Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość KOD - Wrocław
jak w każdej pracy , są ludzie pozytywnie nastawieni do pracy i nie przejmują się opiniami, bo wiedzą co chcą osiągnąć, i ludzie którzy są po prostu nie doinformowani i sieją propagadnę zła... ja wolę zdecydowanie bardziej zrobić komuś NNW za groszę, dosłownie, bo w przeciągu czasu będe posiadał zadowolonego klienta, który do mnie powróci , niż biegać po domach i straszyć że abonament telefoniczny masz zły i jak nie spisze ze mną umowy to ci go odetną... moim skromnym zdaniem OVB - zdecydowanie TAK!!!! nie doinformowanym radzę uzupełnić wiedzę, ludzi zdeterminowanym dopinguję i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB sra na innych
Właśnie powyżej jest przykład srania na innych , nawet nie na konkurencję , tylko na inne zawody. 40 lat doświadczenia i lansuje się takie szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD - Wrocław
jak w każdej pracy , są ludzie pozytywnie nastawieni do pracy i nie przejmują się opiniami, bo wiedzą co chcą osiągnąć, i ludzie którzy są po prostu nie doinformowani i sieją propagadnę zła... ja wolę zdecydowanie bardziej zrobić komuś NNW za groszę, dosłownie, bo w przeciągu czasu będe posiadał zadowolonego klienta, który do mnie powróci , niż biegać po domach i straszyć że abonament telefoniczny masz zły i jak nie spisze ze mną umowy to ci go odetną... moim skromnym zdaniem OVB - zdecydowanie TAK!!!! nie doinformowanym radzę uzupełnić wiedzę, ludzi zdeterminowanym dopinguję i życzę powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB sra na innych.
Właśnie powyżej jest przykład srania na innych , nawet nie na konkurencję , tylko na inne zawody. 40 lat doświadczenia i lansuje się takie szambo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doinformowany
tak jak napisałeś są ludzie niedoinformowani tak jak TY gdybyś mial odpowiednią wiedze to wiedzialbyś ze te NNW które spisujesz jest kiepskie i rynek ma dużo lepsze rozwiązania. W OVB czczą ta firmę i wmawiają że konkurencja jest be, a żaden z nich anwet tego nie sprawdzał. Gdyby OVb się nie bało konkurencji to śmiało by ją porównywano. Podaj mi chociaż 1 punkt w którym ovb jest takie zajebiste a ja ci znajde conajmiej 3 że tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doinformowany
proszę mi podać jakieś lepsze rozwiązanie niz NNW 011 w *********. i jeszcze powiedzieć dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich, widzę, że tamat ma już parę lat więc napewno zaglądają tu osoby których szukam. Dyskutujecie tu czy warto w OVB, czy nie warto, że zwroty prowizji i stres, ale za to duża kasa. A jakby móc robić to samo, natomiast chwalić się większym prestiżem, odejść od akwizycji a zarabiać stabilniej i lepiej?? UWAGA - dalsza część tekstu tylko dla MLMowców i naprawdę dobrych doradców.. Poszukuję do swojego teamu (praca w tax care, noble bank, idea bank) - LC GROUP paru doradców do sprzedaży AXY, SKANDI i innych produktów. Praca na umowę o pracę + działalność, 1/16 etatu, laptop, komórka i opieka medyczna. Zatrudnienie w noble bank, idea bank lub tax care na stanowisku Asystent Inwestycyjny. Popatrzcie jakie centrala wystawia ogłoszenia na to stanowisko i jakie wymagania. Możlwiość awansowania na Junior Private Banker! Ja Wam daję szansę bez znajomośći dostania się do najciekawszej grupy finansowej w polsce, zajmowania się private bankingiem, DAJĘ BAZĘ KLIENTÓW grupy NOBLE!!! Baza nie jest nieograniczona ale jest wystarczająca do zarobienia paru tysięcy/m-c. A ponieważ dostaniecie narzędzia, to każdy dodatkowy Klient bo misięcznym obrobieniu bazy to Wasz czysty zysk. Stawki prowizyjne bardzo bardzo atrakcyjne i wysokie. Poszukuję doradców w ten sposób, bo nie ukrywam jak ktoś sobie radził w OVB czy Efeccie i zarabiał niezlą kasę,ale widział tam główne minusy to tu sobie napewno poradzi. Reasumująć proponuj 1/16 etatu, narzędzia pracy i opiekę medyczną, wsparcie Noble Banku, stanowisko Asystenta Inwestyjnego, i bazę Klientów Banku!! O reprezentacyjnym biurze na mokotowie, i ogólnym prestiżu związanym z Noble Bankiem już nie wspomne.. ;) Szukam na tym forum, gdyż muszę szybko skompletować team doradców bo nadchodzi naprawdę dużo pracy i kasy i konwencjonalnymi metodami nie zbiorę tylu osób odpowidnich. A kto się bardziej nadaje jak nie doradca czynny Efectu lub OVB? Jeśli chcecie mieć w końcu prestiżową pracę (możliwość szybkiego awansu na junior private banker w grupie Noble), dobrze płatną i robić to co lubicie i to co robiliście do tej pory to proszę o przesłanie CV ze zdjęciem na: mateusz.message"małpa"o2.pl Pozdrawiam, Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solidna firma
a poczta na o2 dobrze że nie na buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na buziaczku to moze Ty masz, i wypowiadaj sie na temat. inna poczta dostępna dla zainteresowanych to: mateusz.banach@taxcare.pl masz jakies inne konstruktywne uwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solidna firma
A jak często zmieniasz bieliznę osobistą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Solidna firma
Mam Fajne profil masz w necie: Mateusz Banach Pseudonim: Banaszek Znak zodiaku: Panna Rodzeństwo: siostra Ulubione: - kolor: zielony - potrawa: kotlet schabowy, ziemniaki i surówka z buraków - książka: Hobbit - film/serial: Władca pierścieni - muzyka/zespół: System of a Down - dyscyplina sportowa: piłka nożna - przedmiot szkolny: historia Hobby: wędkarstwo Gdy dorosnę zostanę... myśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mateusza
Witam, Czy praca jest możliwa tylko w Warszawie czy w innych miastach też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamień40
Czy ktoś może coś powiedzieć o pracy w Expanderze lub Open Finance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest możliwa praca w innych miastach Polski, ale to do uzgodnienia podczas rozmowy. Z założenia doradcy mają być mobilni, a mój region to głównie południowo-zachodnia Polska. więcej info na maila, powyżej wkradł się błąd: mateusz.banach"małpa"taxcare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mateusza
Czyli rejon Opole - Katowice wchodziłby w grę? jak tak to się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty weź pisz trochę inaczej tu są ludzie z całej polski a nie tylko wawy. Piszesz mokotów znaczy warszawa ale pd i zach odnosi sie polski czy wlasnie wawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
witam to tak bylem na rozmowie nie wiem czy to rozmowa kwalifikacyjna czy jak ale wporzo bylo lecz troche mnie stress zrzeral:(nie wiedzialem na jakie tematy bedzie ta rozmowa i o czym bede mogl rozmawiac moze dlatego przez ten stresssss sie troche zamyslalem i czasem nie kumalem tego co mi kierownik mowil ale wiele wynioslem z tej rozmowy trzeba byc silnym w tej pracy nie tylko fizycznie bo to praktycznie nic nie daje ale psychicznie i trzeba miec napewno niezla gadane i wiedze na te i owe tematy:)poznawanie ludzi nie jest trudne mysle ze dam rade jesli sie zdecyduje no i oczywiscie kierownik:)co do szkolen czy ktos moze cos powiedziec na ten temat wiecej?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek ogurek
idź spać , bo ci sie coś pjer_doli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czysta akwizycja
praca dla ludzi, których do normalnej pracy nikt nie chce przyjąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovb kierownictwo
Wiec tak robilem w tym smiesznym OVB ....faktem bylem nastawiony na to ze ciezka praca ...ale pozniej zaczeło sie jeden egzamin wenetrzny ...zdalem bylo ok ...pozniej na licencje..... a jeszce pozniej znów wewnetrzny ....jak w szkole ...podpisałem umowe nie dostałem do tej pory kasy ....a umowa zostala podpisana w marcu pod koniec dokaldnie ...a kasy dalej niemam ....przeczytalem kilka opini ...ale mowie sobie pojde zobacze jak to jest ...i sie przekonalem do dupy ....jezli niechcesz tracaic swojego czasu to tam nie idz ...bo naparwde obejcuja zote góry a tak naprawde ich niema .....a i jeszce najlepiej jak bys w miesiacu miał jakies smieszne 500 jednostek .....masakra ...pokazuja tylko gdzie sie oni to nie bawili jakie maja fury ...a tak naparwde to te wakacje na kredyt sa ...a samochody w leasingu .....szcerze pracowalem tam 2 miesiace ...nerów zezrazo mnie to wiecej niz kasy dostalem ....wiec szcezre nie POLECAM ...i wiem ze zaraz bedzie odpwiedz jednegoz kierowników ze sie zemna nie zgadza ...ale to normalne .....wiec chciałem wyrazic swoaja opinie ...i wiem ze jakis kierownik smieszny bedzie to czytał ....wiec mówie ze jak kasy nie zoabcze do 10 to lepiej szykujcie sie na kontrole PIP:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal mi ciebie , boś głupi
Daruj sobie PIP , bo tylko się ośmieszysz , wiele razy pisałem ,że w OVB nikt nie pracuje , tam wszyscy są na umowach o współpracy , a jak nie wiesz , czym różni się Umowa o Pracę od Umowy o współpracę , to nie dziwota , że piszesz idiotyzmy o PIP-e. Jwst to Akwizycja Produktów Ubezpieczeniowych , ubrana w ładnie brzmiącą nazwę Doradztwo Finansowe. Sprzedaż Polisę , masz działalność gospodarczą , zrobiłeś licencję KNF-u , to dostaniesz kase , jak nie .............. to masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skalek-poznan
OVB to firma pośrednicząca w zawieraniu wszelkich umów związanych z finansami (ubezpieczenia, emerytura itd.). Ja pracuje w tej firmie 9 miesięcy i jestem bardzo zadowolony z pracy tam ponieważ przyłożyłem się i jestem kierownikiem oddziału. Mamy darmowe szkolenia. i Jeśli ktoś pisze głupoty na temat tej firmy to znaczy ze nie potrafił i nie nadawał się do te pracy oraz prowadzenia swojej struktury. Niestety przez takie negatywy potencjalni klienci czytając komentarze o naszej firmie często proszą o wyjaśnienia lub rezygnują z naszej pomocy. Pozdrawiam i zachęcam do pracy w tej firmie bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczzzek jeden
http://www.handeldlugami.pl/www/dlug,005023417460,piotr,kucek.html hehehehhe ten gość jest kierownikiem okręgu na wadowickiej;D jakiś czas temu miałem z nim spotkanie:D obiecywał że będziemy zarabiać kupe kasę:D i jakoś tego nie łykłem jak pelikan i co wyszło.... gość na czarnej liście dłużników:D powodzenia ovbowcy:D buhahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczzzek jeden
aaaa nie dopisałem bo z krzesła padłem jak go znalazłem na tej stronie:D:D:D PIOTR KUCEK kierownik OVB wadowicka KRAKÓW! :D POLECAM TĄ FIRMĘ JAK CHCESZ UDAWAĆ BOGATEGO!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
kucek juz nie pracuje w OVB, a jezeli pracuje to na pewno nie jest kierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD Wrocław
do doinformowany.... czy znasz OWU NNW11? czy wiesz co to PROGRESJA 500 ? czy wiesz ze NNW za 100 zł rocznie troszeczkę jednak się różni od NNW za 750 zł rocznie ? czy polisa grupowa jednak się różni od polisy indywidulanej dla pojedyńczej jednostki ???? to wszystko sprawia że trzeba poznać coś co się sprzedaje, bo potem tacy ludzie jak ty mają zastrzeżenia.... nie chodzi tu o boksy czy firma jest ok, czy nie , chodzi o to czy chcesz się dowiedzieć czegoś więcej , czy nie, samo NNW 11 posiada 14 klauzul, i raczej wypadało by je znać... bo jeśli jesteś cwany to i śnieg opier...eskimosowi, pytanie czy będzie zadowolony :) do czysta akwizycja z dnia 01.05.2011 "praca dla ludzi, których do normalnej pracy nikt nie chce przyjąć..." hmmmm, znam masę 2 zawodowców, brak argumentacji, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuz bez pestek
Śmiech na sali nic wiecej To skierowane jest do krytykantów Pierwszy milion zarobiłem właśnie w OVB dwuzawodowcy? jak najbardziej prowadzę różne firmy, jednak pierwszy milion można powiedzieć zarobiłem czysto na OVB, był to rok może 2002.. Więc jak się czyta wypociny internetowych napinaczy, że nic nie zarobili bo mamie sprzedali polisę, to ręce opadają Ale tacy ludzie też muszą być, przecież na kimś trzeba zarabiać zatrudniając go na etat Mam na etacie aktualnie 41 osób, kilka z nich to naprawdę osoby, które z własną firmą by sobie poradziły, obrotne itd..no ale po co? Im wystarczy ciepły etat 1640 zł na konto co miesiąc... a to nie jest szczyt marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuz bez pestek
Kto mi ku_rwa zapie_rdolił znowu klamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×