Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady24

PIOSENKI NA WESELE

Polecane posty

Gość baśek
Stwierdziło,że jesteście straszne egoistki....tak naprawdę ile w tym realizmu..,prawie zero..jak co do czego dojdzie.Całe szczęście,że matka natura umie się bronić i tym ROZPISANYM dodaje inne problemy i dobrze,że mocniejsze,które eliminują BZDETY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśek
Stwierdziło,że jesteście straszne egoistki....tak naprawdę ile w tym realizmu..,prawie zero..jak co do czego dojdzie.Całe szczęście,że matka natura umie się bronić i tym ROZPISANYM dodaje inne problemy i dobrze,że mocniejsze,które eliminują BZDETY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina559
ja rowniez prosze o liste piosenek na wesele. I zgadzam sie ze lepiej bawic sie przy starych sprawdzonych kawalkach ktore wszyscy znaja i sie przy nich wyglupiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bietka771
dziewczyny jestem nowa osoba ktora dolacza sie do dyskusji DO AGATKI JA TEZ POPROSZE O LISTE TAKICH PIOSENEK NA WESELE ewcia771@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazek
agatka, jak mozna też proszę na mial listę którą stworzyłaś dla DJ. dziękuje. mazzzi@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monica.rz
A przy tych można się najlepiej bawić :) i dodam jeszcze, że takie kiczowe, zjechane disco polo jest najlepsze :P Kayah & Bregovic - Prawy Do Lewego Just5 - Kolorowe Sny T.Love - Polish Boyfriend Kukiz & Piersi - O, Hela! Kukiz & Piersi - Całuj Mnie Piersi - Bo jo Cie Kochom Reni Jusis - Zakręcona Papa Dance - Nasz Disneyland (Monaliza) Papa dance - Naj Story Stachursky - Typ Niepokorny Stachursky - Czuję i Wiem Stachursky - Jak w Niebie Boys - Jesteś Szalona Boys - Kochana Uwierz Mi Milano - Bara Bara Milano - O Tobie Kochana Voyager - Polskie Dziewczyny Happy End - Jak Się Masz Kochanie Bolter - Daj Mi Tę Noc Szwagierkolaska - U Cioci Na Imieninach Cezary Pazura - Przystojny Jestem Kasa - Smak 80-tych Lat Mandaryna - Ev'ry Night Oddział Zamknięty - Andzia Odział Zamknięty - Party Wanda i Banda - Hi-Fi Gigi D'agostino - I'll Fly With You Cher - Its In His Kiss Eric Prydz - Call On Me Jamelia - Superstar Justine Timberlake & Snoop.Dogg-Doggy - Signs Madonna - Material Girl Madonna - True Blue No Doubt/ Gwen Stefanie - Underneath It All No Doubt/ Gwen Stefanie - Serious OMD - Enola Gay The Reel Big Fish - Come on Eileen The Reel Big Fish - She Has A Girlfriend Now The Reel Big Fish - Video Killed The Radio Star ABBA - Waterloo ABBA - Gimme Gimme Gimme Bony M - Brown Girl In The Rain Bony M - Daddy Cool Bony M - Ma Baker Bony M - Rivers Of Babylon Modern Talking - Cheri Cheri Lady Modern Talking - You're My Heart, You're My Soul Billy Joel - Uptown Girl Juanes - La Camisa Negra Juanes - Volverte A Ver A Walk To Remember/ Toploader - Dancing In The Moonlight Right Said Fred - I'm Too Sexy O - Zone - Dragostea Din Tei OMC - How Bizare Outkast - Hey Ya Sabrina - Boys Boys Boys Scissor Sisters - I Don't Feel Like Dancing The Pretenders - Don't Get Me Wrong Bee Gees - Stayin Alive (Saturday Night Fever) Cindy Lauper - Girls Just Wanna Have Fun Climie Fisher - Love Changes Everything E.L.O - Rock And Roll Is King Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy Jefferson Starship - We Built This City On Rock And Roll Katrina & The Waves - Walking On Sunshine Phil Collins - Dance Into The Light Richie Valens - La Bamba Stevie Wonder - I Just Called To Say I Love You Ricchi e Poveri - Sara Perche Ti Amo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska1111111
Agatka nie bede oryginalna... Ja tez poprosze o MAGICZNA LISTE :))) Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renzio
Agatko ja tez poprosze o taka liste:)dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
taz bardzo proszę o liste piosenek weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
taz bardzo proszę o liste piosenek weselnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny1
Niedługo moje wesele, na dodatek dostałam za zadanie skomponować listę piosenek na poprawiny. Błagam pomóżcie bo ja nie mam do tego głowy. Mój adres 82kamyczek@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym tylko wiedziec
nie wiem, moze sie myle ale przczytałam tylko pierwsza strone i ostatnia tego tematu, ale ponoć kto chciał ta liste to miał Agatce wysłac maila a nie prosic na forum!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiEch riczA
puść techno, regge, metal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez poprosze o taka liste piosenek na madzia_0111@o2.pl :) z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phip43
a nie mozesz po prostu wkleić tych piosenek tutaj zamiast wysyłać wszystkim na maila??! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimen
Czy wiecie jak się nazywa piosenka która zaczyna się tak" Ty dziewczyno nie będziesz już sama z tobą ten z ktrórym pojdziesz przez świat..." Proszę podajcie jej tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wersal
Ej, każdy może sobie taką liste zrobić! to nic trudnego! Wystarczy poświęcić chwilkę i wybrać najlepsze piosenki. Przecież macie na swoich kompach przynajmniej kilka różnych piosenek... A zespół, czy DJ, którego wybieracie na wesele powinien mieć listę piosenek, które będzie grał, powinniście poprosić go o pokazanie i sami wybierzecie co ma grać, czego nie... Nic prostszego. A ta cała "AGATKA" niech wrzuci tu tą Waszą "Magiczną Listę" a nie wysyła ją mailem, do każdej osoby-osobno. Zaoszczędzi czasu. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJWolak
No to agatko jak rozdajesz liste to moze podzielisz sie zemna co? Więc czekam. z góry wielkie dzieki i virtualny buziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agatki
Porszę o liste piosenek na wesele bo niedługo isę zbliżą z góry dzięki bittmat@wp.pl jęsli byś mogłą wyslij jak naj szybciej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona 1505
Dla Agatki:) Czy jest jeszcze możliwość o wysłanie takiej listy z pioseneczkami na wesele. dominr77@wp.pl Dzięki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klick5
Większość osób jest za starymi piosenkami biesiadnymi i wg mnie mają rację! Ludzie się przy tym umieja bawic, nawet najgorszy ........ . Byłam kiedyś na takim weselu, gdzie była piękna droga, sala, miejsca byly popodpisywane i kazdy siedzial jak na szczudlach, bo krzesla byly tak daleko od siebie, ze nawet nie mozna bylo z nikim zagadac. Nie mowiac o braku towarzystwa, bo nie mogles sobie usiąść tam, gdzie chcesz, tylko miales juz wyznaczone miejsce! Ale do czego zmierzam - piosenki! Ach, co to były za piosenki! Nie wiadomo bylo jakiego kroka do nich zrobić - jakiś Lionel Richie, Elton John i inne badziewia. Kazdy siedzial przystole, bal sie cos powiedziec, bal sie ruszyc, bal sie dotknąć! Super się wybawiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunny1
Ja jestem właśnie w trakcie kopletowania listy piosenek na poprawiny, bo od Agatki się nie doczekałam. Jak tylko lista będzie gotowa to zamieszczę ją na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelisia k
AgatkoO bylabym bardzo wdzieczna rowniez o podanie listy cieplutko pozdrawiam :) na adres ika171@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda1987
prosze o liste piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×