Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość Bastek180
ja też poprosze ten spis ! bastek180@wp.pl z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
Witam :) Ja też baarrrdzzzo prośzę o tą magiczną listę :)) Z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Ja też bym prosiła o listę piosenek na wesele , a może ktoś też by mogl mi przesląć piosenki na pierwszy taniec , bo też na to nie mam . Na adres; agagus@autograf.pl Z góry dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadziiuniunia
Agatko proszę CIę również o przesłanie mi listy piosenek na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE NAUCZCIE SIE CZYTAC
WYRAŻNIE JEST NAPISANE MILION RAZY!! KTO CHCE LISTE, WYSŁAĆ MAILA DO AGATKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!CO ZA TŁUMOKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymelel
witajcie też bardzo serdecznie proszę o te magiczną listę - masze wesele jest dokładnie za 2 miesiące, a jutro mamy spotkanie z zespołem i zero pomysłów :( niemniej jednak również uważam, że piosenki zbyt ambitne na weselach się nie sprawdzają - ludzie nie wiedzą jak się przy tym bawić, a rybki i kaczuchy dają dużo radości, szaleństwa i wygłupów - a o to przeciez chodzi:) pozdrawiam mój mail: aleksaw@op.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskalina
to ja tez bym bardzo prosiła o liste piosenek od ktorejs z osob. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radekx89
Ja też proszę o tą listę piosenek i pozdro dla wszystkich fajnych laseczek;* radekx89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalcia13
DO AGATKI 1984!!!!!!!!!!!!!!!! Jeśli możesz wysłać mie też tą listę to bym była wdzięczna bo mój brat ma w tym roku wesele i nie mam dobrych kawałków na poprawiny chcemy z mamą nagrać fajną płytę przy których ludzie dobrze by sie bawili. W sumie na weselu było by dużo takich kawałków ale wracając z wesela będę zmęczona i nie zapamiętam wszystkich kawałków... plizzz jak ktoś ma jakąś taneczną fajną weselną piosenkę to mi wyślijcie będę wdzięczna... mój email natalcia.wj@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
jakie wy kobiety jesteście niekumate... trafiłam tu przez totalny przypadek i aż nie mogłąm jak to zobaczyłam. JAK MOżNA BYć Aż TAK MAłO SPOSTRZEGAWCZYM?! bo ja jakoś tego nie rozumiem. jak szukasz czegoś to chyba czytasz, a nie lecisz do ostatniej strony zeby napisać odpowiedź:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estupendo3a
Agatko ja tez poprosze o liste:) i z gory dziekuje anka3a@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estupendo3a
ok.juz przeczytalam caly topic i wyslalam proszbe do Agatki na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana_24
nie bede oryginalna i też o nią poproszę:)Wesele w sumie dopiero za rok ale lepiej mieć coś w zapasie:)Dzięki!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi84
Witam serdecznie, jesli mogłabym prosić również o liste takich piosenek dla DJ, Pozdrawiam wszystkich dla których dzień 16 września 2006 będzie rónie ważny :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
hehehehehh :D :D :D ale mnie rozsmieszylyscie:) :) NIEWAZNE ILE RAZY napisze sie wam, ze to WY macie wyslac @ do AGATY, a nie odwrotnie i tak zaraz ktos napisze :"Agatko, to i ja prosze o liste. Moj mail to.... " hehehehhe co z wami jest nie halo??? LUDZIE!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abi84
HEHE Faktycznie trzeba być ślepym żeby nie przeczytac dokładnie tego polecenia!!!! Ja juz posłałam @ dzieki bardzo, Pozdrawiam wszystkie przyszłe Pary Młode :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MATI24
z gory przepraszam za wtracenie sie w kobieca rozmowe ale przez przypadek natknalem sie na stronke takze barzdo bym chcial miec taka liste weselnych piosenek...jeseli to nie problem...pozdrawiam.Glider151@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ika368
ja tez poproszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata3
agatko 1984 proszę Cię Bardzo o taką listę, bedę ogromnie wdzięczna, mój adres agata3@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO AGATKA
AGATKA ja tez prosze a taka liste (zwlaszcza chodzi mi o tytul KACZUSZKI kwa kwa kwa) wojciechpn@02.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi dzordz
Czy mógłbym prosic Agatke1984 bądz kogos kto uzyskał od NIEJ liste o przesłanie jej na edekmariusz@poczta.fm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkie
Witam czy moge kogos prosić o przesłanie piosenek na wesele, któr są naprawdę super u można się przy nich spaniale bawić. Po prostu jest ich tyle że nie wiem ktore wybrać. Proszę o pomoc. Te całe przygotowania to koszmar. Mó e-mail to: doti_24@interia.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzeczywiscie trzeba uważnie czytać a nie bezmyślnie najpiwrw pisać a potem czytać. Ja ten błąd zrobiłam ale na szczęście szybko go naprawiłam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaW7
ja tez bym prosiła o liste z góry dziękuję anaw7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JużNiedługoPannaMłoda
Witam wszystkich. Szykuję listę piosenek na wesele. Bardzo bym była wdzięczna, gdyby ktoś z was, kto już wcześniej dostał listę sporządzoną przez agatka1984, a może ktoś ma swoją. Bardzo bym prosiła o pomoc i o przesłanie mi takiej listy. Z góry dziekuję. Pozdrawiam. -----> szanias@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze aby ktokolwiek z was przesłał mi wykaz piosenek na wqesele. Proszę pomóżcie bo jestem na skraju rozpaczy a do ślubu coraz bliżej i bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafiki
ja też poproszę tą listę. z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam. rafiki1153@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×