Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość rrrr
kulfon jest identyczny jak nasz wrog przemyslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrr
przemysław w. jest wielkim fanem programu dla dzieci kulfon i monika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hehe!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMiloS
Witam! Będę baaaaardzo wdzięczny jeśli ktoś łaskawie mógłby wysłać i mi taką listę!! Jeśli będę w stanie pomogę w czymś innym! Obiecuję! slepy69@wp.pl please!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyke kocham od 24 lat czyli cale życie ... słucham jej non stop - w sumie jak nie śpię to muzyka gra :) mimo że nie biore slubu napisze Wam trackliste piosenek które chciała bym by były puszczone na weselu : CELINE DION-Because You Loved Me lady punk - zawsze tam gdzie TY MARC ANTOHONY - YOU SANG TO ME Paula Abdul - Rush Rush R Kelley - I Believe I Can Fly Savage Garden - Truly Madly Deeply Tony Braxton There is no me .. Tomasz Żółtko - Bicie serc TOMASZ ZOLTKO - Kochaj i dotykaj mnie The Four Tops - I Can\'t Help Myself ( z reklamy cubus ) Shakin\' Stevens - Cay Just A Little Bit Robert Gawliński - Nie pokonasz milości Silver - Only you ( lata 80 te) Paula Abdul - Rush Rush nat king cole - As Time Goes By ( piosenka z casablanci - gdzie czarnoskóry pianista ją śpiewa i gra na fortepianie ) i wcześnie główny bohater mówi : zagraj to jeszcze raz , Sam Krzysztof Krawczyk - Zatanczysz ze mna Kobranocka - Kocham cię jak Irlandię Frankie Valli - Can\'t Take My Eyes Off You - standard nowoyorski Edyta Bartosiewicz - Przemoknięte serca miast James Blunt - High Oasis - Wonderwall Sting - Shape of my heart KR!S - Room For More [Skoda Roomster] Forever Young - Youth Group Jose Gonzalez - Heartbeats (Sony Bravia advert) Tal Bachman - Aeroplane Finley Quaye & William Orbit - Dice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norek
Witam :) Mam ogromną prośbę :) Ponieważ potrzebował bym spis piosenek na Imprezkę :) Otuż chodzi o 40 urodziny mojego znajomego : ) Chodzi mi o muzyke do zabawy głównie, zabawa odbedzie się w domu. Prosił bym was żebysle mi pomogli stworzyc liste utworów najbardziej odpowiednich na takie spotkanie :) Z góry dziękuje. Wszystkie prozycjie możecie pisać n a meila :) Aa no i wiek zabawiczów :) to różny, od 33 latek do 50 , no i pare osob mlodszych.. Thx:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milek94
prosze o play liste nalepszych piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milek94
ja też prosze o playliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patroll
hej agatka prosze o liste. z góry dzienx :) patdzik@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczka
ja tez poproszę listę agsol6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczka
sorry agasol6@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiaczka
sorry agasol@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co sądzicie o piosence Stanisława Sojki \"Love is crazy\" ?? Pasuje na pierwszy taniec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki44444
Mam pytanie. Byłem ostatnio na weselu i słyszałem piękną piosenkę ale nie zapamiętałem słów. Chciałbym wykorzystać ją na moim weselu, może ktoś z Was zna ją: słowa w refrenie zaczynały się od słów \"Życie xxxx (nie)jest kolędą\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2011
do agatki1984 i innych babeczek bardo proszę o liste piosenek na poprawiny nie mam pojęcia co tam dać a orkiestry juz nie bede miec plisssssssssssss karolina2011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2011
wiecie co tak sobie czytam te wszystkie posty bo jestem tu pierwszy raz. I wiecie co nie wiem jakich wy bedziecie mieli gości ale ja w różnym wieku od 20 do 80 i jestem pewna ze najlepsze bedą piosenki tak jak część tu twierdzi stare i oklepane. bo tak szczerze to tylko przy takich można się bawic przy tych "dzisiejszych" nie da sie tańczyć. wyobrażacie sobie babcie i dziadka tańczących np. dżaga Virgin i Doda to tak przykładowo albo manieczki i was w sukni ślubnej skaczące jak kangury.... ale to tylko taka refleksja. goście na weselu chcą tańczyc i śpiewac. np kultowy przebój weselny siadła pszczółka na jabłoni albo chachary... przy okazji proszę kogoś o zestaw piosenek lub play lista pozdrawiam karolina2011@wp.pl http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007063000400430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia P
hmmm no wiec na wesele.... podam trochę tytułów: :P Jennifer Lopez - Let's Get Loud Krawczyk - Trudno tak, Varius Manx - Piosenka Ksiezycowa Varius Manx - Ruchome Piaski The Undredog Projct - Summer Jam Big Cyc - Macumba Aqua - Lollipop (ale nie jestem pewna czy to ten zespol) Tom Jones - Sex Bomb Abba _ dancing queen Abba - Gimme Gimme Gimme AceOf Base -Beautiful Life Jamal - Policeman Elvis Presley - Gospel - Stand By Me T-Love - Chłopaki nie płaczą Elvis Presley - Rock Around The Clock Gąsowski - Gdzi te prywatki Elvis Presley - King Of The Road T-Love - King Budka Suflera - Bal Wszytskich Świętych Prince Ital Joe & Marky Mark - United Seal - Kiss From a Rose Zorba kajah - prawy do lewego Haddaway - Whats is love** Heath Hunter and Pleasure company - Master and servant czarne oczy jedzie pociag z daleka.... Bratanki - racja brachu kaczuszki bratanki - w kinie, w lublinie - kochaj mnie? łzy - agnieszka Dr. Alban - It's My Life big cyc - rudy sie żeni big cyc "zbyszek kieliszek i kochanka big cyc facet to swinia Dr. Alban - sing Hallelujah Ace Of Bace _ Wonderfull Life Akcent - kylie Dirty Dancig - Hungry Eyes? Kaoma - Lambada Piasek - Aisha Roxette - Listen To Your Heart Roxette - Fading Like A Flower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetusia
hejka ja tez prosze o ta magiczna liste na maila anetka261@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kernell
jakby mozna bylo ja także poproszę listę piosenek od "Agatki1984". Z góry dzięki. kernell@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość braciszek
ja tez moglbym poprosic o taowa liste?? w sobote brat mi sie chajta :) moze znacie jakies piosenki "z jajem" :) chodzi mi o to zeby bylo smiesznie zeby zaskoczyc panstwa mlodych :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiazja
Agatka czy mi tez moglabys wyslac taka liste utworow?? moze jeszcze ktos inny ma taka????? pozdrawiam fokatuv@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalina_22
agatko, bądź inni...prosiłabym o przesłanie listy piosenek na adres e-mail... kwitek11@wp.pl... w czerwcu biorę ślub i kompletnie nie mamy pomysłu na zabawe... z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evmar
Cześć Agatko, czy my również możemy poprosić o listę piosenek. Z góry wielkie dzięki , pozdrawiamy :) :) :) efcia19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka220
Agatka ja też poproszę o taką listę. Moj mail: gwiazdka190@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Agatka 1984
Agatko ja bym też poprosiła o taką liste. Z góry dziękuję buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Agatka 1984
zapomnialabym maila kaska110@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×