Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość Dżojstik
Rozumiem. Czyli jakbym np. jutro zaczął proces przystępowania do OVB to w jakim czasie mogę miec egzamin? np. Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierownik okręgu
Zacznij myśleć o pracy , o jednostkach , o pracownikach, o awansach , a nie martw się takimi bzdurami jak termin egzaminu. Egzamin jedziesz i zdajesz , a wcześniej załóż umowę sobie ,żonie ,dzieciom , teściom itp. Wpisz do firmy kumpli i rodzinę i już jesteś R-III lub nawet Kierownik odziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
WITAM WSZYSTKICH , JESLI CHCECIE DOWIEDZIEC SIE WIECEJ O PRACY W ZESPOLE OVB PROPONUJE UMOWIC SIE NA SPOTKANIE WTEDY DOWIECIE SIE WSZYSTKIEGO NA TEMAT FIRMY , SZKODA ZE NIE MOZNA TEGO ZALATWIC NA FORUM ALE JEST WIELU LUDZI KTORZY PODSZYWAJA SIE POD NASZA FIRME PONIEWAZ MAJA PROBLEMY ZE SOBA, PRAWDA JEST TAKA ZE JESLI KTOS NIECHCE PRACOWA BO MU NIE WYSZLO TO NIECH DA SOBIE SPOKOJ WIDOCZNIE FIRMA NIE BYLA DLA NIEGO ( TO TAK SAMO JAK Z SZYBKIMI SAMOCHODAMI , NIE KAZDY MOZE TAKIE PROWADZIC).TA FIRMA JEST NAPEWNO DLA OSOB KTORE SA AMBITNE I CHCA BYC WYNAGRADZANE ZA WYKONANA PRACE, NIE MA TU SYSTEMU "CZY SIE STOI CZY SIE LEZY KASA SIE NALEZY"(2000-3000) , W OVB CHODZI O PRAWDZIWE DUZE ZAROBKI ALE DO TEGO POTRZEBNA JEST SAMOMOTYWACJA ( JAK ZRESZTA JAK W KAZDEJ DZIEDZINIE ZYCIA , BO BEZ TEGO CIEZKO COKOLWIEK OSIAGNAC). POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
JESLI KTOS MA OCHOTE POROZMAWIAC POWAŻNIE O OVB PROSZE PISAC NA MAILA marcin_piktas@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
ALE SIĘ GOŚCIU OPISAŁEŚ. WIDAĆ, ŻE JESTEŚ PO SZKOLENIU. BO JESZCZE CZACHA CI DYMI Z NADMIARU EMOCJI. IDŹ I RÓB JEDNOSTKI BO DEREKTOR CHCE SIE POCHWALIĆ GRUPĄ. TYLKO NIE PIERDZIEL, ŻE NIE KAŻDY SIĘ NADAJE. bO PO KIEGO GRZYBA REKRUTUJECIE TYSIĄCE LUDZI SKORO I TAK 95% Z NICH I TAK SIĘ NIE NADAJE ? OD RAZU ZI ODPOWIEM , KOLEGO Z WYPRANYM MÓZGIEM. BO INACZEJ CIULA BYŚ ZAROBIŁ. TE TYSIĄCE LUDZI SĄ MAMIENI I OSZUKIWANI PRZEZ SYSTEM REKRUTACYJNY. NIE MA NA WSTĘPIE KONKRETNEJ INFORMACJI CO, GDZIE , JAK. JEST NATOMIAST STOPNIOWANIE EMOCJI , ROZWIJANIE PRZED NOWYMI NIEBIAŃSKIEJ WIZJI PRACY W OVB , A PRAWDA JEST TAKA MAŁA I PROSTA. JEST POTRZEBNE MIĘSO ARMATNIE, DO SPRZEDARZY POLIS. INTELIGENTNY AGENT ZA CHINY LUDOWE NIE WDEPNIE W TO SZAMBO , BO WIE, ŻE ZA 1 POLSĘ MA PŁACONE WIĘCEJ NIŻ WASZ DYR. KRAJOWY. JA MAM 75 % PIERWSZOROCZNEJ SKŁADKI + PREMIE. POLICZCIE SOBIE NOWI KARIEROWICZE ILE MACIE J.P. OD SKŁADKI 2400 pln ROCZNIE. JA MAM 1800 ZŁOTYCH. I NIE JEST WIELKĄ SZTUKĄ ZROBIĆ6-10 W MIESIĄCU. I NIE PIERDZIELCIE OD RAZU O ZYSKACH Z GRUPY. BO NIM TĄ GRUPĘ ZBUDUJECIE, TO KILKADZIESIĄT TYSIĘCY WAM UCIEKNIE, A NIE MA ANI PROCENTA PEWNOŚCI , ŻE WAM GRUPA NIE PIERDZIELNIE. JAK np. NAJSŁYNNIEJSZEMU FORUMOWICZOWI W POLSCE PANU Batosai. OWSZEM UŁAMEK PROCENTA Z WAS ZAROBI ZAJEBIASTĄ KASĘ NA OVB , ALE TYLKO DZIĘKI TYM , KTÓRZY SIĘ NIE NADAJĄ, ALE WCZEŚNIEJ NAMÓWI SIĘ ICH NA POLISKI DLA ŻONY, MAMY , BABCI TATY , BRATA, SZWAGRA NO I SOBIE ZE 4 BO PRZECIEŻ NIEMCY MAJĄ PO KILKA. NO I KONIECZNIE KOLEDZY.A Z GÓRY WIADOMO , ŻE NIE MAJĄ PREDYSPOZYCJI DO AKWIZYCJI, LECZ MAMICIE ICH ,ŻE SA WYJĄTKOWI, ŻE FIRMA , ŻE PRACA ZAJEFAJNA. A I TAK SĄ DO ODSTRZAŁU. FAJNE , ALE NIE DO KOŃCA CZYSTE Z MORALNEGO PUNKTU WIDZENIA. JAK KTOŚ NOSI OKULARY I W LUSTRO PATRZY NA SWÓJ RYJ BEZ NICH , TO MU TO NIE PRZESZKADZA. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racja111
OVB gdyby tak było jak opisałes, to by sie ludzie tam pchali drzewiami i oknami, a nie rezygnowali w przewazajacej czesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB
TAKSEMAM Ty chyba nie wiesz co piszesz, widac ze nie miales stycznosci i tylko wprowadzasz ludzi w blad , nie wiem czy wiesz ale to jest nie etyczne! tak jak ktos napisal powyzej najlepiej sie spotkac z kims z firmy OVB kto moze rzetelnie wytlumaczyc na czym polega praca,bo jak widac forum jest dla niektorych tylko do tego aby oczerniac konkurencje.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Znaczy ja tak rzadziej odpisuję bo to co sie tu dzieje to żenada... Szkoda tylko, ze jak się nie ma nic dopowiedzenia do się włącza "pranie mózgu". TAKSEMAM- ależ od początku masz powiedziane ile za daną polisę sie dostaje. Jak ktos chce isć do ubezpieczalni nikt mu nie broni. Ciekaw jestem tylko motywu Twojego napisania posta na tym forum... Zarabiasz z tego co widze kupę kasy- 7-8 polis, po 1800 od każdej. Bardzo fajne pieniądze. Czego wiec tu szukasz? Czyżby klient powiedział Ci, że OVB coś lepszego pokazało? I nie piernicz o moralności, bo w OVB mam przynajmniej pewność, że produkt, który oferuje to nie jest żaden szajs. Czego o dużej części TU powiedzieć nie można- wymieniłbym nazwy firm, ale nieetycznie by było... Właśnie jeden z użytkowników forum drogą mailową radził sie mnie w paru sprawach i pisał o dziesięciolatku z SU 100 000. To jest dopiero moralne jak cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego żenada
Batosai powiem Ci skąd się bierze ten płytki poziom i cynizm. Myślę, że jest to ośmieszanie płytkiego zachowanie wielu ovbowców, którzy bazując na powierzchownych wyklepanych schematach próbują innym coś wciskać, nawet gdy oni tego nie chcą. No i też wielu ovbowców ma się po prostu za lepszych, sztucznie się ciesząc, że znają techniki manipulacyjne, które pozwalają im się lepiej ustawić. Niezdrowym, jest uważanie się za lepszego społecznie. Ovb trochę sie pogubiło w swojej ekspansji. U Ciebie też można wyczuć wywyższanie się. Więc macie po prostu za swoje. Lud będzię się bronił wszelkimi sposobami. Twoje uciekanie do racjonalizmu nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
Do JacekOVB. Tak się składa ,że o OVB mam prawdopodobnie wiele większą wiedzę niż Ty ,ponieważ nie tylko miałem styczność , ale przez dwa i pół roku zapierdzielałem ostro , byłem KO i zrezygnowałem. Wyjechałem z pipidówki do wielkiego miasta i tam mi się oczy otworzyły. I pokaż mi w którym miejscu ja oczerniłem konkurencję. Do fenomena wszechczasów Księcia Batosai. Chyba Ci już odbiło skoro mówisz idź do ubezpieczalni, a kogo produkty OVB sprzedaje i z czym Wy jako akwizytorzy zapjerdzielacie do klientów ???????? Odpowiedz na to proste pytanie tylko bez ściemy o doradztwie itp bzdurach. I zejdź na ziemię z klientem , który stwierdził iż OVB mu coś lepszego zaproponowało. Co do doradztwa to jest z wami tak samo jak z Open FAJANS tak to nie pomyłka. Pomyłką to są FAJANSIARZE z open fajans. Początkiem zeszłego roku pisali duradcy OF " kto nie kupił mieszkania , przegrał życie- rok później czytam i nie wierzę : kto nie kupił nieruchomości wygrał życie. Ot typowy fajans , nie finans. Ty drogi doradco też masz gówniane pojęcie o finansach, owszem znasz się na kilku produktach które sprzedajesz za pośrednictwem OVB. Tak zwykła sprzedaż. A nie zapominaj, że nie znasz się na rynku złota, nieruchomości czy nawet nic nie wiesz o trybie sprzedaży na licytacji komorniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
do Batosai dwa słowa komentarza o Op. Faj. tak pisali rok wcześniej gdy mieszkania miały chore , wywindowane do granic absurdu ceny. po roku , gdy ceny spadły o 25% zmienili oppinie o 100%. idioci ,ą nie doradcy ????? otóż nie , oni mają za zadanie sprzedać , nic poza tym. A postaw się w sytuacji klienta, który kupił np. mieszkanie za 400tys., w kredycie na 25 lat wyjdzie go ono 800tyś, a w tej chwili szlag go trafia, bo to samo mieszkanie mógłby kupić za 300tys. Fajnie tak popłynąć 100tys w kilka miesięcy. Jak to wytłumaczyłbyś klientowi, jako fenomenalny doradca finansowy.Albo klientowi, który w 3miesiące traci 60% na akcjach w jakimś funduszu??? Czekam na odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
TAKSEMAM- na jakiej podstawie oceniasz moja wiedzę dotyczącą finansów? Bo wygląda na to, że znasz mnie bardzo dobrze osobiście, skoro tyle rzeczy na mój temat wiesz. Widzę, że nagły najazd byłych kierowników okręgu jest. Tylko, że osobiście nie znam żadnego byłego kierownika okręgu, którego nagle olśniło i zrezygnował z pracy. "a kogo produkty OVB sprzedaje" zgoda- min to ubezpieczalnie są. Ale masz 100% pewność, że Twoja ubezpieczalnia ma najlepsze produkty w każdym zakresie ubezpieczeń? Nie ma takich cudów! A ja w rozmowie z klientem mam mozliwość podparcia się kilkoma ubezpieczeniami z danej jednej dziedziny. Z rożnych firm. I mam pewność, ze nie są to buble tylko pozycje z wyższej półki. A o OF, napisz na forum o OF, nie tutaj. Nie masz argumentów i najeżdżasz na mnie- tyle. Chyba niezłe storno dostałeś jak klient zrezygnował z Twoich produktów, gdy zobaczył, że OVB mu da lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB
TAKSEMAM widocznie sie wypaliles albo przestalo Ci sie chciec pracowac, ale bo miales zle dobrany zespol ,w tym momencie trudno byc terapeuta dla Ciebie, co do Twojej wiedzy i mojej na temat firmy to wolalbym sie nie wypowiadac bo to widac po wypowiedziach.Moge zapewnic wszystkich ze firma jest moralna etyczna i daje wiele mozliwosci, zeby sie odnalezc w tej firmie to trzeba chciec pracowac miec samomotywacje , niektorzy nnie maja tej cechy stad ten negatywne opinie.Najłatwiej isc na etat codziennie robic to samo i dostawac srednia krajowo , ok calkiem fajnie nie neguje, ale jesli ktos chce awansowac i sie rozwijac czerpac radosc z pomagania innym to OVB jest praca dla niego.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB
jesli kolego TAKSEMAM chcesz sie dowiedziec czegos na temat akcji to zapraszam na spotkanie na ktorym moge CI wyjasnic co my sprzedajemy i w jaki sposob sprzedajemy, to nie jest temat na forum ani na gadu gadu , nk czy telefon , w sprawach finansowych trzeba sie spotkac i porozmawiac.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
JacekOVB - mówisz jak katarynka, jak pajacyk nakęcony. No, ale tak masz robić , tak Cię nauczono, kto nie z nami , ten przeciwko nam, z wami , czy bez was OVB będzie trwać. A czy to tak trudno zrozumieć , że świat nie kończy się na OVB. Ja dałem swoje spostrzeżenia, nie negowałem firmy, lecz sposób jej działania. Kolego Batosai, nie mów idiotyzmów że między innymi ubezpieczalnie, bo z tego w 95% żyje OVB. Z innych to macie na waciki. Więc nie kłam. I nie powiedziałem ani słowem o wyższości mojej ""ubezpieczalni "" nad innymi tego typu sprzedawanymi przez OVB. Musisz wiedzieć, że OVB ma inne produkty niż agent bezpośredni tego samego TU. Ale to nie znaczy, że któryś jest lepszy. Po prostu sa inne. NIE WMAWIEJ WIĘC MI CZEGOŚ CO NIGDY NIE MÓWIŁEM. I dlatego nie wciskaj kitu ,że OVB-owskie produkty są z wyższej półki. Są inaczej skonstruowane. tak naprawdę ich wspólną cechą jest bprzynosić zysk TU, Brokerom-w tym OVb no i oczywiście sprzedawcom, czyli mi i Tobie. No i oczywiście jest jeszcze zysk dla klienta, ale kiedyś to zrozumiesz, że on jest najmniej ważny w tym szeregu. Sam napisałeś, że nie ma cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM jeszcze raz
Jacku, mi nie brk samomotywacji, ani ochoty do pracy, mam kilkanaście lat firmę i nigdy nie wrócę na etat. i nie jest mi potrzebny terapeuta, bo ja sam potrafię stwierdzić ,że nie ma ludzi do końca normalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB
taksemam nie mowie jak nakrecony i nie taka jest moja rola ale jak widze w jaki niedorzeczny sposob wypowiadasz sie o firmie to az chce mi sie tlumaczyc jak to jest w OVB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB
takseman moze u Ciebie klient i pracownicy nie sa tak wazni i jak widac dla Ciebie najwazniejszy jest Twoj zysk , juz rozumiem dlaczego odszedles od OVB poniewaz bardziej pomagales klientom niz wyzyskiwales od nich pieniadze.troche moralnosci kolego ! a co do produktow to w obiektywnym doradztwie finansowym masz cos takiego jak szereg rozwiazan a nie jedno rozwiazanie z firmy X , firma OVB zajmuje sie calym rynkiem finansowym nie wliczajac kredytow i dotacji z unii, wiec nie wiem po co piszesz fakty wyssane z palca.wez sie troche w garsc i jak chcesz opisywac firme to nie zachowuj sie jak sabotażysta tylko opisz firme i jej sposob dzialania w sposob prawdziwy,rzetelny i uczciwy.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Panie Taksemam musi Pan pisac w ten sposob jesli pracuje Pan w firmie X ktora zajmuje sie tym samym co OVB dlaczego ? odpowiedz jest bardzo prosta -konkurencja ,konkurencja i jeszcze raz konkurencja,zaden klient ani pracownik tak nie napisze bo wie ze dobrze trafil,ale konkurencja ,a strach przed tym ze co niektorzy zostana bez pracy,tak jak juz ktos wyzej napisal troche etyki, stac Pana na ten komfort!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertooo
wiele osób na tym forum nie rozumie w ogóle istoty i sensu działania firmy OVB. Jest to MLM tylko i wyłącznie po to, aby każdy miał jednakowe szanse . . . raczej w zwyklej pracy na etat takich możliwości nie ma. Kolejny plus to nielimitowany czas godzin - pracujesz kiedy chcesz, ile chcesz i w rezultacie zarabiasz ile wypracujesz. Dokladnie tak samo jak prowadząc własną firmę, z tym że w tym przypadku pod logiem OVB. Jeśli chodzi o zarobki to nie sztuką jest perspektywa zarabiania 5000 tys/mies i nie miec perspektyw na ich podwyższenie. Na początku masz wynagrodzenie od własnej produkcji ( wiec najczęściej jest niewielkie ale to nie jest reguła), od KOD już dodatkowo bedzie wpływać różnica stanowisk twojego i osób pod tobą itd. Tak naprawde zależy to od ciebie jak długo będziesz robił karierę i rozbudowywał 'swoją firmę' czyli strukturę. Jest kilka prostych zasad których wiele osób nie pojmuje, większość osób to indywidualiści i egoiści którzy chcą jak najwięcej dla siebie na chapać ( przyklad to politycy ) ale tak naprawdę kto zacznie mysleć nie tylko osobie ale przede wszystkim o ludziach to ma wielkie szanse na odniesienie sukcesu. Proste powiedzenie: Pomóż odnieść sukces innym a i sam go przy okazji odniesiesz. A co do rekrutacji i dlaczego tak się dzieje a nie inaczej to wlasnie wynika z tego glownie egoistycznego podejscia, kazdy na początku jest zafascynowany możliwościami i wielkimi pieniędzmi ale to ze nic za darmo nie ma to tego pod uwage nie biorą, myslą ze od razu świat podbiją. Tak naprawde trzeba 'wiele ziaren piasku przesiać by te kryształy wydobyć' kryształy które bedą chciały robić karierę nie jako SUPERSPRZEDAWCY (jak to jest w innych firmach nie obrażając CU), tylko jako przyszli KIEROWNICY a póżniej DYREKTORZY. Ale nikt w tej firmie kierownikiem czy dyrektorem nie bedzie za frajer i od zaraz ... tu nie liczą sie znajomosci tylko praca i rozwój. Wiele osob czytając te beznadziejne forum samemu odbiera sobie taką mozliwosc, dzieki 'życzliwym' tutaj sie wyżywającym za swoje niepowodzenie. Ale nie ma co sie dziwic latwiej pisac i oczerniac nizeli pracowac ... znam wiele osób które w przeciągu 3-5 lat odniesli sukces w firmie, dziś to moi bardzo dobrzy znajomi i przyjaciele, biorę z nich przyklad a oni mi w tym pomagają ... KOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekOVB- teraz to przegiąłeś
Jeśli piszesz , że OVB zajmuje się całym rynkiem finansowym , to wybacz , ale jesteś popaprany za przeproszeniem. Powtarzam Ci obiektywne doradztwo to slogan na potrzeby motłochu- czytaj nowych rekrutantów. Wy , a kiedyś ja sprzedajecie produkty ,a całe to niby doradztwo i analiza to typowe dupochrony , aby klient Ci nie zarzucił , że mu pieniądze ciulowo zainwestowłeś. Jak to pojmiesz to może być za późno. Ja OVB miałem jako dodatek do pracy , dlatego bez bólu odszedłem , nie jak imputujecie // skąd nagle tylu obrońców // , że nie poradziłem sobie. I jeszcze pytanie , czy tylu naraz obrońców to nie przypadkiem wynik pracy jednego człowieka ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
Oczywiście JacekOVB-teraz to przegiąłeś to mój wpis- tak dla jasności dla tych co czytają bez zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertooo
a czy tylu przeciwników to tez czasem nie sprawa jednej osoby? może w ogóle dwie osoby tylko tutaj sie wypowiadają co? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
jest to całkiem realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś123
Głupie te wasze gadki. Ludzie potrzebuja ubezpieczeń i prywatnych emerytur w naszej pieknej Polsce "mlekiem i miodem" plynacej. Co za roznica czy sprzeda to agent ubezpieczeniowy czy pracownik OVB. Byleby rzetelnie to zrobil. A jesli chodzi o prace, to wiem tylko tyle ze jak w kazdej musi przypasc do gustu. W koncu nie kazdy jest gornikiem, policjantem czy kierowca tira. Gdyby wszyscy mieli ten sam zawód to pewnie bylby to JASKINIOWIEC:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKSEMAM
zgadza się , lecz tu chodzi o zasady , słusznie piszesz że nie ma znaczenia kto to sprzeda, chodzi o formę , nie o treść \ A OVB-owcy traktują się jak wyższy gatunek, a są zwykłymi sprzedawcami , co nazywają się chucznie DURADCY spadam , bo mam dużo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
panie taksemam, jest Pan w bledzie piszac te glupoty, widac ze byla to Pana dorywcza praca i nie ma Pan za duzo informacji o tej pracy.ja mysle ze nie ma sensu sie spierac , najlepiej przyjsc zobaczyc popracowac i samemu wyciagnac wnioski.w tej firmie nikt sie nie uwaza za lepszego nie wiem skad ten pomysl , moze Pan sam tak mial i mowi z doswiadczenia. zycze powodzenia w dalszej karierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Ovb ja pracowałam 3 lata i zgadzam sie z Taksemam. Wystarczy otworzyc oczeta i myslec samodzielnie, zamiast powtarzac utarte slogany ze szkolen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreo
sonja, jak myślisz samodzielnie to napisz jakie SAMODZIELNIE wybrałaś OFE/ubezpieczenie NNW/OC i AC/ubezpieczenie pracownicze/program emerytalny/posagówkę dla dziecka/ubezpieczenie mieszkania/konto bankowe/kartę kredytową/konto oszczędnościowe/kredyt gotówkowy/system spłaty kredytu/ubezpieczenie rodzinne/lokatę na rok. I jeszcze napisz dlaczego SAMODZIELNIE dopiero po 3 LATACH odeszłaś z firmy. Czyżbyś aż tak długo dochodziła do tego, że ovb to shit czy może przez 3 lata potrafiłaś okłamywać ludzi i skończyli ci się klienci, więc odeszłaś ? Wyjaw jak można 3 lata pracować w tej firmie, myśląc kategoriami jakie dzisiaj prezentujesz na tym forum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×