Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milo

Praca w OVB - czy warto??plis

Polecane posty

Gość OVB
Batosai czy ty naprawdę zwariowałeś ? wyrywasz słowo "też ' z kontekstu i robisz z siebie gajdawca. Przeczytaj jeszcze raz i zobacz , " on też ma robić produkcję " Znam z p[ewnością doskonale system strukturalny OVB i wiem co ma robić prezes. Ma robić produkcję , nie napisałem , że ma sprzedawać polisy , od tego są akwizytorzy , tacy jak ja czy ty. I nasze Pejaki , czyli podwładni. Prezes odpowiada za całokształt , a ty jesteś bardziej papieski niż sam papież pisząc iż w polsce OVB jest spółką z o.o. Większość międynarodowych firm jest w Polsce z o.o. nie S.A. Nie znaczy to wcale, że nie muszazarabiać bo ich " obroty w małym stopniu wpływają na ceny akcji" Ze składki rocznej życiówki 2.400 OVB ma obłożone 3.000 prowizji , a z mająteczku 2400 ile ? 800 czy ile ? Nie cobrażam cię tylko pobudzam do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OD LAT W OVB
NIC , ALE TO KOMLETNIE NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie czlowiek
bylyna szczescie pracowniik....dołączam się do opinii i potwierdzam autentyczność faktów przedstawionych w poście.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
OVB- ustalmy fakty- to nie ja wyciągam "też" z kontekstu (jak mogłem to zrobić, cytując całe zdanie), tylko ktoś inny wyciągnął z kontekstu fragment Twojej wypowiedzi by zinterpretować to po swojemu. A, że Twoje zdanie było bzdurne i ktoś Cię poprawił, jest Tobie na rekę i teraz oczywiście potwierdzasz, że tamto własnie miałeś na myśli. Tyle na ten temat. "Większość międynarodowych firm jest w Polsce z o.o. nie S.A. Nie znaczy to wcale, że nie muszazarabiać bo ich " obroty w małym stopniu wpływają na ceny akcji"" Pewnie, że nie znaczy, ze nie musza zarabiać. Ale argument, że sprzedajemy tylko życiówki by przynieść zysk akcjonariuszom jest bez sensu. "Nie cobrażam cię tylko pobudzam do myślenia." Mam zacytowac jak mnie wyzwałeś? bylyna szczescie pracowniik-nie mam zamiaru pisać, ze kłamiesz. Bo jesli taka opinie ktos pisze któryś raz z rzędu, to pewnie ziarnko prawdy w tym jest. Gorzej jeśli chodzi o to ile z tych opinii jest prawdziwe. Tzn. ile z nich jest pisane przez ludzi, którzy naprawdę tego doświadczyli, a ile przez złośliwców, którzy przeczytali na forum i powtórzyli. Ty z niewiadomych powodów nie chcesz nawet jako prywatną wiadomość napisać skad pochodzą te doświadczenia. W tym momencie to nie wiem czy w ogóle wiesz i czy faktycznie Ciebie one dotyczą. Jesli Ci jest to obojętne, dlaczego nie chcesz podac tych danych, nawet na moja prywatną skrzynkę? W ten sposób być moze uchronisz inne osoby, które dostaną sie do tej samej struktury, przed takimi doświadczeniami. Generalnie Wasze wszystkie wypowiedzi wyglądają tak: -oszukali mnie, ale nie powiem jak -manipulują ludźmi, ale nie powiem jak -każą płacić wielką kasę za szkolenia, ale nie powiem gdzie i kiedy -piora mózgi, ale nie powiem jak -mają słabe produkty, ale nie powiem które i nie wskażę lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Batosai, nie ziarenko, bo ja tez potwierdzam,ze tak u nas było. Moze nie było awantur o robienie zyciowek, ale przypomnienie, co do nich na pewno, cos raczej, a czemu nie zrobiłes przy okazji tego i tego. Poza tym było identycznie, wiec to wiecej niz ZIARENKO..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
fajnie... za całej mojej wypowiedzi zauważyłaś tylko "ziarenko". Sorry, ale dla mnie zarzut bez podania konkretów, czyli co? gdzie? kiedy? i kto?, są mało wiarygodne. Zwłaszcza takie, które de facto były napisane X stron temu, niczym nie potwierdzone i KAŻDY czytając to forum może je potwierdzić, niezależnie czy sam to przeżył, czy też nie. To tak jak np. kasjerzy w Tesco. Słyszeliście, ze mają pampersy na tyłku, bo nie wolno im do WC iść? A widzieliście kiedyś kasjera z pampersem na tyłku? Do ogółu- dopiero zaczynasz, przechodzisz szkolenia w OVB, ale już każą Ci za nie płacić- napisz kto i gdzie? Nie ma prawa tego zrobić! Zostałeś właśnie KOD i Twój KO, DO itp. zarzuca Cię dziwnymi opłatami typu "za najlepszego R", "za segregator", "za szkolenia", napisz kto i gdzie, bo nie mają prawa tego robić, a Ty tym bardziej płacić. I za jakie szkolenia co miesiąc? Uważasz, że w OVB używane sa techniki manipulacyjne- pokaż jakie to techniki? Uważasz, że w OVB są dostępne słabe produkty? Pokaż lepsze. Ktos zabiera Ci Twoje polecenia, by samemu ich użyć na swoje konto- kto i dlaczego tak zrobił. Po raz kolejny- nie ma prawa tego zrobić! Sonja- bez takich konkretów, zdarzenia podane w tych zarzutach, to TYLKO ziarenko prawdy. A Ty nie potwierdzasz tylko piszesz, że to prawda. Jakbyś napisała: "tak ja to potwierdzam, bo tego i tego dnia, w takim, a takim miejscu mnie takie zdarzenie spotkało, a wszystkim kierował ten i ten dyrektor, takiej i takiej struktury". To jest potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylynaszczescie pracownik
a ty piszesz ze wszystko w vb jestt super, swietna atmosfera itp, wiec teraz ja zagram twoja bronia(ktos kiedys nawiazal do kaczynskich) wie napisz gdzie jest taka struktura ze wszystko jest super macie taka atmosfere, kto jest DK ?bo ja ci nie wierze, moze jest w tym ziarenko prawdy ale kazdy moze napisac to samo. podaj fakty(to jest twoja bron batosai ) a po drugie, chcesz zglaszac sprawe prezesowi? chlopcze jestes za cienki na to... moze najpierw zalatw sobie zgode zarzadu na logo w ogloszeniu bo t wcale nie jest tkie trudne, niestety dla takich szarakow to juz sa sprawy bnie do zalatwienia.. zmienilem ton wypowiedzi bo mialem ci za kumatego facetaa, a ty wylatujesz ze ja mozse zmyslam itp...obudzisz sie kiedys z pieknego snu i nie bedzie tak rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
To sa właśnie Wasze argumenty: "obudź sie ze snu", "jesteś za malutki" itp. Skąd jestem? Pisałem już kilka razy. Dolny Śląsk i struktura jednego z działających tam DK (jest ich dwóch i właściwie nie wazne od, którego, bo działają praktycznie tak samo- struktury ściśle ze soba współpracują). Nie chce natomiast podawać więcej szczegółów, ponieważ chciałbym zachować anonimowość (podałem kilka faktów dotyczących mojej kariery, samochodu jakim jeżdżę itp. chcę być dalej anonimowy). "chlopcze jestes za cienki na to... " tego wiedzieć nie możesz. skad wiesz w jaki sposób bym to zrobił? Że jak? Zadzwonię i po niemiecku powiem: "Halo, panie Helmut, bo tu taka struktura jest, zrób pan z tym porzadek"? Nie ma konkretów, nie ma faktów. Słyszałeś o zasadzie domniemania niewinności? Dopóki czegoś nie udowodnisz- nie ma tego! Zarzucasz coś firmie, ale nie chcesz potwierdzić to konkretami, bez podania przyczyny (bo Cię to nie obchodzi)- nie ma tego i nigdy nie było. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Batosai, nikt cie tu nie bedzie przekonywał na siłe. To,ze akurat ty nie wierzysz w fakty, to twoja sprawa. Wiele osob uwierzy, albo spotka sie z czyms podobnym niezaleznie od tego, co piszesz. Jako KOdek nie masz wystarczajacej wladzy, zeby cokolwiek zmienic.Mozesz sobie za to duzo pisac, jak ci to polepszy nastroj i doda wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonja22
Sam sie migasz z konkretami Batosai. Co tzn 2 dyrektorów- mow konkretnie. Jakie produkty robiłes ostatnio, ilu ludzi zwerbowłes na szkolenia? Jakie szkolenia prowadziłes ostatnio, gdzie, kiedy, jakie przechodziłes, gdzie i kiedy. Jestes hipoktyta i to do potęgi. Nie zarzucaj ludziom,ze nie piszą szczegółow, skoro sam nie piszesz. Ja tez napisałam juz gdzie- podobnie jak ty- nie jest to dln Slask:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylynaszczescie pracowniik
uuu ale napislaes szczegoły:) a ja nie jestes ze struktory dzialajacej na dolnym slasku:) a co do tego ze opisywales swoje auto itp...kolejny przyklad ze jestes cieniutkim pionkiem tylko, ktos cie delikatnie wypuscil a ty piszesz jakim jezdzisz autem hahha chlopie kogo to obchodzi? widac ze jestes jesteszcze szaraczkiem na dorobku, bo ludzie ktorzy zarabaiaja f=godne pieniadze nie obnosza sie z tymna prawo i lewo... a ty juz kilka razy napisalez ile to nie mozna zarobic i ile to nie zarabiasz:) wez sie do roboty zwerbuj nowych szaraczkow i naucz ichprzedstawiac firme:)hahhaha bo z tego co widze to kolejny kwartal jestes na jakze wysokim stanowisku... a teraz nmoze slowko do soni22 dziewczynko mysle ze szkoda twojego czasu na odpisywanie temu kolesiowi... on nie widzi jak sie mu napisze argumenty czarno na bialym, nie widzi tego tylko powtarza swoje slogany; np. manipulujemy ludzmi?-pokaz gdzie, nie dzialamy nieuczciwie?-pokaz gdzie ja mu napisalem ale jak widac do neigo to nie dociera:) wiec juz tutaj nie napisze bo kopanie sie z koniem nie ma zadnego sensu. zapamietajcie sobie wszyscy haslo ktore jest motywem przewodnim uzytkownika batosai(pachnie kaczynskim); I NIK NAS NIE PRZEKONA ZE CZARNE JEST CZARNE A BIAŁE JEST BIAŁE:) PIS&OVB to cale zycie uzytkownika b:) baj baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylynaszczescie pracowniik
albo nie jeszcze cos napisze:) napisz kolego jak sie nazywasz i z jakiej jestes dyrekcji gdzie pracujesz:) ja napisze to samo:) i nie na prywatna skrzynke tylko tutaj na forum:) zadasz tego odemnie sam daj przyklad:) czekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
pracownicy ktorzy pracuja dluzej sa zadowoleni, klienci sa zadowoleni , firma dziala prawie na cala europe od wielu lat.To sa fakty!i bede to powtarzal caly czas, i nie musicie pisac co myslicie bo jestescie jednostkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
O samochód ktos mnie spytał, wiec odpowiedziałem. To samo tyczy zarobków. Sam z siebie tego nie pisałem. Natomiast jak podam dokładnie miasto i strukturę z której pochodzę, jeszcze ktoś skojarzy fakty dotyczące mojej kariery, zostanę rozpoznany. A mi zalezy na anonimowości. A Was kto rozpozna? Ja was naprawdę nie rozumiem... krzywdę Wam zrobiła konkretna grupa ludzi, a Wy rzygacie na całą firmę. Jaki to ma sens? Rozumiem jeszcze Sonję, bo 3 lata pracowała w sekretariacie. Wiec fakt ten może sprawić, ze by została rozpoznana. Natomiast Byłynaszczescie Pracownik- Ciebie zupełnie już nie rozumiem. Poza tym najeżdżasz na mnie, tak naprawdę nic o mnie nie wiedząc. "tylko powtarza swoje slogany; np. manipulujemy ludzmi?-pokaz gdzie, nie dzialamy nieuczciwie?-pokaz gdzie ja mu napisalem ale jak widac do neigo to nie dociera" Gdzie napisałeś? Rzuciłeś coś co dawno zostało napisane, ale nikt konkretnie tego nie udowodnił! To nie są fakty, to są zarzuty niczym nie potwierdzone. A jak chcę żebyś to potwierdził, najeżdżasz na mnie. Może inaczej. Waszą metodą podziałam. Moze skumacie o co mi chodzi: To co piszą Byłynaszczęście pracownik i Sonja22 jest nieprawdą. Oni kłamią. Nie powiem w jaki sposób oszukują, gdzie kłamią, w czym, ale po prostu kłamią. Jak Wam sie to podoba? Moim zdaniem to poziom przedszkola- w przedszkolu dzieciaki sie sprzeczają na zasadzie, które głosniej krzyknie "prawda", albo "nieprawda". Niestety tutaj z dwóch stron, OVB i antyOVB, to ja podaję konkretne argumenty, a nie Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reyes
batosai chlopie gdzie ty podajesz argumenty? wymagasz od innych aby sie ujawnili a sam piszesz ze chcesz byc anonimowy? hahaha zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Czytamy ze zrozumieniem! Nie wymagam by ktoś sie ujawnił. Jesli ktoś zarzuca coś firmie OVB, bądź też opisuje sytuację, która go dotknęła, niech napisze gdzie konkretnie się mu to wydarzyło, kiedy sie to wydarzyło i kto był za to odpowiedzialny. Czy tak trudno jest pojąć, że przez kilka osób, które miały złe doświadczenia w najprawdopodobniej jednej, dwóch, max. trzech strukturach obrywa sie całej firmie, w całej Polsce? A jeśli ktoś mocno nie chce napisać gdzie pracował i kto mu wyrządził krzywdę, to, albo mi robi na złość, albo takie wydarzenie najprawdopodobniej nie miało miejsca. Innego wytłumaczenia nie widzę. Bo niby jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serial Sex Killer
Buhahahaha!!! Kolego to forum istnieje tylko dlatego, żeby robić Ci na złość!!! Do lekarza i to szybko!!! Na nogi się kolego Batosai leczyć bo na głowę już za późno!!! Pozdrawiam P.S. Skończcie tą dyskusję, bo zaczyna śmierdzieć padliną. Jak 2348 odcinek jakiegoś serialu. Tu już wszyscy przespali się ze wszystkimi. Pora kończyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albertos
tak batosai tobie wszyscy robia na zlosc:) a ty jestes idealny i nieskazitelny i bedziesz bronil ovb do konca swiata:) podobno jezdzisz zółtym samochodem buahahah wiec owiem Ci tyle; ogarnij sie festyniarzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Czy Wy macie ze sobą jakis problem? Czy może macie zainstalowany jakis program do wyszukiwania najmniej waznych słów w moich wypowiedziach? Z całości tego co napisałem zarejestrowaliście najbardziej sarkastyczny fragment, który najwyraźniej do Was nie dotarł. Ale to już Wasz problem. Trochę mi żal ludzi, którzy jak nie mają nic ciekawego do powiedzenia uruchamiają: "idź do lekarza", "jesteś śmieszny" itp. itd. Ale jak mówię... to juz Wasz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batosai zawsze ma rację
Odpowiadam prewencyjnie na zaczepki. Jestem nieomylny. Mam zawsze rację . Nawet jak nie mam racji , to i tak wiem lepiej. Przeciwnicy moi są jak pluskwy. Jutro idę do fryzjera. Dzisiaj mam szkolenie. Jutro umówiłem się z Jolą. Chyba padną mi dwie poliski. Mam zajebiste sztorno. Nie mam nowych rekrutantów. czemu oni wszyscy uciekają. Ta Sonja22 ma cipka rację, ale nie mogę wyjść na buca i jej to powiedzieć. Zresztą ja już piszę tu jak opętany. ktoś z zewnątrz pomyśli, że jestem po-je-bany. Chyba się opiję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB
Batosai ty chyba masz jakieś problemy interpersonalne, ogarnij się, nie pij alkoholu , albo inaczej, jak pijesz to nie pisz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Ktoś kiedyś napisał, że OVBowcy strasznie sie wywyższają, że się czują lepsi od innych itp. Nie ukrywam, że w wielu przypadkach tak jest, ale oczywiście to zależy od danej osoby. Np. ja nie czuję się ani lepszy od innych, staram sie z niczym nie wywyższać. Natomiast gdy widze wypowiedzi jak powyżej... no to mój poziom nie jest. Nie mówię, że ktoś nie ma racji. Natomiast jak coś zarzuca niech to czymś podeprze. Keidyś byłem świadkiem jak jakaś babcia oglądała jakieś egzotyczne owoce w supermarkecie. Podeszła druga: "zostaw, to niedobre". "A jadłaś?". "Nie... ale to niedobre". Takie są właśnie Wasze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-
pracownicy ktorzy pracuja dluzej sa zadowoleni, klienci sa zadowoleni , firma dziala prawie na cala europe od wielu lat.To sa fakty!i bede to powtarzal caly czas, i nie musicie pisac co myslicie bo jestescie jednostkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-
POPIERAM W 100 % BATOSAI ! MA RACJE , JESTEM POD WRAZENIEM JEGO WYTRWALOSCI ZE WIELE RAZY CHCE INNYM PRZEDSTAWIC PRAWDZIWA FIRME OVB! przeciwnicy ovb-przyjdzcie do biura porozmawiamy o firmie i nie kłamcie juz wiecej bo zle sie to czyta , a widze ze u Was z matactwem tak samo jak u rolnika z kombajnem nigdy sie nie skonczy ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVB-owcy ta prostacy i chamy
Piszę te słowa pełen obużenia, bo dalej w OVB istnieje mit , że są oni ponad wszystkimi !!! Innymi słowy , kto nie z nami ten wróg !!!! Jak taki prostak może czepiać się rolnika !!! to buc i nic więcej. No ale cóż , tego uczą DEREKTORZY PO ZAWODÓWKACH , poniżania innych pracowników, a to kasjerki w Tesco , a to pracownice Biedronki itp. Mam wobec tego prośbę : Chołoto z OVB róbcie swoje , ale zostawcie innych w spokoju !!! bo skoro jesteście wybrańcami to po co Wam innych nieudaczników w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivan delgado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivan delgado
ooo:) widze ze pojawil sie temat wykształcenia dyrektorów krajowych:) to moze u ja sie wypowiem:) w małopolsce działa dyrektor krajowy(SKD) ktory utrzumuje ze jest po studiach(tak naprawde po studium:) ale to nic, przeciez nie wykształcenie swiadczy o czlowieku:) osoba ta namawiala swoich szaraczkow zeby porezygnowali ze studiow i w calosci oddali sie pracy w ovb, popierajac to tym ze po co nam studia i tracenie czasu na nauke jak ovb daje takie mozliwosci zrabiania i kariery... chyba nie tak to powinno wygladac prawda?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odjazP
a co ci zrobili rolnicy ze ich obrazasz? widac ze plyctki jests i to strasznie, smiem twierdzic ze nawet denny jestes a nie plytki:) troszke oglady czlowieku, nie jestescie pepkiem swiata, robisz bardzo zla reklame swojej firmie ktora i tak zreszta jest marna.... widac teraz wyzszaosc i kulture ovbowca nad reszta:P gratuluje tobie ze pracujesz w takiej firmie, a firmie gratuluje takie pracownika..:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Towarzysz Mieczysław
Jutro w Warszawie mamy o 9.00 rano zbiórkę pod Pałacem Kultury i Nauki im. Józefa S. Proszę o punktualne przybycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batosai
Zgubiłem się... a kto obraża rolników? Mój ojciec jest rolnikiem, więc na pewno nie ja... Jakby każdy chciał w OVB pracować, nie byłoby lekarzy, prawników, nauczycieli, sklepikarzy itp. itd. Każdy inny zawód jest potrzebny. Taki kiedyś wierszyk był dla dzieci pt. "Wszyscy dla wszystkich". Natomiast z całym szacunkiem, ale jak ktoś studiuje i chce zarobic jakieś pieniądze, to nie musi iść na 8h do biedronki na kasę. Mój DK ma wyższe wykształcenie. (SDK też). Ja nie mam mgr- jeszcze. Nikt mnie nie namawiał bym rzucił studia. Wręcz przeciwnie. Natomiast OVB chce otworzyć oczy niektórym ludziom, którzy myślą, że papierek z Uniwersytetu otwiera im wrota na cały świat i zapewni życie jak w Madrycie (tak mi sie user "ivan delgado" z jednym piłkarzem Realu sprzed lat skojarzył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×