Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca1

kto zna jakiś fajny,sprawdzony zespół z okolic Wrocławia???

Polecane posty

Gość gość
Pytanie ode mnie. Co możecie powiedzieć o zespole Abal z Wrocławia? Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Jeleniej Góry znam zespół Bolero, na weselu rodziny z dolnego śląska byli, jakieś 3 miesiące temu to było. Fajnie, rytmicznie i dwa akordeony dają bardzo fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zespołu Abal korzystałam swego czasu. Wybrałam opcję z dwoma osobami - wokalistka i wodzirej. To były urodziny taty okrągłe, impreza niespodzianka. Pani ładny głos, na nasze życzenie były też zabawy, żeby troche śmiechu dodać do całości. Fajnie poprowadzona imprezka, oczywiście repertuar omówiony wcześniej, same znane kawałki. Ogólnie fajnie się spisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kam1l0s
Zdecydowanie mogę polecić zespół After Six (my mieliśmy skład Danki) http://www.aftersix.pl/ świetnie grają, super głos i wykonanie piosenek. Potrafią wyczuć do jakiej muzyki ludzie dobrze się bawią i tak grają. Z dodatkowych atrakcji z naszego wesela mogę polecić jeszcze fotobudkę http://www.fotobudkawkrakowie.pl/. (btw. wesele pod Krakowem a zespół bez problemu dojeżdża :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki bardzo za opinie o zespole Abal, przyda się z pewnościa :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMargo
polecam z czystym sumieniem Afro Band są świetni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopisuję się obiema rękoma do opinii powyżej. ABAL są najlepsi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@margo prawdę prawi! nie ma lepszego zespołu od AfroBand. mistrzowie w swym fachu i do tego za rozsądne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AfroBand są najlepsi! wymarzony zespół na wesele i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na weselu grał ABAL i muszę przyznać, że się sprawili na medal. polecam wszystkim, którzy chcą mieć gwarancję udanego wesela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zespół ABAL jest najlepszy w okolicy, a także w całej Polsce! super wokal, poczucie rytmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zespół to tylko AFROBAND, niesamowity zespół w przystępnej cenie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Abal jest najlepszy nie tylko w okolicy, ale na całym świecie. Mają wrodzony dar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zespół AfroBand, niedrogi i profesjonalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka

Zespół Abal nie ma sobie równych. Słyszałam go już kilkakrotnie i zawsze dawał z siebie wszystko! W 2019 zagra również na moim weselu i wiem, że jak zwykle da z siebie wszystko i sprawi, że impreza będzie legendarna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

jeśli ktoś szuka oryginalnego i utalentowanego zespołu to powinien zapoznać się z twórczością zespołu ABAL. Według mnie nie ma lepszego! I do tego grają po naprawdę rozsądnych cenach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktor

Tak Abal jest na prawdę super. Ogarną całą imprezę od stóp do głowy, ponieważ oprócz sprzętu muzycznego posiadają również oświetlenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×