Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Czarna_kawa

WYRYWANIE ZĘBA... MĄDROŚCI

Polecane posty

Gość gość
W Krakowie to na pewno dobry jak nie najlepszy stomatolog jest w http://www.studiose.med.pl/ swietni specjalisci w każdej dziedzinie jak o zeby chodzi, ostatnio wstawiałam implant gornej 4 i wyrywałam zęby mądrości , bez zastrzeżen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyrywanie ósemki nie jest przyjemne, każdy zresztą znosi to inaczej, ja przeżyłam małe piekło, ale dało radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już prawie 10h po wyrwaniu, nic nie czuję, wypiłam sobie sok średnio ciepły i jakiś jogurt zjadłam. Rwanie trwało z 5 minut, nawet nie byłam przygotowana (poszłam TYLKO na konsultację,wyszłam bez zęba :-) ) Mam nadzieję, że prześpię noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka :)

Ja idę zaraz na wyrwanie 4 ósemki (tak wiem szczęściara ze mnie). Nie bój się idz! :) Będziesz szczęśliwa jak już ich nie będziesz miała :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam wizytę ustalona na jutro. Dolna ósemka, całkowicie wyrżnięta. Pytałam się dla uspokojenia doktor czy to będzie bezproblemowy zabieg, to mi powiedziała że nigdy nic nie wiadomo, bo nie widzi na pantomogramie drugiej strony zęba, do asystentki co prawda mówiła że to potrwa około 20 minut, czzyli chyba nie najgorzej? Już od kilku dni chodzę poddenerwowana, tak się boje ze masakra:( chociaż miałam już usuwana kiedyś 6 bez ścianek, też się strasznie bałam, ale poprosiłam o silniejsze znieczulenie, nic nie czułam nawet jak dentysta skrobał mi kość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam komentarze i jestem szczerze zadziwiona podejściem personelu medycznego do pacjenta i jego potrzeb. Osobiście korzystam z usług kliniki w Gdańsku - Amber Clinic. Rzeczowe i sympatyczne podejście do pacjenta, miły personel. Czysto i schludnie. Mimo, że jest to prywatna klinika to ceny mają bardzo przystępne, wejdźcie na ich stronę www.amber-clinic.pl i przekonajcie się. Ja poleciłam już wszystkim moim znajomym i Ci, którzy skorzystali są bardzo zadowoleni. Miałam usuwany u nich ząb (zatrzymaną ósemkę), bezboleśnie i szybko. Co ważne znieczulenie otrzymałam bez problemów oraz było wliczone w cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyrywanie ósemek nie jest takie proste  dlatego warto wybrać naprawdę dobrego specjalistę. Mój brat był w Eurodental w Warszawie i jest zadowolony. Chociaż nie był to miły zabieg to obsługa i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×