Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość ryba33
emilia 78 na ciężki bagaże to się nie nastawiaj bo zbytnio nie możesz dzwigać i nie wolno przez pierwsze 3 miesiące się opalać tak słyszałam ale czy taka prawda to nie wiem zapytaj lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maszynka do mięsa i mikser to podstawa. Jak sobie przypomne co jeszcze dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość!!! Nie zapomnij o MIOTLE:-) by odlecieć w kosmos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Madzik77 - jak tam samopoczucie - bo ja już nie mogę się doczekać - a tu jeszcze tyyyyyyyyyyyyyyle czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia78 ja miałam operację 8kwietnia i już od kilku tyg śmigam z dzieckiem na rękach,pracuję w ogrodzie,noszę ciężkie rzeczy itd.Gdyby nie to,że miałam zapalenie mięśnia i ręka bolała potwornie to czułabym się jak PRZED :) W tej chwili tylko blizny przypominają mi o tym co się wydarzyło...no i jędrne cycuchy :D Tak więc jest szansa,że spędzisz fajne wakacje :) Będziemy trzymać kciuki i nie stresuj się Kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilia78 Madzik77 Dziewczynki trzymam za Was kciuki i życze tyle samo zadowolenia i satysfakcji co u mnie:-) WSZYSTKIEGO DOBREGO!!! Pięknego maaaałego biuściku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Dziewczynki ten gość to ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Wielkie dzięki za słowa otuchy - z jednej strony chciałabym już leżeć na stole operacyjnym - a z drugiej strony bebechy mi się w brzuchu wywracają ze stresu. Bez żalu pożegnam się z moim obecnym biustem. Czasie lećććć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Jakaś straszna cisza nastała.... Do dziewczyn z Łęcznej - jak wyglądał temat cewnika?? Kto za przeproszeniem go montuje i czy na żywca ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Emilia78 Cewnik zakłada pielegniarka,ale w miom przypadku i koleżanki założyły żle.W nocy po zabiegu na szczęscie miałam dość siły aby wstać,oczywiście pielegniarki mi pomogły i poszłam się załatwić,bo nic się nie działo przez cewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka196868
Cewnikowanie nie boli,troche nie przyjemne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
mnie w orlowskim zakladali na sali operacyjnej jak juz odplyelam wiec nie wiem czy boli, wiem,ze wyjmowanie jest nieprzyjemne. po operacji nawet nie wiedzialam,ze mam cewnik i krzyczalm ze muze siusiu a pielegniarka pokazal mi worek i powiedziala z usmiechem "juz Pani zrobila " to moj pierwszy cewnik w zyciu wiec nie wiedzialam jak to dziala,ze sie nie czuje gdy oddaje sie mocz, jak najszybciej chcialam zeby mi wyjeli i po kilkunastu wewaniach pielegniarki jak mi pociagnela to myslalam,ze jej krzywde zrobie... zycie jest ciezkie ale dla malych piersi zrobi sie wszystko :P pozdrawiam i zycze powodzenia tym przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
Ja w Orłowskim cewnika nie miałam. Trudno mi było do basenu...... :-)ale dzięki cierpliwośc****elęgniarek po kilku dobrych godzinach się udało. następnego dnia rano o własnych siłach.... ledwo ale doszłam do toalety i juz nie było problemu :-) pozdrawiam w tak piękny słoneczny dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
tam gdzie kropki powinno być cierpliwośc****elęgniarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Emilia78 mi tez stres się udziela, tylko zerkam w kalendarz i dosłownie dni odliczam... a pytałaś o mój rozmiar to teraz mam 85 J obwód troszkę mi się zwiększył powodem są 3 kg na plusie, ale zgubie je :) zapisuje do listy chusteczki nawilżane i kubek :) Dziewczyny czy poradzę sobie z koszulką bez guzików z przodu, chodzi mi o to jakie ruchy są realne do wykonania, no nie mogę nigdzie takich kupić!!! Szlak mnie chyba trafi !!! Grejss myślałam, że dopiero po ok tygodniu będę wracać na kontrolę, bo Dagmara jak miała pierwsza kontrole to po 2 tygodniach hmmm a jak się spotkamy to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol ja miałam raz cewnik zakładany przy cesarce, bardzo mnie ucieszyłaś, że założyli Ci jak już odpłynęłaś, może i mnie to spotka, wtedy to jakaś dziewczyna uczyła się na mnie... nie będę wspomnieć opisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana68
madzik77 ja dwa dni po operacji myłam sobie włosy więc i z koszulą pewnie nie będziesz miała problemów, a może na ramiączkach coś kup, to będziesz mogła sobie w razie czeka zsunąć do dołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aduskaa
Cześć dziewczyny! Dawno mnie tu nie było.. tak jak mi poradziłyście, poszłam do ortopedy po skierowanie. On zalecił mi badanie rezonansem, na który czekałam całe, długie 7 miesięcy.. kiedy w końcu odebrałam wyniki i poszłam z powrotem do ortopedy, usłyszałam, że skierowania mi nie wypisze, bo póki co nie widzi powodów, dla których mogę starać się o zabieg... no kur** !! ponad pół roku z nadzieją czekałam,żeby usłyszeć, że nie mam szansy na zabieg i to nie przez odrzucenie z NFZ-tu a przed lekarza, który nie chce mi wypisać skierowania.. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzik77 z tego co pamiętam to wypuścili nas w czwartek, a pierwsza kontrola w poniedziałek na zmianę opatrunku. i Dagmara tez tak miała bo się spotkaliśmy. A następna kontrola w następny poniedziałek na zdjęcie szwów :-) Ja miałam pizamke na guziki i w pierwszych dniach innej bym nie założyła. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten gość to ja Grejss. nie mogę inaczej nic puścić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aduskaa trzeba iść do prywatnego ortopedy. Tak jak większość z nas :-) Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
madzik77 ja mialam pizame rozpinana z przodu i 3 bluzeczki na ramiaczkach, bylo tak cieplo,ze nastepny dzien po operacji juz pizamy nie zalozylam tylko w tych bluzeczkach chodzilam. Bylam tak mocno zabandazowana,ze bez problemu podnosilam rece i sie ubieralam, a poza tym zawsze bedziesz mogla poprosic kogos z kim bedziesz lezala na sali o pomoc. mnie dziewczyna z forum Nowa C dzien po operacji pomagala glowe myc - w orlowskim jest tak bajeczny prysznic (nie wiem czy tak jest nadal) ze sila strumienia nie zabije nawet mrowki :P w poniedzialek bylam operowana a w srode malowalam paznokcie i prostowalam wlosy :P jak nie ma komplikacji podczas operacji to spokojnie sobie ze wszystkim poradzisz. a co do cewnika to tez zalezy jakie masz piersi, kilka dziewczyn przezde mna w orlowskim nie mialo,ale doszlysmy do tego, ze widocznie jak sie ma mniejszy biust i im mnie wycinali, operacja krotsza to moze dlatego im nie zalozyli. ja mialam 75K i wycieli mi niecale 2kg 5 h operacji,a dziewczyny mialy np po 450g z kazdej piersi lub 650g z obu i 3,5 h operacji. ile jeszcze do operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia78
Ja i madzik 77 mamy 9 dni do operacji. Byle tylko w zdrowiu dochować do tego terminu i nie zachorować. To madzik pakujemy się i koniecznie daj znać jak tam po zabiegu i jak efekt czy zadowalający. Ja mam 70\75 h. Wczoraj byłam na weselu i cycki przy tańcu wylewaly mi się ze wszystkich stron. Ta operacja to nadzieja na lepsza przyszłość. Zdesperowana czytalam twoje wpisy przed operacja tez byłaś pełną nadziei i stresu. Zadawalas mnóstwo szczegółowych pytań. Obym ja nie była zawiedziona jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w Orłowskim :-) Wycieli mi 3.4 kg i cewnika nie miałam. Dzień po operacji ledwo wstawalam, z każdym dniem było lepiej :-) W Orłowskim nie bandażują, od razu stanik sportowy zapinany z przodu :-) przynajmniej ja tak miałam Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
grejss widocznie ja wygladam na taka co sika w majtki :P i mnie zalozyli :P ja bylam bandazowana, nie wiem od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ciekawa od czego to zależy. Bo ja stanika w dniu operacji nie miałam. Dopiero następnego dnia rano lekarze mi założyli. I nikt nic nie mówił o żadnych bandażach.:-) Do rana byłam bez niczego..... :-) Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leemm
a czy nie miałyście drenów ? i dopiero po ich wyjęciu stanika? z drenami ciężko mieć stanik i wtedy powinny być bandaże tak przynajmniej widziałam ??? Myslałam ze dreny to norma bo to całe świństwo nimi schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
leemm mialam dreny, z tego co pamietam to wyjeli mi je w srode po obchodzie (w pon bylam operowana) a dopiero w czartek na podroz do domu probowali zalozyc mi stanik,ale okazalo si ze przez opuchlizne pod biustem nie dadza rady mi go zapiac wiec do domu jechalam w dwoch bandazach ok 200km w 30 stopniowych upalach, ale wszystko sie przezyje byleby tylko miec to juz za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
dzis dzownilam zeby sie umowic na konsultacje w LEcznej - 24.06 :) pani przez telefon musialam podac calutki adres, pesel i powiedziec kiedy mialam wystawione skierowanie zeby mogli to sprawdzic. Hmm dziwne :p do tego dostalam jakis numerek od niej. Troche sie bvoje ze tam pojade i sie okaze ze cos jest nie tak i mogfe wracac do domu, a mam 500 km... ponoc lekarz jest od 9 do 13. Takze musze jechac dzien wczesniej i spac w hotelu jakims, czyli ta konsultacja bedzie mnie kosztowac z 200 zl.. no niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leemm miałam dreny oczywiście. operacja była we wtorek. w środę założyłam stanik. w czwartek wyjęcie drenów. Grejss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×