Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość k a r i
dexter u nas to znaczy gdzie? wacel podał konkretnie, a Ty naciskałeś,naciskałes a sam sie nie pochwalisz w jakim regionie jest twoje "wspaniałe" biuro żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
Zobacz sobie ranking gdzie jest najczystrza produkcja, to będziesz wiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
niestety ja nie mam wglądu na takie info... a na rang liście tego nie ma a też chciałbym wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r i
dexter no zdradź nam gdzie twoje biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Wacel, szacuneczek za wpis, da się z Tobą porozmawiać na poziomie. Jak ktoś napisał problemem OVB są ludzie, i jeżeli trafisz do biura, w którym ci ludzie są tacy jak napisałeś, to lekko nie ma. Ale można dobrze trafić, tak jak ja i wszystko układa się bardzo dobrze. Wałki są w każdej firmie i to nie OVB robi wałki, ale ludzie tam pracujący, dużo jest ostatnio zwolnień dyscyplinarnych za takie rzeczy i potem taki gnojek jeszcze syfi na całe OVB jaka to tragiczna firma, mimo, że sam taki jej obraz tworzył. I tak właśnie sporo karier w OVB, zanim na dobre się zaczną, to już są skończone. Kłamstwo i kombinatorstwo zawsze wychodzi !! Jeżeli ktoś jest cwaniakiem i oszustem, to nie ważne do jakiej firmy trafi, a i tak swoje będzie robił. Jeżeli ktoś pracuje etycznie i zgodnie ze swoim sumieniem, to sam będzie miał z tego satysfakcję, a i klient go doceni. Sama firma jest OK i stwarza duże możliwości, ale do wszystkiego trzeba podchodzić z głową i z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dexter
Nie mam nic do ukrycia, podziękowania, że w końcu rozmawiamy jak ludzie. Ja jestem z Dyrekcji Krajowej Rzeszów. Dla zorientowanych, wiadomo o jakie biuro chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Panowie ale to nie zmienia faktu że dalej jestem zdania że nie macie kwalifikacja na bycie doradcami finansowymi:P heheh:) i że wiele brakuje w OVB:) i nie chodzi mi teraz o ludzi tylko o osoby które by tym jachtem sterowały pod kątem przewidywania trendów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Wacel, jeszcze raz zadam pytanie: a w jakiej firmie pracują tylko osoby które mają papiery na doradcę finansowego ? Migasz się trochę z odpowiedzią, więc Ci odpowiem sam - w ŻADNEJ ! Jeżeli zaś chodzi o przewidywanie trendów, to na mamy dostęp do komentarzy i prognoz rynkowych z 4 TFI - C-Quadrat, Amplico (dawne AIG), WIOF i DWS. A więc zamiast opinii jednego analityka, mamy opinie 4 analityków, i możemy na podstawie 4 różnych, niezależnych od siebie źródeł informacji robić alokacje, co do których jest największa zgodność tych firm. Ponadto przecież nikt nam nie zabroni oglądać chociażby TVN CNBC Biznes i tam jeszcze dodatkowo zasięgnąć analiz. Przecież jest dostęp do informacji i nie musimy mieć swojego człowieka od tego. A co z tego, że niektóre firmy doradztwa mają opłaconego analityka, który pokazuje co jakiś czas twarz w TV (i de facto z którego ja też mogę korzystać, bo kto mi zabroni oglądać TV ?) ? Skoro miałem ostatnio klienta, któremu rekomendowane było 3 tygodnie temu włożenie 80% kasy w fundusz inwestujący w złoto (po takich wzrostach, na samym szczycie !!!) albo jak były szczyty na Euro i Dolarze, to ludzie mieli ZAKŁADANE portfele inwestycyjne w 100% z funduszy nominowanych w USD i EUR - fakt, BRICi poszły w górę, ale za to PLN się umocnił i na kursie się dużo traciło (BRIC BRICiem, ale żeby zakładać na szczycie kursów USD Fundusz Obligacji nominowany w USD, to już głupota bez lekka). Widziałem też w umowach z konkurencji alokację 100% w jeden fundusz (KAHA, jeśli wiadomo, o co chodzi ;)). Wiele jest różnych tego typu przykładów - i jeżeli to są podpowiedzi analityków w tych firmach, to ja już wolę takiego analityka nie mieć. Może ci analitycy w innych firmach też tylko ładnie wyglądają w TV, bo to co pracownicy tych firm ustalają, wcale ani logiczne, ani rozsądne nie jest. Nie będę pisał jakie to firmy, bo nie chodzi mi o to, żeby niszczyć konkurencję (tak jak wy robicie), ale jest to autentyk. Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GST Warszawa - Jerozolimskie
Pracuje w OVB od 1,5 roku średnie zarobki jako GST wahają się w granicach 6000 - 8000 zł / miesięcznie (tak jest u mnie). Kliencie moi w ciągu ostatniego roku zarobili ok 10-18% na funduszach akcyjnych - i chyba są zadowoleni ;) (sam zarobiłem 15%). Serdecznie polecam firmę osobom, które mają ochotę robić coś inaczej niż inni a tym samym żyć na dużo wyższym poziomie :) Ale na sukces potrzeba ciężkiej pracy i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dexter
10-18% ? za ostatni rok? Jakie fundusze? Z chęcią poznałbym je...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto5
Mało jakoś, po potrąceniu opłat na czysto zyski klientów powinny być na poziomie 30-40%. Chyba że zastosowana była bardzo konserwatywna strategia inwestycyjna. Ale po takim tąpnięciu warto było korzystać z funduszy akcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Staaaaanisław
To gdzie ty pracujesz że GST zarabiają 6000-8000zł?? U mnie zarabiali od 0 do 2000zł, a czasem byli na minusie. To popatrz na rangliste i zobacz jaki procent GST w Polsce zarabia 6000zł a potem napisz o tym na forum, żeby inni mieli właściwy obraz OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto5
widzę ,że forum ucichło, a myślę że przez to , iż najlepsi i najzdolniejsi z OVB przeszli do EFS , bo tam to można się rozwijać nie to co w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GST Warszawa - Jerozolimskie
Dexter - BRIC Freestyle oraz Markets Equity w połączeniu z Legg Mason daje w pierwszym roku inwestycji ok 17-18%. Mówię o konkretnych czystych zyskach jakie klientom przyszły w rozliczeniu rocznym. 6000-8000 zł zarabia się jeśli systematycznie się pracuje, pisze jednostki własne oraz pracuje z grupą. Szczerze co mnie interesuje ile inni zarabiają ? Wiem jakie ja mam miesięczne wpływy na konto i wiem że to tylko i wyłącznie moja zasługa :) Jedna ważna kwestia. Nie pracuję w systemie polskim tylko austriackim tak więc turbo-kariera nie działa (minimalny czas na GST to 6 miesięcy i są dodatkowe wymagania) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto5
Czyli ty jesteś obcokrajowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Moim wyszło więcej :) Oto wyniki funduszy w przeliczeniu na PLN za okres 01.01.2009 - 31.12.2010: HSBC BRIC Markets Equity - 78,72% HSBC BRIC Equity (dawniej Freestyle) - 103,60% Legg Mason Akcji (chociaż wolę Arkę Akcji) - 26,83% Można odjąć 5% opłaty wstępnej (w SF) lub 2% + opłata za zarządzanie (we Flexi Plus) i i tak powinno być spokojnie ponad 40%, o ile ktoś zakupił jednostki po cenie z 31.12.2008 r., dokonując wpłaty jednorazowej. No chyba że mówisz o inwestycjach regularnych, to rzeczywiście zyski były w okolicach 20% na czysto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacel
Martin?? To Ty piszesz z Warszawy? p.s Tylko Twoja zasługa?:) a nie przypadkiem jeszcze Twoich pracowników?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Sorry, końcem okresu jest oczywiście 31.12.2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BENKS
Wszyscy ovb odwołują się do ranglisty więc i ja też to zrobie:) wystarczy spojrzeć na rangliste i każdy widzi ile ovbowcy zarabiają, ludzi ktorzy zarabiają w miare nieźle i regularnie można policzyć na palcach jedenj ręki:) więc nie piszcie głupot o zarobkach rzędu 8000; bo wystarczy sprawdzić tą waszą rangliste i każdy widzi ile zarabiacie... jedziecie po ludziach ktorzy pracują na etatach i mają stałe pensje, a wy co macie? hehe wyprane mózgi i puste kieszenie(nieżadko długi) a teraz pytanie z innej beczki, co porabia najsmieszniejszy człowiek świata- NAWRAT-ATA? HAHAHHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnyewu
Benks, jaki widzisz problem ? Po prostu widać, kto regularnie pracuje. Wówczas pojawiają się zarobki. Spokojnie można robić 500JP własnych co miesiąc i już od KODa, jeżeli zostaje Ci po awansie 4-5 osób bezpośrednich i grupa robi Ci 1500JP to łącznie z prowizji własnej i dyferencyjnej masz fajną kasę. Inna sprawa, że te szybkie awanse na KODa to tak w 80% są tylko awansami i nie przekłada się to ani na jakość ani na zdolność prowadzenia grupy. Ale to już jest problem tych ludzi. 500JP w miesiącu to robi się bez problemu, pod warunkiem, że coś się robi ! Także zarobki zależą tylko i wyłącznie od pracownika - jest systematyczna praca, dobra analiza, dobry serwis, to są i kontakty i można pracować. Prosta filozofia, tylko trzeba się jej nauczyć i dorosnąć do poważnej pracy. W OVB dobrze zarabia 15% pracowników ? Ale jeżeli są osoby, które mogą fajnie w tej firmie zarobić, to znaczy, że MOŻNA. Podobnie jest wszędzie. Każdy może też zostać właścicielem firmy działającej na skalę całej Polski, ale jednak nie każdy zostaje. I o co tyle hałasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GST Warszawa -Jerozolimskie
Świetna wypowiedź Onnyewu :) Martin ma biuro na Jerozolimskich ale nie jest GST tylko Dyrektorem Okręgu ;) Ha ! i macie rację - nie zarabia 8000zł :D Cieszy mnie to, że mam takiego dyrektora ;) Pozdrawiam i życzę wszystkim tym, którzy chcą spróbować, dużo sukcesów (chociaż zależy on tylko od Was) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILOVETHISGAME
WITAM WSZYSTKICH. MAM PYTANIE ODNOŚNIE ZERWANIA UMOWY Z FIRMĄ OVB? W JAKI SPOSOB MOGE TO ZROBIC? JEDYNIE ZA POROZUMIENIE STRON? MOGE NP. WYSŁAC PISMO DO WARSZAWY ZE CHCE ZERWAC UMOWE, CZY MUSI SIE POD TYM PODPISAC MOJ DYREKTOR? POZA TYM JAK WYGLADA SPRAWA JESLI MAM MINUS NA KONCIE OVB? CZY UDA MI SIE TAK PO PROSTU ODEJSC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyr.Kraj.-ex
Zgłoś się do firmy o dofinansowanie storna, jest taka możliwość tylko musisz wystąpić o to na piśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILOVETHISGAME
MÓGŁBYS MI NAPISAC TROCHE WIECEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT? BARDZO CIE PROSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyr.Kraj.-ex
Piszesz list tej trreści: Weźcie wy patałachy i pocałujcie mnie w tę częś ciała na której siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILOVETHISGAME
HEHE NIE SADZE ZEBY TAKA TREŚĆ BYŁA DLA NICH SATYSFAKCJONUJĄCA. SZCZERZE MOWIAC TO NIE BARDZO JEST ŚMIESZNA SYTUACJA. TA FIRMA TO TOTALNE DNO I IM SZYBCIEJ SIE STAMTĄD ZWOLNIE TYM LEPIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyr.Kraj.-ex
podaj meila wieczorem, ok. 21 odpiszę ci. Ale na poważnie , bo teraz mam pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyr.Kraj.-ex
Albo napisz na mój, czystaskrzynka!@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto5
Dno ? A co ? Napisałeś jakieś lewe umowy albo umowy na siebie, za które dostałeś kasę, poszedłem napić się taniego wina a teraz masz konto na minusie, bo umowy nie były płacone ? Oczywiście siądzie ci na tym komornik, nawet jak się zwolnisz. Także synku, jak dorośniesz i nie będziesz robił wałków, to pogadamy. Żal że ktoś takiego gówniarza jak ty do tej firmy wprowadził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otto5 jesteś żałosny
Ubliżasz komuś nic o nim nie wiedząc.A może ktoś z kadry dyrektorskiej lub kierowniczej wprowadzioł go w tą kloakę i namówił go na to ? Pomyśl trochę, tylko nie pierdziel znów , że to ludzie winni , a nie OVB, bo to hasło wszyscy obrońcy powtarzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×