Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość NarcyzaMalfoy
@Monika_Nika 1. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK ROZMIAR A CZY B !!!! są 60A, 75B i inne kombinacje liter i cyfr. 2. czy jesteś pewna , że twoja siostra ma dobrze dobrany stanik ? można ona też ma jakieś 60F ? 3. polskie rozmiary mają cyfry np. 70 - 75 - 80 a brytyjskie n 32 - 34 - 36 Twoje staniki są na Ciebie za duże w obwodzie , bo nosisz 34 (75) i 36 (80) Powinnaś nosić 65 (30) i 60 (28). 4. Z asymetrią powinnaś brać trochę większa miseczkę niż wychodzi z kalkulatora. 5. Zamierz albo zamów kilka staników w sąsiadujących rozmiarach i przekonasz się o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbiusciasta
Dziewczyno, 36 i 80 to są różne - brytyjskie i polskie - określenia tego samego obwodu! Liczba 80 nie ma tu nic wspólnego z wymiarem w biuście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinnaś mieć na metce liczbę z literką, gdzie literka określa miseczkę, czyli różnicę między obwodem w biuście a obwodem dobrego na Ciebie biustonosza. W Twoim przypadku: 80 - 60 = 20 cm = miseczka D W całości na metce Twojego stanika powinno więc pisać 60D (albo 28D w nazewnictwie brytyjskim), ewentualnie 60DD (28DD) żeby wziąć poprawkę na asymetrię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarcyzaMalfoy
@ Monika_Nika - jeśli jeszcze raz napiszesz o rozmiarze A czy B to wyjdę z siebie !!! Po prostu wkurza mnie, jeśli ktoś mi odpowiada, a nie czyta tego co piszę. Bo mam wrażenie, że ja się pochylam, tłumaczę, a Monika nawet nie raczy przeczytać, tego co napisałam, nie mówiąc o zastanowieniu się na tym co piszę. NIE MA TAKICH ROZMIARÓW !!!! Można nosić 60D , 65C czy 80G. Ale każdy z tych rozmiarów określa kombinacja literki i cyferek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_Nika. Kobietko TY młoda zmierz proszę sobie biust jeszcze raz a może i 10 jak będzie tzreba. Zafiksowałaś się na literówce staników a nie o to chodzi B, C . Jak będzie trzreba to kup nawet G. Ale czy chodzi Ci o o to aby Twoje piersi wyglądały dobrze czy aby mniały mniejszy rozmiar (co jest teraz niemożliwe i przyjmij to jako pewnik)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za adresy , no teraz padnę!! Wyliczono , że powinnam nosić 65J , nie widziałam takiego stanika !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskie czy brytyjskie to 65J Ci wyszło? Jeśli polskie to to będzie ledwie jakieś 65G brytyjskie ;) A tu pooglądaj dziewczyny noszące równie \"egzotyczne\" rozmiary: http://tiny.pl/5rr8 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65J polskie :( Muszę gdzieś przymierzyć taki rozmiar , bo wierzyć mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej z tego forum sie zrobila przymierzalnia staników ... szkoda że ostatnio jest mało wypowiedzi osób które naprawde chcą zdecydować się na ten krok, lub opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Oglądam strony, które podaje best_bra (pozdrawiam=)) ale kiedy oglądam kobiety po i przed zmianą stanika to musiałam sprawdzać czy buźka jest uśmiechnięta czy nie bo dla mnie wyglądają tak samo. Niestety dobrze dobrany stanik może zapobiegać a nie leczyć. Moje zdanie jest takie że dobrze dobrany stanik jest oczywiście rzeczą konieczną ale wyglądu biustu nie zmieni, sampoczucia też nie a piersi po zdjęciu biustonosza wyglądają jak wyglądały. Każda kobieta chce czuć się seksowanie latając nago przed swoim facetem =) ano pozdrawiam wszystkie zapalone biusto-maniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SPINKA, polskiego 65J to raczej nie znajdziesz, na razie to teoria (no, poza Melissą i droższym Avocado, ale u nich możesz mieć troszkę inny rozmiar) Natomiast brytyjskie 65G to nic specjalnego, jeśli mieszkasz w Warszawie, Zielonej Górze, Krakowie, Poznaniu czy Katowicach to masz możliwość przymierzenia stacjonarnie. Jeśli dalej od tych miast, to zobacz, co Ci proponują sklepy internetowe: http://tiny.pl/ktqk http://tiny.pl/ktq6 A tak wygląda dziewczyna w 65GG - staniku o miseczkę większym: http://www.bravissimo.com/adcampaign/girls_betty.aspx :) == Poziomko, jednak dobry biustonosz potrafi zmienić wygląd biustu: http://tiny.pl/n8l4 A poza tym nielubienie swojego nagiego biustu zdarza się niezależnie od rozmiaru, i tu masz rację, że stanik niewiele zmieni. Ale wczytaj się w wypowiedzi osób piszących o operacji: one skarżą się na problemy fizyczne wywołane ich zdaniem przez duży biust - bóle kręgosłupa, odparzenia, wrzynające się ramiączka, kaleczące fiszbiny, niemożność uprawiania sportu... A prawda jest taka, że wszystkie te dolegliwości to sa tak naprawdę objawy złego rozmiaru biustonosza, takiego, który nie podtrzymuje piersi jak trzeba. I chyba zanim taka dziewczyna trafi pod nóż to dobrze jest jej pokazać, że być może istnieje prostsze, o niebo tańsze i bezbolesne rozwiązanie jej problemu? ;) P.S. Owszem, na niektórych zdjęciach na Stanikomanii różnica jest subtelna. Ale czy np. te dziewczyny: http://stanikomania.blox.pl/2007/07/Przed-i-po.html http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://stanikomania.blox.pl/2008/02/Biust-osiemnasty-czyli-pozegnanie-z-DD.html rzeczywiście wyglądają tak samo przed i po? Bo dla mnie różnica w wyglądzie jest ogromna. A różnica w ich samopoczuciu po zmianie rozmiaru z pewnością kolosalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarcyzaMalfoy
@Monika_Nika Przeczytaj jeszcze raz, to co napisałaś "Jak bym napisała, że nosze stanik 70.. wiedziałabys jaki to? Wiedziałbyc, ze nosze C? A jak bym napisała,że C to mniej więcej wiadomo jaki to." Jest dokładnie odwrotnie niż piszesz - po obwodzie można ocenić tęgość kobiety - wiadomo, że 60 jest szczuplutka a 80 mocno przy kości. A miseczka B - to może być malutkie zgrabniutkie 60B albo sporawe 80B grubszej dziewczyny. Obejrzyj sobie kiedyś w sklepie dwa staniki np. 75B i 90B i zobacz jak różne są miseczki. Generalnie - ROZMIAR SKŁADA SIĘ Z DWÓCH ZMIENNYCH - OBWODU I MISECZKI. @poziomka123 "Niestety dobrze dobrany stanik może zapobiegać a nie leczyć." Spotkałam wiele pań, które mówią, że ich biust wygląda znacznie lepiej, od kiedy noszą dobre staniki - tj. jest ładniejszy i jędrniejszy także wtedy, gdy się rozbiorą. Bo cały dzień nie rozpłaszczają go za małą miseczką i nie spychają na plecy. Nie wspominając o tym, że czują się dużo lepiej. "Moje zdanie jest takie że dobrze dobrany stanik jest oczywiście rzeczą konieczną ale wyglądu biustu nie zmieni" skąd to wiesz ? czy nosiłaś przez kilka miesięcy dobry stanik, że tak autorytatywnie się wypowiadasz ? czy tylko należysz do tych, które wolą biernie marzyć o mniejszych jędrnych piersiach zamiast postarać sie coś zmienić ? "Każda kobieta chce czuć się seksowanie latając nago przed swoim facetem " Pewnie, że tak. Dlatego ciesz się, że masz faceta i masz przed kim biegać nago. Mogłabyś mieć mniejsze piersi i nie mieć nikogo przed kim mogłabyś nimi pomachać. Co byś wolała ? Zresztą przecież do seksownego samopoczucia nie są koniecznie potrzebne jędrne małe piersi. A co będzie jak zaczniesz mieć zmarszczki, zwiotczałą skórę itp. ? Wolisz nosić nocną koszulę do kostek i gasić światło czy wygłupiać się nago jako zadowolona z siebie seniorka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best_bra , dzięki , jestem pod wrażeniem zdjęć. Różnica jest KOLOSALNA. Do póki nie zrobię operacji , kupię stanik , w którym będę super wyglądała :) . Zdania co do operacji nie zmienię , chyba nikt , kto w nocy potrafi łokciem zgnieść sobie cycka , nie zrezygnowałby z zabiegu :) hahahaha , śmieję się z tego , ale uwierz , jest to wku..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mały problem "posiadam"i kupuje staniki o rozmiarze 65B i niezbyt się z tego ciesze satysfakcjonowały by mnie mniejsze piersi ale czy jest jakis inny sposob na ich pomniejszenie niż operacja? Bo na to raczej rodzice by mi nie pozwolili....Może są jakies abletki, plastry lub mascie? Lub w jaki inny sposob moglabym dobierac ciuchy aby nie bylo go tak widac, aby wydawal sie choc troszke mniejszy. Nie mam duzo lat i wiekszosc moich kolezanek ma jednak mniejsze piersi... wiec jesli jest jakis inny sposob na ich zmniejszenie to chetnie poslucham porad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777777777
OK, a teraz konia z rzędu temu kto da mi namiar na czarny stanik brytyjskie 90G,40G, bądź polskie 90 L bo nic nie mogę znaleźć na polskich stronach,bądź sklepach Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwa7777777777, proszę: http://tiny.pl/kt4k , http://tiny.pl/kt48. To gdzie ta kobyłka? ;) == KaSiAcZeKk, raczysz żartować, prawda?? == SPINKA, ogromnie miło się czyta takie posty 🌼 Życzę Ci bardzo udanych zakupów :) A co do nocy: dziewczyny na Lobby pisały, że sypiają w stanikach: http://tiny.pl/kt46 - możesz spróbować pójść w ich ślady :) Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie zartuje wiekszosc moich kolezanek ma male biusty i ja tez wolalabym taki.....majac 16lat wole jednak miec mniejszy biust niz ten co mam teraz...wiec znasz jakis sposob jak mozna go troszke zmniejszyc lub mozesz doradzic jaki stanik bylby dla mnie naj odpowiedniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarcyzaMalfoy
@ KaSiAcZeKk - żartujesz sobie prawda. 65B to są bardzo małe piersi ! (aczkolwiek oczywiście też mogą być zgrabne i urocze). Dziewczyna z 65B ma wymiary około 72/80. Jedyne co możesz zrobić, to czekać i mieć nadzieję, że jeszcze urosną, tak jak urosną Twoim koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika_Nika, to ja skomentuję: Ty albo majaczysz, albo - o czym jestem coraz bardziej przekonana - zwyczajnie trollujesz. Napisałaś wcześniej, że masz wymiary 70/80, z czego żadną miarą 70D nie wyjdzie,(to malutki biuścik 60D-DD). I jeśli naprawdę 10 cm różnicy w obwodach naprawdę uważasz za ogromny, wymagający zmniejszenia biust, to wybacz, ale potrzebujesz zupełnie innego lekarza niż chirurg plastyk. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777777777
Niech Admin wyrzuca wypowiedzi MONIKI NIKI bo juz czytać nie można tego czytać!!!!!a anjlepiej niech się nia zajmie jakis psycholog, nie ma żadngo na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa7777777777
Dzięki BEST BRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olenka_86
Hej Dziewczyny!!! Jestem 26 dni po operacji pomniejszania biustu. Zrobilam to u dr bienkowskiego w klinice w bydgoszczy i zaplacilam 11400. Efekt jest taki, ze piersi sa podiagniete i stojace, ale nie mniejsze. Nikt nie widzi roznicy. Ja tez nie! Lekarz mowil, ze opuchlizna utrzymoje sie do 6 tygodnie. Mam nadzieje, ze to prawda, bo jak na razie jestem zfrustrowana. Prosze o informacje do dziweczyn ktore wukonywaly ten sam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresja od wielu lat
Czesc kochane!Piersi zaczęly mi rosnąc jak mialam trzynascie lat,teraz sa okropnie duze,gigantyczne!!!mam zaledwie 18,nie mam pieniedzy na operacjęani nie pomagaja mi zadne tam odhudzania.To straszne,gddzie sie nie rzucam,wszędzie bez skutku,myslalam o samobojstwe,myslicie,ze jestem glupia?Boję sie gdzies wyjsc,zawierac z kims znajomosci,najlepiej jak sama sobie siedze w kąciku i nikt nie nie widzi.Ten wstyd mnie przerasta,czyżby to nie piekło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.pl
Rany boskie, jak Monika_Nika ma zamiar przestac pisac W KOLKO TO SAMO CO DWA POSTY dopiero jak zrobi sobie operacje, czyli, jak sama mowi ZA JAKIES 100 LAT I JAK UZBIERA 50 MILIONOW ZLOTYCH, to to forum bedzie po prostu jakas sieczka bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati El 7
Witam was wszystkie biuściaste. Pierwsza sprawa. Asia.pl jesteś kapitalna i dziekuje za pomoc. A z wypowiedzią dotyczącą Monika_Nike się zgadzam. Tylko, że teraz będzie pisała pod innym pseudonimem. :) Ale faktycznie, że jak dzieciak będzie pisał teraz to forum będzie wypowidzią desperatki. Współczujemy z całego serca ale to nie forum na problemy osobiste. Druga sprawa - zgadzam się z którąś z poprzedniczek że forum "ZMNIEJSZANIE PIERSI" zamieniło się w forum "JAK DOBRAĆ DOBRY STANIK" --> a nie wystarczyłoby poprostu za każdym razem wklejać skierowanie albo na jakies forum odnośnie tego albo bezpośrednio do best_bra. Chwała Ci za to (prawdopodobnie) kobieto że pomagasz ale jak ktoś chce poczytać o operacji to tu jest tego już coraz mniej. Niech ktoś pomyśli o czymś takim, bo jak na początku tego roku tu zaglądałam to faktycznie można było porozmawiać o biuście a nie o stanikach. A po trzecie najważniejsze - jestem po operacji zmniejszania biustu. Clinica Medica, dr Muraszko , 6400 zł. W pełni zadowolona z obecnych wymiarów i szczęśliwa (w końcu) z własnego wyglądu. Dla osób które mają wątpliwości - zabieg miałam 12 dni temu. Najpierw sprawy formalne - umowa ze szpitalem, dostarczenie wyników (tj. Morfologia z rozmazem, OB, grupa krwi, czas krzepnięcia krwi, anty-HCV czy nie ma się żółtaczki i usg piersi). Zabrali mnie na oddział. Dostałam szafeczke. Wkuwają welfron, podają przez niego "jaśka", pan doktor narysował mi jak będzie mnie ciął, i pani pielęgniarka zaprowadziła mnie na oddział. Poszłam spać od razu po położeniu na łóżko. Obudziłam sie po 4 godzinach. Na sali pooperacyjnej leżałam 2 godzinki i przewieźli mnie do mojej sali. Dwuosobowa - z łazienką więc się nie trzeba tłuc po jakiś korytarzach. O 10 miałam operacje. O 16 byłam w stanie zadzwonic do bliskich, więc nienajgorzej. Ciągle chce się spac ale jest się w stanie rozmawiać parę minutek. Po zabiegu ma się dreny więc i takie małe buteleczki gdzie krew spływa ma się przyczepione do brzuszka. Tego samego dnia o godzinie 21. Wstałam już do toalety (z pomocą oczywiście). Pierwsze wstanięcie było koszmarne - ma się wrażenie że Ci coś odpadnie więc trzymasz swój biust. Na początku jest się obwiązanym bandażami więc nic nie widać ale wrażenie że buist jest tak wysoko jak jeszcze nie był wspaniale. Wydaje się dużo mniej od razu po wycięciu. Na początku oczywiście kroplóweczki i witaminki w żyłke. Możliwe wymiooty (u mnie wystąpiły) po operacji. Jak już narkoza schodzi. Ale nie jest źle - idzie przeżyć uwierzcie. Dobrze wtedy miec pod ręką kogoś pomocnego. Ja miałam panią co leżała obok. Podała mi pojemniczek i chusteczki bo ja nie mogłam sie ruszać. Więc lepiej nastawić się na taką ewentualność. Ale noc była przespana. Wszystkie antybiotyki dają w welfron więc nie wraca sie jak narkoman pokłutym. Na drugi dzień po zabiegu już powolutku spacerowałam. No i niestety wracałam do domu jeszcze 200 km wiec wszystkim kobitkom polecam jak macie więcej niż 70 km to lepiej się zakwaterujcie na jakies 2 tygonie gdzies niedaleko. Ja od zabiegu byłam już 3 razy u doktora na zmianie opatrunków i jednak podróż męczy. Jeszcze dzień po zabiegu śpi się sporo. Naturalnie wszystko się garbi bo ma się wrażenie że jak sie wyprostujesz to wszystko rozciągniesz. Parę dni po zabiegu jest się wypompowanym i jednak trzeba sporo leżeć bo chodzenie męczy, chociażby kark boli. Nie należy nic dzwigać - ewentualnie kubek z herbatą ale butelka wody 1,5 litra już jest zbyt ciężka. Pierwsze parę dni trzeba sobie dać luzu. To jest długa i męcząca operacja więc i wypoczywac należy wymiernie. Jestem teraz już jak mówiłam 12 dni po w tej chwili już mam ściągnięte szewki z brodawek (też pomniejszają brodawki) i narazie jeszcze nie widzaiałm się w lustrze ale tak jak podglądałam na brodawkach zostały mi tylko niteczki więc nie wiem czy w ogóle je będzie widac. Jutro pewnie już mi zdejmie szewki na reszcie. W tej chwili już czuje że wszystko się zrasta bo strasznie ciągnie i już mam wrażenie że czuję szewki. Jedynym mankamentem jest garbienie się po zabiegu, ale to chyba naturalny odruch. Boli trochę kark ale to chyba wie każda która garbiła się mając duży biust. Lekarstwem na to jest położenie sie na pleckach i bół przemija. Dziewczęta naprawdę warto. Ja już zapomniałam o tym wszystkim co się działo przez te 12 dni i czekam tylko cierpliwie co nowego powie mi lekarz na wizycie. WARTO --> Teraz czuję się bardziej pewna siebie. Przymierzam stare ciuchy. teraz leżą znacznie lepiej niż wtedy. Piersi są sterczące i na swoim miejscu. wspaniałe uczucie -- > kto już zrobił to to wie że jakby miał podjąć tą decyzję drugi raz zrobiłby to bez wahania. Jeśli chcecie wiedzieć więcej piszcze na maila -- > pomogę jak tylko będę umiała !!! poprzednio miałam 77/110 a teraz mam narazie 103 ale pewnie jak mi opuclizna zejdzie to będzie jakies 100. Więc teraz mogę powiedzieć że to jest super biust. Rozmiar się znacznie nie zmienił a wizualnie i psychicznie różnica kolosalna. POZDRAWIAM I mam nadzieje że nie zanudziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Nati El 7! mamy ( no tak... Ty już miałaś...) podobne proporcje ;) bo u mnie 72/105 napisz, za jakiś czas, jak już zobaczysz efekt docelowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Neti El 7 ,Czy to była Clinica medica w Gdyni?? Jakie mialas cięcie ? Kotwica,czy w koło brodawek? Bylłam na konsultacji u dr Zdzitowieckiego , wycenił zabieg na 11 tys, ale nie chcę mieć pomniejszanego w koło brodawki :( , widziałm zdjęcia i nie podoba mi się efekt. Zdjęcia z zabiegu \"kotwica\" są ładniejsze , blizny widać - fakt , ale i tak bardziej efekt końcowy mi się podoba. Jestem pod wrażeniem !! :) Gratuluję!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyc-manhattan
Witam dziewczyny :) Zdecydowałam się na zabieg pomniejszenia ale mam obawy , boję sie jak cholera co do rezultatu i tego jak to wszystko będzię bolało , mam nadzieję , że psycha mi się wyklaruje bo mam przez to kompleks :( , nie wiem w zasadzie jak mam wybrac dobra klinike > Nati El 7 ty jesteś już po operacji (podaj proszę swego emaila !!!) jak ty wybralas klinike czym sie kierowalas ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyc-manhattan
Witam ! czy któraś z Was orientuje się co do Klinik w Polanicy Zdrój , jest ichtam wiele ale która jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×