Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Dziewczyna która robiła w Bytomiu czy robiłaś w klinice Aschette? Bo ja z początku też tam chciałam iść bo cena mnie kusiła, ale lekarka była bardzo niemiła i pytam ją na jaki rozmiar mi zmniejszy a ona że na jaki chcę ...Jakoś mi tym podpadła ... Ja miałam rozmiar L/M a teraz mam E/F, lekarz od razu mi powiedział że nie mam co marzyć o B czy C, poza tym ja jestem wysoka 177 cm i wyglądam super a teraz nawet jestem w ciąży;p;p ...gratuluje dzidziusia :) tak , w Aschette...i jak pisałam nie jestem zadowolona z efektu, mi też tak Pani Doktor powiedziała, że zmniejszy na jaki ja chce , a po operacji powiedziała, że na mniejszy nie mogła, długo zbierałam na te operację, mam 152 wzrostu i naprawdę D to dużo za dużo dla mnie ...szkoda że przed operacją nie weszłam na to forum, pewnie Aschette by odpadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Pszczola1988 trzymam kciuki i bardzo myślę o tobie daj znać jak będziesz mogła !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję:) Przykro mi że nie jesteś zadowolona... Nawet nie wiem co Ci mam poradzić, kup sobie jakiś fajny porządny biustonosz, ja mimo iż mam o te 7 rozmiarów mniejszy nadal kupuję porządne biustonosze np dalia czy ava to też efekt jest inny niż od chińczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz w porównaniu, z tym co było, jest cudnie:) ale za dużo...niestety...i mam trochę poczucie straty takiej kasy...ale nie żałuję, lepsze to zgrabne stojące D, niż wielkie, obwisłe do pępka prawie F :) z biustonoszami masz rację, zawsze warto jest w nie inwestować...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias11 ale do tej pory boli Cię gardło ??? mnie bolało, to znaczy miałam podrażnione po operacji i odczuwałam drapanie w gardle może ze dwa dni, potem przeszło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskoczyło mnie jeszcze jedno w klinice w Bytomiu...ponieważ nie miałam kupionych biustonoszy pooperacyjnych,(potrzebne są dwa) zaproponowano mi w klinice ich zakup, nawet się ucieszyłam, bo przypuszczałam, że będą to najlepsze pooperacyjne biustonosze, okazało się, że były to zwykłe stanik, które kosztują pewnie około 20 zł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola1990buziale
dziewczyny które są przed operacja najwazniejsze byście sie dobrze pygotowały kupujac conajmniej dwa staniki popoperacyjne moje kosztowały ok 180 zł za sztuke ale naprawde warto, po pierwsze mniejszy ból jest gdy macie taki stanik( poczatkowo miałam jeden i gdy dałam do prania załozyłam sportowy bolało o wiele bardziej) po 2 dobrze utrzymuje biust w pierwszych dniach co powoduje lepsze gojenie ran lepsze zrosty i mniejsza szanse na rozejscie ran, ka kontroli mój lekarz powiedział ze dzieki temu staniowi moje blizny pionowe są juz prawie niewidoczne choc małam operacje 4 miesiace temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aduska, ja z rozmiarem 70j tez nie mam co liczyc na NFZ . Pani doktor powiedziala ze nie nadaje sie na refundacje a jak chce to lifting piersi jak najbardziej moge zrobic tylko prywatnie. Moje piersi kiedys byly o wiele ciezsze a teraz po dzieciach to dwa placki wiszace .MASAKRA.Ale rozmiar zostal a w dodatku mam jeszcze asymetrie dla mnie duza.Nawet lekarz ginekolog to powiedzial ze sama sobie tak zalatwilam bo chcialam byc MATKA POLKA i dxiecko jadlo tylko z jednej piersi bo z drugiej nie chcialo. Mowienie do pani doktor o bolu ktegoslupa ,o dretwieniu rak i wogole nic nie dalo. Wiec OPERACJA NA NFZ ODPADA W MOIM PRZYPADKU.Teraz zastanawiam sie i juz sie nakrecilam na operacje w Czechach u dr. Furmanka, bede pisac do niego emaila zobaczymy czy odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc, jeżeli dowiesz się czegoś o tej operacji w czechach daj znać proszę :) znasz może cennik ? ja też mam asymetrię i obwisły biust mimo, że mam dopiero 22 lata i nie miałam dziecka. Aż boję się pomyśleć co byłoby po :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość! Nie sugeruj się tym co powiedziała Ci pierwsza lekarka u ktorej byłaś. Sprobuj w Łęcznej.Tam podchodzą do tematu dużego biustu ze zrozumieniem.Nie tracisz kasy a operacji pewnie nie odmówią . W razie komplikacji pomogą na pewno.U Dr Furmanka są dlugie kolejki a gdyby coś poszło nie tak za wszystko musiisz płacic.Nie polecam dr.Polaka , bo bardzo się na nim zawiodłam.Załatwiaj skierowanie do poradni plastycznej w jedź do Łęcznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
gosc czegos nie rozumiem, ja mialam 75 J-K i mnie zoperowali, pytajac sie jeszcze na co ja tak dlugo czekalam, wiec nie rozumiem jak ciebie maja niezoperowac. Sprawdz innych lekarzy, wiele z nas muislao sie pomeczyc bieganiem od lekarza do lekarza,ale jest warto. Zycze ci powodzenia. ja jestem juz poltora roku "po" czasem w ogole zapominam,ze maialm tak gigantyczny biust-choc teraz tez nie jest najmniejszy byl E-F, troche mi sie przytylo ::) i jest F-G, ale w biuscie jestem 2 kg lzejsza,wiec jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Hej dziewczyny:) jestem juz w szpitalu w Gdańsku i czekam na zabieg. Jutro w pierwszej kolejności będę operowana z samego rana. Na szypułke więc czucie w piersiach będzie. :) Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia17
pszczoła 1988 powodzenia. napisz po wszystkim co i jak było. ja na maja mam konsultacje na NFZ, i się bardzo boję że mnie nie wezmą na zmniejszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pszczola1988 trzymam kciuki. będzie dobrze :-) Grejs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak ti jest ale tak jak pisalam wczesniej msm 70 j nie jest on jedrny czy tak jak to sie mowi pelny, tyko zwis skory. Po zmuerzeniu go w staniku mam 100-101 cm w biuscie .tylko to mozna poaiedziec ze to jest tylko skora wsadzona do biustonosza:(. Pani dokgor w szpitalu w krakowie odeslala mnie z kwitkiem. Dlatego doszlam do wniosku ze moze ten Furmanek ale mialam dzis termin do mojego ortopedy i dal mi jedzcze jedno skierowanie. tylko do Lecznej jest kawal drogi prawie 400 km i jak znowu odesla mnie z kwitkiem bo na oko to ten moj biust nie jest ciezki tylko wisiiiii ale kregoslup boli mnie okropniee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Obawiam siebie trochę tych zszyc i blizn. Oby było wszystko w porządku:) odliczam godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, ze warto nawet 400 jechac do Łęcznej. Też miałam daleko.Byla dziewczyna , która miala jeszcze dalej.To jest szpital i po dobie Cię nie wypiszą po operacji.Opieka super i warunki również.Myslę, ze tam podejdą ze zrozumieniem do Twojego problemu.Czas oczekiwania na operację też nie jet tak dlugi jak w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Pszczoła trzymam kciuki,ja ide w srodę na zabieg. Dzis ogarniaąłm wszytsko w domu z porzadkami okna itp.Z gotowaniem zeby mieli co jesc.Nie mam czasu myslec narazie co i jak,strach dopadnie mnie w srode rano.A zeby byo śmiesznie okresu nie dostałam i teraz sie modle zeby przyszedł po weekendzie.Powodzenia Pszczoła i daj znac co i jak jka tylko dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Pszczola1988 trzymam kciuki musi być dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Pszczola, kto bedzie Cie operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broomophesled1986godhc
Wow! Już wiem czemu mam problemy ze znalezieniem dziewczyny skoro one się oszpecają i to za ciężką kasę! Nie wiem jak można być zakompleksionym z powodu dużego biustu skoro z odpowiednim dekoltem każdy facet je ci z ręki! A co do znalezienia biustonosza to facet chyba wolałby mieć dziewczynę z większym biustem niż żeby ona z niego zrezygnowała bo bielizna jest za droga! A tak w ogóle to najśmieszniejsze z tego jest ostatnia osoba, która użala się, że 75 D jest za duże, a to według mojego męskiego gustu oczywiście ledwie się klasyfikuje jako duży, więc naprawdę powinniście docenić to czym natura was obdarzyła, bo faceci tylko czekają na takie kobiety! Jasne http://www.1link.pw/ffyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
mam nadzieję, że PSZCZOŁA1988 juz jest po, teraz trzymam kciuki za Ciebie EWAKALIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
broomophesled1986godhc , a jak kobiecie zwisają 2 balony pod pępek, to też jest podniecające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakalia
Hejka ciekawe jak Pszczołą sie czuję,ja dziś chodze i cały czas mówię jutro o tej pore bedzie to i to i zaczynam sie zastanawiac czy bedzie bardzo boleć itp .Ja o 7:30 mam być w szpitalu i jak dobrze wszystko pójdzie to o 8:30 ma sie zaczać operacja,ciekawe ile ona potrwa itp .Jak tylko dam rade to w najszybszym czasie sie odezwię pozdrawiam i trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
ewakalia jeszcze raz bardzo mocno trzymam kciuki i tak jak ty myślę o pszczole????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
ewakalia, moja trwała 4 godzigodziny, o 13,30 pojechałam na salę operacyjną, o 18,30 obudziłam się już na swojej sali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka29111
oczywiście kciuki trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum, chociaż od pewnego czasu czytam Wasze wypowiedzi. Mam 46 lat, bardzo duży biust (75L a nawet 75M) i już wyznaczony termin operacji zmniejszenia!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że się zdecydowałam. Operacja odbędzie się na początku marca w szpitalu Orłowskiego w Warszawie. Mam nadzieję, że pozwolicie zadać sobie czasami jakieś pytanie? jak np.: Dziewczyny gdzie kupuje się biustonosze pooperacyjne? w aptece? jak dobiera się rozmiar? Trzymam kciuki za wszystkie świeżo zoperowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczola1988
Czesc dziewczyny, ledwo żyje, ale żyję:p operowano mnie wczoraj 5h i ciężko znioslam narkoze.. później okazało się ze mam alergię na tutejsze srodki przeciwbólowe? wiec wesoło nie było. .. dziś miałam wyjść, ale rano dostałam wysokiej gorączki i musiałam zostać. Wyciagnieto mi juz dreny , widzialam moje nowe piersi i narazie jestem w takom szoku ze nie wiem czy mi się podobają. Ból jest straszny, ale wart wszystkiego Wyciaganie drenow nie jest bolesne. Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×