Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość paulina lina
help!! kupilam Bliznasil silikonowa masc, ale nie wiem czy moge go juz uzywac? Jutro mija rowny miesiac od drugiej operacji. Mam jeszcze poczekac az sie calkiem zagoi? I po czym poznam ze juz moge uzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paulina lina Preparaty silikonowe należy zacząć stosować jak najwcześniej. Warunek jest taki, że musisz mieć wygojone miejsca szycia czyli czyste, nie zaognione, już po zejściu wszystkich strupków. Nic nie może się sączyć. Bliznasil mimo średniej ceny jest słabym preparatem. Nie spodziewaj się po nim oszałamiających efektów. Po skończeniu tubki jeśli nie bedziesz widzieć żadnej poprawy wyglądu blizn spróbuj innych preparatów. Paulina mam prośbę wyślesz mi fotki na maila? Nie załapałam się na akcję kiedy wysyłałaś zdjecia dziewczynom. Mail: sagih40@wp.pl. Nie obiecuję że się zrewanżuję w szybkim czasie ze swoimi bo muszę zrobić aktualne. Chyba że chcesz takie 2 tygodniowe zaraz po operacji ale już bez szwów:-D pozdrawiam sagih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sagih Wyślij mi proszę zdjęcia ,ciekawa jestem jak wyglądają po zdjęciu szwów.Ja przygotowuję się do operacji/za nie cały m-c/ i muszę przyznać się że strach mną telepie mocno. monika cb6@o2.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paulina lina mi lekarz powiedział ze dopiero jak odpadną wszystkie strupki to można smarować. Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Milena
Ponawiam prośbę, Proszę prześlijcie fotki, 26 idę na operacje , fajnie by było zobaczyć efekty innych dziewczyn ,milenamodzelewska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Jak bede na swoim komputerze to wysle :) no u mnie ani sie nic nie saczy ani zadnych strupkow, kurde, to czym mam smarowac jak mi sie skonczy ten bliznasil? bo to malenka tubeczka i tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może któryś z tych azjatyckich specyfików by się nadawał ? Ze ślimaka podobno jest rewelacyjny na blizny. Ale nie wiem tego, tylko głośno myślę. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tymi specyfikami. Pozdrawiam wszystkich :) Nika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z Poznania , proszę odezwijcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena u kogo robisz w Gdyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
wczoraj zamowilam sobie plastry silionowe, mam nadzieje ze beda ok, nazywaja sie Sutricon . uzywala toras z Was? zamowilam 2 plastry kazdy 5x30cm mam nadzieje ze starczyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagih
Paulina lina jak już przetestujesz plastry to skrobnij opinie co sadzisz:). Myslałam o zakupie ale jak mam się bawić w odpowiednie cięcie plastrów i przyklejanie to mnie zniechęca. Zdecydowanie preferuję szybkie smarowanie i masowanie żelem. Jestem zbyt leniwa:( Chyba że napiszesz o cudownych efektach kuracji to się zmobilizuję i przynajmniej na noc będę zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do bazy modelek na szkolenia medycyny estetycznej dla lekarzy. www.bazamodelek.com/formularz-kontaktowy Prześlemy informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja mam isc na zmniejszenie piersi 28 stycznia do dr Orlander,czy ktoś może robił u niej piersi.Strasznie boje sie bólu i komplikacji po .Teraz rozmiar jaki nosze to 85 f/g .A moze możecie polecić kogoś ze ślaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa3004 ja też bałam się strasznie bólu. Ale muszę Ci powiedzieć że wszystko jest do wytrzymania. leki przeciw bólowe są. :-) po kilku dniach nie potrzebowałam już żadnych tabletek :-) głowa do góry będzie dobrze, musi być :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa ja jestem ze śląska ale nic o tej dr nie słyszałam, ja robiła u dr Polaka Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela ja
dziewczyny czytam forum ale nigdzie nie znalazłam nic na temat martwicy sutka ja zmniejszałam piersi prywatnie jedna zagoiła mi sie cudnie a na drugim sutku jest martwica wczoraj lekarz mi ją wyciął i mam teraz dziurę w sutka czy któraś to miała i ile się goiło mam podobno mieć przeszczep mam 49 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ela ja Jeśli lekarz usunął tkankę martwiczą tylko po wierzchu bo taka była potrzeba nowa skóra-tkanka narośnie samoistnie, proces ten nazywa się ziarninowaniem. Nowa tkanka, skóra może różnić się wyglądem i kolorem. Proces ziarninowania zależy od tego w jakiej kondycji masz organizm. Dużo zależy od prawidłowej diety bogatej w substancje odżywcze. Podaje sie także leki. Poczytaj ogólnie o martwicy, zgorzeli i ziarninowaniu tkanki. Wszystko zależy od rodzaju. Raczej jest to długotrwały proces. Chyba zależy od wielkości i głębokości ubytku. Konieczne jest zachowanie absolutnej sterylności rany i częsta zmiana opatrunków . Jeśli konieczne było glebokie wycięcie sporej ilości martwicy może być potrzebny przeszczep. U mnie była martwica tkanki wierzchniej na brodawce wielkosci ok 1,5 cm x 0.5 cm. Szybko wyłapana. Po wycieciu fragmentów wierzchniej warstwy tkanki przez lekarza goiło się do okolo 2 miesięcy. Nowa skóra jest jaśniejsza. Wyglada jak zwykła skóra poprostu nie jest w kolorze brodawki. Kształt brodawki jest ten sam ponieważ u mnie był to okurat środek brodawki bliżej sutka. Nie dostałam żadnych leków, lekarz prosił o monitorowanie temperatury i ewentualną suplementację dobrym zestawem witaminowym. Gdyby temp. się podwyższyła miałam się kontaktować. Po wycięciu wszystko ładnie zaczęło się goić. Bez komplikacji. Mam tylko jaśniejszy punkcik na brodawce czasem po większym wysilku w tym miejscu pojawia się takie jakby zasinienie. Znika po wypoczynku samoistnie. Mi zalecono stosowanie opatrunków bactigras. Pozdrawiam sagih40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do sagih 40 a czy mogłabyś polecić jakiś dobry zestaw witaminowy aby się dobrze goiło po operacji. pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz andronów . Ziarninowanie to nie naskórkowanie . Coś słyszała ale nie do końca. Z tą sterylnością i witaminami kolejne bzdury . Nie wprowadzaj na forum wiadomości nie prawdziwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość Nie piszę andronów. Jedynie opisuję swój przypadek. Nie kończyłam medycyny tylko politechnikę. Informację, które zawarłam w poście otrzymałam od lekarza. Może podam Ci namiar do niego- podyskutujesz sobie z nim: ) mój przypadek bo ja nie muszę wiedzieć co to jest naskórkowanie i czym się różni od ziarninowania. Dla mnie ważne było słowo ziarninowanie bo o tym lekarze ze mną rozmawiali. Z Toba nie będę polemizować ponieważ Twoja prowokacja jest marna. Gratuluję podejścia że rana pooperacyjna lub pozabiegowa nie powinna być czysta i opatrzona sterylnym materiałam. Czapki z głów dla Twojego komentarza gosciu. Do Monika Nie odważę się polecać żadnych leków nawet witamin. Skonsultuj z lekarzem lub farmaceutą :-D. To że mi zalecono nie znaczy że innym są niezbędne. Pozdrawiam sagih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystko jasne. Po Twoim[poście myślałam że jesteś po medycynie /to żart/. Jeżeli ja coś piszę i nie mam o tym pojęcia to staram się poczytać, ale skoro to był przedruk to zienia postać rzeczy. Jeżeli się wytworzy ziarnina to dopiero na niej może pełznąć nowa skóra/naskórkowanie/ A czystość bakteriologiczna ziarniny ? ona jest zawsze z florą bakteryjną Co do kondycji i odżywiania : ciężko wyniszczeni /np. porażenia i odleżyny i więźniowie KL też wytwarzali najczęściej prawidłową ziarninę/ jest to bardzo nie na rękę by tą wiadomość upubliczniać producentom witamin i innych suplementów. Jest to jeden z większych przekrętów medialnych itd. pani inżynier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość nie bardzo rozumiem czy chodzi Ci bardziej o sposób leczenia zastosowany przez lekarzy czy o to że opisałam go na forum. W czym jest problem? Ja w przeciwieństwie do Ciebie odrobiłam lekcję i przeczytałam opis etapu gojenia ran. Zaintrygowało mnie słowo naskórkowanie:) Wymienione przez Ciebie naskórkowanie nastepuje po ziarninowaniu:) W sumie DZIĘKI Tobie gosciu, przydało mi się to bo już wiem dlaczego mam tak cieniutką skórę w tym miejscu. Czekam na kolejną fazę czyli dojrzewanie. Ech człowiek się uczy całe życie i głupi umiera. Nie wiem czy leczysz tu kompleksy i dlaczego tak zażarcie mnie atakujesz ironizujac czy poprostu z natury lubisz konflikty. I prawdę mówiąc nie interesuję mnie to. Jak również Twoja opinia na mój temat. Nie jestem zupą pomidorową żeby wszyscy mnie lubili i akceptowali. Pozdrawiam serdecznie, życzę wesołych świąt i aby św Mikołaj przyniósł Ci pod choinkę encyklopedię medyczną oraz dobry duch przekazał odrobinę ukojenia. Ps. Więźniów obozów zostaw w spokoju. Ci ludzie przeszli piekło. Mój dziadek przeżył 5 lata Auschwitz... sagih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogusia78
Kobietki polecam masc LIOTON 1000!!!!! Smaruje od pewnegoczasu i moj gigantyczny bliznowiec zaczyna ładnieć :D nie mowie ze jest super ale widze zmiane.Kilku lek.zachwalało tą maść na blizny ale nie wierzyłam.Jeden minus to czeste masowanie blizny ale coz sienie robi zeby byc pieknym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
a ja jestem wkurzona. kupiłam te silikonowe plastry i się dowiedziałam że po 5dniaxh jest do wyrzucenia, a jeden taki kosztuje 30zl!wiec wyrzuciłam pieniądze w błoto bo kupiłam 2 i więcej nie zamierzam bo bym musiała wydać z 500zl... także szukam czegoś innego na moje blizny :) ten lioton drogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
ja na blizny stosuje bliznasil kosztuje ok 30 zł za 15g żelu ale pomaga moje pionowe blizny sa juz prawie niewidoczne z poziomymi ciezej ale jest cudowna ta masc :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrowych Spokojnych Świąt :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamagdalena
A oto dalszy ciag historii dla zainteresowanych.Jestem po 2 tygodniowym pobycie w szpitalu na chirurgii.Obecnie piers wyglada jeszcze gorzej,mam wielka dziure w piersi,usunieto mi brodawke i czesc piersi,poniewaz martwica poszla daleko w glab .Okazalo sie rowniez ,ze mam zropienie gruczolu piersiowego.Widok jest naprawde makabryczny,dziursko z ktorego sie leje ropa.Czeka mnie wizyta w poradnii chirurgi plastycznej,o ile ktos zdecyduje sie mi pomoc na nfz,jezeli operacja zmniejszenia zostala wykonana na moj koszt.Od lekarzy uslyszalam ,ze w moim przypadku konieczny bedzie przeszczep skory z innej czesci ciala w miejsce gdzie rozeszly sie szwy,rekonstrukcja brodawki,praktycznie odtworzenie calej piersi,wiec wiele jeszcze przede mna operacji.W lewej piersi rowniez nagle po 3 tyg rozeszly sie szwy,wiec czeka mnie tez wycinanie blizn i zszywanie na nowo.Operacja nie udala sie w 100%Zastanawia mnie tylko,co byloby gdybym zaufala lekarzowi ,ktory powiedzial,ze wszystko dobrze sie goji.Zachecona przez innych lekarzy bede sie starala o odszkodawnie,chociaz na razie nie wiem nawet jak za to sie zabrac.Ku zdziwieniu i niedowierzaniu wszystkich decyzji swojej o zmniejszeniu piersi nie zaluje,wybralabym inny szpital,ale nie zaluje.To bylo moje marzenie,a marzenia zawsze trzeba probowac spelniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina lina
Anamagdalena, czyli nei bedziesz miala jednej brodawki? Dobrze zrozumialam:? I w jakim szpitalu jestes? Leczna? Trzymam kciuki!!! Sama przechodzilam przez rozpruwajace sie cycki :( ola1990buziale wlasnie uzywam tego bliznasil ale tubka sie konczy a ledwo ja zaczelam :/ ps. wczoraj bylam wkoncu kupic pierwszy stanik. I okazalo sie ze jednak w zadne D juz nie weszlam :( Nie wiem czy mi tak urosly w ciagu miesiaca czy co... Musialam jechac specjalnie do tesco bo tam maja wieksze rozmiary i E okazal sie OK, ale jednak jak bede w PL to wole wybrac sie do sklepu z brafitterkami, bo cos mi ciagle nie pasuje w kazdym staniku. Troche jestem zalamana tym faktem, ze to jednak nie D. Z gory jak na nie patrze to wydaja mi sie takie jak przedtem, z tym ze nie wisza do pepka. No nic schudne to i cycki schudna, przynajmniej nie zostane bez niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana , zgłoś się do dr Bieleckiego z Poznania.Ja mam u niego zmniejszenie na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×