Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Grejs77
leemm dokładnie nie pamiętam co napisał ortopeda na zaświadczeniu, ale pierwszy u którego byłam nie chciał mi nic dać. Dopiero drugi napisał stosowną notatkę :-) Mówisz że spanikowalaś..... ja na to forum trafiłam dopiero po operacji...... przed operacją nic nie czytałam...... nie wiedziałam czego się spodziewać. :-) Ale powtarzam że gdybym jeszcze raz miała decydować czy tak czy nie..... OCZYWIŚCIE TAK :-) I tak długo dojrzewalam do tej decyzji.... :-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
Cześć Dziewczyny, jestem nowa na tym forum,trochę czytałam na temat zmniejszania piersi, ale wszędzie i tak ogólniki same, dlatego postanowiłam zasięgnąć opinii tych, które same przez to przeszły :) Będę wdzięczna za wszelkie porady. Obwód pod biustem mam 71 cm a biust 104 :O mierzone w miękkim staniku. Karmię piersią 9miesięczniaka. Kiedyś miałam jędrne piersi i mimo tego, że zawsze były za duże to jednak były ładne. niestety po wykarmieniu 3 dzieci już straciły miano ładnych :( Mam do was parę pytań, gdyby ktoś zechciał odpowiedzieć to z góry dziękuję :D 1. ile powinnam odczekać po zakończeniu karmienia ? 2. jakiego lekarza polecacie ? 3. czy te piersi póżniej wyglądają naturalnie ?-nie wierzę w galerię zdjęć na stronach klinik plastycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
Właśnie policzyłam ile to mi wyszło miesięcy karmienia piersią w sumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
heh nie dziwne, że cyce ruina-74 miesiące karmienia piersią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
chyba już wszyscy śpią, a ja piszę sama ze sobą :D zajrzę tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczna Krowa :) przede wszystkim zmien nik bo sama sie dołujesz takim nazewnictwem :) Jesteś kobietą, matką, kobietą wartościową i co najwyzej mozesz byc "matka polką" a nie krową, Bo krowy to na pastwisku a Ty jesteś mamą 3 dzieci i to jest WIELKIE i wymaga uznania, Więc skarbie więcej wiary w siebie, ok????:) Z tego co wiem, to operacie można robić jakieś 6 miesięcy po skonczonym karmieniu, ale dopytaj jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejs77
MlecznaKrowa a z jakich rejonów Polski jesteś? Jeśli z okolic Warszawy polecam szpital Orłowskiego. Pytasz czy naturalnie wyglądają.... jestem dopiero 3 tygodnie po operacji. Więc wygląd jeszcze się zmieni, ale i tak uważam że są piękne. :-) miałam przed operacją K/L.... moje plecy wreszcie odżyły. A jaki masz rozmiar przy 104 w biuście? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki :* Dziś w nocy myślałam,że mi piersi strzelą..są twarde i bolesne...głazy..niestety liczyłam,że nastąpi cudowne ozdrowienie i kręgosłup przestanie boleć...niestety ból nasilił się :(( cycuszki zaczynają wyglądać bo wcześniej...same rozumiecie :D jutro jadę na ściągnięcie opatrunku z brodawek... trochę się boję bo mam niski próg bólu no i chcę pokazać mężowi jak to wygląda bo póki co chyba nie zdaje sobie sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
Cześć Dziewczyny, dzięki za odzew :D z tym nickiem to faktycznie przesadziłam hi hi ale to dlatego, że mój syn złapał gorączkę trzydniową, dzień i noc wisi na cycusiach i miałam wczoraj lekki kryzys psychiczny ;) dosłownie tak się czułam, jak mleczna krowa :O do tego dobiło mnie wczorajsze wyjście na zakupy, chciałam kupić sobie stanik, byłam w 4 sklepach i nie znalazłam :( w takim razie zmieniam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
to ja mleczna krowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
Monia kielczanka byłabym wdzięczna za fotki, to mój mail gawan6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko nie martw się...niestety wszystkie z nas dopada od czasu do czasu taki nastrój.Taki los matki,kobiety....za dużo masz na głowie i musisz troszkę odpuścić.Ja coś o tym wiem..mam czwórkę dzieci i moje życie to ciąg kłopotów,problemów,smutków ale i śmiechu,radości i szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
witaj gogusia to prawda, kocham dzieciaki, ale jak one mnie czasem umęczą.....rety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
Grejs hmmmm sama już nie wiem z tym rozmiarem, niby noszę 70 g ale wczoraj przmierzałam i mi się piersi wylewały :O zręsztą tylko jeden stanik znalazłam w tym rozmiarze, no ale właśnie mieszkam na takim zadupiu :) Sulechów koło Zielonej Góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
heh muszę spadać, bo mały już się obudził-w domu śpi tylko przyczepiony do piersi, a wtedy siedzę przy kompie :) póżniej zajrzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna własnie wyczułam w Twoim niku dużo żalu, sama kiedyś byłam jak dojna krowa i włąsnie dlatego chciałam Cię wyrwać z takiego nastawienie, żebyś zmieniła program w swojej głowie i zaczęła o sobie inaczej myśleć. Zaraz wyśle Ci fotki. Gogusia piersi jeszcze dość długo będziesz miała twarde, ważne żeby sie tam nic złego nie działo, a kręgosłup może Cie bardziej boleć, to etap przejsciowy. Tak mi powiedział lekarz, że niekoniecznie poczuje od razu ulge, czasami ból sie nasila ale po kilku tygodniach mija. Więc będzie dobrze. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
aha coś mi się jeszcze przypomniało GOGUSIA kup sobie lek homeopatyczny ARNIKA MONTANA 10 HC brałam po cesarkach, dobry na ból pleców, ogólnie na dojście do siebie po operacji. W moim domu leczymy się tylko homeopatią i ziołami, nawet dzieciaki wyleczyłam ze szkarlatyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
Monia dzięki, tutaj to chyba wszystkie to rozumieją, bo np. mój mąż patrzy na mnie jak na wariatkę gdy narzekam na te moje cyce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Martyna tez Ci mogę wysłać zdjęcia, jestem 5 miesięcy po zabiegu Gogusia wzmożony ból kręgosłupa po zabiegu to podobno norma, lekarka mi tłumaczyła, ze nowy środek ciężkości trzeba załapać i bardzo się dziwiła, że mnie wcale nie boli, to jedna z najfajniejszych spraw po operacji, ani razu nie bolał mnie odcinek piersiowy kręgosłupa, bo przed zabiegiem miałam czasem wrażenie, że się złamię w pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci Moniu te zdjęcia jeszcze mocniej utwierdziły mnie w przekonaniu, że chcę tej operacji. Mam prawie takie same piersi jak twoje przed operacją. Twoje teraz wyglądają pięknie :) co do blizn to nie powinnaś się martwić, miałam 3 cesarki, blizny zawsze trochę mi grubiały po tym jak już się zagoiło, a póżniej robiły się płaściutkie i coraz bledsze. Teraz to ledwo je widać. Smarujesz czymś ? Słyszałam, że maść cebulowa i krem ze ślimaka są dobre ? Ja nie używałam, bo mi się nie chciało, ale o piersi to chyba warto tak zadbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Kama to mój mail gawan6@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1982ggg
eh zapomniałam wyżej o nicku, chyba czas się przemalować na niebiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie. Nawet nie wiedziałam że tak można :-) Jeśli chodzi o brzuch, to rzeczywiście masakra. Teraz cycuszki są fajne.... a brzuch jest na pierwszym planie.... :-( Ale pocieszam się że jeszcze troszkę i zacznę ćwiczyć..... i mam nadzieję że brzuszek zniknie....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna tez miałam cesarke i po niej nie mam śladu trzeba z lupą szukać tej kreski i niczym w ogóle nie smarowałam, ale z piersiami jest inna sytuacja. To inny rodzaj skóry i inaczej sie goi. Ja stosuje bliznasil oraz olejek arganowy i różany. Przerosty nie sa duże, mają tak około 2 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no faktycznie, piersi mają delikatniejszą skórę, ale i tak super to u Ciebie wygląda. Olejek arganowy i różany używam na twarz, nie pomyślałam o bliznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×