Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Do kierownika okręgu
Gadasz Pan jak nakręcony. Czy dotrze do Was OVB-meny , że nie każdy kto zrezygnował z OVB to nieudacznik, co się do tego nie nadaje.Są też inne powody, nie każdemu odpowiada akwizycja produktów ubezpieczeniowych !!! I sposób sprzedaży.Ja osobiście zrezygnowałem, bo uważałem za żenujące cotygodniowe spowiadanie się DK z tego co zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
kolego poczytaj sobie forum a bedziesz mial obraz ludzi tam pracujacych:) dla nich sa tylko dwie firmy w ktorych moga pracowa:P pierwsza to ovb jesli komus sie nie uda to zostaje biedronka(takioe jest rozumowanie niektorzych) strasznie plytcy ludzie sa z nich, przejzyjcie na oczy:) nie moga dopuscic do siebie wiadomosci ze ktos zarabia na etacie bardzo dobre pieniadze, robi to lu naprawde lubi:) i nikt go co tydzien nie sprawdza, oraz nie odpytuje przedstawienia firmy buahaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kierownika okręgu c.d.
A byłem na stopniu K.O. Też miałem swoją firmę, mam ją cały czas. I nie truj, że nie nadawałem się do tego biznesu. Wy wielcy sprawdzający się w tej firmie bez tych tysięcy nieudaczników bylibyście nikim. OVB to typowy MLM nastawiony na przerób rocznie tysięcy takich co się do tego nie nadają !!! Praktycznie każdy założy jakiś malutki fundusik, wciśnie mamie, tacie ,babci , siostrze,koledze itp. I produkcja j.p. rośnie. I są brawa, owacje, imprezy. Ja to olałem. Przestałem oszukiwać ludzi. Bo powolne wtajemniczanie w OVB to nic innego jak stopniowe dozowanie kłamstwa. Inaczej nikt / no może 3-5 % nowych rekrutów świadomie podjął by współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Z obrzydzeniem przeczytałem ostatnie dwie strony. Widzę, że komus wyraźnie sie nudzi. Już rozumiem desperacki wylew żalu nt. olbrzymiego, złego, dwutygodniowego doświadczenia w OVB, który na trwałe odbił sie na psychice danej osoby i jego najbliższych. Natomiast podszywanie sie pod innych użytkowników forum jest moim zdaniem poniżej wszelkiej krytyki. Ale jak zwykle wtrącę swoje trzy grosze. OVB jest złe- "W OVB, ale również w wielu innych firmach tego typu, mamy do czynienia z ewidentną psychomanipulacją, rodem z sekt" Czy mogę Cię poprosić o przykład? "Kiedy mamy do czynienia z technikami manipulacyjnymi? Ano wtedy, gdy naruszamy zasadę NIE CZYN DRUGIEMU, CO TOBIE NIEMIŁE." Czyli np. w reklamach telewizyjnych. Podaj prosze przykład manipulacji stosowanej w OVB, której na co dzień nie doświadczysz w TV, radiu, gazecie, internecie i innych środkach masowego przekazu. Katiusza- "Dla niektórych to wiele wydać w pierwszym miesiącu ze 150zł na hotel, 50zł świadectwo niekaralności, przy założeniu że na początku i tak nic nie zarobią." Jeśli ktoś zakłada, ze nic nie zarobi, to po co w ogóle idzie do pracy? Poza tym 150zł na hotel w pierwszym miesiącu? Kogo Ty chcesz oszukać? A świadectwo niekaralności wymaga polskie prawo, wiec pretensje nie do nas. "Niby taka porządna firma a proponuje swoim pracownikom umowy agencyjne które nawet nie są umowami o prace" Ty nie wyciągasz wniosków z tego co sie mówi. Jestesmy, ze tak sie wyrażę "antyetatowcami". W OVB nie pracuje sie na etacie, wiec też nie ma umowy o pracę. W dużej części firm w tej branzy dominuje taki sposób zatrudnienia. Nie pasuje? Nie podpisuję i już. W czym widzisz problem? Faktem jest, że studenci mają u nas dużo łatwiej. My zatrudniając studenta również mamy troszkę mniej papierkowej roboty. Natomiast nie jest to żadne ograniczenie. OdjazdP- masz rację. Jeśli osoba pracująca w OVB nie wie co to OC w życiu prywatnym, jest to fakt niedopuszczalny. Taka rzecz nie powinna mieć miejsca. Ale z drugiej strony, jest to zapewne osoba bardzo początkująca. Jesli Twoja kuzynka również nie wie co to OCwŻP, to zapewne zostałoby jej to wytłumaczone na doradztwie. Ale gratuluję, podałeś argument! Co prawda słaby, bo moim zdaniem raczej nie wpłynęłoby to na inwestycję Twojej kuzynki w żaden sposób (no chyba, że dana osoba przyszłaby na doradztwo sama, w co szczerze wątpię). Ale zawsze jest sie do czego przyczepić. Tak do wszystkich, jesli chodzi o odmianę mojego nicka. Kogo/czego "batosai'a" a nie jak niektórzy kombinują "batosai'ego". Taka samo jak nazwisko znanego muzyka- Steve'a Vai'a, a nie "Vai'ego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaaaa
"Jeśli ktoś zakłada, ze nic nie zarobi, to po co w ogóle idzie do pracy? Poza tym 150zł na hotel w pierwszym miesiącu? Kogo Ty chcesz oszukać? A świadectwo niekaralności wymaga polskie prawo, wiec pretensje nie do nas." Po pierwsze nie mam do nikogo pretensji, tylko drażni mnie jak ktoś mówi że praca w OVB nic nie kosztuje.... po co tak mówicie jak wiecie że tak nie jest.. najpierw ktoś napisze że praca w ovb nic nie kosztuje a potem znowu że to jest biznes i w biznes trzeba inwestować. 150zł za hotel w pierwszym miesiącu!!! Dlaczego myślisz że chce kogoś oszukać???? Już Ci kiedyś napisałam. Nie znasz swojej firmy. Nie wiesz jak działa w innych strukturach więc nie zarzucaj mi że chce kogoś oszukać. "Jestesmy, ze tak sie wyrażę "antyetatowcami". W OVB nie pracuje sie na etacie, wiec też nie ma umowy o pracę. W dużej części firm w tej branzy dominuje taki sposób zatrudnienia. Nie pasuje? Nie podpisuję i już. W czym widzisz problem? " I to jest właśnie jeden z minusów tej pracy. W dużej części firm tej branży dominuje też inny sposób zatrudnienia. Między innymi przez ten sposób zatrudnienia jaki proponuje ovb średnia wieku doradców w ovb to jakieś 23 lat. Dobre dla studentów którzy chcą sobie posmakować jakiejkolwiek pracy aby dorobić trochę i zobaczyć jak to jest, ale jak ktoś myśli poważnie o życiu to nigdy nie zgodzi się na coś takiego, choćby nawet dlatego że nawet kredytu nie będzie mógł dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Batosai nie jestescie antyetatowcami:))) co za okreslenie( ze niby przeciwko etatom?:) Nie zwyczajnie firma szuka oszczednosci, dlatego nie zatrudnia do pracy, a oferuje jedynie umowe agencyjną. To jest zwykła oszczednosc na pracownikach, którzy musza sami opłacic ZUS. Za hotele, kiedy sie jezdzi na szkolenia trzeba płacic. Kto ma za to zapłacic jak nie osoba, ktora bierze udział w pierwszych szkoleniach. Bywa,ze szkolenia odbywaja sie w innych miastach, a przełozony raczej nie zapłaci za swoja grupkę, która nie wiadomo,czy podejmie wspólprace. Katiuszaaa "Dla niektórych to wiele wydać w pierwszym miesiącu ze 150zł na hotel, 50zł świadectwo niekaralności, przy założeniu że na początku i tak nic nie zarobią." Batosai Jeśli ktoś zakłada, ze nic nie zarobi, to po co w ogóle idzie do pracy? Poza tym 150zł na hotel w pierwszym miesiącu? Kogo Ty chcesz oszukać? A świadectwo niekaralności wymaga polskie prawo, wiec pretensje nie do nas. Chyba nie zrozumiałes nic z wypowiedzi Katiuszy. Z tego, co widze jest napisane, ze na poczatku nic nie zarobią, a za hotel zapłacą i sw. niekaral. Na poczatku- z tego, co widze chodzi o to,ze nawet jesli zarobią, to od razu kasy nie dostana, ze wzgledu na brak licencji ubezpieczyciela, czy tez do spolisowania ewentualnej umowy. Nie czytasz kolego ze zrozumieniem nic a nic. Jakies klapy na oczach widac nosisz. Jest wyraznie napisane,ze wydac 200 na poczatku na prace dla kogos, kto nigdzie nie pracuje to moze byc duzo, tym bardziej,ze moze pieniadze dostac po 2 czy 3 mscach. A ty od razu kogo ona chce oszukiwac, ze niekaralnosc, to nie wasz pomysł, ze od razu sie zakłada,ze nic zarobi. Dodajesz sobie i piszesz nie na temat, bez zrozumienia. Zreszta po co ja ci to tłumacze, i tak nie zatrybisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
"Batosai nie jestescie antyetatowcami co za okreslenie( ze niby przeciwko etatom? Nie zwyczajnie firma szuka oszczednosci, dlatego nie zatrudnia do pracy, a oferuje jedynie umowe agencyjną." Miałem na myśli, że OVB pokazuje, że mozna pracować inaczej niz na etacie. Jakbyśmy pracowali na etacie i oferowali taki rodzaj zatrudnienia- przeczylibyśmy sami sobie. "a hotele, kiedy sie jezdzi na szkolenia trzeba płacic." Ale proszę Cię... nie w pierwszym miesiącu! Poza tym teraz egzaminy są co miesiąc, dlatego nie mówi, ze kasę sie dostaje po 2-3 miesiącach, bo można przyjść z poczatkiem miesiąca do firmy i dostac pierwsza wypłatę normalnie, z chwilą naliczenia prowizji. Poza tym... jaka inna praca da Ci możliwość zarobku np. 4000zł w wieku 23 lat? No ale niektórzy widzą tylko tyle, że trzeba 5 dych zabulić za zaświadczenie (które, jeszcze raz powtarzam, wymagają przepisy, nie my!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
No ktoś naprawde czasami pisze posty takie z moim podpisem np "jestem mądry" ale olewka, moje posty poznac po tym ze są troszkę rozwinięte. czy naprawde nikt z was nie ma konkretów do nas?? nie podoba wam sie OVB nie pracujcie tutaj ale dlaczego od razu skreslacie że ta firma jest beznadziejna?? Ta firma to po prostu biznes nie dla was ale dla kogos innego jak OVBowcy którym sie dobrze pracuje i żyje tak jak mi. Macie do mnie pretensje że sie nie znam na analizie, na produktach Ludzie jako kierownik muszę się na tym znać, jeśli klient jest "trudnieszy" przykładowo dochodzą duże ubezpieczenia majątkowe firm wiadomo że robi to za mnie i przygotowuje konkretna juz firma ubezpieczeniowa. To was boli?? Że to jest prowizja tak jest była i zawsze będzie i mi to odpowiada na 110% lubie wynagrodzenie prowizyjne, mogę tydzien w miesiącu zrobić sobie małe wakacje nie mam przymusu nad sobą, czy to nie są plusy. A że klientów oszukujemy Ludzie JAK FIRMA KTÓRA OSZUKUJE KLIENTÓW UTRZYMAŁA BY SIE NA RYNKU EUROPY 40 LAT?????????? Konkretne pytanie widziałem kilka stron wczesniej Brzmiało tak "Ile macie życiówek bo OVB sprzedaje tylko 3 produkty" Bonzaj czy jak mu tam jest nie odpowiedział wam i go gnoiliście fajnie a więc prosze bardzo: Życiówek w ovb jest bardzo dużo może nie 60 :) ale dużo Sjesta Altima Aspira 1 wariant Aspira 2 wariant wiadomo że życiówki dzielimy na Inwestycyjne z funduszami Inwestycyjnymi i Ochronne to wyżej to umowy Hestii ale nie wszytskie tylko te które ja chociaż raz podczas współpracy spisałem z klientem bo mu się to opłacało wiec lecimy dalej Gwarancja Ochrona Gwarancja Jubilat Super Fundusz w 3 wariantach i różne typy umów, gwarancja profit oki Tyle plus jeszcze kilka z compensy,aha jeszcze nowa gwarancja renta, lecimy dalej HDI Profit (3 typy rozłożenia kosztów dla klienta), OVB Invest (wycofany chodź bardzo dobry produkt), dobrze Multiaspect, Nie wspomnę o Amplico (chyba 6 produktów) Axa Uniqua (2 nowe produkty życiowe), wszytskie produkty ze składką regularną, do tego dochodza produkty ze składka jednorazową a to cały czas tylko ZYCIÓWKI nazbiera sie wszytskiego około 50, o np nowy produkt wprowadzany inwestycyjny SFM Ale wam maaaaaaaaaaaaaaało lepiej nas jechać my nie mamy wyboru spoko ale myslę że moi klienci dzieki współpracy ze mną więdzą wiecej niż niejeden tutaj anty anty, wiedza jak działają ich produkty i po co są a to jest najwazniejsze DOBRO KLIENTA Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katiuszaaaa
Batosai właśnie że w pierwszym miesiącu. Wiem co mówię i nie zaprzeczaj jak nie wiesz albo nie jesteś pewny. Przecież nie znasz swojej firmy, znasz tylko swoją strukturę. Może u Ciebie nie jeździ się na szkolenia w pierwszym miesiącu. W wielu strukturach w Polsce jest tak że pracownik zaczyna współprace od szkolenia podstawowego na które jedzie po etapie rekrutacji, i które najczęściej odbywa się w weekend w jakimś hotelu i czasem po 100km od miejsca swojego zamieszkania. Oczywiście koszty dojazdu, hotelu itd pokrywa pracownik nie wiedząc często czy będzie później pracował czy nie. Na szkoleniu przedstawia się pokaz i szopkę nie z tej ziemi, kierownicy się lansują żeby pokazać nowym że są bogaci, wieczorem rozdanie dyplomów nowym R2 i R3 żeby rozpalić zapał nowym doradcom. "Poza tym... jaka inna praca da Ci możliwość zarobku np. 4000zł w wieku 23 lat?" Wolę zarabiać 2500zł - co nie jest w dzisiejszych czasach jakimś super wyczynem, także w wieku 23 lat i mieć zapewnione wszelakie świadczenia socjalne, i tak jak wspomniałam choćby nawet możliwość wzięcia kredytu, płatny urlop itd. Ja poprostu zrozumiałam że pracując tylko na prowizji, bez żadnej umowy o prace nie mam szacunku do samej siebie i mój pracodawca nie ma szacunku do mnie i tak naprawdę nie dba o mnie. Bo kto mi da kredyt na mieszkanie???? Kto mi zapłaci za to że zachoruje i nie będe mogła np przez 2 tygodnie pracować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
Witam, czytam już pół godziny i nigdy nie widziałem tylu odcieni szarości. Niestety oprócz bezsensownej kłótni nie na temat nic prawie nie znalazłem. Jestem obecnie studentem dziennym na uczelni państwowej o profilu dokładnie takim jaki działalność firmy, odbyłem praktyki w banku. Nie oczekuję zarobków z kosmosu bo miałem okazje poznać zarobki w banku z zagranicznym kapitalem. Były tam duże dysproporcje płac w zależności od stanowiska, ale za to droga kariery przejrzysta i faktycznie ludzie się rozwijali. I żyli w na w miarę przyzwoitym poziomie. A przede wszystkim bardzo dobre relacje. Kolega załatwił mi rozmowę kwalifikacyjną właśnie w tej firmie i chciałbym aby ktoś mi powiedział jak wygląda tam atmosfera w pracy i jakie są zarobki. Chciałbym zdobyć doświadczenie, wykorzystać trochę czasu wolnego na studiach. Aby potem nie wyjść z pustym CV, a jest to firma z działalnością w sektorze finansowym. Czy mogę tego oczekiwać po pracy w tej firmie? Nie chcę potem czuć się "wykorzystany", opłacając jakieś koszty lub dostając pensję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżojstik
Bonzai: \\\"Ale proszę Cię... nie w pierwszym miesiącu! Poza tym teraz egzaminy są co miesiąc, dlatego nie mówi, ze kasę sie dostaje po 2-3 miesiącach, bo można przyjść z poczatkiem miesiąca do firmy i dostac pierwsza wypłatę normalnie, z chwilą naliczenia prowizji\\\" Mowisz o egz KNF? Kierownik Okręgu: Ile czasu trwa u Was szkolenie z tych produktów? Jakbyś mógł to w miarę szczegółowo opisać, please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były Dyrektor Krajowy dla OVB
powiem wam szczerze że miesiąc temu zrezygnowałem z OVB ponieważ stwierdziłem że to czym się zajmowałem to naciąganie ludzi. Co z tego że moje zarobki oscylowały w granicach 150 tys. miesięcznie, skoro czułem się naciągaczem i oszustem... teraz pracuje na etacie za 1600 zł brutto i cieszę się życiem bo wiem że pracuje uczciwie. nie polecam pracy w OVB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
odpowiem na to pytanie z tych produktów wieczorkiem jak bede miał więcej czasu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
Bo teraz idę do pracy, prowadzę na bazarze stoisko z tanimi gaciami wietnamskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
nie macie już argumentów i się pode mnie podszywacie?? takimi tekstami?? żałość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
Idę coś sprzedać , bo mamy wyjazd na szkolenie, a mój pularys świeci pustką , aż po oczach blaskjebje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela-żona kierownika okręgu
Ludzie pomóżcie, mój stary zwariował. Sprzedaje towar na bazarze i zakłada sam sobie polisy !!! Ma ich już ze czternaście i gada ,że musi jeszcze ze siedem , bo mu brakuje do planu jakiś jednostek. Moją kawalerke , co mi mamusia zapisała sprzedał i cały czas mu mało, a gada że jak zostanie jakimś dyrektorem regijonalnym to sie odkujemy, bo wtedy to ino krajowy bedze nad nim. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simone69
Nie macie wplywu na nic jedni i drudzy mali i duzi. Rob to co potrafisz najlepiej a bedziesz szczesliwy. Czy na etacie nie robiac nic czy na prowizji ciezko pracujac. Zawsze masz szefa nad soba na ktorego pracujesz. Tylko zadaj sobie pytanie gdzie mozna zarobic wiecej ??? Potraficie oceniac krytykowac ale wlasnej sytuacji nie potraficie przeanalizowac. Przedstawiciel Handlowy art spozywczych srednia 3-5tys Przedstawiciel Handlowy art budowlane od 5tys Przedstawiciel Handlowy OVB 3-8 tys i wiecej Etat osoba w wieku 20-30 lat 2,5 tys norma w 4 godziny reszte mozna przespac [nie dotyczy to wszystkich przypadkow nie brac tego doslownie] GUS- w ostatnich latach mocno wzrosla liczba osob samozatrudniajacych sie pracujacych na wlasny rachunek (rozchody przychody) W ameryce takie buum bylo 10 lat temu Kazdy jest Akwizytorem sprzedaje wlasne uslugi siebie swoje CV dla pracodawcy. Każdy jest szefem swojej wlasnej jednoosobowej firmy \"JA\" Czytasz to dzisaj bo dokanales na swojej dordze takich a nie innych wyborow. Wiec nie marnuj wiecej swojego czasu tutaj na klotnie negatywne myslenie sprawy poza Twoja kontrola. Lepiej skieroj swoja energie na wlasna przyszlosc i udowodnij ze dokonales wlasciwych decyzji by byc szczesliwy. A szczescie mozna mierzyc rozna miara ale napwno nie jest to czlowiek pelen nienawisci gniewu pretensji. JEZLEI SAM CZEGOS NIE SPRAWDZISZ NIE DOSWIADCZYSZ NIE LICZ NA OPINIE INNYCH Macie wszyscy racje ale moja racja .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o reety
simone69 - zmień dealera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazdP
nie chce nikogo namawiac na zaprzestanie pisania na tym forum, nie wiem jak dla Was ale dla mnie to co sie dzieje oststnio jest zenujace(mam na mysli podszywanie sie pod kogos i pisanie cholernych głupot)moze trzeba bedzie sie przeniesc na forum ktore wymaga logowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela-żona kierownika okręgu
Witaj simone69 , dzięki że los cie mnie zesłał. każe mojemu staremu tak robić jak kazujesz ty wielki simeone !!! acha 69. Mój stary to akwizytor OVB kazuje mu od jutra zostać przedstawicielem handlowym budowlanki. W końcu łeb ma twardy jak beton to se poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
Faktycznie na tym forum piszecie same głupoty, zadałem wam normalne pytanie i nie dostałem żadnej odpowiedzi :/. Nikt z was nie jest tu profesjonalistą skoro macie w godzinach pracy czas na pisanie bzdur. Tak jak napisał użytkownik z góry, jak ktoś tu wejdzie radzę przejść na inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżojstik
Powtarzam prośbę: Batosai, napisz proszę, czy powyżej była mowa o egzaminie KNFu? Kierownik okręgu: opisz proszę proces szkolenia z produktów które macie dostępne w swojej ofercie (wyżej wymienione). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
nie ma sensu opisywać produktów, i tak sprzedajesz ten który ma najwięcej jednostek proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
to wyzej nie ja napisałem ;/ Jest sens opisywać i szkolic ze wszystkiego, ale proces?? nie ma procesu każdy kierownik przygotowuje swoją grupę jak on uzna za słuszne, do każdego człowieka trzeba podejsc indywidualnie z jego szkoleniem bo jest różnie. Większość z życiówek jet podobnych bardziej sie szkoli z podstaw takich ubezpieczeń a pozniej sie pokazuje różnice. Mozna sie opisac dużo tutaj... INDYWIDUALNE SZKOLENIE ZALEŻNE OD WSPÓŁPRACOWMOKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Nei było mnie wczoraj, dlatego też nie odpisałem. PL- po pierwsze nie ma takiego kierunku, który przygotowałby do pracy w naszej firmie. Natomiast studia w tej samej dziedzinie będą Twoim atutem.Praktyki w banku... no miałeś coś do czynienia z finansami i tyle, raczej Ci się nie przydadzą. Atmosfera w pracy w 90% biur jest rewelacyjna. Z wszystkimi jesteś po imieniu, w razie czego ludzie są skłonni Ci pomóc, sa liczne imprezy integracyjne itp. itd. Zarobki są uzależnione od wykonanej pracy. Wynagrodzenie masz w pełni prowizyjne. Natomiast dobrze wykonana, systematyczna praca przyniesie Ci zarobek rzędu nawet kilku tys zł. Zależy ile chcesz przeznaczyć na pracę. ale wystarczy np. 3-4h dziennie (ale powtarzam, dobrej pracy) i możesz spokojnie liczyć, że 3000 będzie. Doświadczenia na pewno nabierzesz. Jak się zachować w rozmowie z klientem, jakie są grupy klientów, jak prowadzic rozmowę kwalifikacyjna itp. itd. Na pewno oczekiwać tego możesz. Wykorzystać- nikt Cię nie wykorzysta. Znaczy zaraz 50 osób na mnie najedzie i powie, że jesteśmy sektą, która "gwałci , rozdziera- ludźmi bez twarzy, głosu, sumienia" (cyt. Sweet Noise). Ale to juz pozostawiam Twojej ocenie. Bo chyba widzisz jak co poniektórzy sie zachowują, jakiego słownictwa używają, podszywają się itd... Dżojstik tak, obecnie egzamin KNFu odbywa sie co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batosai zawsze ma rację
A DO KUR/W/Y NĘDZY CZY TYLKO JEDEN KIEROWNIK OKRĘGU JEST W KONCERNIE EUROPEJSKIM ??? Ktoś prawdopodobnie pacjent Tworek uzurpuje sobie prawo bycia jedynym kierownikiem okręgu. Chłopie zastanów się co piszesz , bo robisz z siebie debila. Kierowników Okręgu w OVB jest jak za przeproszeniem psów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
Mam dziś strasznego kaca bo byłem w knajpie rekrutować nowych R-ów. Jak tak dalej będzie to przez tą rekrutację zostanę alkoholikiem , zamiast Dyrektorem Okręgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PL
Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protestl
batosai przestan palic to gown.... bo ci sie ewidentenie rzucilo na mozg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×