Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POROZMAWIAJMY O TYM

TWOJ FACET I JEGO WYJSCIA Z KUMPLAMI- WEJDZCIE KOBIETKI

Polecane posty

Gość kipila
to moze on jeszcze nie kocha a jest zakochany .. moze jest jeszcze szansa ze z czasem to przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Czesc Kobietki, nie byłam tu od wczoraj a widze ze moj topic kwitnie :) Słuchajcie wszystkie chcialabym zapytac Was o taką sprawe--> otóz jak ma sie w Waszych związkach ogladanie i komentowanie przez Waszych facetów filmów z gołymi babami? Otóz ja wręcz błagałam mojego zeby tego nie robił bo mnie to rani, wkurza i przez to spada moja samoocena a dzis sie dowiedzialam ze znowu to zrobił!!!!!!!!!!!!! napisalam ze ma wybeirac albo te filmy albo ja!!!!!!!!!! jestem wsciekla na niego bo on wie jak mnie bolą cycaste dupy bo sama mam kompleksy .................... mam tego dosc :(:(:( napiszcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jemu wydaje sie ze jak sie kocha to zawsze bedzie dobrze, nie wiem, Ty go znasz najlepiej.. nie wiem czy mozna dlugo zyc w takim zwiazku, gdy jedno chce bliskosci, spotkan, milosci a drugie nie wie czego chce od zycia, chce sie bawic. po jakims czasie jedno poczuje sie wykorzystane a drugie zmeczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi POROZMAWIAJMY bo ten temat zawsze boli wrazliwe kobietki:( u mnie byla karczemna awantura, on sobie dal spokoj. wiem ze nadal to robil bo po prostu facet ma taka nature, ale ograniczyl, skupil sie przede wszystkim na mnie i bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Moje prosby nic nie dały, dzis dostał wiązanke na gg ale odczyta dopiero za kilka godzin (nie ma go) nie wiem na prawde nie wiem co zrobie jesli i to nic nie da albo on odwróci kota ogonem i sam sie obrazi ................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
dziewczyny jesli zerwalam to powinnam zupelnie sie odciac czy moge z nim rozmawiac smsujac czy na gg tak po kolezensku? chyba nie potrafie nie miec z nim wogole kontaktu jak myslicie co bedzie lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
jejku teraz sie zlapalam ,ze pisze na cudzym topiku ... Porozmawiajmy .. bo to przeciez Twoj topik przepraszam cie najmocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
zero kontaktu- wtedy albo nie bedzie mogł wytrzymac bez ciebie i zacznie sie starac, albo sie okarze ze nie był ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
nie no przeciez mozemy sobie nazwajem doradzac co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
to byc moze juz zrobilam blad bo odezwal sie na gg z rana i ja porozmawialm z nim chwilke ale tak normalnie jakby sprawy zadnej nie bylo taka sucha zwykla rozmowa bez emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
jeszcze jedno cos czuje ze bedzie szukal kontaktu chociazby drga smsowa - jesli napisze moge odpisac czy nie odzywac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Zrobiłas błąd ze sie rano odezwalas- totalny brak kontaktu od chwili zerwania jest najwazniejszy - przynajmniej u mnie tak było-olewka totalna i wrocił - ale musial sie przy tym nastarac bo ja juz potem wcale tego nie chcialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
no trudno od tej pory sie nie odzywam... przy czym powiedzialm mu wczoraj ze chce sie z nim tak ostaecznie pozegnac na zywo a do spotkania dojdzie najwczesniej w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
a co powiesz na to:POROZMAWIAJMY O TYM Czesc Kobietki, nie byłam tu od wczoraj a widze ze moj topic kwitnie Słuchajcie wszystkie chcialabym zapytac Was o taką sprawe--> otóz jak ma sie w Waszych związkach ogladanie i komentowanie przez Waszych facetów filmów z gołymi babami? Otóz ja wręcz błagałam mojego zeby tego nie robił bo mnie to rani, wkurza i przez to spada moja samoocena a dzis sie dowiedzialam ze znowu to zrobił!!!!!!!!!!!!! napisalam ze ma wybeirac albo te filmy albo ja!!!!!!!!!! jestem wsciekla na niego bo on wie jak mnie bolą cycaste dupy bo sama mam kompleksy .................... mam tego dosc napiszcie cos prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
->Porozmawiajmy o tym jesli chodzi o twoja sytuacje to tez nie jest godna pozazdroszczenia, aczkolwiek mysle, ze jesli zalezy mu na tobie powinien zrezygnowac z ogladania tych golych babek, a przynajmniej nie wtedy kiedy Ty to mozesz zobaczyc, bo normalne , ze poczujesz sie jak sie poczujesz .. mysle jednak , ze to nie ma zadnego zwiazku z tym ze cie nie kocha czy cos , bo faceci w wiekszosci wypadkow tak robia pomimo ze kochaja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
moze trzeba bylo jeszcze troche poczekac ... tak mysle , z tego co tam wyzej pisalas on mial problemy a jesli acet jest czyms zajety do tego ma nauke to zapomina o bozym swiecie i skupia sie na tym problemie to wcale nie musi oznaczac ze cie nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, widze, ze sporo sie pozmienialo od wczoraj! kipila - gratuluje odwagi, posylam Ci mase sily, zebys dala rade. jesli chodzi o kontakt, odradzam. w ten sposob oni udaja, ze nic sie nie stalo. musi poczuc, ze cos jest inaczej, to jedyna metoda, zeby cos do nich dotarlo! POROZMAWIAJMY - nie znioslabym czegos takiego. tzn rozumiem, ze faceci maja inne potrzeby bla bla bla, ale przeciez on ma Ciebie, wiec nie wiem skad ta potrzeba ogladania golych lasek? zagadka1982 - widze, ze przechodzimy przez to samo. jak sobie radzisz? pan - ona nie widziala sie z facetem od 2 miesiecy. a on nawet nie zbaiegal o spotkanie specjalnie. na co tu czekac? dziewczyny, wyobrazcie sobie, ze mam dzisiaj urodziny, a jedyna na co stac mojego-obecnie-eks, ktory przy rozstaniu twierdzil, ze mnie kocha, to jakis nedzny sms. w takich chwilach jest mi przykro, ale coraz mniej zaluje swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
oven no wlasnie tlumacze , ze facet mial jakis kryzys , problemy ktore pewnie go pochlonely bez reszty i pewnie nie mial nawet sily na spotkania z nia , moze wygladal nie najlepiej i nie chcial sie jej pokazywac w t akim stanie , zreszta wy babeczki same wiecie jak jestescie przemeczone nalepiej schowac sie w jakiejs dziupli z dala od swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Owen--> no własnie ja juz wiecej tego znosic nie bede! jesli on tym razem tego nie zrozumie to... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
oven dzieki ale wierz mi cierpie strasznie , czuje niezmierna pustke w srodku , strasznie mi smutno ... czyli jesli on sie odezwie ja mam na to nie reagowac? boje sie tylk , ze jesli on faktycznie przemysli i bedzie szukal kontaktu to kiedy zobaczy ze ja raz, drugi , trzeci nie odpisze da sobie spokoj na zawsze ... a ja pocichu wierze , ze jednak cos ruszy w nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
kipila zaciśnij zęby i nie daj sie! żadnego kontaktu! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pan - no niestety nie wytlumaczyles mi. nie na tym polega zwiazek. jesli sie kogos kocha, to mozna wykrzesac resztki sil, zeby spotkac sie z ta osoba. ba, nie mozna, ale chce sie wykrzesac te sily! przekonana jestem, ze kipila bardzo chcialaby mu pomoc w jego problemach, wesprzec go, bo od tego wlasnie jest. i nie na tym polega zwiazek, zeby widywali sie tylko wtedy, kiedy on ma sile i ochote, bo kobieta tez ma jakies prawa w zwiazku. i to nie jakies, a bardzo duze. jak my jestesmy przemeczone, to chyba przede wszytskim chcemy przytulic sie do ukochanego i kochajacego faceta. POROZMAWIAJMY O TYM - mylse, ze ta sprawa, to kwestia porzadnej rozmowy. nie stawiaj sprawy na ostrzu noza (wiem z doswiadczenia, ze to rzadko pomaga), ale wyjasnij mu, ze Cie to boli. kipila - wiem co czujesz. badz dzielna! a jesli juz chcesz odpowiadac, to tak jakos bardziej oficjalnie! on wie jakie bledy popelnil prawda? wytlumaczylas mu to jasno? uwierz mi, jesli mu zalezy na Tobie, to zawalczy! nie zrazi go to, ze nie odpisujesz czy tez odpisujesz oschle. moze w koncu ruszy tylek i przyjedzie do CIebie, hmm? a jesli nie, jesli nie bedzie walczyl, to zastanow sie czy naprawde o takim zwiazku marzylas - z facetem, na ktorym nie robi wrazenia to, ze go rzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Owen- nie wiem czy czy czytałas co pisałam wczesniej ale ja mu juz zwaracałam uwage kilkakrotnie! Najpierw powiedzialam zeby tego nie robił, potem prosiłam a na koncu nawet sie poryczałam ... :( i dzis od nowa... tamte rozmowy były na żywo , ta dzisjesza na gg ale jeszcze jej nie odczytał... o ile go znam to sie na mnie obrazi zamiast w koncu przeprosic i obiecac ze wiecej tego nie zrobi! Co mowił predzej?- ze jestem przewrazliwiona itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POROZMAWIAJMY - chyba mi umknelo, przepraszam. nie jestes przewrazliwiona, masz prawo domagac sie, zeby tego nie robil, bo dla mnie to jest na serio obrzydliwe. szczesliwie nie mialam takiego problemu nigdy i jakos mam wrazenie, ze czego jak czego, ale tego moj-obecnie-eks by nie robil. ale jesli Ci kocha, to przeciez przestanie? co jest wazniejsze, Ty czy jakies obce gole baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OWEN!!! 🌼🌼 a co do mnie to radze sobie srednio:( ale masz racje z tym co napisalas. facet rozstajac sie, chce utrzymywac kontakt, \"w razie czego\" zawsze mozna wrocic i przy okazji bada czy ma konkurencje. jesli nie zrywamy kontaktu wtedy jemu jest dobrze bo nie musi sie starac i wszystko wedlug niego jest ok, a jesli kontakt zrywamy (ja tak zrobilam) u niego tez wszytsko sie zmienia o 180stopni i albo zateskni albo nie. tylko porzadne \"trzesienie ziemi\" moze faceta zmusic do jakis zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipila
tak oven wytlumaczylam moze nie az tak doglebnie ale mysle ,ze wie w czym tkwi problem, zreszta on sam przyznal , ze doskonale wie jakie bledy popelnia, a skoro ciagle zawodzi to nie nadaje sie... oven jeszcze jedno myslisz , ze powinnam spotkac sie z nim w najblisza sobote bo w sumie tak ustalilam z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
Owen wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :))))))))))) Wiesz co, to jest dziwne, bo ja wiem ze on mnie kocha ale czasem jego czyny i słowa po prostu mnie rozbrajają (negatywnie) i czasem czuje jakbym słyszała całkiem obcego faceta a nie mojego ukochanego.... piszesz "ale jesli Ci kocha, to przeciez przestanie?"- tez byłam tego pewna, jednak powiedz ile razy mam sie prosic zeby przestał? czy to nie za duzo? zastanawiam sie jak sie zachowac jak on sie dzis odezwie gdy przeczyta to co napisalam mu na gg (jesli w ogole sie odezwie)....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POROZMAWIAJMY O TYM
kipila --. ja bym napisała mu ze jednak nie macz czasu spotkac sie z nim w sobote!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki:) widze zetopik kwitne:) kipila gratuluje ci odwagi ja nie wiem czy sie na to zdobede:(pewnie poczekam do kolejnej imprezy na ktora sam pojdzie i nawet nie da znaku zycia,ale powoli czuje ze miarka sie przebiera, do porozmawiajmy o tym hmm jak wiadomo faceci sa wzorkowacmi ale moze sobie ogladac te goly baby jak cie nie ma:|wiem ze to trudne ale ciezko ich oduczyc takeigo czegos ,po prostu oni sa prosci a jak mu jest lepiej ze sobie pooglada to i owo to moze odpusc;/ale niech to robi jak ty nie widzisz.z tym nie wygrasz buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POROZMAWIAJMY przede wszystkim musisz byc spokojna gdy z nim rozmawiasz na ten temat wiem ze to trudne, bo mnie by tez szlak trafil jakbym musiala tlumaczyc ze mnie to obrzydza i rani! racjonalnie i logicznie mu wytlumacz ze jego zachowanie prowadzi do klotni w waszym zwiazku, ze jesli by mu zalezalo to by Ciebie nie ranil, a rani. wtlucz mu do glowy ze po to ma mozg zeby umial zapanowac nad swoimi popedami i przede wszystkim dbal o Ciebie i wasz udany seks. ze jest egoista skoro zaspokaja siebie, kosztem twoich uczuc. i ze w koncu Cie straci ja na poczatku zrobilam awanture ale potem przeprowadzilam tysiac rozmow. widzialam ze mojemu zalezalo i faktycznie sie mna przejal. na pewno zrozumial ze takie zachowanie nie jest dla nas kobiet do konca akceptowealne i sie zmienil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×