Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość 65nn
Z tym wypisem to nie takie hop siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollittaaa
dziewczyny! mierzyłam jest tak jak mówicie jest tak, że nic nie jest rozlazłe na sylwetkę a takie maciupeńkie po takich ogromnych były by komiczne ;p miałam w domu stanik 80DD i jest tak pod biustem za luźny miseczka lekko za duża ale mogła by być ;) czyli pewnie w zależności od producenta mam rasowe D albo małe E :) ale jest super pod tym względem, że nic nie leży aż pod pachami, nic ie leże ciut pod brodą itd ;) sa piękne jak z żurnala okrąglutkie, stojące, patrzą do góry blizny wiadomo będą ale nie zanosi się żeby miały wyglądać z stanika ;) może piersi nie będą maciupkie ale tak myślę, że trochę biustu trzeba mieć a może jeszcze coś się zmniejszy bo przede mną do całkowitego zdrowia daleka droga! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nnn
Moja podróż do domu jest na dwie raty. Wczoraj siostra przywiozła mnie do Warszawy i u mnie zostałam na noc. Podróż o.k . Dużo ruchu w pionie. Wieczorem bolaly mnie cycki i w nocy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Ale rano juz jest lepiej. Chyba nie ma co grać komadosa tylko brać na noc cos od bólu. Ja juz od soboty nic nie biorę, ale te dolne szwy pod piersiami mocna "ciągną"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
65nn zaraz sie rozruszasz i zapomnisz ze coś gdzieś ciągnie :) miłej i spokojnej dalszej podróży życzę i czekam na fotki :) adres mój juz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn a co z tym wypisem pisałaś że nie tak łatwo??? ja tez czekam na fotki co siostra na twoje nowe cuda? ja dokładnie za tydz będę już na oddziale........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Hej dziewczyny. Czy któras z was miała może cięcie lejour ( klucz, tylko pionowe bez cięcia poziomego pod piersią)i może się wypowiedzieć o efektach? Wogole jak dochodzicie do siebie? Ja po tygodniu będę musiała lecieć samolotem z dzieckiem i walizka ... nie wiem czy dam radę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn jak tam już w domu jesteś pewnie:-) jak pielęgnacja twoich nowych cudów co rodzinka na nową Ty???? czekamy na fotki:-) ja pewnie od dziś za tydz będę już wymalowana być może nawet już na stole operacyjnym mam nadzieję że wszystko pójdzie gładko na szczęście mój spóźniony okres dziś dotarł huraaa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Laseczki wrocilam juz do domu i moge swobodniej pisac bo w szpitalu w tel polowe wiadomosci zzera. Noc w dmu spokojna choc nie wiem jak to sie dzieje ale dopiero wieczorem te szwy jakos ciagna i pobolewa dosyc mocno. Wczoraj wzielam jeden appap i lepiej sie poczulam. Dzis juz jestem po opatrunku. Piersi coraz ladniejsze :) . Nie sa wielkie ale sa spore wzgledem moich oczekiwan ;) "chcialam krotko ....po mesku" . Jeszcze obsoniaczone, cos tam troszke kapnie z miejsca po drenie lub ciut ze szwa z brodawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
ktora chce zdjecie to prosze napiszcie na mojego maila to wysle :) galoj7061@gmail.com Dwie pierwsze doby w szpitalu byly dla mnie makabryczne. Widac sie nie spodziewalam sie takiego i bolu i slaboci ciala. Ale to moje odczucia. Ja tez nie mam 40 lat a jestem sporo starsza - w moim wieku tez chyba gorzej sie znosi takie "historie' choc ogolnie jestem zdrowa - wyniki byly idealne. Tak wiec myslalam po jaka cholere to zrobilam :) . Dzis minal tydzien rowno od operacji i zdanie mi sie zmienilo WARTO BYLO :) ale trzeba sie przygotowac, ze to nie jest "bulka z maslem"- ja mialam zbyt lightowe nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
65nn cieszę się że już lepeij i jesteś w domku na meila nap poczekam na fotki Mądry był twoim prowadzącym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam być operowana przez dr Ibrahima z kliniki Mandala. Operacja redukcji piersi. Czy macie opinie o tym lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćAnna podziwiam po tyg z dzieckiem walizkami po operacji.... ja nie dała bym rady... dla mnie podróż autem gdzie nie ja kierowałam i nic nie nosiłam 6h była trudna Tutaj każdy raczej na NFZ robi więc zawsze są ciencia kotwica serio to nie wiem jaki efekt jest tylko pion ale chyba dla małej redukcji się ją stosuje bo nie wiem jak z Miski g mieli by zrobić to nie cuac na dole a małe redukcję nie robią na nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Kurcze ja chyba zwerbuje faceta żeby mi pomógł. .. po tygodniu musze wracać do Angli i niewiem jak to będzie. ...może zostane nawet dłużej. .. ja mam piersi rozmiar dd nie są wielkie ale są obwisle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Dzis pierwszy raz na brodawki przylozylam sobie ten plaster ze srebrem. Mysle, ze dobrze sie goje, ale jeszcze ciut poleci ze szwow przy brodawkach i troszke z jednaj strony z dolnego "usmiechu". Piersi czasami w ogole nie czuje, ale wieksza czesc dnia to jednak jest takie napiecie i podobne odczucia jak piersi wzbieraja mlekiem. Wieczorem jakby najgorzej, ale wczoraj nic nie bralam i przespalam w miare spokojnie. Mam w sypialnie malutkie szczeniaczki i to one mnie budzily - to ssaly matke glosno siorbiac to popiskiwaly w poszukiwaniu matyczynego cycusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn a masz w zaleceniach używanie plastrów ze srebrem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćAnna rozmiar D to my mamy po operacji :) i nie możemy wyjść z podziwu i zachwytu ze one takie maleńkie ;) fakt do tego sa sterczące ;) Jesli masz kogo poprosić o pomoc - proś. Jak coś sie stanie (tfu tfu) to nie będzie ze boli i będziesz sobie pluła w brodę ... Nie ma co ryzykować tydzień to bardzo mało ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
nikt mi nie zalecil, ale czytam na foru i Bozka stosowala na swoje i doskonale sie goila mimi, ze nie miala specjalnie wysiekow. Mi ciut brudzi lewa brodawka (w tej mam duze czucie od operacji) i troche pod biustem i tam tez przylozylam sobie te opatrunki. Nie zaszkodza na bank ale sa drogie. Za dwa maz zaplacil dzis okolo 33zl. Oplaca sie kupic duze plastry ale w tej aptece nie bylo. Moze jutro mi poszuka gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja75h no mi wsumie głównie chodzi o to żeby te piersi były sterczace i patrzyły do przodu bo narazie to kops musze je upychac i bardziej przypominają dwa rozciągnięte worki niż piersi mam nadzieje ze po operacji będą twarde i jędrne a nie wiotkie jak teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn wiem tez używałam :) pierwszy - sama bozka osobiście docinala i zakładała ;) dobrze mieć taka sąsiadkę :) faktycznie najbardziej opłaca sie kupić duze w rozmiarze 10x20 i je docinać. Ale mi przypomniałaś :) dzisiaj na noc założę sobie wlasnie ten opatrunek .... Mam nadzieje ze nie zaszkodzi :( GośćAnna ale przy takiej plastyce tez coś chyba wycinają??? Rozumiem co czujesz patrząc na nie :( ale jak juz ci je zrobią nie będziesz mogła wyjsć z podziwu .... Kiedy i gdzie będziesz je robiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnna
Ja75h Tak wycinaja trochę skóry. Będę miała robione dopiero w czerwcu za rok ale u Brzuchanskiego niestety takie są terminy i tam mam dość blisko ode mnie z miasta no i będzie również mi poprawkę robił po plastyce brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy któraś z was miała po operacji komplikacje w postaci jakiś guzków na piersiach itp. Mi się zrobił guzek przy sutku, tuż pod skórą. co to może być. ?Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Hej dziewczyny :) Dzis nareszcie przeszedl moj stanik. Ten, ktorego uzywalam byl zdecydowanie za luzny i sobie rekami cycki przytrzymywalam. W ogole mam wrazenie, ze mi jakby sie wieksze jeszcze zrobily :( . Moze to przez to ze za luzno...... Ale ten nowy staniczek (sillima cara 70 D/E) fajnie trzyma. Wreszcie mam scisniete cycolki. Dzis podocinalam sobie opatrunek ze srebrem, na wszystkie szwy. Wczesniej obficie spsikalam octaniseptem - takie niby mycie. (Moja najstarsza corka robila sobie podciagniecie u Szczyta i tam powiedzieli, ze zadnego mycia woda przez pierwsze dwa tyg) Potem posamrowalam liotonem 1000 - nie oszczedzalam, po calych piersiach nawet tam gdzie nie widze zasinien. Chwile powietrzylam i zamknelam w nowym ciasnym staniczku. Zdecydowanie musi byc ciasno, od razu lepszy komfort, choc przez chwile pomyslam, ze spac pojde w tym luznym, ale nie - zdecydowanie ciasno ma byc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Wracajac do szpitala....dr Madry robil mi operacje a asystowala mu przesympatyczna dr Joanna chyba Kowalik. Potem to juz ona sie mna wiecej zajmowala niz Madry. Osobiscie uwazam, ze to wspanialy lekarz i czlowiek. Generalnie wszyscy sa pomocni, tylko wlasciwie ich nie ma. W weekendy to juz w ogole brak lekarzy. Obchod to "przeciag" na sali, totalne bezkrolewie ;) . Nawet to sniadanie pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
65nn to super że stanik doszedł a w szpitalu móili tpobie jaki masz kupić czy nie miałaś tego ze szpitala? wyślij proszę nowe fotki jak masz możliwość:-) ja myślę że opuchlizna zejdzie i bedzie super kiedy masz wstawić się na przegląd heheh w szpitalu matko dziewczyny ja jadę w poniedziałek jestem przerazona we wtorek mam byc najpozniej do godz 9 dzwoniłam dzis polaczyli mnie ze sekretariatem jaja jak berety pani mnie wystraszyła zawał murowany okazało się ze nie ma mojego skierowania ja praiwe w ryk ale kazała sie uspokoic i zadz wza 15 min na szczescie sie znalazło ale gdyby było mało to sie okazało ze nie zamieniono nas z kolezanka terminami i dzis dzieki Bogu zadzwoniłam i zamieniłam choć możliwe ze dr. Mądry zmienił tylko na dyżurce lekarzy niewiem coś tak pani mówiła dla mnie najważnijsze ze jestem zapisana:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaA
Ja A. Jestem z wielkopolski i tez chcę się zmierzyć z tym problemem , ale na razie tkwię w martwym punkcie. Ten numer do Łęcznej 817526200 w ogóle nie odpowiada, czy jest może jakiś inny numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaA
JaA dziś Ja A. Jestem z wielkopolski i tez chcę się zmierzyć z tym problemem , ale na razie tkwię w martwym punkcie. Ten numer do Łęcznej 817526200 w ogóle nie odpowiada, czy jest może jakiś inny numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65nn
Donia 841 - nie martw sie - mojego skierowania tez nie bylo, ale najwazniejsze, ze lekarze wiedza, ze masz miec te operacje. Pamietaj, zebys nic nie jadla we wtorek przed przyjeciem ani nie pila (ja sobie kawke zapodalam :) ale na szczescie tylko ciut mi cukier podskoczyl - 101,64 ) widocznie jednak uznali, ze w normie. Niestety w sprawie stanika musialam sie kierowac wlasnym doswiadczeniem i centymetrem. Przwie wszedzie podaja rozmiarowke. Dobrze miec ze soba jakis sportowy stanik bo jest wygodniej niz w tych bandarzach. Zabierz jasiek albo i dwa, bo te lozka .....to porazka, o poduszkach plastikowych nie wspomne, a glownie sie jednak lezy zwlaszcza bezposrednio po a i tak pozniej to z nudow sie lezy ...zreszta ja bylam slaba to wyrko mnie ciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×