Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Klient OVB
Jak nie ovb to co? Gdzie mam iść? ja przeciętny Kowalski... Byłem w nie jednym banku, był u mnie agent PZU mojego brata i był również jakiś młodziak z ovb. Pokazał mi czarno na białym umowe i wytłumaczył dokładnie każdy punkt. Jak zapytałem ile mi pobierają z konta to mi poprostu powiedział ile i pokazał tabele. W banku mi mówią "nie drogo, nie dużo, zaledwie pare %, to zależy" itd. Dlaczego wy tak jeździcie po ovb? Młody szczylek, sstudencik pewnie, a podszedł do mnie o wiele bardziej profesjonalnie niż te baby w bankach i zasrany agencik PZU który zanim zacząłem z nim rozmowe kazał mi podać 10 nr telefonów do moich znajomych. Ten z ovb również prosił o kontakty, ale dopiero po rozmowie i jedynie prosił bez naciskania. Z produktu jestem zadowolony odkładam na emeryturę, papierkami on się zajmuje. A przy okazji znalazł mi tańsze OC (wcześniej miałem w pzu) w Compensie... Więc pytam co jest złego w tym OVB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
hmm co jest złego?? założę ze ten chłopaczek nie miał o tym zielonego pojęcia:P:P A kilka regułek sprawiło że zobaczyłeś w nim profesjonalnego "doradce finasowego"... Też miałam okazję współpracować z OVB... W OVB nie liczy sie JAKOSC a ILOSC... I to najbardziej mi przeszkadzalo... Nie mialam juz serca wmawiac ludziom ze sie na tym znam a tak na prawde oni czasem wiedzieli ode mnie wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Czego niby nie wiedział? Skoro omówił mi produkt od A do Z, powiedział o wszystkich kosztach powiedział co się stanie w każdej sytuacji itd. Nie obchodzi mnie jakie sztuczki czy triki zastosuje na mnie sprzedawca... mnie interesuje produkt. A o produkcie dzięki chłopaczkowi z OVB wiem wszystko i taki produkt mi pasuje. Coraz częściej myślę że wypowiada się tutaj głównie konkurencja. Gorsi idioci pracują w bankach i biegają po domach dla PZU. Co z tego że mają super wąsy i 20 lat doświadczenia. Skoro młody chłopak wyjaśnił mi wszystko w prosty sposób bez mydlenia oczu. Polecam konsultacje z OVB, chociażby po to żeby sprawdzić czy faktycznie nie da się czegoś ubezpieczyć taniej (jak np mój samochód) i chociaż posłuchać i sprawdzić ciekawe oferty na rynku. A tymi badziewiami wypisywanymi na forum się ludzie nie przejmujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Klient OVB
Pragnę powiedzieć tobie , że jesteś wredną szują i pajacem z OVB, który robi na forum za klienta. Jeśli nie mam racji to jesteś osobą bezmyślną , której wydaje się ,że OVB wszystko wie. Kilka złotych różnicy na OC to nie wszystko. Ciekawe , czy wytłumaczył ci ukryte koszty ubezpieczeń , o których nie ma mowy w OWU. A może powiesz jaki to fenomenalny produkt dopasował do twoich potrzeb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
do klient: Zeby wszyscy byli tacy łatwowierni jak ty:P:P Ja niestety nie napotykalam takich klientów jak ty:D Szczeze to wszystkim poleca sie ten sam jeden produkt... Nie piszą ludzie z konkurencji tylko ludzie co tam pracowali i wiedza jak tam jest... Szczeze to teraz moge powiedziec ze lepiej jest na pewno u konkurencji niz w OVB... Jestem po Liceum, nigdy nie zajmowalam sie finansami a po pierwszym szkoleniu jestem wysylana do ludzi... To jest profesjonalizm?? Zreszta nie tylko ja... Kazda osoba tam taka jest.. Mowisz ze przeszlas kilkadziesiat godzin szkolen a tak na prawde nie wiesz co firma moze zaoferowac hehe Zeby sie tam utrzymac, musisz tylko dobrze sciemniac:P:P bo inaczej nie wyzyjesz:P:P Przepraszam moich klientow:P:P Pozdrawiam wszystkich OVB-owcow:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Więc jestem bezmyślną osobą... ? Kilka złoty na OC to nie jest specjalnie dużo fakt... ale skoro to są pajace szuje oszuści to jakim cudem załatwili mi tańsze OC? Produkt jaki mi polecili to ovb future invest. Ubezpieczenie nieruchomości również tańsze, a zakres ubezpieczenia większy. Niestety przedłużyłem już umowę z PZU, ale przed jej końcem na pewno skonsultuję się z ovb. Moje pytanie do Ciebie. Jesteś mi w stanie zaproponować coś lepszego? To mi zaproponuj! Chętnie zerwę obecną umowę i będę oszczędzał inaczej - jeśli będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Więc jestem bezmyślną osobą... ? Kilka złoty na OC to nie jest specjalnie dużo fakt... ale skoro to są pajace szuje oszuści to jakim cudem załatwili mi tańsze OC? Produkt jaki mi polecili to ovb future invest. Ubezpieczenie nieruchomości również tańsze, a zakres ubezpieczenia większy. Niestety przedłużyłem już umowę z PZU, ale przed jej końcem na pewno skonsultuję się z ovb. Moje pytanie do Ciebie. Jesteś mi w stanie zaproponować coś lepszego? To mi zaproponuj! Chętnie zerwę obecną umowę i będę oszczędzał inaczej - jeśli będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Więc jestem bezmyślną osobą... ? Kilka złoty na OC to nie jest specjalnie dużo fakt... ale skoro to są pajace szuje oszuści to jakim cudem załatwili mi tańsze OC? Produkt jaki mi polecili to ovb future invest. Ubezpieczenie nieruchomości również tańsze, a zakres ubezpieczenia większy. Niestety przedłużyłem już umowę z PZU, ale przed jej końcem na pewno skonsultuję się z ovb. Moje pytanie do Ciebie. Jesteś mi w stanie zaproponować coś lepszego? To mi zaproponuj! Chętnie zerwę obecną umowę i będę oszczędzał inaczej - jeśli będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
do klient: Oj zeby wszyscy byli tacy latwowierni jak ty:P Nie napotykalam na takich klientow jak ty:D Na czym sie znaja?? hehe Patrz: koncze liceum, nie wiem nic o finansach... Jade na pierwsze szkolenie , po tym szkoleniu wyruszasz w teren... Oczywiscie sciemnniesz ze przeszles kilkadziesiat godzin szkolen itd itd Ludzie wiedza wiecej od ciebie a ty tylko przytakujesz zeby sie za bardzo nie zblaznic:P:P To jest profesjonalizm?? Wolisz osoba 20letnia niz osobe z 20letnim doswiadczeniem?? podziwiam cie... OVB ma kilka produktow.. Nie problem nauczyc sie cos o jednym produkcie... Nie pisze konkurencja tylko osoby ktore tam pracowaly i wiedza jak to wyglada w praktyce... Wiesz szkoda ze sie dales w to wciagnac no ale coz... Czlowiek ktory z toba rozmawial na pewno sciemnial, bo zawsze cos musisz podkoloryzowac zeby sprzedac dany produkt... Ja tez przepraszam moich klientow... A pozdrawiam OVB-owcow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
W takim razie ciesze się że zostałem ściemniony i w związku z tym udało mi się zaoszczędzić pare złoty na OC i rozpocząć inwestycję nie wychodząc nawet z domu. Oby więcej takich kłamców :) Jeśli ten koleś mnie ściemniał oszukał i wpuścił w maliny to kim jest facet z PZU?? Miał 20 letnie doświadczenie i nie umiał, albo nie chciał mi odpowiedzieć jakie są koszty inwestycji i za co się płaci. Mówił o swobodnym dostępie do środków, ale w miarę moich natrętnych pytań okazało się że pod pewnymi warunkami. Mimo iż 3 minuty wcześniej mówił że mam swobodny dostęp w każdym momencie. Nie wiem jak wy... ale ja czuje że oszukać i ściemniać chciał mnie gośćiu z PZU a nie z ovb. Nie wnikam jakie tam są szkolenia i czego oni się tam uczą... mnie interesuje produkt :) a ten nie zależy od tego czy przyjdzie do mnie młodziak czy stary wyjadacz z wąsem. Wszystko zależy od OWU. A dziwnym trafem OWU pokazał mi tylko studencik z OVB. Jeśli to ma być ściema a ja mam być łatwowiernym bezmyślnym klientem to mi to pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
Cięzko ocenic jest twoja sytuacje... Ale szczeze to wolalabym isc bezposrednio do faceta z PZU niz korzytac z uslug OVB... Za duzo zaobaczylam i sie nasluchalam zeby zaufac OVB... Futere Invest Poleca sie kazdemu... Najlepiej sie sprzedaje :P Piszac na tym forum nie przestrzegam klientow tylko szkoda mi osob ktore zlapia sie na to samo co ja... Fajna atmosfera i kierownicy bo pozniej jesli nie robisz wynikow to nie jest tak milo... I te gadki : zarobki 5000 a nawet 10000 hehe Nie Lapcie sie na to, nie jest tak kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
Cięzko ocenic jest twoja sytuacje... Ale szczeze to wolalabym isc bezposrednio do faceta z PZU niz korzytac z uslug OVB... Za duzo zaobaczylam i sie nasluchalam zeby zaufac OVB... Futere Invest Poleca sie kazdemu... Najlepiej sie sprzedaje :P Piszac na tym forum nie przestrzegam klientow tylko szkoda mi osob ktore zlapia sie na to samo co ja... Fajna atmosfera i kierownicy bo pozniej jesli nie robisz wynikow to nie jest tak milo... I te gadki : zarobki 5000 a nawet 10000 hehe Nie Lapcie sie na to, nie jest tak kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Co kto lubi... ja wole mieć lepiej i taniej :) a z tym PZU ma niewiele wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandegao
wiec co z tym nawratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandegao
wiec co z tym nawratem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były współpracownik
zawsze mi bylo szkoda takich naiwnych klientow... po prostu nie mialam serca do takiej pracy... Np moj kierownicy to wypisywali wnioski na OFE a biedni klienci podpisywali i zmieniali bo nie wiedzieli co sie dzieje.. OVB niejest godne polecenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Klient OVB
Z OC to miał fuksa, bo każde TU celuje w określonego klienta, jak również w marki samochodów. To długa historia, szkoda czasu opowiadać, ale np. było takie Samapomoc HDI i celowało swego czasu w polonezy i maluchy. I w tym byli nie do przebicia. Generali / to od twojego future/ nie toleruje np. młodych kierowców do 28 roku życia. Temat rzeka. Facet z PZU albo był niekompetętny , albo wyczuł Twoje "nie bo nie" i odpuścił. Dobry agent w pół minuty wie , że rozmowa nie ma sensu. Chcesz coś lepszego ? Z sufitu ? przecież muszę mieć informację o tobie, dużo informacji, a to już musimy się spotkać. A o twojej " inwestycji bez wychodzenia z domu " porozmawiamy za 15-20 lat, bo wtedy okaże się jak z twoim dostępem do pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient OVB
Chciałbym odkładać cokolwiek na emeryture. Jestem w stanie regularnie odkładać w miesiącu 150 zł i chciałbym mieć też możliwość dołożenia do interesu większą ilość gotówki. Dostęp do pieniędzy również jest dla mnie ważny, ale nie jest wymagany. Oczekuję konkretnych zysków po 15-20-30 latach jak będę w wieku emerytalnym. Nie mam stałej pensji, prowadzę własną działalność więc raz mam więcej raz mam mniej. Lokaty odpadają, konta oszczędnościowe również. Zainteresowano mnie funduszami inwestycyjnymi, ale nie mam w tym doświadczenia. Chciałbym mieć jakiś wpływ na moje oszczędności, tak jak mam w moim produkcie (możliwość przenoszenia środków z funduszy o dużym ryzyku do funduszy bezpiecznych). No i nie chciałbym aby w razie mojej śmierci wszystko przepadło. Tyle wiadomości wystarczy? W zasadzie wszystkie moje wymagania zostały spełnione więc jestem zadowolony. Ale jeśli istnieje jakieś fajniejsze wygodniejsze rozwiązanie to nie będzie mi szkoda 2 składek i mogę zerwać umowe na korzyść lepszej. Ta firma OVB to nie jest wyrocznia i nie wie wszystkiego najlepiej. Ale na pewno wiedzą tam więcej ode mnie i pokazali mi rozwiązanie którego sam bym nie znalazł. Nie jestem żadnym fanatykiem i nie faworyzuje żadnej z firm. Opisuje tylko moje doświadczenia :) A po tych 20 latach myślę że i tak lepiej wyjde na tym future invest niż na oszczędzaniu w skarpetę albo na lokatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator forum
Pięknie powiedziane:) brawo!!!!!!! właśnie najeżdżacie na OVB a ja to samo mogę zrobić na open finanse czy też inne tego rodzaju firmy. A najbardziej nie lubię jak ja sama nie mogę wybrać tylko ktoś mi coś narzuca. Wiadomo finanse dla każdego są ciężkim tematem. Przeczytałam ten raport szanownej instytucji i np cytując: Urząd zakwestionował przede wszystkim postanowienia umożliwiające ubezpieczycielowi samodzielną zmianę zakresu świadczeń i świadczeniodawcy (np. zakładu opieki zdrowotnej w przypadku ubezpieczeń medycznych). W konsekwencji przedsiębiorca mógł jednostronnie decydować o warunkach ubezpieczenia w trakcie obowiązywania umowy. Zdaniem UOKiK konsument, decydując się na konkretną ofertę, zwraca szczególną uwagę na jej zakres. Przyznanie sobie prawa przez drugą stronę do zmiany umowy w dowolnym momencie narusza interesy ekonomiczne płacącego składki konsumenta i oczekującego opieki zgodnej z umową. Mogę stwierdzić, że obecnie wszędzie stosuje się tą regułę, choćby nawet w szanownej instytucji bankowej. Zakładając konto miałam w opłatach 5 zł za prowadzenie konta teraz ile?? 8zł a podpisując umowę zgodziłam się na to??? NIE, dlaczego szanowna instytucja nie zbada banków i im nie założy spraw??? bo w regulaminie jest napisane że banki inne zastrzegają sobie prawo do zmian regulaminu. Zarzucacie OVB, że współpracuje z tymi instytucjami które UOKiK sprawdził, ale z mojej wiedzy wynika, że nie tylko OVB współpracuje z nimi. Czemu nie sprawdzicie w open finanse z kim współpracuje? Ludzie każdy ma wolną wolę jeden pójdzie tu drugi tam to tylko od nas zależy. OVB czy inna instytucja nie ważne bo i tak na każdą na każdym forum dotyczącym poszczególnych firm będzie to samo sprawdziłam nawet o open finanse proszę link http://forum.gazeta.pl/forum/w,49,75152342,0,przestrzegam_przed_OPEN_finance.html ktoś powie że tylko jeden przypadek ale i takiego nie powinno być. Wiadomo konkurencja ale to jest walka między nimi a nie między klientami. A klient gdyby czytał regulaminy oferowanych produktów na pewno nie dałby się zrobić w bambuko. :D do was klienci czytajcie regulaminy i o każdą niejasność pytać się doradców!!!!! do was doradcy nie skaczcie sobie do gardeł dla każdego jest miejsce na zaistnienie na tym rynku:D Pozdrawiam i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadeczka
­­­­­­­­­­­ja jestem bez pracy ­­­­­­­­­­­ i od dwoch tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadeczka
­­­­­­­­­­­kkkkkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadeczka
­­­­­­­­­­­ pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sąsiadeczka
­­­­­­­­­­­ kkkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papa Dance
Ja jestem za tym , aby formalności związane z pozyskiwaniem klientów przekazać działowi rekrutacji, który jest w Centrali, ma 350 osób zatrudnionych do łapania w sieć , a dział Analizy przekazać do działu emerytalnego , jako nowych założycieli II filaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm .... co jakiś czas zaglądam na to beznadziejne forum by zobaczyc co tu się dzieje :) bez zmian jednak, cały czas jedno i to samo. dziwi mnie to ze osoby które nie miały stycznosci lub miały krótką sa najmądrzejsze na świecie a przede wszystkim od firmy z 40to letnim doswiadczenie - doświadczeniem firmy a nie świezaków którzy dopiero zaczynają. znajdzcie mi drugą taką ?? NIE, OVB powstało jako pierwsze w europie, później powstawały klony takie jak AWD, MLP, HMI, open'y, expantery, efecty itp. ostatnio miałem okazje spotkac sie z doradcami z właśnie efect ... na OVB jada niesamowicie, swoja firmę zachwalają na potęge ( powstała w 2002r, plan kariery, i inne biernie skopiowany z OVB ) na pytanie dlaczego tak sądzą o OVB ... brak konkretów. Jestem pracownikiem od ponad roku, poznałem firme naprawde juz dobrze, produkty które oferuje sa dobre ( widze to po swoich klientach, że są zadowoleni ) całe te historie ze tu oszukują, ze chca sie dorobic na kliencie, ze sa niekompetentni ludzie itd. smieszą mnie. owszem sa i tacy którzy sa tu miesiac a nawet nie i uwazaja sie za mega znawców i ekspertów. piszecie ze mamy tylko kilka rozwiazan na których bazujemy? ok, macie racje ... ale pokazcie mi inne które są lepsze ?? może scandia? aegon? axa? to poczytajcie uwaznie OWU tych umów i zwróccie uwage na istotne szczegóły. OVB niby jedna firma ale w polsce jest kilka struktur które się różnia, i nie do końca podobnie działaja ... nie wiem dlaczego ale tak jest. najlepsza jest dyrekcja z wrocławia, wszystko tu gra i nie ma zgrzytów. ja trafiłem jak zaczynalem naprawde do konkretnych osób, które mnie poprowadziły. dzis jestem juz samodzielny i ucze fachu kolejne osoby ... mam ich już kilkanascie, w tym roku na pewno kolejny awans ... wiec mozna tylko trzeba chcieć ( ne miałem na mysli awansu na KOD'a ) jakby ktoś miał pytania to zapraszam ovb.glogow@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivandelgado
pracujesz w ovb rok i widzisz zadowolenie swoich klientów? hahhahhaha o po czym to widać po roku czasu? ej chlopie chlopie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertooo- jesteś komiczny
Nie ilość lecz jakość. 40 lat o niczym nie świadczy, a nawet jest w przypzdku OVB dołujące. 40 lat i dalej przerabiają tysiące kompletnie niewykwalifikowanych osób. Ale to strategia odgórna , tysiące zrekrutowanych, to tysiące nowych, wciśniętych na siłe nowych polis. A wiadomo , że tysiące odlecą, bo się nie nadają. Poliski w większości zostaną. Ja pracowałem 2,5 roku i pozałem przypyszvzam lepiej. Rozpocząłem awans na DO. Ale do sedna. Pracuję 10 lat. W branży. I nigdy nie powiedziałem i nie powiem , że jakiś produkt jest najlepszy. Tylko DEBILE tak mogą powiedzieć. Młody pajacu, nie kpij z konkurencji, scandia, aegon, axa nie są cudownymi środkami, bo takich nie ma, ale OVB cóż ma w ofercie. Według ciebie najlepszy produkt. IDIOTYZM. Za chwilę wierchuszka porozumie się np. z aegonem i dostaną lepszą prowizję i wtedy stado baranów zwane " doradcy ovb " z robertooo na czele wypisywać będzie peany na cześć najlepszej oferty. TRAGIZM. PS. jakie to istotne szczegóły są w twoim produkcie , z którego po kilku miesiącach tak super zadowoleni sa klienci. Ja po 7-10 latach mogę nieśmiało zasugerować pytanie , czy klient jest zadowolony , ale tego nie zrobię. Poczekam jeszcze następne 10 lat. A TY POPROŚ SWOICH KLIENTÓW, ABY ZAPTYALI O WARTOŚĆ WYKUPU SWOICH WNIOSKÓW, CZY WTEDY TEŻ POWIESZ IDIOTYCZNIE , ŻE SĄ ZADOWOLENI ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO CHUJA NAM BYŁA UNIA
Czwartek, 28 stycznia (09:43) Rosnące długi publiczne uderzają w Unię Europejską - twierdzi znany ekonomista Nouriel Roubini (profesor Stern School of Business). Teraz - po Grecji - ofiarami recesji staną się Hiszpania, Francja, Włochy, Irlandia i Portugalia. Potwierdzają to ostrzegawcze raporty agencji ratingowej Fitch. Dług Francji wynosi 454 miliardy euro, Włoch 393 miliardy euro, Niemiec 386 miliardów euro, Wielkiej Brytanii 279 miliardów euro. Doszło do tego, że główny ekonomista EBC Jürgen Stark zagroził obniżką ratingu tych krajów, jeśli dług będzie się powiększać (stało się tak już z Grecją). Dramatyczne dane z Hiszpanii Dług, który niepokoi całą Europę Najgorzej - według Nouriela Roubiniego - jest jednak z Hiszpanią (czwarta gospodarka strefy euro), gdzie najgroźniejsza jest mieszanka dwóch czynników - wysokiego bezrobocia i słabości systemu bankowego. Podobnie kiepsko jest z Portugalią - kraj walczy z bardzo z wysokim deficytem budżetowym (9,3 proc. PKB), co jednak w tym roku może się nie udać. Parlament uchwalił deficyt na 2010 r. na poziomie 8,3 proc. PKB. Co z tego jednak, skoro dług publiczny Portugalii wzrośnie z 76,6 proc. PKB w 2009 r. do 85,4 proc. PKB w 2010 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODLISHKAAA52
Mam future inwets od poł roku, sytuacja materialna uległa diametrialnej zmianie i nie moge płacic tyle na ile sie zdeklarowałam, czy moge zmienić wartosc miesiecznej skladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile płacisz obecnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×