Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Krk-VF
Nie jestesmy na pierwszym miejscu ale nie o to nam chodzi w Krk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo lolo
Do F.U.SUKCES. Ja właśnie też odkryłem sekret i wiedziałem, że muszę zrezygnować z pracy jako akwizytor, gdyż to było sprzeczne ze mną samym. Wiesz, każdy ma swój własny obraz kariery, jaką i gdzie chce osiągnąć. Jedni chcą być akwizytorami, wciskać ludziom co raz to więcej produktów których nie potrzebują, aby dostać awans i szklić innych akwizytorów, którzy będą pracować dla niego itd. Inni są bardziej ambitni i wiedzą, że stać ich na więcej i zakładają własną działalność gospodarczą, lub zostają zatrudnieni przez poważne firmy. Pozwolę sobie rozbić Twój post i skomentować: "znam sekret i wiem jak go stosować ale to jest dla ludzi ktorzy maja sukces we krwi" -uwierz mi, że ludzie, którzy mają sukces we krwi nigdy by się nie zgodzili na pracę w OVB, a Ci którzy w jakiś sposób tam trafili jakiś czas temu i odeszli, są wdzięczni firmie za dużego kopa w tyłek, który był dla nich powitaniem z rzeczywistością i realiami na polskim rynku pracy, "a nie dla biedaków cebulaków czośniaków czereśniaków jak wy co tylko pie**olic umią jak jest zle" -nie dziw się ludziom, polski rynek pracy dla osób młodych, dopiero zaczynających pracę (nie tylko studentów) to kpina. To jest ludzka natura. Bo co ma zrobić osoba, która np. wyjechała do dużego miasta studiować zaocznie i pracować, która szuka pracy ( bo za rachunki i studia płacić trzeba) i próbuje swoich sił w różnych firmach (bo ogłoszeń nie brakuje) i w każdej jest coś. W jednej Cię wykorzystają i nie zapłacą, w innej masz harować po 12 godzin za 900 zł miesięcznie (przykład - MCDonald's, KFC), jeszcze w innej pracujesz również po np. 12 godzin za te marne grosze (przykład - 90 proc firm ochroniarskich. Rozwala mnie czas pracy 24/48h), jeszcze w innym miejscu pracy oferują Ci 300 zł/m.c bo to jakaś praca dodatkowa, ulotki, czy gazety. Podałem te przykłady miejsc pracy, gdyż tu zatrudniają osoby bez doświadczenia, jak OVB. Więc jak taka zdesperowana polskim rynkiem pracy osoba widzi ogłoszenie pracy w firmie doradztwa finansowego, to chce spróbować, nie mając nic do stracenia lub mając nóż na gardle. A tam na rozmowie kwalifikacyjnej dowiaduje się takich wspaniałych rzeczy jak nienormowany czas pracy, wysokie prowizje, pakiet szkoleń, praca w garniturze, to się bardzo nakręca. Ale po ok miesiącu następuje znów przykre zderzenie z rzeczywistością... Więc nie dziw się, że ludzie narzekają, skoro tak to wygląda w Polsce. "A OVB co daje?" -według mnie zmarnowany czas. "rozwój TAK" -to zależy o jakim rozwoju mówisz, bo jeśli o wiedzy na temat finansów to się z Tobą nie zgodzę, lecz jeśli miałeś na myśli techniki sprzedaży, manipulacji, dążenia po trupach do celu i zarządzanie ludźmi w sposób na maksa ich wykorzystując na swój rachunek to się z Tobą zgadzam, tam uczą tych rzeczy i się ciągle rozwijasz. "kasa TAK" -jak to w pracy bywa, pieniądze się zarabia, lecz odpowiedz mi, czy jesteś bezpieczny o swój zarobek w OVB? Początkiem miesiące martwisz się ile zarobisz, musisz robić analizy i zbierać rekomendacje bo bez nich nic nie zrobisz. A zdajesz sobie też sprawę z tego, że gdy sprzedaż jakiś produkt, otrzymasz prowizję, a ta osoba za jakiś czas zrezygnuje z tego (np. z polisy na życie) to ty musisz tę prowizję zwracać? Ciągłe życie w stresie i strachu co przyniesie następny miesiąc. "wygoda TAK" -zależy co masz na myśli. Bo jeśli brak zapieprzania tak jak to jest w pracy na etacie, brak wykańczania się fizycznie, to się zgodzę, praca w OVB ma tę wygodę, że pracuje się w garniturze z długopisem w ręku. Jedynie co to możemy się zmęczyć latając od jednej osoby, której wciskamy coś czego nie potrzebuje, do drugiej. Ale czy wykańczanie fizyczne nie jest równie złe jak wykańczanie psychiczne? Bo praca w OVB to praca w stresie i strachu. Pomyśl o tym. "spełnienie TAK" -cóż, nie będę tego wielce komentował, skoro spełniasz się w OVB i czerpiesz przyjemność z pracy dla kogoś (Twojego kierownika), kto nie ma pojęcia o finansach tylko o akwizycji i zna dobrze techniki manipulacji i wciskania każdemu wszystkiego (czego nauczył się od swojego kierownika będącego już pewnie kierownikiem krajowym, który również musi się martwić o następny miesiąc) no to ok, zgadzam się, spełniasz się. Lecz właśnie m.in. ja zrezygnowałem dlatego z tej pracy, gdyż to było sprzeczne z moją naturą, nie lubię oszukiwać ludzi i czuć się jak hiena łasa na ostatnie grosze ludzi, którzy wydają je na rzeczy których nie potrzebują. "awans juz w 3 miesiace TAK" -zgadzam się, w OVB masz przejrzysty plan kariery. Zrobisz tyle i tyle jednostek, jesteś kierownikiem i budujesz swój zespół. Ale OVB to chyba jedyna taka firma, gdzie kierownik ( w omawianym przypadku kierownik oddziału) musi się martwić o swoje zarobki w następnym miesiącu i musi szukać jeleni, którzy będą pracować pod nim i mając nadzieję, że te jelenie znają więcej jeleni, którzy albo zgodzą się na analizę i kupno czegoś czego nie potrzebują, albo zgodzą się pracować w OVB. Cóż, bycie kierownikiem w OVB, to jest to! "pomoc kadry TAK" -kadry? hehe sorki, że się śmieję, ale komicznie to zabrzmiało, "kadra" hehe. To prawda, każdy z pracujących tam dłużej ludzi może Ci pomóc i doradzić jak lepiej komuś coś wcisnąć, jak naciskać żeby dostać więcej rekomendacji, na jakie hasła nabierają się ludzie itd. "slużbowe auto TAK" -hehehe no tu już siadłem na podłogę, wybacz moją arogancję. Przepraszam. Przez chwilę pomyślałem, że piszesz o innej firmie, ale ty o OVB. Służbowe auto w OVB? No i tu zadam Ci proste pytanie, dlaczego kłamiesz? Czy może oni Ci tak powiedzieli, że tak będzie za jakiś czas a ty to powtarzasz? Oj chyba Ciebie też niedługo czego przykre zderzenie z rzeczywistością... "możliwość multiplikowania dochodu TAK" -w jaki sposób? No chyba, że za pośrednictwem swojego kierownika załatwisz sobie jakiś fundusz inwestycyjny na który ty będziesz płacił, a za który on weźmie prowizję, gdyż załatwił w ten sposób kolejnego jelenia. "czego chcieć wiecej?" -cóż, tu postaram się trochę ukierunkować moje słowa tylko do Twojej osoby, mimo, że piszę na publicznym forum. Nakręciłeś się, jak każda osoba, która tam pracowała, to normalne. Nie wiem ile pracujesz, jeśli krótki okres czasu, przez co Twoje zachowanie i wypisywane treści są wybaczalne, lecz jeśli dłużej i jesteś już może kierownikiem, to mogę Ci jedynie współczuć, że się na to nabrałeś i temu poświęciłeś. Poważnie, współczuję Ci jak człowiek człowiekowi. Na prawdę mi przykro, że ta firma istnieje i manipuluje młodymi osobami, które równie dobrze mogłyby mieć teraz normalną pracę, bądź nawet własną działalność. Nie będę Cię namawiał do rezygnacji z tej pracy, bo nie od tego tu jestem, na każdego przyjdzie pora, tylko pamiętaj, gdy ta pora nadejdzie na Ciebie, nie załamuj się, niech to doświadczenie wzmocni Ciebie tak samo jak mnie, bo może gdyby nie OVB, teraz nie byłbym w trakcie tworzenia swojej własnej firmy i nie zmieniłbym swojego sposobu myślenia o polskim rynku pracy. Chyba byłem za ambitny na tę firmę, a może celowałem wyżej, lub może oczekiwałem od życia czegoś innego? Ciężko powiedzieć, wiem jedynie, że odkryłem sekret życia i wiem dokąd zmierzam. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do cywilizowanej wymiany poglądów na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wreszcie ktoś normalny
Wreszcie ktoś normalny. Na tym forum się pojawił , ale zaraz chołota go zbeszta , bo poiedził prawdę. A mówić dzisiaj prawdę nie jest ,, trendy ,, , ale przykład idzie od saamej góry , od głowy państwa , która to raczyła zbesztać biskupa polowego za słowa praedy , że w Polsce propagowane sąą ,, antywartości ,,. Tak samo jak tutaj , napiszesz prawdę , zaraz larum szczekających faaryzeuszy się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię piramid finansowych
Piramidy finansowe to potęga, potrafią zatrząść nawet państwami: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,9692992,Piramidy_finansowe__ktore_wstrzasnely_panstwami,,ga.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Haha głupoty kolega pisza, czytałem i sie śmiałem, ale jak doszedłem do auta służbowego to oplułem monitor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo lolo
Do kolegi wyżej. Napisałeś "jak doszedłem do auta służbowego to oplułem monitor". Więc wniosek jest jeden z tego co napisałeś, że ty to służbowe auto masz na komputerze, skoro oplułeś monitor... W co sobie grałeś, w GTA, tam masz pewnie świetny samochód. hehe brak słów co do niektórych. Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Oplułem monitor ze śmiechu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownikOVB4lata
Praca w Ovb, warto czy nie? Moim zdaniem każdy może spróbować swoich sił w MLM i sprzedaży bezpośredniej. Jeśli stwierdzi po miesiącu/ dwóch, że to nie dla niego to rezygnuje - co prawda stracił trochę czasu, ale już, wie że to nie jest branża dla niego. Moim zdaniem nie ma sensu krytykować ludzi, którzy pracują w tym systemie... to tak samo jakby powstało forum o firmie budowlanej i wszyscy by narzekali, że w tej firmie trzeba się fizycznie narobić... taka branża jak chcesz pracować na budowie to się napracujesz. Podobnie jakby powstało forum o pracy nauczyciela i ludzie narzekaliby na warunki pracy, a inni wyśmiewali tych którzy jeszcze pracują. Nie podoba Ci się system pracy w OVB czy innej firmie, to nie krytykuj tych którym się podoba. Śmieszne jest też to, że spotykałem się z wieloma osobami krytykującymi OVB, a potem wychodziło, że pracują w identycznej firmie tylko np z innymi prowizjami... a co jeszcze ciekawsze znali stawki prowizji z OVB sprzed podwyżek co nijak się ma do sytuacji obecnej. Kolejna sprawa to krytyka produktów OVB i jak to piszecie "wciskania polis znajomym". W związku z tym chciałbym Was prosić o pomysły... wszyscy wiemy jak wygląda system emerytalny, że na emerytury ludzie, którzy obecnie mają ok. 30 lat raczej nie będę mogli liczyć. Jak waszym zdaniem mogą się przed tym zabezpieczyć? Jeszcze jedna sprawa, tak naprawdę mam wrażenie, że Wy nie krytykujecie samego OVB, a raczej całą branżę ubezpieczeniowo-finansową... gdzie uważacie, że opłacanie ubezpieczenia to zło, bo jak się nic nie stanie to pieniądze przepadną. Poczytajcie sobie definicję ubezpieczenia ;) I tak w ramach ciekawostki w OVB możemy zaproponować klientowi ubezpieczenia czy to życiowe czy NNW itp. w ramach których dostanie zwrot spłaconych składek indeksowanych inflacją... więc jeśli nic mu się nie stanie odzyskuje to co wpłacił. Wiele osób krytykuje też UFK oferowane przez OVB, mówiąc, że mają duże koszty... w takim razie prośba podajcie mi 3 produkty UFK lepsze od tych OVB ( gdyby był od razu link do OWU to byłbym wdzięczny) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.U.SUKCES
Może w waszych oddziałach nie ma auta służbowego, ale w moim jest więc NARA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
dobra dobra nie widziałem jeszcze samochodu służbowego OVB. Jak macie to zrob fotke i wstaw linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofałbek co niejedno widzial
Dobra dobra u nas tez kiero miał auto słuzbowe z rejestracją ovb.... ale tak naprawde to bylo jego auto tylko napędzał tak młodych zeby pracowali to dostaną takie :D Myślałem ze macie całe auto oklejone OVB tak jak w kazdej fimie (Expander, Aviva, PZU).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent UFK
"pracownikOVB4lata" Chciałes żeby wymienić ci 3 produkty UFK którę są lepsze od ovb. Wszystkie są lepsze ale skoro chcesz 3 to prosze bardzo: 1. Skandia - złoty wiek 2. generali Prospero lub Benefico 3. AXA Plan Inwestycyjny. Kazdy z nich jest dużo tanszy. Wy też macie generali ale wasz ma kosmiczne koszty które pokrywa klient żeby góra mogła zarobić jak najwięcej. WSpółczuje tym klientom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.U.SUKCES
Ludzie jacy wy jesteście nieogarnięci wolicie robic na etacie bo cieplej wiadomo ale ile dasz rade 2 lata 5 10 tu jako kiero już robia na ciebie ludzie tak jak ktos napisal juz bierzesz sobie prysznic wieczorem nagle dzowni ci telefon a to twoj wspolpracownik dzowni ze zrobil taka i taka umowe i dowiadujesz sie ze zarobiles wlasnie 1000 zl no ludzie gdzie tak zarobicie na 1000 zl w tesco czy biedronce musisz robic nieraz caly miesiac musisz byc nastawiony 100procent na sukces stawiac go sobie jako cel napisz to sobie na biurku w samochodzie a sam to przyciągniesz (kto zna Sekret to wie) ja nawet w nazie firmy mam sukces:))) i wszedzie na pieczatkach itd wszedzie to widze i przyciagasz podswiadomie wiele rzeczy jest w podswiadomosci ale są wygłuszone wlasnie przez nawyki wpojone przez rodzine zapytaj sam siebie ile lat pracują twoi rodzice zaczynali od 1200 potem podwyzka za pare lat 1300 potem następna do 2000 do 3000 do 5000 zarabia ktoś te 5000? NIE ciagle najnizsze pensje wiec chyba warto sprobowac zarobic pieniadze ktore są w zasiegu reki zobaczcie jak ovb działa w niemczech tam 99% ludzi ma swojego doradce a ovb opanowala ogromną czesc rynku także zastanówce się nad sobą, spytajcie się sami siebie, czym chcielibyscie jezdzić do pracy, autobusem czy astonem martinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLM'owiec
Taaaa sekret. Wy wszyscy w MLM'ach macie sekrety, ale na rozmowach kwalifikacyjnych :) zwłaszcza żeby sie nie wygadac ze to akwizycja... ciiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.U.SUKCES
tragiczny? hehe. won do tesco bo zmiana o 13 się zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F.U.SUKCES
I tak myślałem że się konwersacja zakończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianKariera
Dokłądnie tak jak godosz Piszemy daley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent UFK
Mało tego porpoś ich żeby ci pokazali swoją wyplate Skoro tak dobrze im się wiedzie to czemu większośc jeździ seicento na kreche. Ledwo mają na paliwo.Zobacz sobvie liste rankingową gdzsie 90 % ludzi spisuje max 1 polise hahah śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WARDOG
POCZYTAŁEM i tak się zastanawiam choć nie powinienem , przeciętny OVBek to jakiś ambitny idiota z dziury w której jedyną przyszłościa jest lans w dresach , przepraszam ze uogulniam ale skoro tak jest w przypadku prawie 90 % no to muszę , resztę przepraszam bijąc się w pierś , tak na marginesie , wszystkich zainteresowanych ,zapraszam pod hilton ,kiedy to wielki gigant robi sobie co roku taki "mały event" , można sobie popatrzeć na nich , kiedy wiedzą że klient potencjalny nie patrzy , (ale skoro maja takie narzędzia wspaniałe to powinni wiedziec ze właśnie patrzy) jak się zachowują , :) no cóż obraz naszej polskiej szlachty z przed wieków , chołota i buractwo i nic więcej , po prostu zenujące . . . pozdrawiam wszystkich myślących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozśmieszony OVB
Ojej znowu znajdują się obrońcy akwizycji ?? Przecież już się pośmiałem, dajcie odetchnąć :) Współczuje tym ludziom, ale może dostaną igłę !! :) No i oczywiście mogą zarobić szybko na Prsche !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMowiec
Akwizytorzy są gorsi niż wszy na d**ie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_Kreatorka
Zapraszam na spotkanie w sobotę w Łodzi , najnowsza kolekcja perfum firmy OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olo srolo
A czy macie w ofercie zapach forsy, połączonej z zapachem ałdika z rej. D3OVB z nutką alkoholu i potu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
Ile zarabia dyrektor w OVB? Bo na takie stanowisko w moim mieście poszukują ale nie wiem na jaką kasę liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agent UFK
Dyrektor w OVb zarabia tyle ile mu grupa przyniesie. Znam takich co zarbaiają tyle co pani Kasia w Kasiea sa i tacy ktorzy zarabiają kilkanaście tysięcy w miesiącu. W OVB nie da się od razu zostac dyrektorem napewno bedziesz startowal od poczatku i ile ludzi zwerbujesz tyle bedziesz zarabial i awansował na kierownika a póxniej dyrektora. Rekrutacja jest trudna bo jak widzisz wszyscy jadą po firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytacz.pl
Kurde tak myslalem ;/ Znajomy właśnie mnie werbuje i mówi że dyrektor to zarobki w granicach 50.000/miesięcznie i nie ukrywam że trochę się na tą kasę nakręciłem ;))) A za 1000 zł miesięcznie nie bede po domach latać bo tyle to płacą wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
Tak koledzy dyrektor tyle zarabia, jeśli ma dobrą strukturę i rzecz jasna sam generuje obrót. W tej firmie każdy zaczynał od tego samego poziomu to jak szybko zmieniła się jego sytuacja finansowa czy zawodowa zależało od niego samego. jeśli chodzi o rynek polski, cóż przed obecnymi reformami czeka nas Polaków duża metamorfoza przede wszystkim toku myślenia i podjęcia konkretnych działań a nie tylko pisania i marzenia, jeśli się zastanawiacie czy warto to wyobraźcie sobie jak będziecie sie czuli kiedy zaczniecie otrzymywać telefony i maile od klientów z podziękowaniami za to ze zaingerowaliście w ich styl bycia i ze rozwiązania projektu dedykowane klientom głównie indywidualnym działają i ze będą was polecać, a jeśli się boicie tego to przynajmniej nie wypisujcie bzdur na temat firmy na forach "damy chleb i nóż a ile ukroisz tyle będzie Twoje" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×