Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POROZMAWIAJMY O TYM

TWOJ FACET I JEGO WYJSCIA Z KUMPLAMI- WEJDZCIE KOBIETKI

Polecane posty

Gość migotka555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę kipila ze do zadnego spotkania nadal nie doszło?Kurcze dziewczyno pogadaj z nim na powaznie.Albo w lewo albo w prawo.Albo cos z tego wyniknie albo skasuj sobie jego nr gg i staraj się o nim zapomnieć.Przeciez Ty się w tym momencie strasznie męczysz.Nie ma sensu się tak zadręczać czy opisy sąo Tobie czy nie.Najlepiej szczerzez pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
Aga szczerze ...ale bede musiala w takim ukladzie sama zaproponowac bo on sie nie odwazy... ja nie moge powidxiec on w zeszla sobote pisal ze musimy sie spotkac jeszcze wczesniej cos tam sugerowal ale ja to zostawialam bez reakcji i zaluje. Aga poweidz czy ja moge zaczac od tego opisu zapytam udam ze z ciekawosci czy ma kogos skoro takl ladnie kogos nazywa w opisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
po za tym jesli dzien sie nie odezwie to juz kolejny pisze i wypytuje ...powiedz sams jak zapomniec kiedy on nie pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze mozesz zaczac od opisu tylko w taki wlasnie delikatny sposob jak piszesz.A kiedy powie ze te opisy tyczą się Ciebie wtedy powiedz mu poprostu ze chyba nadszedl czas abyscie w koncu ze sobą powaznie pogadali bo tak nie moze to dluzej trwac.Kurcze przeciez Ty tak cierpisz ...nie mozesz się tak zadręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
a jesli okaze sie ze to opis do kolezanki tzn nawet jesli tak bedzie to przypuszczam powie ze bardzo ja lubi i tak z sympatii i dla zartu ja nazwal tak bedzie.... a jesli nie czy mam wtedy mowic mu o tym ze jest mi ciezko ze nie potrafie tak dluzej itd? przyznawac sie ze robilam dobra mine do zlej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wtedy się nic nie odzywała.Tylko poczekała bym na jakąś inną chwilę kiedy znowu Ci powie ze jest zazdrosny albo że chciałby się spotkac.Faceci są tacy że nie lubią kiedy dziewczyny się same narzucają oni wolą sami walczyć o dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
aga przepraszam cie czegos nie zrozumialam.. tzn kiedy nie odezwałabys sie? wtedy gdy okaze sie ze to do kolezanki czy jesli okaze sie ze opisy byly do mnie wtedy nie mowic o tym , ze bylo mi ciezko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
widzisz to nie jest jednak dobry pomysl tak czy siak mu sie narzucę... kurcze i tak wczesniej mial opis skierowany do kolezanki dopiero pozniej wygladalo to jak do mnie czyli jedank musialo byc cos na rzeczy chyba ze to zwyczajna sciema ( migla opisami zeby wzbudzic zazdrosc wielce prawdoposobne bo wiem ze bardzo lubi kiedy jestem zazdrosna o niego ale wiem tez ze bardzo lubi te swoje kolezanki z klasy droczyc sie z nimi to pewnie i smiesznie nazywac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
aga wiesz co sobie teraz pomyslalam ze wszystko by sie wyjasnilo gdyby ktos inny " obcy " zagadal do niego zapytal o jego opis i tak naprowadzic zeby sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka___
Kipila :) Czytam od poczatku Twoje perypetie i naprawde z calych sil trzymam za Ciebie kciuki, ale podpisuje sie pod slowami innych dziewczyn, ze trzeba to w koncu wyjasnic, bo nie mozna zyc ciagle w takim zawieszeniu. Przeciez chyba o wiele rozsadniejsze od siedzenia na gg jest spotkanie sie i porozmawianie o wszystkim... ja rozumiem matury maturami, ale skoro on tyle czasu spedza przed komuterem i nie zal mu go, to czy nie lepiej byloby poswiecic ten czas na spotkanie? Jesli chcesz moge nawet zagadac, bo naprawde z calego serca zycze Ci jak najlepiej. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
Julka naprawde zrobilabys to? ja naprawde nie chce kombinowac uciekac sie do podstepów ja chce tylko dowiedziec do kogo jest ten opis bo jesli do mnie to zmieni sie moje myslenie o nim natychmmiastowo wtedy bede wiedzial czy dalej zawracac sobie nim glowe teraz tylko jak mozemy wymienic sie numerem gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
Julka bardzo prosze odezwij sie jestes dla mnie nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka___
moj nr gg 7646861 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehehe
nie dawac!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×