Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

aha jeszcze cos i co ten doradca mi mowil (2 kawy i papieros) ponad 2h siedzial u mnie i wszystko wyjasnial. NIE NAMAWIAL WYJASNIAL!!!! (a to dlatego nie namawial ze jak pozniej zrezygnuje to on i tak straci ) Wiec to byla MOJA decyzja. czekam na rezultaty :) Jego znajomy ma takiego kierownika co oznajmil ze: maja podpisywac JEDYNIE polisy za 300 zl na mies. I NIC WIECEJ wnioskuje ze GST ma racje. Duuzo zalezy pod kogo sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak stwierdziła Zosia3553, rzetelny doradca wyjaśnia klientowi, a nie namawia do podpisania i wtedy umowy, poza przypadkami losowymi, nie padają. Oczywiście zdarzają się pazerni kierownicy, ale dyrektorzy tępią ich, bo to się odbija na całej strukturze. Gdyby zaś w OVB znaleźli się tylko ludzie pokroju Łukasza Mazka, nie przetrwała by w Polsce już 19 lat. Ciekawe też, ile konkrencyjnych firm może pochwalić się 40-letnią tradycją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro niektórzy tutaj uparcie nazywają mnie agentem ubezpieczeniowym, a nie doradcą, w takim razie rzucam wyzwanie licznym kolegom (a może i koleżankom) specjalistom od ubezpieczeń. Kto z Was oferuje klientom: - ubezpieczeniowy fundusz kapitałowy, - pakiet ubezpieczeń życiowych, w dodatku ze zwrotem składki, - ubezpieczenie grupowe, - OFE, - OC w życiu prywatnym, - Ochronę prawną, - ubezpieczenie zdrowotne, - kredyty hipoteczne. Dodam, że wszystkie te produkty nie mogą pochodzić z jednej firmy. A skoro tyle mówimy o Superfunduszu, to znajdźcie też UFK lepszy we wszystkich poniższych kategoriach: - min. czas płacenia składek 2 lata, - min. składka 75 zł, - wartość zainwestowanych składek po roku na poziomie ok. 90%. Chylę czoła przed kimś, kto poda konkretne przykłady lepszej i bogatszej oferty, w dodatku pod ZAREJESTROWANYM nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradcy palanci
Wpłacaliśmy przez 2 lata (wraz z mężem) miesięcznie, ja 100zł, a mąż 200zł, składki, na SuperFundusz w Compensie, co dało łączną kwotę 7200zł. Po upływie dwóch lat rozwiązaliśmy umowę (z dn. 01.12.2009). Dziś zostały nam wypłacone pieniądze o łącznej cenie wykupu 1400zł, co stanowi trochę ponad 20% wpłaconych pieniędzy. Straciliśmy łącznie 6000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradcy palanci
ZALETY UFK: - dostęp do wielu funduszy zagranicznych, które w normalnej dystrybucji są przy małych kwotach nieosiągalne - brak podatku od zysków kapitałowych w trakcie inwestycji (mała jednak różnica) - korzystne przepisy spadkowe - produkt dla osób często zmieniających strategie inwestycyjne (a więc nie dla szarego Kowalskiego, który na giełdzie i inwestycjach się nie zna) - opłacalność przy wpłacie jednorazowej dużej kwoty WADY UFK: - bardzo duże opłaty (przeważnie ponad 10% od każdej wpłaconej składki) - dodatkowa opłata pobierana corocznie od wartości całego uzbieranego kapitału - długi okres trwania polisy (likwidacja polisy wiąże się zawsze ze stratą części lub całości włożonego kapitału) - gdy coś nam się stanie, to uposażony dostaje wyższą sumę (ubezpieczenie lub zebrany kapitał więc płacisz za dwie rzeczy, a dostajesz jedną to po prostu się nie opłaca) - połączenie inwestycji z ubezpieczeniem na życie, które nie każdemu jest potrzebne - agent nie zawsze mówi całą prawdę o wadach i wyłączeniach produktu, ponieważ za sprzedaż ma bardzo dużą premię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
WitaM Jestem liderem sprzedaży i chciał bym pokazać nowym konsultantką jakie mogą zdobyć prezenty w katalogu 04:_ Więc jeżeli złożysz zamówienie; -na 59zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions dostaniesz -super podkręcający tusz do rzęs i tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA' -Na 120zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz -tropikalny balsam do ciała,super podkręcający tusz do rzęs oraz krem do stóp i łokci z kwasami AHA -Na 250zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz- luksusową kosmetyczkę ,tropikalny balsam do ciała, super podkręcający tusz do rzęs oraz tropikalny krem do łokci i stóp z kwasami AHA i wysuwany błyszczyk w szmince Zapraszam do współpracy konsultatnki oriflame które chcą wzbogciś swoją ofertę A dodatkowo możesz zdobyć torbę o wartości 999zł :0 Osobą zaintersowanym udzielę wszelkich informacji Pozdrawiam email;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znam bardzo dobrze systemy rządzące w firmie OVB gdyż mój były chłopak pracował w niej kilka lat i doszedł dość wysoko w tzw planie kariery. Powiem jedno firma kaze ci robić jednostki i obiecuje ciągle jakieś nagrody (ale szczerze mówiąc to tylko obiecuje). Większości nagród przyznają towarzystwa, dlatego też firma je poleca -nie patrząc czy one są dobre. Kolejny problem to zatrudniani są ludzie jak leci, nikt nie patrzy się czy nowo zatrudniony pracownik ma jakieś pojecie o finansach. Zdradzę wam ze większa część kierowników to totalne matoły w finansach - szef powiedział ze dobre jest jakiś produkt i oni go wciskają klientką. przyjmowani są wszyscy z tego względu ze spiszą rodziców, kolegów -jednostki są (kierownik zarobi na nich) a pózniej jak za dużo pytań zadaje to niech spada. Pamiętajcie ze jak podpiszecie umowę i klient zerwie umowę przed upływem dwóch lat(przestanie wpłacać pieniądze) to ty musisz oddać całą prowizje bez względu czy tam pracujesz już czy nie. Praca polega na poleganiu na własnych siłach i swoich kontaktach oraz nie słuchaniu szefa, nie życzę wam szefa jaki miał mój były chłaopak to ciota. Duzo mówi mówi po niemiecku obiecując nagrody itp dla najlepszych ale oczywiści nigdy nic z tego nie było wdrożone w zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoPalantow
Czyli do "Doradcy palanci" Cytuję waszą wypowiedź:"Wpłacaliśmy przez 2 lata (wraz z mężem) miesięcznie, ja 100zł, a mąż 200zł, składki, na SuperFundusz w Compensie, co dało łączną kwotę 7200zł. Po upływie dwóch lat rozwiązaliśmy umowę (z dn. 01.12.2009). Dziś zostały nam wypłacone pieniądze o łącznej cenie wykupu 1400zł, co stanowi trochę ponad 20% wpłaconych pieniędzy. Straciliśmy łącznie 6000zł". To nikt wam nie powiedział że w Superfunduszu najwyższe koszty są do 2 lat??? Przecież to było pewne że stracicie na tym jeśli wybierzecie po 2 latach środki. Lepiej było założyc lokatę na tak krótki czas. A tymczasem Superfundusz jest produktem na dłuższy czas oszczędzania tj. na 10 lat minimum żeby ponieśc jak najniższe koszty i zyskac. Oczywiście moment wybierania środków na koniec jest bardzo ważny. Mój doradca uczulił mnie na to,że jak zdecyduję się na Superfundusz to powinnam minimum 10lat wpłacac składki. W obecnej chwili mam dokładnie 2 lata ten produkt i jeśli bym była taka głupia jak wy i zrezygnowała z niego też bym straciła-prawie wszystkie pieniądze które wpłaciłam do tej pory!! Jeśli oczekuję zysku to muszę dac temu czas!!! Ludzie chcą dziś wpłacic a jutro już miec super zysk!! a tak niestety nie jest i nie będzie. Tak więc popełniliście najgłupszy z możliwych błąd: za szybko zrezygnowaliście, przecież jeśli nawet nie mieliście pieniędzy żeby kontynuowac Superfunduszu-mogliście zawiesic opłacanie składek na jakiś czas.. Wnioskuję że albo nie słuchaliście uważnie osoby która wam ten produkt sprzedała lub też nie czytaliście umowy którą podpisywaliście z tą osobą (OWU jest bardzo ważne). A teraz cóż, wasza strata, następnym razem zastanówcie się x razy zanim podejmiecie jakąkolwiek decyzję i nie zwalajcie całej winy na firmę bo sami sobie jesteście winni!! Z całą pewnością stwierdzam że nikt wam nie kazał rezygnowac z umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Doradcy palanci" z 8.15 i z 8.18 - założę się, że to dwie różne osoby, bo o ile ta druga wypowiedź jest sensowna, to pierwsza osoba sprawia wrażenie nie znającej się na finansach i w dodatku rzeczywiście nieuważnie słuchającej doradcy. Podane zalety i wad UFK (choć nie o to mi chodziło) skomentuję tak w odniesieniu do Superfunduszu: - trzy pierwsze zalety zgadzam się, - nie jest wymagana częsta zmiana strategii inwestycyjnych, w praktyce na początku inwestuję się w fundusze akcyjne, a bliżej wypłaty w bezpieczne, - kwestia opłacalności jest dyskusyjna, wprawdzie wpłacając jednorazowo zaoszczędza się na części opłat, ale traci efekt procentu składanego i nabycia więcej jednostek przy niższej cenie. - przy wyższych składkach opłaty są znacznie niższe od 10%, - z OWU nie wynika istnienie dodatkowej corocznej opłaty ani otrzymanie przez uposażonego tylko wyższej sumy, - koszt ochrony ubezpieczeniowej jest niewielki, - jeśli agent będzie wciskał klientowi kit, to sam straci, gdy padnie umowa. @ania3004: Masz sporo racji, ale za bardzo uogólniasz. Wprawdzie nie znam wszystkich produktów konkurencyjnych firm, ale produkty oferowane przez OVB naprawdę są dobre. Polityka zatrudniania może być taka jak opisałaś w przypadku niektórych kierowników, ale nie wszystkich. Prowizję natomiast oddaje się nie całą, tylko proporcjonalnie od tego, jak szybko zrezygnował klient. W dodatku istnieje przecież storno wypłacane dopiero po dwóch latach od podpisania umowy, czyli padające umowy idą w ciężar storna i OVB po odejściu nic się nie dopłaca (chyba że komuś padły wszystkie i ma ujemne storno, ale dla mnie to porażka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo konkursów i nagród, które niektórzy rzeczywiście wygrywają, choć dla przeciętnego pracownika taki sukces jest mało prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradcy palanci
Witam , to ja czyli Do p. GST 324106 Te dwie wypowiedzi ,, Doradcy palanci ,, wkleiłem ja osobiście , a są to wybrane losowo dwie różne opinie z foruw dyskusyjnych. I rozpętała się burza . A sednem mojego wpisu było pokazanie , że kanalie , nie tylko z OVB celowo wprowadzają w błąd , a że społeczeństwo w 95 % składa się z osób kompletnie niemyślących .......... łatwo o prosty zarobek. Do Morwain : - sprzedajesz to samo co zwykły , ale chcący pracować Agent np. Generali , AXY czy np. Compensy . Ameryki nie odkryłeś ,masz jeszcze wiele możliwośći do zaoferowania , więc doskonal się dalej - doczytaj OWU , bo z twojej wypowiedzi cyt. : [ z OWU nie wynika istnienie dodatkowej corocznej opłaty ani otrzymanie przez uposażonego tylko wyższej sumy, ] ,świadczy o twojej kompletnej indolencji , ponieważ o ile opłaty można sprytnie ukryć np. w odnośnikach do wew. regulaminów , to wypłata SU jest zawsze wyraźnie ujęta w UWU !!!!!!!!!!!!!!!!!! To co wg. ciebie wynika , ufam , że nie do końca przemyślałeś te słowa. - cytuję ciebie : [ ,, Wprawdzie nie znam wszystkich produktów konkurencyjnych firm, ale produkty oferowane przez OVB naprawdę są dobre ] Tak , są dobre , ale .......... nie znasz konkurencyjnych , to ........ nie mów. - cytuję : ,, min. czas płacenia składek 2 lata, - min. składka 75 zł, - wartość zainwestowanych składek po roku na poziomie ok. 90%. ,, tu to już przesadziłeś , wybiórczość reklamowa godna pozazdroszczenia , ...... a potem dziwota , że głupole po 2 latach beczą , że stracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradcy palanci
czyli riposta Do p. GST 324106 mała uwaga odnośnie wypłaty większej kwoty , SU lub wartości wykupu , owszem SU w FKU są minimalne , ale w pierwszych dwudziestu paru miesiącach suma wykupu wynosi zero , więc wtedy stosuje się tę niską co prawda , ale realną SU , natomiast po 4-5 latach , gdzie wykup jest znacznie już większy od SU , sytuacja jest odwrotna. To zawsze jest ujęte w OWU .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ORIFLAME- tak. AVON -nie !!!
Przecztyaj chłopczyku tytuł i idź przepisz się , bo tylko Oroflame daje takie możliwości jak OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avon jest o wile lepszy niż oriflame jeżeli chodzi o zarobek I KAŻDY O TYM WIE!!! Oczywiście każdy chwali swoje>>> No a gdzie się ogłaszam to jest moja sprawa:) Pozdrawiam i zapraszam do avonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Doradcy palanci: Dużo napisałeś, kolego, ale tylko krytykę pod moim adresem, natomiast żadnych konkretów. Zacytuj odpowiedni fragment OWU Superfunduszu i podaj lepszy produkt w tych trzech kategoriach, które napisałem, to pogadamy. Porównaj sobie też Superfundusz i choćby UFK, który oferuje Aviva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p. Morwain
Nie napisałem krytyki , daleko mi do tego , napisałem tylko o twoim zadufaniu , uważasz się za jakiegoś doradcę , a sprzedajesz to samo co szeregowy agent dowolnego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Owszem , Doradca to brzmi dumnie , ale .... pokory proszę Pana, zważywszy na fakt , że nie umie Pan poprawnie odczytać OWU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słyszę, żeby szeregowy agent jakiegokolwiek TU sprzedawał kredyty... Podaj odpowiedni fragment OWU, zamiast rzucać oskarżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p. Morwai
Witam. Widzę , że wyspałeś się , więc odpowiadam. Szeregowy agent jak napisałem : ,, [- sprzedajesz to samo co zwykły , ale chcący pracować Agent np. Generali , AXY czy np. Compensy ] ,, chcący, rozumiesz , to że nie ma w TU kredytów , nie znaczy , że nie może sprzedawać. Trzeba chcieć. Morwain godz. 01 : 14 napisał cyt. : ,,,,,- z OWU nie wynika istnienie dodatkowej corocznej opłaty ani otrzymanie przez uposażonego tylko wyższej sumy,,,,,, Przeczytaj , pomyśl i sam sobie zadaj pytanie , czy OWU są po to , aby się domyślać , co z nich wynika , a co nie wynika , tylko są zbiorem praw i obowiązków stron zawierających umowę. Są co prawda pisane językiem trudnym dla przeciętnego Kowalskiego , ale nie dla osoby , która pluje się od kilku stron , że nie jest agentem , tylko wykwalifikowanym Doradcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś z nas jednak najwyraźniej się nie wyspał. Owszem, sprzedając produkt Compensy jestem pośrednio agentem Compensy, ale nie jestem pracownikiem tego TU, w związku z czym nie muszę oferować klientom takich produktów, które nie "schodzą", żeby wyrobić plan. Niby jak agent ubezpieczeniowy ma dostać prowizję za kredyt? Co do OWU, sam sobie przeczysz, bo niby według Ciebie są one zbiorem praw i obowiązków (zgoda), ale każesz mi się domyślać, co zawierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do p. Morwai
Odp. II przecież ty sam napisałeś bzdurę , którą zacytowałem , przeczytaj sobie jeszcze raz Odp. I Czy ty faktycznie jesteś taki niekumaty , czy tylko się zgrywasz ? Dobry Agent jest wszechstronny , i nie sprzedaje badziewia , tylko rzeczy , które uważa za dobre.Jak sprzeda klientowi g_uwno to smród się wlecze za nim.Sam decyduje , co sprzedaje , nie przełożony . Ma podpisane umowy z bankami i za kredyty dostaje pieniądze.Dobry Agent to nie etatowiec . Etatowcy są w TU , ale to rasa zanikająca. Czy to takie trudne ? Masz fałszywy obraz agenta wpojony na szkoleniach , że Agent musi sprzedawać chłam , bo plan do zrobienia oraz to , że agent to panienka , co siedzi za biurkiem i wyrabia plan . Tak was uczą widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo jestem ciekaw, drogi kolego, gdzie pracujesz? A może jesteś tak dobrym Agentem, że boisz się, iż konkurencja pozna Twoje zasady biznesowe i ukradnie Ci klientów? Nie wmawiaj mi i innym czytającym, że jako wolny strzelec uzyskasz lepsze warunki dla klientów i wyższą prowizję dla siebie niż koncern finansowy. Poza tym szeregowi agenci mają plany do wykonania, bankowcy również. Co do OWU, to wciąż czekam, aż zacytujesz jego odpowiedni fragment i udowodnisz mój błąd, ale widocznie jako bardzo kumaty nie musisz czytać OWU, sam znasz produkt lepiej od jego twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tym, że dobry agent sam decyduje, co sprzedaje, rozśmieszyłeś mnie. Widocznie ma taką władzę, że może podpisać umowę z takim TU lub bankiem, jakim chce. Naprawdę dobre :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:0 Mam na imię Kamil i jestem liderem AVON Dzięki tej firmie zacząłem spełniać swoje marzenia i rozwijać sie Pragnął bym podzielić się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z innymi osobami:0 Ja też zaczynałem od bycia konsultantem(i wiem jak bardzo ważne jest wsparcie lidera )-więc wszystkim swoim konsultantom jestem dostepny do udzielenia i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i informacji. Każdy we mnie ma wsparcie i może na mnie polegać!!!!!!!!! AVON oferuje; -zarobek 15-50% -katalog z 3 terminami zamówień -darmowe dostawy do domu-nigdzie nie trzeba chodzić po kosmetyki -kosmetyki tańsze dla siebie nawet o 80% -różnego rodzaju promocję i konkursy-oferta demo,netto,program motywacyjny itp -możliwość budowania własnej grupy i możliwość awansu np.na lidera sprzedaży -różnego rodzaju szkolenia i wycieczki -możliwość zakupu po szkoleniu zestawów o wartości ponad 370zł -21 dni na zapłatę faktury Jeżeli jesteś zainteresowana zostaniem konsultantką lub liderem avon to serdecznie zapraszam do mojego zespołu NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ-ZOSTAŃ KONSULTANTKĄ AVON: eMAIL;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawaim,Kamil,lider avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morwain kompletnie oszalał
Jak nie masz argumentów ,to srasz na konkurencję , twoja wczorajsza odpowiedź to taniec szaleńca z brzytwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogłoszenie ovb z podkarpacia
Zatrudnię 20 osób z doświadczeniem w akwizycji, sprzedaży bezpośredniej Wysokie zarobki zależne od zaangażowania wynagrodzenia prowizyjne !!! /od 500zł za umowę/ Zakres : finanse/ubezpieczenia/kredyty Uwaga ! Możliwość szybkiego awansu! Już około 3 miesięcy szukają i nie mogą znaleźć nikogo do tej beznadziejnej pracy. W końcu my z Podkarpacia jesteśmy ok ludzie. A OVB tylko zaśmieca nasze strony internetowe swoimi ogłoszeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do postu powyżej
Ja jestem z Podkarpacia i pracuję w OVB, nie narzekam, więc takie komentarze zachowaj/cie dla siebie. Na Podkarpaciu przecież nie jest jedno biuro OVB ale kilka lub kilkanaście ..w Rzeszowie, Krośnie, Jaśle, Przemyślu... A to wasze ogłoszenie to jest wasze a nie ludzi z OVB. Wnioskuję tak ponieważ nie zawsze ma się umowę za 500zł i wyżej. Czasem się mniej ma. I nie róbcie z ludzi idiotów. Jeśli macie z sobą problemy to trzeba się udac do specjalisty. To tyle na dziś. Niech każdy robi to w czym jest dobry i niech się głupio nie wypowiada, bo szkoda czasu na głupie czy oszczercze wypowiedzi. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×