za zmianę!!! JEBANE ZŁODZIEJE!!!!! na ten temat coś powiecie!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak czopie
To wez sie zapytaj swojego przelozonego... zadzwon tam do ksiegowosci centrali czy cokolwiek.... kogo obchodzi twoje 400zl moze jakies storno miales albo przewaliles po pijaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggma
NIe odpowie... Bo będziecie szczekać... Jak napisze się że 600 zł to ograbianie klienta i wyzysk, jak napisze się że 300 zł to że firma złodziej, że pracowników wykorzystuje i daje ochłapy... I po co pisać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dduuudak
gdzie sie podzial twoj wpis i twoje 400zl? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopaczku
dudak jezeli uważasz że gówno wiesz to szkoda ja tam mam troszkę wiedzy :) nie narzekam :) A jak pracujesz w Sklepie firmowy ERY jak sprzedawca to komu nabijasz kieszeń ?? Po trosze Erze i właścicielowi salony (jeśli to franczyza) Tak samo jest w prywatnej służbie zdrowia, zakładzie samochodowym itp... wszędzie ktoś kto jest najniżej w drabince daje zarobić tym co są wyżej :) ale kto by sie tego spodziewał przecież to złodziejstwo Ojoj wydymali Cie za 400 zł ?? to Ty tania dziwka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OVB to jedno wielkie gówno !!! Pracują tam ludzie którzy w normalnej firmie o tym profilu mogli by daleko zajść ale niestety pranie muzgu jest tam na bardzo dobrym poziomie i tak naprawde tylko to jest tam na poziomie reszta to jeden wielki przekręt !!! Osoba która tam przychodzi otrzymuje tylko informacje gdzie mają najpierw zadzwonić i co powiedzieć zero merytorycznej wiedzy !!! Tam liczy się ilość a nie jakość. Bo jak niby ktoś kto nie ma żadnej wiedzy a jest wysyłany do klieta ma prezentować odpowiedni poziom i jakość świadczonych usług. Ale tam jest to bez znaczenia byle by przyniusł produkcję !!! Szkolenia podstawowe odbywające się raz w miesiącu to tak naprawdę jedna wielka lipa informacje tam przekazywane to wyłącznie propaganda oraz klika szczegółów dotyczących jak szybko zrobić produkcję w śród rodziny i najbliższych. Wszystko tam jest sztuczne i wyreżyserowane, nawet wieczorna integracja. Dyrekcja wymaga aby wszyscy siedzieli na sali i się dobrze bawili i pokazywali nowym jakie to w OVB są zajebiste imprezy ( podczas jednego takiego wyjazdu piliśmy flaszkę w 2 kolegami w pokoju jak to dyrektor zobaczył to aż mu tchu zabrakło tak był zdenerwowany) Tak więc OVB to jedna wielka mistyfikacja i manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDAK twoja prowizja jest ok kwota zgadza sie z tabelą prowizyjną !!! te punkty i przeliczanie ich na euro to jest tylko takie gadanie każdy produkt ma przypisaną prowizję i punkty nie mają nic z tym wspólnego tylko zapomnieli Ci o tym powiedzieć a tabeli prowizyjnej pewnie Ci nie dali żebyś nie sugerował nią przy wyborze produktu dla klienta Jak ktos mi powie jak zamieścić zdjęcie na tym forum to zamieszcze jakieś tabele prowizyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudak
oleje wasze podejście... z 218 jp wychodzi 1945 zł... dlaczego na nocie przy danej umowie "prowizja" pisze 1540 zł.... tak samo jest z wszystkimi umowami... FI na 200 zł = 108 jp a prowizji jest 820 zł.... dlaczego firma kradła moje pieniądze? słucham mądrych ovbowców..... przecież sugerujecie się Jednostkami i tymi ile na danym poziomie dostaje się z jedną jednostkę.... wam to nie przeszkadza że jesteście okradani?? pytanie kto tu jest w takim razie tania dziwka bo ja już tam dawno nie pracuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damon
Hej Panowie i Panie kto jedzie do Waw-y na dni firmowe? Co do pracy wszystko zależy od człowieka. Nie każdy powinien kopać piłkę i nie każdy powinien zajmować się finansami osób trzecich:) Prowizję są porównywalne do innych firm, od kwietnia będą nawet lepsze niż chociażby w Axie( a tam przecież płaca krocie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB Maniak-cover
Chłopczyku zarzucasz mi nieetyczne zachowanie , a sam jedziesz po konkurencji jak po burej suce. A kilka lat temu zapierdzilałbyś z Hestią po klientach , bo Hestia Kapitał to był pierwszy produkt mieszany w OVB , ubezpieczenie z funduszem kapitałowym , popytaj starszych , o ile ktoś ostał się ze starszych. I płacili nieźle , jak teraz za SF. I jeszcze jedno chłopczyku , nie do mnie teksty z socjalizmem, bo ja moją działalność rozpoczełem jeszcze w socjaliźmie i mam ją przypuszczam dłużej , niż ty latek żyjesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dudak
Jak sie nia ma jezyka aby sie odezwac to kazdy bedzie Cie golil na kase, a jak sie nie umie liczyc do tego to juz calkiem masz przejeba... teraz pewnie tez Cie gola na kasie i tak bedzie do konca zycia, niestety taka prawda, skoro o swoja pieniadze upominasz sie na forum w internecie:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropo OFE
Tu sprawa jest nieco bardziej powazna niz w przypadku DUDAKA. Bo na 200 osob kadry OVB moze 20 wie ile kto za co placi kiedy i dlaczego? OFE w OVB oplacane jest naprawde fajnie, lepiej niz w DSA , gozej niz bezposrednio w OFE, ale ................ 1. TRZEBA PISAC OFE BARDZO DOKLADNIE!! 2. Trzeba bardzo szybko wysylac!! 3. TRZEBA PILNOWAC CZY ZAPLACILI, jesli nie to sie upominac, TYLKO NIE NA FORUM jak DUDAK tylko, u przelozonego lub w Centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×