Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość karmi71
Pochwalę się jeszcze i tutaj, że byłam dzisiaj u Doni w szpitalu, wrażenia na wizazu opisałam, powiem tylko, że same pozytywy, nowe piersi zrobione perfekcyjne, napracowali się przy nich to widać. No i tak jak myślałam :) jej przerażenie po zobaczeniu ich po raz pierwszy. Donia z dnia na dzień będą robiły się coraz kształtniejsze, ale widać, że w przyszłości będą śliczne tylko daj im trochę czasu. Ach i ta wielkość ...idealne, nieduże i proporcjonalne do sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie do Tola50 ...w Poznaniu..Mandala Clinic i dr.Samir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi jestes kochana potrzebna taka pozytywna duszyczka jak ty mi była odrazu mnie inne myślenie naszło bo byłam przerażona to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje oczekiwania co do wyglądu były całkiem inne ale jak to lekarz powiedział zrobili co mogli teraz czekać na efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola50
Aggie, jak długo byłaś w klinice po zabiegu? Jak długo trwała operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn tak jak pisze Karmi musisz uzbroić sie w cierpliwość i dać im jeszcze trochę czasu. Odczucia o których piszesz (zimno, rwanie, kucie, ciągniecie etc) miałam co najmniej do czwartego tygodnia a potem systematycznie, nawet nie wiem kiedy to sie stało, odeszło tj. Odeszło z tej wygojonej w drugiej reakcja na zimno jest taka ze nie dość ze cycek boli (chyba bardziej sutek) to jeszcze ręka drętwieje :( będzie dobrze. A moze poszukaj lokalnie jakiegoś dobrego lekarza i dla własnego komfortu psychicznego i spokoju ducha umów sie na wizytę kontrolną. Aggie ale generalnie mamy wybór bo 95% z nas jedzie ze swoim własnym stanikiem ... A oni i tak w bandaże upchaja ;) Karmi lecę wiec tam :) ale wiem i rozumiem co jej na wątrobie leży ;) ja tez z tych marudnych i myślących ze zawsze mogłoby byc lepiej Donia pokaz ocenimy :) wydaje mi sie ze jeszcze do końca do siebie nie doszłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aggie do Tola50...operacja trwala okolo 3 godziny,W Klinice bylam dwa dni,normalnie wychodzi sie na drugi dzien ale ja chcialam zostac dzien dluzej zeby wyjsc bez drenow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia wiem jak sie czujesz,bo ja tez na poczatku bylam srednio zadowolona,jedyne co mnie cieszylo to to ze polowy juz nie ma,ksztalt byl dziwny,opuchniete i nienaturalnie sterczace...za 3 dni bedzie 3 tygodnie a ja zaczynam widziec swiatelko w tunelu,bo tak naprawde to one zaczynaja nabierac ksztaltu dopiero jak schodzi opuchlizna.Glowa do gory,mysl pozytywnie i badz cierpliwa...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dzieki za pocieszenie. Generalnie to niby wiem, ze ma prowo bolec tylko juz mi chyba cierpliwosc sie konczy ;) . Tyle mam roboty a tu ciagle musze uwazac i odpuszczac....nie przyzwyczajona jeste do takieo niewiele robiebienia. Mysle, ze cycki goja sie odpowiednio. Wyglad tez maja coraz lepszy i miekkna powolutku :) co oznacza, ze opuchniecia schodza - siniaki tez powoli. Donia moje cycki od razu m isie ciut za duze wydaly, ale dzis mysle, ze te 70 D to bedzie dla mnie dobry rozmiar. Chcialam C ale na szypule by nie wyszlo. Donia te cycki nowe na poczatku to strasza :) ale widzialas u dziewczyn kilka tyg pozniej to pieknieja i sa takie jakich chyba zadna z nas nigdy nie miala w kazdym razie sie nie pamieta. A blizny....wyblakna i moze z czasem cos laserem - ciekawe jak Bozka po laserze. Moze sie odezwie i da nam nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn...Ja tez duzo sie ruszam i denerwuje mnie ze moja aktywnosc jest ograniczona ale trzeba byc cierpliwym :-) Pamietasz jak pisalam ze troche mi saczy i odparzylam skore po przyklejeniu plastra ? Ten arnika zel wygoil to i naprawde zmniejsza opuchlizne i zaczerwienienia ,mialam rozne specyfiki do stosowania niektore bardzo drogie a okazalo sie ze to co mi pomagalo po plastyce brzucha nie zawiodlo mnie przy piersiach...przynajmniej narazie... Narazie uzywam tylko to a jak wszystkie strupki odpadna bede uzywac Scargel na blizny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Dopada mnie mała deprecha. Pogoda piękna i ma taką być przez cały tydzień. Upały a mi wyszedł termin na taki skwar. Pozatym boję się żebym okresu nie dostała. Stosowalam tabletki musiałam odstawić i nie dostałam do tej pory. Polozna mowila ze moge miec tylko plamienia ale tez nie regularne. Czekalam 7 miesiecy i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i nic mi operacji nie zakluci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta zobaczymy sie napewno bo jestem do pon dzis dreny wyciągnięte widok nadal taki sobie choc juz pomału troszkę lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta83...Powinnam byla dostac okres dwa tygodnie po operacji ale stress spowodowal ze dostalam w druga dobe po operacji,bylo ciezko bo piersi extremalnie nabrzmiale ale bralam Feroglobin (w plynie) i ketonal i dalam rade. Balam sie ze mnie nie zoperuja jak dostane okres bo czekalam dwa lata na zabieg,ale lekarz napisal mi emaila mowiac ze po przeanalizowaniu wynikow nie widzi przeciwwskazan :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak wychodziłam ze szpitala pani doktor poleciała mi stanik triumpha triaction. Podeszlam do tematu ostrożnie gdyż nigdy nie pałałam sympatia do tej marki. Będąc w CH Weszłam kontrolnie do kilku ich sklepów i zapytałam o nie, nieiestety nie ma ich w sklepach regularnych w jednym, bardziej ogarnięta pani, pani poleciła mi outlet. Odpuściłam do dzisiaj :) - byłam w factory weszłam, przymierzyłam i wyszłam z dwoma modelami :) Sa zajefajne - jeden to model energy n, drugi extreme n - trzymają i modelują w szczególności ten extreme rewelacyjnie. Jeszcze lepsza jest cena jeden 49,9 drugi 39,9. Więc jesli macie u siebie lub w okolicy factory w którym jest triumph gorąco polecam. Niestety trzeba mierzyć - więc opcja bardziej dla tych po ;) i jeszcze sie pochwale jeden mam w rozmiarze 75d, drugi 80 c :) lalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Aggie pocieszyłaś mnie, mąż się śmieje że ma twardą babkę bo zamiast bać się operacji ja się boję że coś mi wypadnie i mnie nie zooperuja. Ja już nie mogę patrzeć na te balony. Nie robię sobie zdjęć bo widzę tylko te donice. Jutro już się pakuje i i 5 rano w poniedziałek w drogę. Dobiu potrzebujesz czegoś ze świata zewnętrznego ? Jak coś to Ci dostarcze ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Judyta znam to uczucie,nie cierpialam swoich zdjec a teraz szczerze mowiac mam to gdzies czy ksztalt bedzie idealny czy nie,wazne ze sa o polowe mniejsze a po kilku miesiacach dobry stanik zrobi reszte :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sie smieja i czesto nie rozumieja bo to nie oni musza nosic 3 kilogramowy plecak na klacie 24 na dobe...Judytka zycze powodzenia i mysl pozytywnie...za pare dni donice beda jabluszkami :-) Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAako
Aggie czy jesteś zadowolona z efektów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aako jestem zadowolona,szwy wygladaja bardzo ladnie,cycusie o polowe mniejsze ,co do ksztaltu to ciezko mi powiedziec bo jeszcze sa opuchniete,moze za jakies kilka tygodni bede mogla powiedziec wiecej :-) Ja nie chcialam bardzo malych bo moj pan by sie zaplakal wiec chyba bede miala D....Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Triumph triaction na Allegro bez problemu dostanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam model Tri-Action Ekstremalne Bra i żałuję bo mam wrażenie że formuje cycki w bok a nie di środka i leży w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta nie dzięki nic nie potrzebuje mam siostrę oraz wczoraj maz mi zrobił niespodziankę i przyjechał z córcia do mnie az sie popłakałam mam nadzieje ze jutro pójdę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Aggi w Łęcznej z tego co wiem nie robią operacji w okres. Także Judytka pozostaje Ci się modlić żebyś nie dostała na operację. Pamiętam, że jedna dziewczyna założyła sobie tampon i nie przyznała się, bo inaczej odesłaliby ją do domu.Oczywiście operację przeżyła:) Ja też muszę poszukać fajnego stanika sportowego, na allegro nie kupię bo muszę przymierzyć, bo rozmiar mam pomiędzy c-d. Biustonosze kupuje D, ale sportowe to może być trochę inaczej z rozmiarówką chyba jest trochę większa ? Donia pięknie się goisz na pewno jutro do domku Cię odeślą. Tylko poproś panie w biurze, ze jesteś z daleka i chciałabyś w miarę wcześniej wypis. No to weekend rodzinny na Lulelszczyźnie macie.A tak w ogóle to jesteście na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim jakby co i bardzo blisko Roztocza. Tylko okoliczności trochę niewczasowe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam zmniejszane piersi w 2007r. Operacja się udała, goiło się na mnie jak na przysłowiowym psie. Właściwie 3 dni po operacji nie zapomniałam, że byłą jakaś operacja. Tylko, że..... Lekarz za dużo mi wyciął. Teraz jestem nie proporcjonalna. Piersi po tych latach nieco opadły i jakby brak w nich wypełnienia, Gdyby mi wtedy tylko podniósł piersi,a nie wyciął tyle byłoby lepiej. Robiłam na Żoliborzu. Jedna brodawka niżej, druga wyżej. Jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta83
Jestem już prawie spakowana. Głowa mnie tylko boli bo źle spałam. Będę Wam kobietki na bieżąco raportowac. Oczywiście jak będę mogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi71...moze masz racje ja robilam prywatnie i okres im by nie przeszkadzal,swoja droga to dziwne dlaczego jednym przeszkadza a drugim nie,przeciez to nie tylko o pieniadze chodzi a o czyjes zycie i zdrowie,wiec gdyby to bylo zagrozeniem to prywatnie tez by sie nie brali zeby nie placic ogromnych odszkodowan w razie czego...Aggie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne w necie wszystko dostanę. :) ale na początku trzeba mierzyć - tak jak u mnie dwa rożne modele i dwie rożne rozmiarówki Porcelana to juz prawie 10 lat po - ale ze co flaczki ci sie zrobiły? A brodawki od samego początku miałaś przesunięte ??? Gość [dzis 12:28] ja pod biustem mam 81 i wzięłam 75 i jest ok. One z czasem podobnie jak wszystkie biustonosze rozciągają się. Judyta trzymam kciuki żeby poleciało dopiero po, w razie czego weź tak jak pisze karmi tampony ... Ze mną była dziewczyna która miała 3 dzień i nie było problemu - fakt ze lekarzom sie nie przyznała ale pielęgniarki wiedziały. Czekamy na relacje ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×