Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość dagusiaaaaaaaa
hej ja tez bym poprosila liste piosenek kocinska@op.pl zastanawiam sie czy wziac dj-a czy zespól . ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_agee
Agatko jeśli to nie problem też bym poprosiła o taką liste 2004aga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czy ja piszę niewyraźnie Jak ktoś chce listę to proszę napisać do mnie maila (adres pod nickiem=wystarczy kliknąć na nick mój i adres się wyświetli!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ślubująca
a co sądzicie o : "Dance me to the end of love" Cohena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najbardziej weselicho z tradycyjnymi kawalkami :) u mnie tak bedzie, przy takich hiciorach wszyscy rewelacyjnie sie bawia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek89
a ja ostatnio byłam na weselu, było świetne i słyszałam takę ładną piosenkę, coś: "popłyniemy...do krainy bajek ...czekoladowych siedem mórz przepłyniemy wzdłuż i w szeż...bajek świat a w nim tylko ja i ty" ktoś może kojarzy, bo to piękna piosenka i nigdzie nie mogę jej znaleźc, proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooollikkka
Agatka cyz ja tez moge dostac liste twoich piosenek?? Bardzo prosze:) mail narzeczonego marenios@poczta.wp.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciolka1
Napewno nie "Winda do nieba" 2+1 bo ponoc przynosi pecha nowożencom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza orzeszkowa
E , pecha to nie przynosi , co to za wiara w zabobony. Ale głupio słuchać piosenki ze słowami "ja go nie kocham" na weselu . Można by ten durny tekst jakos przerobic , refren zostawic i by był wilk syty i owca cała. Mój faworyt to "what a wonderful world"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek89
a ja ostatnio byłam na weselu, było świetne i słyszałam takę ładną piosenkę, coś: "popłyniemy...do krainy bajek ...czekoladowych siedem mórz przepłyniemy wzdłuż i w szeż...bajek świat a w nim tylko ja i ty" ktoś może kojarzy, bo to piękna piosenka i nigdzie nie mogę jej znaleźc, proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapijaczona lisica
to może "płynę przez staw z tobą , choc może ty nie jesteś tego wart , ........ , możesz nieść mój tornister" kulfon i monika to śpiewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde czy wy czytac
nie potraficie???!!! 😡 agatka wyraznie pisze(2 razy) ze jak ktos chce liste to ma wysłać do niej maila z prosba o niego!!!!adres wyswietli sie po kliknieciu na nick :-O 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kurde czy wy czytac dzięki:) Ja już myślałam, że to ze mną jest coś nie tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ota
czemu nie ma piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianek
czy ja także moglbym prosic taką liste? potrzebujemy na poprawiny w te sobote ;P Pozdrawiam. Ps. nie ja sie zenie :] ale jestem swiadkiem. co_jest_grane@tlen.pl z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslubionaaa
Jest wiele piosenek: - na wspólne harce, węże i koła: niestrudzone kaczuchy, jedzie pociąg z daleka Rynkowskiego, zorba - sentymentalne i romantyczne: Bajm - Nie odnajdzie nas ta sama chwila, Krajewski - Wielka miłość, Nie jesteś sama, piosenki Bary'ego White'a, - hulanki z wujkiem i ciotką: Czarne oczy, Budka suflera - Bo do tanga..Rodowicz - Kolorowe jarmarki, Krawczyk - Trudno tak, - dyskotekowo: J.Lo, wszelkie piosenki w rytmie salsy i latynoamerykańskie, - dla rodziców: Cudownych rodziców mam wiem, wiem, wiele jest oklepanych i cóż niezachwycających, no ale trzeba brać pod uwagę gusta wszystkich gości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosza nel
dla wujka i ciotki to jeszcze wszystko z repertuaru zespołu "skaldowie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslubionaaa
Krawczyk - Lekarze dusz i inne hm przeboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika z Jersey
do agatka1984 mieszkam na Jersey. poproszono mnie o poprowadzenie wesela. nie bylam dawno w polsce i nie mam muzyki polskiej. prosze przeslij mi ta liste bede wdzieczna dzieki. piecyk82@o2.pl zalezy mi na czasie bo juz niedlugo wesele. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek/Bercik
ja też poproszę o taką listę!!! :-) z góry serdecznie dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek/Bercik
poproszę Seweryna Krajewskiego piosenki jakie macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka80
Ja też bardzo proszę o listę piosenek na wesele:)Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silhana
Hei Wszystkim!!! Mam taki sam problem , nie wiem jakie piosenki mają być grane na moim przyjęciu weselnym. Chce aby moi najbliżsi sie bawili jak najlepiej. Porosze o pomoc . Piszcie na maila Silhana@gazeta.pl :) Z całego serca dziękuję :) . Pozdrawiam !!! :* !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lark
agato błagam wyśłij mi tą listę , to jest bardzo pilne: shendoo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lark
sorry, wysyłąm ci mejla, (dopiero później przeczytałem dokładnie forum;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sabina_
Agatka 1984 jeśli możesz ja też prosiłabym o taką liste piosenek na wesele z góry bardzo dziekuje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZarz
Bardzo prosze o pomoc. Potrzebuje liste piosenek o ktorej wszyscy tego forom proszą. jestem zdesperowana zwałaszcza ze zmienily sie plany na weselu i musze sama zorganizować muzyke sama :(. PROSZE POMOCY!!! Z góry dziękuje mzarzycka@yahoo.co.uk pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×