Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Dziewczyny Kama i Emilia oczywiście że brałam pod uwage to co opisałyście. Pomimo mojej zywiołowości mam dużo empatii w sobie i umiem sobie wyobrazić uczucia innych. Absolutnie Kama źle nie odebrałam tego co napisałaś. Nie jestem małostkowa :). Ale uwierzcie mi zrobiłam odpowiedni wstęp do rozmowy i nie zdążyłam powiedzieć o kafeterii choć dokłądnie miałam taki zamiar...........ale nie zdążyłam niestety. I tez myśle, ze pewnie kobitka nie raz dzis pomyślała o naszej rozmowie. Chciałam nawet zostawić na basenie jakieś moje namiary gdyby szukała kontaktu ze mną ale zmieniłam zdanie bo przeciez nie znam ludzi którym zostawiłabym np. swój nr telefonu. Moze jeszcze sie z nią spotkam i Ona sama będzie chciała sie coś wiecej dowiedzieć :). No ja po prostu taka jestem.............i co z tym zrobic? Chociaż, wole być taka niż udawac że nic nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fanką prostych, polskich imion. Ja bardzo chciałam Basię, ale w drodze kompromisu z mężem została Iza. Mam wrażenie że rodzice Kasjanów, Nikoli itp. próbują tymi imionami zrekompensować sobie jakiś kompleks. To tylko moje zdanie ... Jakby co nie krzyczeć na mnie. Co złego to nie ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kielczanka co do spotkania na basenie :) JA gdybym widziała na basenie kobitę z takimi cyckami jak ja a to jakimś czasie tą samą z mniejszymi !!!! sama bym do niej podeszła i zapytała gdzie się podziały!!! Z racji fobii na tym punkcie kobiety zawsze oglądam od biustu ( jak facet) i nie umknęła a by mi taka zmiana - OJ NIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi imionami to żadna rekompensata kompleksów, po prostu się podobają i już :) Chyba nie sugerujecie dziewczyny, że z powodu swojej fobii na punkcie biustu dałam na imię córci Nikola, a z powodu uwielbienia Hitlera, synowi dałam na imię Norbert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Emilia Sorki,że się nie odzywałam ale jestem właśnie po gastroskopii synka. Super,że jedziesz 10 kwietnia. Ja jeszcze nie mam terminu ale podobnie jak Ty, już się zastanawiam co spakuję do torby, jak wygląda tam oddział, czy jest w pokojach kibelek itp. Mam nadzieję,że mi też się uda wybrać na konsultację w kwietniu a operacje chciałabym w lipcu bo wtedy moja mama może zostać z dziećmi. Monia Akcja na basenie...pierwsza klasa...uśmiałam się :-) Myślę, że kobitkę zaskoczyłaś ale jestem przekonana, że sobie na spokojnie wszystko przemyślała i może dałaś jej przysłowiowego pierwszego "kopniaka" :-) Moja córeczka 11 kwietnia skończy roczek i też myślałam o imieniu Anna lub Maria ale babcie mają takie imiona i byłyby zazdrosne, że wybraliśmy to a nie inne i z tego wszystkiego została Laura :-) Byłam dzisiaj u swojego ginekologa, zrobił mi usg piersi dla mojego czystego sumienia i wszystko ok. Jak zobaczył moje ciężary to stwierdził,że podjęłam bardzo dobra decyzję i trzyma za mnie kciuki, miłe co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi imionami to temat rzeka, każdy ma jakieś zdanie na ten temat i swoje upodobania, ale w większości jest tak, że ludzie ulegają modzie, Jak ostatnio np. Amelka, Lenka, Zuzia albo Jasio. Nagle co drugiej matce podoba sie to samo imie? To jakieś zbiorowe upodobanie? Poza tym też niektórzy mają tendencje do wyszukiwania imion udziwnionych żeby być oryginalnym. To Taka potrzeba wyróżnienia się z tłumu. I tu już odzywa sie właśnie kompleks rodziców. Oczywiście uwzględniam fakt, ze jest część osób która tak nie robi i nadaje imiona swoim dzieciom przemyślanie. I nie ma sie co obrażac jeśli ktoś ma podejście do tego jak ja czy Emilia. Po prostu takie mamy zdanie i tyle. Np.mnie bardzo podoba sie Norbert, ale Nikola w ogóle. Ale co to ma za znaczenie? Przecież to nie moje dzieci. Wazne ze podobają się rodzicom. I myśle, ze lepiej już zakończyc ten temat bo i tak nic nowego nie wymyślimy w tej kwestii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym basenem to była szybka akcja. Nie bardzo miałam czas na przemyślenie tematu i zadziałałam odruchowo. Po prostu szkoda mi sie zrobiło tej babeczki. Taka fajna kobitka, atrakcyjna i ten zwisający do pasa biust.......... Od razu przypomniałam sobie siebie jeszcze sprzed 2,5 miesiaca. Moze ją spotkam kiedyś i będzie okazja jej opowiedzieć o operacji? Miło byłoby móc jej pomóc. Swoją drogą dziewczyny czy u Was tez taki piękny dzień? Już byłam na ogródku dymke posadzić :) Reeeewelacja słoneczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh - masz szczęście, że wychodzisz na ogródek, bo ja mogę co najwyżej na balkon ... ale pogoda jest, tylko samopoczucie mi nie dopisuje..... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proza życia, ogólny spadek dobrego samopoczucia. Minie :) Czasu trzeba. Pomyslałam że jak nie zrobie tych cycków do czerwca - to nie mam stroju kąpielowego. Na obecne cycochy te co mam leżą fatalnie .... Monia ja już się pytałam ale dopytam -- w klinice jest żywienie ogólne pacjentów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny maje samopoczucie też nie za bardzo , właśnie zrobiłam mammografie i mam guzka 10 mm . Masakra, dzwoniłam do Łęcznej ale Mądry mnie uspokoił , że przy okazji mi wytnie... masakra Myślałam, że już mnie odstawi a to już 13 maj blisko.... mam nadzieję, że nie pechowy 13 nasty. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzewczyny właśnie wróciłam z Gdańska. Doktor mi wyciał "cycka" spod pachy i regularnie mnie to teraz nap...eprza :( bo juz zeszło znieczulenie. Na myśl, ze znowu nie będę się mogła wyspać normalnie tez mam spadek samopoczucia :( Emilia jaki nosisz rozmiar ? Mam 3 stroje kąpielowe, które teraz byłyby dobre na 10 moich nowych cycków, oczywiście firmy Panache. Jeden dwuczęściowy floral, jeden -tankini i jeden jednoczęściowy. Rozmiar 80-85 JJ-K. Majtki 40-42. Pewnie dla Ciebie za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :) Dopiero dziś...po latach żywota z dużym biustem,zobaczyłam ich ogrom :)))))) Masakra!!! Wyszłam z pod prysznica do salony a że światło się świeciło zobaczyłam swoje odbicie w szybie...dramat!!! Stały przede mną dwa olbrzymy z małą główką i na grubych nóżkach :D Normalnie przeżyłam szok...nie wiedziałam,że mam aż tak kolosalny biust :D Dobrze,że miałam cudowny,pracowity dzień bo inaczej zaliczyłabym doła...A Wy jak się macie po tym pięknym ,słonecznym dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Gogusiu kochana zazdroszczę CI TY jeszcze chwilkę z tymi wielkimi , ja około roku (jeżeli w ogóle). Obiecaj , że po operacji będziesz wszystko opisywać, ale ci fajnie jeszcze troszkę wytrzymaj . Wszystko Będzie Dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Kurcze Gogusia wiesz jestem z Krakowa jakbyś coś potrzebowała podczas pobytu w szpitalu to ja pracuje jeszcze bliżej szpitala niż mieszkam, daj znać i na pewno pomogę !!!!! Ej serio gdybyś coś potrzebowała pisz !!!!!!!!!!!! Pozdrawiam i mocno ściskam szczęściaro !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dasz rade, trzymam kciuki, to przecież krótkie cięcie nie będzie sie goic tyle co piersi. Szybko o tym zapomnisz. Gogusia masz dowód na to ze musisz zrobić tą operacje biustu. Zobaczysz jak odmieni sie Twoje życie. Jeszcze troszke kochana i wszystko będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkich dziewczyn , ktore sa po zmniejszeniu piersi!!!!! jakiego lekarza oferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoras zmniejszala sobie piersi u Baranskiego? prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Kama Napisz, co on ci dokładnie robił i ile po zabiegu zmniejszania. Nie było szans, że to się samo wyrówna? Mam nadzieję, że to już twój ostatni krok do radości z małego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Monia, Tina wiem, że w porównaniu z operacja to bzdet, ale już bym wolała mieć gojenie za sobą wczorajszy wieczór trochę dał mi w kość, rwało, szczypało, aż się bałam nocy, wzięłam przed snem 2 ibupromy i okazało się, ze nie jest źle Tina zabieg miałam 18 listopada, więc ponad 4 miesiące temu, samo by nie zniknęło, zresztą widziałaś jak to wyglądało, szczególnie na zdjęciu z przodu, cięcie mi doktor zrobił na ok 8-10 cm, mam nie zdejmować opatrunku więc sama nie wiem jak wygląda teraz, ale już nie odstaje mi żaden "cycek" , w następny poniedziałek jadę na zdjęcie szwów. Jak się zagoję to pstryknę zdjęcie i Ci wyślę dla porównania ze stanem poprzednim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 69 - dzięki, ale mam rozmiar 75H, nie będzie nic pasować. Trzym się - będzie się szybko goić :) A stroje polecam sprzedać na allegro - schodzą jak bułki z masłem - wiem co mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z allegro strasznie dużo zachodu, oddać nie ma komu, bo nie znam kobiety, która miałaby takie cycki, a wyrzucić szkoda, bo kosztowały mnie mnóstwo kasy. I tak trzymam w szafie ponad 20 staników i 3 stroje kąpielowe w gigantycznych rozmiarach. Miałam obsesje na punkcie kupowania staników. A i tak w żadnym nie czułam się zupełnie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia76 dziękuję Ci Kochana za miłe słowa i chęć pomocy :* Niestety należę do takich osób,które wolą dochodzić do siebie w samotności.Nawet po cesarkach nie chciałam żeby ktoś mnie odwiedzał...A tym bardziej za cholere nie poproszą o cokolwiek...nawet drobiazg..normalnie uparta małpa... Ale WIELKIE DZIĘKI!!!! Póki co w srodę i piątek wybieram się do szpitala i mam nadzieję,że nic się nie zmieni i w pon.wpadnę pod nóż ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolcia76 ja z chęcią bym pomoc przyjela ale bede miala operacje w Trzyncu niedaleko Cieszyna. Szkoda :( Fajnie że są takie zajefajne osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×