Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Skoro EuroFinanz to taka dobra firma, to jak odniesiesz się do opinii z forum o2.pl, gdzie piszą o tym, że założył je człowiek wyrzucony z OVB? Na temat wiarygodności obliczeń powiem tylko tyle, że gdyby opłat w SF było 946 zł rocznie, to nawet uwzględniając wzrost wartości jednostki miałbym po roku góra 60% środków, a nie 90%. W 15 tys. zł z OFE uwierzę dopiero, gdy pokażesz mi swoją notę prowizyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Euro Finanz Service ????????????????? Pierwszy raz słysze. znowu ktoś sie podszył. nawet to zabawne że komuś się chce tak kombinowac. Do 3 razy sztuka, zgadniesz stawiam flaszke:) tylko napisz pod swoim nickiem Drogi "Morwain" do ostatniego postu miałem cie za czlowieka na poziomie ale widze że i ty jak wszyscy w ovb zaślepiony jesteś logiem i nic po za nim nie widzisz. Podważasz moje obliczenia? Napisz swoje, śmiało zobaczymy czy potrafisz liczyć. Wszystko pisze w Tabeli oplat kwestia tylko przelania na papier. Ja pokazałem koszty przy 12000zł (czyli 5 lat wp lacania po 200zł) a ty mi tu wyjeżdżasz że masz 90% w pierwszym roku.Prosze czytac ze zrozumieniem. Jeżeli chcesz zobaczyć moją note prowizyjną jak to nazywasz to nie ma problemu wyślij mi tylko adres mailowy i napisz mi gdzie ja ciebie znajde na liście rankingowej. Pochwalisz się? Zresztą ja doskonale wiem dlaczego tak bronisz i nie dowierzasz. ty jak i 80% Ovbowców nie znacie konkurencji. Nie tylko w mojej firmie można takie pieniądze mieć za same OFE. Jest masa takich firm. Napisz skąd jesteś to ci polece a sprawdzisz sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weż się oczernij !!!!!!!!
Zrób sobie czarny kolor , bo zaraz palanci zaczną wymieniać całą listę z Open Finance na czele , a może nawet z Głosem Cadyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, weź się oczernij ;) Wyraźnie napisałeś o opłatach 948 zł/rok, poza tym mieszasz opłaty roczne z pięcioletnimi i wychodzi z tego galimatias. Chciałbym też, żebyś mi pokazał punkt w OWU lub miejsce na stronie Compensy, gdzie jest mowa o 2,5% opłaty za zarządzanie. Piszesz mi o liście rankingowej, a sam nawet nie podałeś, gdzie pracujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Nie napisałem ci o oplatach pięcoletnich tylko ile wynoszą w 5 roku trwania umowy. Po raz trzeci wypominasz to samo a skoro to ty sprzedajesz to myślałem że znasz się na tym.Po raz kolejny w takim razie napisze żeby sprawdził w Compensie lub to sobie policzył.Znajde ten punkt w OWu i jutro ci go napisze ale to i tak nie zmienia faktu że nawet gdybysmy nie brali pod uwagę tej opłaty za zarzadzanie to i tak jest DROŻSZY !!!! Powiedz mi co za róźnica gdzie pracuje? Dla ciebie to nie ma znaczenia bo i tak żadne argumenty do ciebie nie docierają Popatrz na liste rankingową i co widzisz????? Ja widze że zatrudnionych ponoć jest 5 tys a pisze cokolwiek jakieś 1000 osób czyli20% Widze że tylko ok 150osób napisało powyżej 300jp czyli zarobili 3 tys BRUTTO z groszem ( opłacając ZUS koszty paliwo telefon itd) zostaje ok 2000zł:) Kolejna piekna statystyka czyli mniej niż 5 % ludzi tak naprawde pracuje Widze że wielcy dyrektorzy okręgu piszą średnio całeee 2000jp z czego oczywiście sami zero bo są dyrektorami. Widze że są ludzie którzy zarabiają ale tylko na naiwności innych a jest ich naprawde mało Znajdź mi chodź jedną cechę która warto naśladować i która daje dobre wyniki. Chodź jedną ...a ja znajde conajmiej 3 lepsze w innej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
A pracuje w Capitol Vienna Insurance Group i też sprzedaje Compensę, tylko że tańszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
haha jednak flaszki nie wygrałeś:0 Nie pracuje w Capitolu i wiem ze ich flagowym produktem jest Superfudnusz. Wydaje mi się że koszty mają takie same ale nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Znowu się ktoś podszywa, za chwilę zarejestruje nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia w czytaniu OWU. Jakie ma znaczenie, ile osób faktycznie pracuje i ile piszą dyrektorzy? Dla mnie jest ważne, że OVB płaci mi za umowy oraz czy mogę zaproponować klientowi rzeczywiście dobry produkt. Natomiast nie chcesz zdradzić swojej firmy z prostej przyczyny - gdybyś powiedział prawdę, okazałoby się, że prawie nikt o tej firmie nie słyszał, a opinie o niej są jeszcze gorsze niż o OVB. Poza tym mógłbym wtedy obnażyć słabe strony wspaniałego produktu, który sprzedajesz. Gdyby było inaczej, już dawno chwaliłbyś się swoją firmą i produktami, które oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
"Jakie ma znaczenie, ile osób faktycznie pracuje i ile piszą dyrektorzy?" Coraz bardziej się kompromitujesz. Znaczenie ma takie ze skoro dyrektorzy nie zarabiają tzn że GSt jak i zwykłe eRki tym bardziej !!!!! Dla ciebie wazne jest ze ci płaci za umowy :) ahhahaha to super się masz a w jakiej firmie nie płacą? Nie zdradzam z jaka firmą współpracuje ponieważ nie chce takich osób jak ty tam widzieć. Doszlismy już razem ze produkty OVB mają drogie w związku z tym ja mam tańsze. Chcesz przykładu? Sprawdź opłaty w Nordea Strateg, generali Prospero czy w Skandii Pochwale się firmą tylko osobom które potrafią czytać OWu, przede wszystkim osobom które na 1 miejscu jest klient więc jeżeli mają możliwośc sprzedaży lepszego rozwiązania to nie ma dla nich znaczenia czy jest z firmy X Y czy Z a ty dalej w zaparte że OVB jest super Właśnie dlatego ja zarabiam poważne pieniędze a ty nie. Dopoki nie zmienisz nastawienia dopóty dalej nie będziesz widział prawdziwych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie napisałem, że dyrektorzy nie zarabiają, bo zarabiają dużo, a jedynie, że nie ma to dla mnie znaczenia. Wszystkie firmy płacą? Wyobraź sobie, że we wspomnianym tu Eurofinanz na dzień dobry za szkolenie trzeba zapłacić kilkaset złotych, więc jeśli nie znajdziesz żadnego klienta, to jesteś na takiej pracy wręcz stratny, a firma żeruje na przyszłych pracownikach. Domyślam się, że pracujesz we właśnie takiej firmie i dlatego nie chcesz zdradzić jej nazwy. Zresztą jakoś żaden mój opotent nie chciał się przyznać do miejsca swej pracy, czyżby się wstydził? Opłaty za zarządzanie w OWU oczywiście nie znalazłeś, bo jej tam nie ma, natomiast dla przykładu w Scandii po 5 latach możesz wykupić maksymalnie 40% zainwestowanych środków, w Compensie wg symulacji ponad 60%. Oczywiście niezależnie od firmy wypłata po 5 latach nie ma sensu, jest to niezgodne z ideą produktu. Dalszą dyskusję, przynajmniej do momentu, kiedy nie podasz nazwy swojej firmy (i nie zarejestrujesz się), uważam za bezcelową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Można się posrać na miękko
Zaparcie występuje wtedy, gdy oddawanie stolca ma miejsce rzadziej niż jeden raz na dobę. Dzieje się tak na skutek zwolnienia przesuwania się mas kałowych, co jest konsekwencją zwolnienia ruchów perystaltycznych jelit. Towarzyszy mu zwykle złe samopoczucie, bóle głowy, nudności, brak apetytu, a nawet stany podgorączkowe. Prostymi środkami przeciwdziałającymi zaparciom są: ruch, pożywienie z dużą zawartością błonnika, niehamowanie odruchu wydalania. Regulująco na wydalanie stolca mogą wpływać: szklanka wody, łyżeczka masła, miodu, sok z kwaśnej kapusty lub aloesu, spożywane przed snem albo przed śniadaniem. Nie należy natomiast pochopnie stosować środków przeczyszczających. Pomocne są czopki glicerynowe. Zabiegiem ułatwiającym wydalanie stolca jest lewatywa. Zaparcia stolca mogą powstawać z różnych przyczyn, nie tylko z powodu niedostatecznej perystaltyki jelit (postać atoniczna), lecz również z powodu nadmiernych skurczów jelit (postać spastyczna) oraz z braku odruchowego pobudzenia defekacji przez masy kałowe w prostnicy. Atonia jelit występuje zazwyczaj jako wyraz zaburzeń układu nerwowego autonomicznego przy przewadze pobudzenia nerwów współczulnych, natomiast zaparcie spastyczne powstaje przy przewadze układu nerwowego przywspółczulnego. Niekiedy atonia jelit powstaje podczas żywienia się pokarmami nie dającymi resztek niestrawnych, albo przy braku wytwarzania się odpowiednich bodźców chemicznych poprzez rozkład bakteryjny zawartości przewodu pokarmowego. W tych wypadkach po podawaniu pokarmów nie ulegających całkowicie strawieniu (najlepiej podawać pokarmy zawierające trudno strawną celulozę) zaparcie ustępuje. Jedną z najczęstszych przyczyn zaparcia jest brak prawidłowego odruchu pobudzenia defekacji przez masy kałowe w prostnicy. Zwykle zjawisko to występuje u osób wstrzymujących oddawanie stolca mimo istniejącego parcia. W warunkach prawidłowych masy kałowe przechodząc do prostnicy wywołują odruch defekacji. Przy wstrzymywaniu oddawania stolca pomimo parcia odruch parcia stopniowo zanika i w następstwie, mimo obecności nawet dużych ilości kału w prostnicy, odruch defekacji, a tym samym sama defekacja, nie następuje. Pod wpływem odpowiedniego treningu odruch ten znów powraca i defekacja jest prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwain-klon
Zaparcie występuje wtedy, gdy oddawanie stolca ma miejsce rzadziej niż jeden raz na dobę. Dzieje się tak na skutek zwolnienia przesuwania się mas kałowych, co jest konsekwencją zwolnienia ruchów perystaltycznych jelit. Towarzyszy mu zwykle złe samopoczucie, bóle głowy, nudności, brak apetytu, a nawet stany podgorączkowe. Prostymi środkami przeciwdziałającymi zaparciom są: ruch, pożywienie z dużą zawartością błonnika, niehamowanie odruchu wydalania. Regulująco na wydalanie stolca mogą wpływać: szklanka wody, łyżeczka masła, miodu, sok z kwaśnej kapusty lub aloesu, spożywane przed snem albo przed śniadaniem. Nie należy natomiast pochopnie stosować środków przeczyszczających. Pomocne są czopki glicerynowe. Zabiegiem ułatwiającym wydalanie stolca jest lewatywa. Zaparcia stolca mogą powstawać z różnych przyczyn, nie tylko z powodu niedostatecznej perystaltyki jelit (postać atoniczna), lecz również z powodu nadmiernych skurczów jelit (postać spastyczna) oraz z braku odruchowego pobudzenia defekacji przez masy kałowe w prostnicy. Atonia jelit występuje zazwyczaj jako wyraz zaburzeń układu nerwowego autonomicznego przy przewadze pobudzenia nerwów współczulnych, natomiast zaparcie spastyczne powstaje przy przewadze układu nerwowego przywspółczulnego. Niekiedy atonia jelit powstaje podczas żywienia się pokarmami nie dającymi resztek niestrawnych, albo przy braku wytwarzania się odpowiednich bodźców chemicznych poprzez rozkład bakteryjny zawartości przewodu pokarmowego. W tych wypadkach po podawaniu pokarmów nie ulegających całkowicie strawieniu (najlepiej podawać pokarmy zawierające trudno strawną celulozę) zaparcie ustępuje. Jedną z najczęstszych przyczyn zaparcia jest brak prawidłowego odruchu pobudzenia defekacji przez masy kałowe w prostnicy. Zwykle zjawisko to występuje u osób wstrzymujących oddawanie stolca mimo istniejącego parcia. W warunkach prawidłowych masy kałowe przechodząc do prostnicy wywołują odruch defekacji. Przy wstrzymywaniu oddawania stolca pomimo parcia odruch parcia stopniowo zanika i w następstwie, mimo obecności nawet dużych ilości kału w prostnicy, odruch defekacji, a tym samym sama defekacja, nie następuje. Pod wpływem odpowiedniego treningu odruch ten znów powraca i defekacja jest prawidłowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB ALLFINANZ PRAWDA O FIRMIE
wciąż czekam na opinie oszukanych klientów OVB, gdzie one są????????? OD MOJEGO PIERWSZEGO WPISU WIDZE TYLKO JAK KILKU LUDZI RYWALIZUJE z INNĄ GRUPĄ która broni Prawdy. . JAK ZE SPOTKANIEM NA WYMIANE WIEDZY? Ci co oczerniają nie mają odwagi? ??? - przykre to jest ze za monitorem tylko tacy mocni jesteście R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luzaka wyżej
idz i ciulnij się w łeb rylym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adeslajdafelay
Witam. Pracuje w firmie zajmujacej sie kredytami ( posiadam juz swoja firme, wczesniej zaczynalem w FSM ) i powiem tak : w FSM byla podstawa + prowizja . W OVB mamy tylko prowizje , jak sie nie myle 20-30% od sprzedanego produktu. Ludzie mowia ze OVB ma ok. 20 produktow. No tak, z czego wlasciwie handluja tylko jedynm, z Compensy jak sie nie myle. Siedze troszeczke na rynku, swoja firme mam, sam do tego doszedlem, a wiec i rozeznanie tez spore posiadam. Takze... OVB jest dla ludzi silnych. Tym bardziej teraz kiedy produkty "akwizytorskie" slabo sie sprzedaja. Taka prawda. A i jeszcze jedno - nie wkrecajcie umow znajomym i rodzinie. Tylko ludziom ktorych nie znacie. Rodzina Was znajdzie predzej niz taki "Kowalski" czy "Nowak". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że OVB jest dla ludzi silnych, to się zgadzam. Natomiast problemy ze sprzedażą Superfunduszu wynikają nie tyle z kwestii akwizytorstwa, a bardziej z tego, że ludzie nie mają świadomości, że prawie wszyscy takiego produktu potrzebują. Jak podejdziesz uczciwie do klienta, nikt Cię nie będzie ścigał i nie padną Ci wszystkie umowy. OVB własnych produktów nie oferuje żadnych, natomiast w praktyce możesz skorzystać za jej pośrednictwem w praktyce z wszystkich produktów ubezpieczeniowych (poza ubezpieczeniem samochodu), a także z kredytu hipotecznego. Natomiast co poleci konkretny doradca, to już inna kwestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luzaka wyżej
niezłą sektą czuć twoje wypowiedzi, niczym typowy PISior można gadać gadać, a ty dalej swoje jak świadek jehowy, wolisz się mylić z dyrem niż działac przeciw niemu wpadnij za rok jak już nie bedziesz taki napalony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Morwain - kompromitacji ciąg dalszy... Mowilem ci że jak mi nie wierzysz to masz zadzwonić do Compensy. Ja zadzwonilem i się dowiedziałem że są opłaty za zarzadzanie a dokladnie " załącznik nr.1 strona 41" Tak mi powiedziano. To ty sprzedajesz Superfundusz i ciekawe ilu klientom zapomniałes powiedzieć że nie znasz wszystkich kosztów produktu. Tak w skandi tak jest . tylko pytanie po co ktoś mialby brac taki produkt na 5 lat? To dużo mowi jak sprzedajesz. Zaje(*&^ inwestycja wyjąc 60% po 5 latach Napisałes że można skorzystac z kredytu hipotecznego. Super tylko ze macie całe 1 i to na dodatek PKO. Powodzenia w sprzedaży kredytu jak ty nie rozumiesz OWU w UFK. Świetną kwestie poruszyłeś "Natomiast co poleci konkretny doradca, to już inna kwestia." Każdy w OVb mowi innym językiem. Przyjdzie 3 sprzedawczyków OVb do tego samego klienta i kazdy powie coś innego. normalnie parodia Naprawdę polecam ci rozeznac się po rynku i zobaczyć co mają inne firmy. Naprawdę się dużo dowiesz ciekawych rzeczy. Jak dlugo już pracujesz w OVB? Ja się przyznam że 4 lata. Niesttey tak długo zajelo mi otwarcie klapek ovbowskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodygłupi
Hej mógłby mi ktoś doradzić jak bezawaryjnie rozwiązać umowę agencyjną z OVB podpisałem umowę nie czytając niestety warunków wypowiedzenia (jak frajer ostatni, ale na usprawiedliwienie lekkie podam że mnie skutecznie zagadali jak to jest cudnie przeczytałem kawałek i podpisałem) Umowę podpisałem 24 marca, gdy zorientowałem się że zostałem zmanipulowany przez rekrutującą mnie osobę postanowiłem zakończyć współpracę, tylko zastanawiam się jak to zrobić bez skutków ubocznych. Nie brałem udziału w żadnym szkoleniu, nie podpisano za moim pośrednictwem żadnej umowy z prowizją. A umowy agencyjnej nie mam bo jeszcze z Warszawy nie wróciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej olej temat
albo wyslij wypowiedzenie pocztą, poleconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb- R2
ludzie, skonczcie z ta bezsensowna wymiana zdan ktory produkt jest lepszy ( a raczej ktora firma jest lepsza). Tak naprawde nie wiadomo, ktora z tych wypowiedzi jest prawdziwa ( w sensie nie pisana przez konkurencje). Nie warto sluchac opinii, ktore nie wiadomo czy sa prawdziwe. Najlepiej przyjdzie do ovb i sie przekonajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb- R2
do mlodyglupi: poczekaj az wroci umowa z centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodygłupi
No poczekałbym tylko że ja z tym Państwem nie chcę mieć już nic wspólnego, a umowa wróci do biura a nie na mój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że nie warto kontynuować dyskusji... Powiem tylko a propos Byłego KO, wiemy już, m.in. dlaczego jest byłym - nie przeczytał nigdy OWU Superfunduszu. Na podanej przez niego 41 stronie załącznika nr 1 rzeczywiście są wymienione opłaty i limity, ale rzecz jasna żadnej opłaty za zarządzanie nie ma. Moim zdaniem większość wypowiedzi anty-OVB jest autorstwa konkurencji, ale jakoś bardzo niskiej wartości - nikt się nie zareklamował, nie pochwalił produktami, rewelacyjnymi technikami sprzedaży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb-R2
hahah, widze ze i ty morwain sprawdziles odrazu w owu czy to jest :) Moim zdaniem ovb daje swietnie mozliwosci rozwoju ale trzeba chciec ( no i trafic na dobrego kierownika). Moj jest swietny, dobrze motywuje do pracy i ma naprawde spora wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były KO
Włodzimierz Lenin - właściwe nazwisko Uljanow - urodził się w , 1870 roku , a zmarł w 1924 roku . Założył partię bolszewicką . Lenin był synem inspektora szkolnego . Ukończył gimnazjum , a następnie studiował prawo na uniwersytecie w Kazaniu . Brał udział w wystąpieniach antycarskich za co został aresztowany i usunięty z uczelni , a studia ukończył jako ekstern wydziału prawa na uniwersytecie w Petersburgu . Przez cały ten okres prowadził nielegalną działalność polityczną i publicystyczną w kółkach marksistowskich wśród studentów i robotników . W 1895 roku nawiązał kontakty z działaczami zachodnioeuropejskiego ruchu robotniczego . W 1895 roku doprowadził do połączenia kółek marksistowskich w Rosji w Związek Walki o Wyzwolenie Klasy Robotniczej , a w grudniu tego roku został aresztowany i zesłany na Syberię. Po powrocie z zesłania założył gazetę marksistowską „ Iskra , wydawaną za granicą i przemycaną do Rosji . W 1903 roku na II Zjeździe Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji doprowadził do powstania nurtu bolszewickiego z Leninem jako jego przywódcą . W czasie rewolucji 1905-1907 kierował działalnością polityczną bolszewików w Rosji . Był prześladowany przez władze carskie i dlatego w latach 1907-1917 przebywał na emigracji , a nawet w Polsce - w Krakowie i Białym Dunajcu pod Poroninem , gdzie redagował „ Prawdę . Podczas pobytu na emigracji był działaczem i przywódcą lewicy w II Międzynarodówce . Po wybuchu pierwszej wojny światowej , po krótkim pobycie w austriackim areszcie wyjechał do Szwajcarii . Dążył do zjednoczenia lewicy socjaldemokratycznej oraz wysunął hasło przekształcenia „ wojny imperialistycznej w wojnę domową . Po rewolucji lutowej w Rosji Niemcy umożliwiły Leninowi przejazd do Szwecji , skąd wrócił w kwietniu 1917 roku do Piotrogrodu i ogłosił tezy kwietniowe w których sformułował nową linię polityczną partii bolszewików wysuwając hasło : „ cała władza w ręce rad . Uznał , iż jedyną drogą do zdobycia władzy przez bolszewików jest powstanie zbrojne . Głosił przejęcie władzy przez rady delegatów robotniczych , chłopskich i żołnierskich . W październiku 1917 roku kierował powstaniem zbrojnym , które zapoczątkowało rewolucję październikową . W październiku 1917 roku na II Ogólnorosyjskim Zjeździe Rad został wybrany na przewodniczącego Rady Komisarzy Ludowych , którą to funkcję pełnił do końca życia . W końcu sierpnia 1918 roku został ciężko ranny w wyniku zamachu . Akceptował stosowanie terroru wobec przeciwników politycznych , w czym pomagał mu niechlubnie nasz rodak Feliks Dzierżyński . W 1919 roku z inicjatywy Lenina powstała Międzynarodówka Komunistyczna tzw. Komintern . Lenin był inicjatorem utworzenia w grudniu 1922 roku Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich - ZSRR . Przyjaciel Lenina - Lew Trocki różnił się od niego w poglądach , a po śmierci Lenina doprowadził do krytyki jego teorii .Lenin zmarł w 1924 roku. Ciało jego zostało zmumifikowane i spoczywa w Moskwie w specjalnym pomieszczeniu zwanym Mauzoleum Lenina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem okazję sprawdzić symulację Nordei. Owszem, zyski są nawet wyższe niż w Compensie, ale za to suma ubezpieczenia symboliczna. Tak naprawdę jest to więc plan oszczędnościowy, a nie UFK. Natomiast ja też mam obecnie operatywnego i kompetentnego dyrektora, ale gdy wstępowałem do firmy, postawa kierownika była nieporozumieniem, stąd też nie dziwię się, że niektórzy źle piszą o swych kierownikach. Sporo ludzi takiej postawy odeszło lub zostało wyrzuconych z OVB i utworzyło konkurencyjne firmy o wątpliwej renomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan wątpliowa renoma
Watpliwej renomie? A OVB ma jaką renomę? Czy jak poszedłeś kiedyś do klienta, i na pierwszej stronie książeczki - analizy, robiąc kółeczko długopisem wokół loga OVB, zadając pytanie: "Czy spotkał się Pan/i z firmą OVB?" klient odpowiedział: "tak tak spotkałem się, super firma, znajomy ma u nich fundusze i poleca wszystkim, świetnie że Pan wpadł" ??? śmiem wątpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×