Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość mały dzwoneczekss
hej.. mam pytanie, i wyszukałam możliwie najbardziej aktualnego forum, przy czym że z góry informuję nie chciało mi się czytać wcześniejszych postów z kuli ich ilości... dlatego rzucam nowe pytanie, a może i stare, ale proszę o odpowiedź kogoś kto coś wie na ten temat. Wdrążenie: tydzień temu w piątek przeszłam "szkolenie" które trwało 30 minut, i potem zamydlanie oczu, na które nie za bardzo byłam zdecydowana, ale z braku laku, i chęć podjęcia pracy spowodowało, że podpisałam umowę z OVB jako ten konsultant a ponieważ, po całym tygodniu namysłu, stwierdziłam że nie mam sumienia, wciskania innym czegokolwiek i suszenia im tym głowy, podjęłam decyzję o rezygnacji. Fakt 1 jest taki, iż nie miałam żadnej konsultacji, ani żadnej analizy w związku z czym, nie zawarłam żadnej umowy z żadną osobą. Więc moje pytanie brzmi, jeżeli jutro zadzwonię do pana z którym podpisywałam umowę, i oświadczę mu chęć rozwiązania umowy , jakie będę miała tego konsekwencje? z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
HMMMM bardzo mnie zaciekawila twoja wypowiedz konsekwencji nie ma zadnych bo nie ma kompletu dokumentow zlozoych ktore sa w centrali i nie zadnej umowy z OVB. to tyle w tym temacie Powiedz mi czemu masz takie podejscie do pracy ze jakies wciskanie itd itp mydlenie oczu ??? Masz moze jakis inny sosob zeby zabezpieczyc klienta np pred nieszczesliwym wypadkiem w momencie kiedy ma mase zobowiazan na swoich barkach ? Masz pomysl jak zabezpieczyc klientom socjal w momencie przejscia na "wolne " Jesli takie masz ktore sa faktycznie lepsze dla klienta to smialo napisz Poza tym dziwne jest sprzedawac cos czego sie samemu nie ma i w cczego dzialanie sie nie wierzy. Zeby sprzedawac tego typu produkty przede wszystkim sama z nich korzystaj. Swoja droga nie chce trafic na tego czlowieka ktory Ci robil 30 min wdrozenie sam odpowiadam za ludzi i oni sami nie ida na spotaknie poki im 3 pierwszych nie pokaze musza mi udowodnic ze sami to moga robic, wierz mi firme stac na rotacje czy strate pracownika na strate klienta zadnej firmy nie stac w razie pytan prosze pisz lub podaj mail odezwe sie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
aleś sie opisał , pewnie ci sie torba z wysiłku spociła , uważaj coby ci się jajka nie znieświerzyły !! pajacyku w garniturku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
Odezwij się !!! Wydoimy cię profesjonalnie i skutecznie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
Nie korzystam z usług OVB. Podejście, może z tego tytułu że właśnie wdrożenie do tematu trwało przysłowiowe "30 minut" potem, mój "egzamin" polegał, na powiedzeniu tego samego mojemu "wykładowcy" i mimo, moich potknięć czego sama byłam świadoma, pogratulował mi, powiedział na czym polega moja współpraca z nimi, dał książki do analiz, i poszłam wolno... Co do straty pracownika etc. to wierzę. Napisałam, bo chciałam wiedzieć, dziękuję za odpowiedź KOD LOP, aczkolwiek do kolegi pod wpisem KOD LOP'a to, nie jestem pajacykiem w garniturku i racja nie mam jaj, ponieważ jestem kobietą ;) a obelgi z Twojej strony w moją, oraz Twoja "wypowiedź" jakże urzekająca, świadczą o Twojej niedojrzałości, jak i o tym, że nudzi Ci się, oraz o tym iż była bezsensowna i niepotrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie umiesz czytać
ze zrozumieniem , a mądrzysz się jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
zupełnie jak Ty... poza tym, to nie ja podszywam się pod cudzy nick. I to nie ja sobie robię jaja, z kogoś kto pyta... a Ty, zachowujesz się jakbyś był nieomylny... pan idealny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
ten koles od wulgaryzmow poprostu nie jest w stanie nawet napiasc jakiegos prv nicku tylko uzywa cudzych dla tego wlasnie nalezy na takich Panow uwazac, moge byc pajacykiem w garniturze dla Ciebie kolego moge byc kim tylko sobie wyobrazisz ale to mi klienci dziekuja to z nimi pale grila bo mi zaufali a ja nie zrobilem z gemby szmaty i slowa dotrzymuje wiec kolezanko jesli masz pytrania smialo pisz napisz jaki masz mail to Ci odpisze bo tu sie nie da, wyminic pogladow jesli juz Cie one beda interesowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
KOD LOP użyję neutralnego e-maila... i z niego, jeżeli odpowiednio dobiorę słowa, napiszę Ci wątek moich wątpliwości... dlaczego napisałam o wciskaniu i o mydleniu oczu. sedzina6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz już poważnie , bez hecy
do pani mały dzwoneczekss Ja wyznaję zasadę : ,, po czynach ich poznacie ,, , dlatego takie samouwielbienia pana : KOD LOP na temat własny , jak i Firmy mnie odrzucają . Ile ten pan pracuje , rok , dwa , może trzy , a ma grono klientów , co mu dziękują!! zaco ?? za program 25 letni ? Za OC , za NNW , za życiówkę , nie bądźmy błaznami . A do tego wspólne imprezy z klientami , nawet się nie chwal ze swojej głupoty , jaki szanujący się doktor czy adwokat umawia się na grila ze swoim klientem ? To byłby blamaż totalny. Ty zwyczajnie sprzedałeś polisę w rodzinie , wśród kumpli i stąd ten tekst o klientach , z którymi imprezujesz . Ponadto wcale nie jest wskazane korzystać z produktów , które się sprzedaje , a w OVB to niestety norma , jak nie masz jp , to ........ kupujesz je sobie. Ponadto przepraszam za garniturek , ja też lubię w nim chodzić , często muszę , ale nie jestem wyznawcą noszenia garniturów w 30 stopniowe upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
Uznajcie mnie po prostu za głupią ale... ja już sama nie wiem, co myśleć na ten temat i co robić... przepraszam za wszystkie obelgi, i dziękuję za odpowiedź :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
No I co, Zadzwoniłam do owego pana z, zakomunikowaniem mu że "Rezygnuję" ze współpracą z OVB to, powiedział że jedna praca nie koliduje z drugą, bo może być ona dodatkowa... A co, jeżeli ja nie mam daru do, rozmawiania z ludźmi, i moja współpraca nie przyniesie żadnych efektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiero lubliniec
Kurwa jacy wy jestescie ograniczeni nie umiecie zoruzmiec podstawowoej rzeczy zeby cos zyskac trzeba cos wlozyc ;d;d;d zawsze trzeba cos wlozyc zeby cos wyciagnac hahaha nawet w lozku haha;ddd nie ogarniacie tego ze lepiej pracowqac na siebie niz na waszego szefa jebani etatowcy za 1500 brutto biedronka tesco to jest miejsce dla was bo tam idziesz do pracy na 12 godzin a tu idziesz do pracy i przy kawie ciastku ogarniasz JP i wyciagasz lekkko te 10 tys na miesiac i z tego juz jakos mozna zyc sama rata lisingu na volwiacza kosztuje mnie prawie 2400 a o tym 2400 to wy smieszni etatowcy mazycie zeby zarabiac ale zeby tyle zarabiac to nawet na etacie trzeba troche dupa ruszyc a to ze jest storno to normalne wychodzi to z ilosci nie umiecie tego zrozumiec masz 20-30 doradztw w miesiacu wiadomo ze jakas umowe ci upadnie z 20 ktore podipsujesz no i umowy swoich żołnierzy tez ci moga upadac bo niektorzy to pionki nie rozumiemja tego biznesu to nie mozna za duzo myslec jest praca do wykonania plan do zrealizowania i tyle ale ten plan musisz miec w swojej glowie zaplanowac sobie ze w tym miesiacu podpiszesz 25 umow i chocby sie walilo i palilo te 25 umow albo wiecej musisz zrobic na tym polega biznes Zaden agent nie ma takiej mozliwosci bo oni sprzedaja swoje produkty i maja placone od inkasa jakies smieszne grosze a tu niezaleznie wybierasz z calego rynku produkty dla klienta życiowki majatki itd ja na samych majatkach zwyklych domach autach klientow mam jakies 3000 miesiecznie reszta to zyciowki grupy mojej bo o to w tym biznesie chodzi masz 8 ludzi pod soba i im pomagasz robic biznes ale 8 ktorzy pracuja co z tego ze masz 20 osob jak 12 z tego to lenie iebane i im sie nie chce isc do klienta albo zadzwonic skupiasz sie na tych ktorzy chca osiagnac sukces to jest mlm i musicie o tym pamietac a jak to nie odpowiada to do łopaty i na etat bo tam cieplej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
w koncu ktos kto rozumie biznes !!!! powodzenia kolego do zobaczenia na gali w styczniu:) Kraków pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB KO
Nie potrzebnie się koledzy unosimy, są osoby które rozumieją to co robią, i są osoby które tego nie rozumieją... do Mały Dzwoneczekss, przeczytałam Twój wpis, to nic złego że się boisz, a najwidoczniej na to wskazuje przez to co piszesz, jeżeli faktycznie czujesz że nie podołasz temu zadaniu, to po prostu zrezygnuj i życzę Ci powodzenia, bo jak napisał Kolega Kiero lubliniec to trzeba coś włożyć od siebie, żeby osiągnąć coś. Szkoda tylko, że nie dostałaś dostatecznego wsparcia na początku, by jednak dojść do wniosku że warto się zaangażować i jest to opłacalne. Aczkolwiek, jeżeli uważasz inaczej, to jesteśmy na tyle profesjonalni, by uszanować Twoje zdanie. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baja Bongo, Baja Bongo
jak to nie ? Każdy MLM działa na sekciarskich zasadach :D Mówię Ci dziewczyno, jak chcesz być profesjonalnie wydojona ?, to idź do takich jak OVB albo Novision. Ta sama plaga, tylko pod innym logo :D Jak chcesz żyć z ubezpieczeń, to szerokim łukiem i z daleka omijaj wszelkie piramidy MLM, takie jak tu wymienione !. Zgłoś się bezpośrednio do jakiegoś TU i pozwól tym cwaniaczkom szukać głupszych od siebie ale bez Ciebie ! Mówię Ci to z perspektywy 15 lat pracy w branży !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały dzwoneczekss
dziś będę odkręcała ten mój "krok" wole się cofnać, ale przemyśleć sobie wszystko jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Less@o
brzmi jak fragment tekstu dody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca
Szukam osób zainteresowanych dodatkową pracą. Nie interesuje mnie to czy jesteś tu żeby OVB chwalić, czy oczerniać. Jeśli masz swoje struktury (przynajmniej pięć osób) mam dla Ciebie pracę dodatkową, z wysokimi prowizjami. Wysyłając swoje CV na adres wroclaw.biuro@gmail.com pamiętaj, żeby dopisać ilość osób, które masz w strukturze lub z którymi możesz do nas dołączyć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbowiec
ja pracuje w ovb juz 3 lata i jest super;] mam rodzine na utrzymaniu,a na etacie nigdy bym nie dal rady zyc na poziomie, pozdrawiam wszystkich i zachecam do pracy. Produkty mamy najlepsze, bo wybrane z calego rynku finansowego i dosc skrupulatnie dopasowane do klienta potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovbowiec , nie pierdol
Bardzo fajnie , że pracujesz , a nie ślęczysz pod sklepem z winami , nie marnujesz życia na etacie , ale proszę , nie mów tych bredni, które Wam wpajają , bo produkty macie przygotowane specjalnie dla Was przez TU , których produktyu OVB sprzedaje , ale nie jest to Coś Wyjatkowego , tylko .......... nieznacznie zmodyfikowany produkt , który mają w sprzedaży Agenci bezpośredni. Sprzedajecie, całkiem podobne , nie wierzysz , spotkaj się ze sprzedawcą Compensy , czy Generali i porównaj. Ponadto życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KOD LOP
Daj koleś namiary na firme w Krakowie , bo za Chiny nie idzie jej znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-Frog
Witajcie... No nie wiem czym się kierują "doświadczeni" przez los (patrz przez pracowników OVB)?? Napewno nie jedno z Was kupiło cos od tzw "sprzedawcy obnośnego". I jakie mieliście odczucia? Ten produkt okazał sie gównem i nic nie wartą drobnostka za olbrzymie pieniądze??? Wystarczy ODROBINA inteligencji i czytania ze zrozumieniem, aby złapać wątek, że OVB Allfinanz to firma doradcza z opatentowanymi metodami działania istniejąca na rynku od ponad 40tu lat. Niech mi ktoś pokaże podobną firme tej branży z takim stażem , ilościa pracowników mająca biura w peawie wszystkich krajach Europy i tak szerokim wachlarzem produktów jakie OVB oferuje? A co do pracowników (byłych, niedoszłych itp). Ktoś wam na INFO pokazał sumy, jakich nigdy nie zobaczycie na waszych kontach i sądziliście, że to łatwy chleb... i kasa sama się pcha do kieszeni. Sami widzicie na podstawie Waszych wypowiedzi - z jakimi ludzmi musimy pracować... Aha .Ten gostek, który przekręcał swoich swoich klientów (ten przykład z 10k na 20 te urodziny) - znam ten przypadek i to nie był jego jedyny - i wcale nie jest tak że jest wysoko w strukturach - poszedł na zielona trawę, komornik szuka go za długi (strono prowizji) a jego przełożony został zdrgradowany ... Ale mówcie sobie co chcecie... :) i tak mam to w D... jak wiekszość pracowników OVB. Potrzebuję kasy - pracuję - mam nadmiar - lecę na urlop... ot i wszystko !!! taki to Raj!!! P.S. A sumienie nie pozwala mi oszukiwać dlatego moi klienci juz wiedzą i dlatego kasa się pcha do kieszeni :D Pozdrawiam gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Frog , ale Pan fantasta
##### 1. Na czym ma polegać ta ,,opatentowana metoda,, ? 2. Jakież to doradztwo świadczycie ? 3, 40 lat , OK , ale iluż macie pracowników ? , bo w Polsce to może 10 . 4. Odnośnie czytania ze zrozumieniem to masz rację , jakby wszyscy to umieli , to..................... nikt nie nazywałby AKWIZYCJI Doradztwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD LOP
a macie jakis inny pomysl niz produkty dobierane przez osobe ktore sie w tym temacie obracaja ? kolego moe zacznij na IKE odkladac albo idz do banku to CIe wydoja profesjonalnie i rzeczowo, skoro Ci tak zalezy na profesjonalizie to smialo dadza ci na lokacie 7 % reszte wezma sobie z 7 % inflacja zje 4% od pozostałych 3% zaplacisz podatek i bedziesz sobie zyl z swiadomoscia ze Cie wydoili profesjonalisci chetnie porownam Twoje rozwiazania z tym co ja oferuje moze bede sprzedawal Twoje prdukty jesli sa lepsze jesli takich nie masz to zamilcz lub od warszawy pod krzyz walczyc sie wybierz moze tak Cie ktos uslysszy Moze jednak komorowski zniszczy dokyument ktory podpisal dotyczacy zniesienia minimalnej emerytury i jedank beda ludzie mili zabezepiczony jako taki socjal ,moze masa kozysci podatkowych plynacych z posiadania takich produktow kliento mnie bwdzie sie oplacala i beda kupowac to co ty sprzedajesz krzykaczu Tak kolego Frogg z bardzo ciezkimi ludzmi pracujemy ale wazne ze to nam sie na kontach zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-Frog
panie NO-NAME :) nawet podpisać się wstydzisz... Twój problem polega na tym, że masz ujemną wiedzę - bo przecież wystarczy wpisać w googlach (a to chyba nie jest dla ciebie szczyt możliwości) www.ovb.pl i poczytać ZE ZROZUMIENIEM. Ale jak pisałem wcześniej jedni jeżdżą maluchami i korzystają z usług podobnych sobie - a inni wybierają usługi doradztwa na innym, nieco wyższym poziomie.... Dlatego nie mam ochoty i czasu na dyskusje z tobą.. strata czasu. A jeśli chcesz naprawdę się czegoś dowiedzieć to podaj numer telefonu to umówię się z tobą i pogadmy .... Tym bardziej, że koniunktura sprzyja naszej działalności... Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panie Frog , pan jest OWCA
Panie Frog , internet to ja umiem obsługiwać , od 15 lat zresztą , ale wg OVB-owca mam ujemną wiedzę , możliwe , gdyż nie daję łapać się na tanie chwyty typu ,, jedni jeżdżą maluchami ..,, Nie masz ochoty , bo z pewnością nie miałbyś argumentów , skoro nawet nie odpowiedziałeś na pytanie , ilu pracowników ma OVB Polska, co to za rewelacyjna ,, opatentowana metoda ,, czy wreszcie na czym polego wasze doradztwo. Naprawde jesteście puści jak beczka po piwie , a jeddnym z najpoważniejszych argumentów u was jest chwalenie się stanem konta i pogarda dla klientów , gdyż większość osób , którym sprzedajecie poliski to ..... etatowcy. Osoba mająca kasę // mająca , nie chwaląca się// nie nabiera się na systematyczne oszczędzanie , tylko sama dba o swoje finanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Jekyl
Pracując u pośrednika pomiędzy TU a klientem nie ma innej opcji jak OWCA ! Czyli "doradcą" jest OVB a ten co biega po domach to OWCA ! Choć w większości przypadków zdecydowanie pasowała by inna płeć tego skądinąd sympatycznego ssaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-Frog
Ehhh doktorku Jekyl ! No oczywiście masz rację ale nie do końca.... OWCA to rodzaj akwizytora agenta. OVB ma umowy z Towarzystwami na zasadzie wyłączności na pewne produkty, które są negocjowane na bardzo wysokich szczeblach i nawet niektórzy agenci i ajenci nie dają takich warunków klientom. A dobro klienta jest dla nas najważniejsze. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOD WRO
Witam wszystkich, tych na NIE i tych ZA, śledzę to forum od dawna, czytam pochwały i obelgi, wyciągam wnioski. pracuję od 1,5 roku w Firmie, no może inaczej, nie w firmie, a dla siebie, pod Logiem firmy, miałem 2 kryzysy, i wcale nie były spowodowane tym że ludzie są na nie, lub już coś mają , lub po prostu mają mnie w głębokim poważaniu... brakuje mi po prostu czasu na pogodzenie mojej pierwszej pracy (uważam że super, bo mam umowę o pracę, niby prowizję - której od początku pracy na oczy nie widziałem, i masę stresów związanych z nią) z OVB... ale do setna FAKTY!!! - można zarobić, ale trzeba zasuwać!!! - produkty (podpasowane czy nie pod OVB, nie istotne) są BARDZO DOBRE, - znam ludzi którzy są po 10 lat w firmie(ci co pracowali 2-3 tygodnie, na oczy ich nie widzieli) i widać że można, - JEDNAK WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS SAMYCH, - jest bezpośrednie wsparcie naszych partnerów!!! Przede wszystkim zauważyłem również wielką tendencję do czepiania i udowadniania na siłę przez niedoszłych pracowników jacy to my jesteśmy Źli... poczytajcie forum o Open Finance, się zdziwicie... polecam MITY:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×