Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość Paweł.B
Ja bym tez prosił taka liste e-mail pawel.38@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkkkka
agatko napisalam emaila do ciebie bo ja tez prosze o te liste pozdrawiam i wesolych swiat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafa24
mam taką listę. podstawowe 25tyś kawałków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catalina_22
Do Żyrafa24 W takim razie mogłabym prosić o taką listę? Bardzo mi na tym zależy :) Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWella
a czy i ja moge prosić o taka liste? ines_11@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowan
DO AGATA I ZYRAFA24 SERDECZNIE BYłA BYM WDZIęCZNA I JA ZA LISTE PODAJE SWOJ ADRES kowan22@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2011
ja też proszę o taką listę mam w czerwcu ślub i nic jeszcze nie mam proszę karolina2011@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano
witam błagam tez przyslijcie mi tez taka liste piosenek na maila klano@interia.pl z góry serdecznie dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...An
..Hej Ja tez poproszę o taką listę:) anita.bielska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na łowickim weselu
co za żenada, ten zespół Ci najebani wujkowie, te wszystkie obrzędy to jest WIOCHA NA MAKSA przy tym się nie da ani jeść ani tańczyć, tandetny zespół, tandetne dekoracje, tandeta na maksa, przeciez tym co chcą się tylko napić muzyka nie będzie w tańcu przeszkadzać ale dlaczego nadal królują kapele weselne z tymi beznadziejnymi piosenkami o 2 poziomy niższymi od disco polo, mamy 21 wiek a TANDETĄ wieje na takich weselach że hoho JAK DLA MNIE TRAGEDIA TAKA IMPREZA W TAKIM STYLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na łowickim weselu
CZY NIE LEPSZY jest DJ który puści i coś dla starszych i młodszych? ale bez tej żenady między stołami, bez tych podrygów, organków i innego szajsu? czy naprawde mamy taki gust że takie badziewie nadal panuje na weselach Polskich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na łowickim weselu
ja moje wesele widze tak: elegancki obiad-kolacja dla najbliższej rodziny bez tańców i tego całego badziewia, stare ciotki i tak nie będą pląsać, za to dla znajomych i przyjaciół będą poprawiny z DJ-em i muzyką środka, disco, pop, rock ale z płyt i w określonym stylu będzie się można i napić i potańczyć i nie wyjść z pocz\uciem że było się w jakimś skansenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanda i Banda
Ech, dziewczyno... Straszna jesteś (ta od łowickiego). A dlaczego, to nie chce mi się tłumaczyć. Sztywniara z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam na łowickim weselu
wando bando nieeee ja nie jestem sztywniarą ale tandeciarą też nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubulek85
agatka1984: ja tez poprosze o liste. Bede wdzieczna, z gory dziekuje Moj mail: izunia_18-1985@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DjWolak
Siemanko niop to ja rónież bym poprosił tą liste piosenek na wesele i z góry wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia5099
Ja tez kompletuje piosenki na wesel. Podeslijcie mi jakąś listę polskich piosenek. Takie do tańca, proszę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Do kogoś....nie łaz po weselach,twoje miejsce jest...,wesela nie dla ciebie..,jeszcze jeden przypadek frustracji,wyobcowania,egoizmu i płaskiego myślenia.Zrób sobie sztywne,nylonowe"eleganckie " weselisko,dla takich jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikling
Ja też bym poprosił aby ktoś mi przesłał tą liste bo agatka usunęła swojego maila z swego profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila83
JA RÓWNIEZ poprosze o liste u mnie to już niedługo :) 16.06.2007 shila@wp.pl DZIEKI, DZIEKI, DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatusia
prosze o liste piosenek od agaty jesli ktos cos pszesle bende wdzieczna POZDRAWIAM I Z GORY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt
Widze ze wszyscy pytaja o piosenki od Agaty???????jezeli sa super to ja nie chce byc gorsza:-) edziaorlowska@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt
WIELKIE DZIEKI:-):-):-)PAPAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apacz
ma ktoś calu tekst piosenki "CIPULENKA"? zaczyna sie tak Na gondoli na gondoli jakas para sie kołysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1987
jesli moglabym prosic i byc kolejna z tych i tak juz licznych osob to tez bym chciala zebys mi wyslala taka liste piosenek, bo ja ze znajomymi zawsze najlepiej bawie sie wlasnie przy takiej swojskiej muzyce:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1987
a no i ja tez zapomnialam o swoim adresie:) dee_dee666@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość editt
hejka prosze jezeli ktos ma chwilke czasu to przeslijcie mi ta liste rowniez. wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×