Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odkrywca jedynej prawdy

Wszyscy jestesmy gejami. Sami faceci tu pisza i udaja kobiety okłamując się

Polecane posty

Gość Odkrywca jedynej prawdy

Wiekszośc postów wymyślaja faceci podszywajac sie pod kobiety,które niby zakładaja jakis watek np. mam waska cipke,co robic aby wszedł w nia 24cm penis mojego chłopaka? A potem znów faceci odpowiadaja w imieniu kobiet;"Wcale nie masz wąskiej cipki bo 24cm penisy sie nie zdarzaja" Itak dalej i tak dalej... A moze wszyscy jestesmy gejami? Cos mi sie wydaje ,ze tak,moi drodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie rowniez potwierdzam nie bycie gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocncierge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zażenowany
tym odkryciem. I zastanawiam sie nad soba. I wiecie do jakiego dochodze wniosku ? Autor topiku ma racje. Pisza tutaj sami faceci i sami sobie odpowiadaja. No ja tez,przyznaje sie. Czy to znaczy ,ze jestem gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
taki sugestywny jest twoj post ze az sprawdzilam miedzy nogami ale nie, nie ma tam penisa (mojego, innego tez nie, bo sama w domu siedze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Grizzli, juz nie jestem sama, lepiej zawracaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men29kcaj
nie to tylko te prostaki wypowiadaja sie na temap pupy jakiegos typa co zdjoł z internetu jakies zdjecie i robi w hu***** z 30 napaleńców , ALe tak tao jest wiekszośc facetów mysli hu** nie głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Ja zaglądam tu bardzo rzadko i w sumie juz dawno zauważyłam że najwięcej facetów jest właśnie tu na dziale erotycznym. I nie wiem czy nie więcej niż kobiet... :O Mniejsza garstka chetnie też zagląda na tematy ogólne. Ale jeśli autor taki topik załozył to widocznie jakaś patologia tu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×