Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny a jaki rozmiar mialyscie i ile w biuscie,ze was do Lecznej przyjeli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 90L :) ale wiem ze przyjmuja też mniejsze. U mnie niestety szypuła nie wchodzi w grę ze względu na wielkość. Osobiscie miałam skierowanie od rodzinnego plus usg piersi i rentgen kręgosłupa, lekarz poprosił zebym na operacje dowiozła zaświadczenie od ortopedy odnośnie schorzenia kręgosłupa(kyfoza). Więc najlepiej mieć cały pakiet dokumentów od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko zagoiło się szybko. Mimo wielkich cyców miałam szypułę. Może dlatego że jestem młoda -26 lat-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gosć z wczoraj 22:07 Jaki miałaś rozmiar i jaka odległość mostek-sutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam pomiarów. Piersi zwisały mi swobodnie -jak stałam- do pępka a nie jestem wysoka więc resztę możecie sobie wyobrazić. Jak patrzę na zdjęcia z przed operacji to nie chce mi się wierzyć że coś takiego miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
dziewczyny czy z dodzwonieniem się do warszawy do tej poradni zawsze jest taki problem? Drugi dzień próbowałam dziś i nic. Jutro mam RTG kręgosłupa, ciekawe co tam wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
nowiutkapanienka ciężko się tam dodzwonić :-( przypominam że będę tam w poniedziałek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
popróbuje jeszcze jutro, a naprawdę mogłabyś w poniedziałek mnie zarejestrować tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grejs
nowiutkapanienka juz nie jedną zapisałam :-) jak coś odezwij się kwiat77@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam wielką prośbę. Czy może mnie któraś zarejestrować w Łęcznej? W ciągu kilku miesięcy mam tylko jeden dzień wolny 2 kwietnia i chciałabym wtedy dostać się do dr Mądrego. Kiedyś już byłam w Łęcznej, mam nowe skierowanie i jestem zdecydowana. Pomóżcie! Od tygodnia staram się tam dodzwonić, ale ciągle zajęte lub pełna skrzynka. Pracuję i nie mam nikogo z rodziny kto mógłby wisieć cały dzień na telefonie. Mój adres gonia3210@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, ten gość powyższy, mam problem z logowaniem się na konto gonia3210 gdy korzystam z komórki. Podaje moje drugie konto roget@op.pl. Błagam, pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Grejs- dzięki bardzo, ale udało mi się dziś dodzwonić,tylko jestem w szoku z powodu terminu wizyty w tej poradni, zaproponowano mi sierpień. Czy może mi któraś z Was powiedzieć jak wygląda oczekiwanie na konsultacje w Gdańsku, to jest druga opcja którą biorę pod uwagę. Nie spieszy mi się aż tak bardzo z operacją, ale chciałbym być jak najszybciej po wizycie kwalifikującej i wiedzieć że mi się udało, to na operację będę sobie spokojnie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Nowiutka, ja na konsultacje w gd czekalam prawie 3miesiaca, ale to bylo wieki temu. Warto sprobowac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexis
Dziewczyny a ja dzisiaj dostałam telefon, ktos wypadl z terminarza i mnie wrzucaja !!! operacja w czwartek!!! Rany julek ale sie zaczynam denerwowac, tak bardzo chcialabym byc po.... powiedzcie tak szczerze, czy obraz jaki zobaczyłyscie po był bardzo przerazający?? i jak to sie goi? jak spałyscie w nocy? slyszalam ze to tak pozniej boli ze siku zrobic nie mozesz.... prosze o wsparcie duchowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivipoz
Hej ja dzis dzownilam i Pan (nie czystym polskim) powiedzial ze na konsulatacje moze mnie w nast tyg zapisac a operacja 2-3miesiace oczekiwanie. Jestem w trakcie kompletowania dokumentów i mam nadzieje uda sie bo ja na plecy juz nie moge wytrzymac...poltram i inne leki juz nie pomagaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
ivipoz - a gdzie mają takie terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Darexis trzymam kciuki za ciebie szcześciaro ja 10 miesięcy czekałam. Dla mnie najgorszy byl drugi dzień po. Ale bylam bardzo zdziwiona że na wypisie miałam pyralgine paracetamol hihi. Pomyślałam ze zwariowali ze ketonal i to forte. Ale w czwartym dniu juz tylko chyba raz wzielam. Także jak na takie wielkie cięcie to wcale nie boli Ale jak się w domu zobaczyłam to widok nie fajny. Teraz jestem 11 dzień po .Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
inf. do gość z wczoraj godz.22.02 Rejestracja w Łęcznej jest czynna do godz. 16 i najlepiej kilka minut przed tą godziną dzwonić. Ja też wisiałam na telefonie, dopóki pani z rejestracji nie poleciła mi dzwonić przed 16. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Grejs
darexis zgadzam sie najgorszy drugi dzień . Bolało nawet jak się na łóżku poruszyłam. trzeci dzień już do wytrzymania :) potem już bez środków przeciw bólówych. wygląd taki sobie. ale teraz .... rewelacja. .... warto warto ....... sama się bałam, a jednak nie bylo czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexis
Dzięki dziewczyny ;) trochę mnie uspokoilyscie ;) mam nadzieje ze będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Do gość Aga byłaś w gdańsku na konsultacji i mam pytanie czy jakieś zaswiadczenie od specjalisty maiłaś i czy cię zakwalifikowali i ile na operacje czekałaś? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darexis
Do Karolcia76, a robiłaś prywatnie czy na NFZ ? Bo ja robie prywatnie a jak wiadomo jak płacisz to masz hehe Polska .... pewnie na NFZ tez bym tyle czekała. A ile jesteś po ? Jaki miałaś rozmiar biust ? A jaki masz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Aga
Ana, miałam jedynie skierowanie od lekarza POZ, z info, że mam przewlekłe bóle kręgosłupa. Jak czytam te wszystkie wpisy o ortopedach, rezonansach i innych badaniach, to włos się jeży. Być może po prostu dobrze trafiłam na konsultacjach, z moim rozmiarem 75K-L pani doktor od razu stwierdziła przerost gruczołu piersiowego i zakwalifikowała mnie do zabiegu. Do dziewczyn, które boją się zabiegu: miałam operację z przeszczepem, tzw.amputcyjną. Wypuszczono mnie dzień po zabiegu, środki przeciwbólowe nie były mi potrzebne, gdyż prawie nic nie bolało. Jedyny ból, który odczuwałam, to przy podnoszeniu się, ale był spowodowany tym, że dren dotykał zakończenia nerwowego. Na szczęście był to ból kilkusekundowy, a dreny wyjęli i minęło :) Pierwszej nocy w domu trochę gorączkowałam, ale później było już tylko lepiej :) Dobrze mieć przy sobie kogoś do opieki, bo człowiek jest zwyczajnie osłabiony i ma ograniczoną ruchomość :p Ps. czekałam na operację ponad rok, gdyż zdecydowałam się na NFZ. Nie było to dla mnie problemem, a raczej kolejnym krokiem w realizacji marzenia. Owszem, zależało mi na estetyce, ale bardziej na względach zdrowotnych. Przez ten rok zdążyłam się zaszczepić na żółtaczkę i utwierdzić w swojej decyzji. Teraz wiem, że warto było czekać. Każdego dnia dziękuję sobie za podjęcie tej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia76
Darexis ja miałam na nfz Rozmiar 85jj teraz stanik sportowy miseczka D . Jestem bardzo szczesliwa .operacje mialam 16 lutego. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
do gość Aga dzięki bardzo za odpowiedż ja jadę na konsultację do gdańska w maju i się bardzo boję że mnie nie zakwalifikują a bardzo mi zależy obecnie mam miseczkę M i jeszcze przymała jest. Skierowanie mam od rodzinnego. Dzięki Tobie jestem pozytywnie nastawiona. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivipoz
hej ja dzownilam do Łeczniej nie wiem skad te problemy z dodzownieniem sie ja dzownilam ok 13stej na recpecje i pani mnie polaczyla za pierwszym razem.. W marcu mam artroskopie kolana na ktora czekalam pol roku (to i tak sukces na NFZ zalwtwilam sobie bo norlanie w Poznaniu sie czeka 3 lata) wiec oby ta operacja poszla ok i pozniej juz tylko zapisuje sie na ta konsultacje do Łecznej i bede czekac (przynajmniej zrzuce kilka kg). Na stronie jest info ze Madry dr przyjmuje ponoc w czwartki wiec tak sie bede chciala umowic bo wyczytalam ze duzo z Was zadowolonych jest z operacji a ja nie pogam ponad 500km w ciemno kto mnie tam przywita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutkapanienka
Gośćanna- a kiedy umawiałaś się na te konsultacje w gdańsku? Nie wiecie co tam u pszczoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Czy ktoś wie która placówka na Podkarpaciu ma podpisaną umowę z NFZ na zabieg zmniejszenia piersi? Od dawna już planuję zabieg ale nie wiem od czego zacząć. Będę wdzięczna za info. Pozdrawiam wszystkie szczęściary które pozbyły się tego słodkiego ciężaru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana
Do nowiutkapanienka Na konsultacje do gdańska zadzwoniłam przed 20 stycznia i wyznaczyła mi termin 7 maj ale jeszcze w ciągu dwóch tygodni musiałam dowieść skierowanie bo inaczej by mi anulowali termin konsultacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia76
na Podkarpaciu nie mam pojęcia, ale przecież słynna Łęczna leży w Lubelskim, nie kombinuj tylko tam próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×