Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Man skierowanie I wszystkie zaswiadczenia gdzie obecnie sa najkrotsze kolejki.gdzie czeka sie najmniej od konsultacji do operacji. Nie wiem gdzie zlozyc skierowanie a liczy sie czas bardzo prosze o informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny! A może któraś z was polecić jakiegoś lekarza w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomuch
Cześć dziewczyny. W grudniu będę miała operację w Łęcznej. Im bliżej terminu, tym więcej pytań rodzi się w mojej głowie. Poczytałam nieco o przygotowaniach, o tym, że na 2 tygodnie przed operacją nie należy brać leków mających wpływ na krzepliwość krwi. Np. leków zawierających ibuprofen, aspiryny itd. A sezon przeziębień właśnie się zaczął. Stąd moje pytanie, bo nie przypominam sobie, żeby ktoś pisał o tym na forum. Czy wiecie, jakie leki można brać w razie przeziębienia, żeby się wyleczyć przed operacją, ale nie zaburzyć sobie krzepnięcia krwi? Byłoby kiepsko, gdyby 1,5 roku czekania poszło na marne przez przeziębienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość suzi
Ponawiam pytanko czy ktoraś dziewczyna miala zabieg na Klinikach we Wrocławiu? Mam konsultacje w styczniu ale kompletnie nie znalazlam opini o lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos mial operacje w szpitalu orlowskiego.cuz sa tan dobrzy specjalisci I ile sie czeka na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu sie wiesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na kwiecien 2021Dolaczam sie do pytania ktore wczesniej Pablo.Gdzie sie najkrocej czeka na operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaanaia
Cześć. Mam pytanie. Przebrnelam przez cały wątek, stąd wiem, że niestety po operacji traci się możliwość czerpania przyjemności seksualnej ze stymulacji sutków, bo żaden lekarz nie bawi się w odtwarzanie połączeń nerwowych przy ich przyszywaniu (pomijając przypadek, gdy sutki robi się na szypule, ale tak można tylko gdy piersi nie są za duże i zmniejszenie jest nieznaczne). W ostatnich postach ktoś znowu pyta kiedy odzyskuje się czucie w brodawce po operacji, wiec w końcu nie wiem jak to jest z tym czuciem. Czy ono wraca czy nie, a może wraca, ale nie do końca? W starszych listach kiedyś ktoś pisał, ze utrata na stałe czucia w brodawkach, to jedyny odczuwalny minus tej operacji i ze być może z tego wzgledu drugi raz by się nie zdecydowała na taka operacje. Wiele osób tu pisało o tym, teraz znów parę osób pisze, ze czekają aż odzyskają czucie. Ja w zasadzie tylko z tego powodu czaje się z ta operacja. Myślicieli, ze gdybym np. Zaproponowała lekarzowi ,ze więcej zaplace, to byłby skłonny zrobić ta operacje tak, żeby wszystko było pod tym względem dobrze? Bo nie wiem czy oni tego nie robią bo im się nie chce, za dużo roboty, czy po prostu to nie jest możliwe, żeby sutki po takiej operacji zachowały unerwienie na tyle, żeby moc czerpać z ich stymulacji przyjemność seksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka_C80
Z leków np przeciwbólowych spokojnie można brać paracetamol. Pytałam lekarza i wyraził mi zgodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na na swój zabieg czekałam równy rok: Polanica Zdrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn czy mozna zapisac sie na konsultacje w kilku poradniach a na operacje isc tan gdzie najkrocej sie czeka oczywiscie mowie o operacji na nfz.Czy moglybyscie polecic dobrych specjalistow gdzie warto starac sie zeby to oni operowali .bardzo prosze o nakierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozna zlozyc skierowanie do kilku poradni dotyczy operacji na nfz a sama operacje przejsc tam gdzie sie najkrocej czeka. Czy moglybyscie pokierowac mnie gdzie sa dobrzy specjalisci I gdzie warto uderzyc .Niestety operacja musi byc na nfz bo przy 3 dzieci prywatnie to po prostu nie realne w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ivyfjtcuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś zamula to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekałam rok Bielsko - Biała. Operacja już za tydzień tj. 13 listopada . Mam miseczkę k. Oczywiście na nfz.i nieukrywam że się strasznie boje. Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos sie zawiesza I nie pokazuje postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Agniecha 83 Gdzie w bielsku bedziesz miala I kto bedzie cie operowal Jak dlugo czekalas na konsultacje I od konsultacji do zabiegu I jakie dokumenty I zaswiadczenia musialas miec ze soba.Bede wdzieczna za jakielkowiek infirmacje Do bielska mam najblizej ale nie slyszalam ze robia tam na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiec odpowiadam. Konsultacje mialam 17 października 2016 w Bielsku Bialej w klinice CMR u doktora Sirka. Bylam prywatnie koszt 150 zł. Czekałam 3 miesiące na konsultację. Na konsultacji lekarz zakwalifikował mnie do opercji na styczeń 2017. Z tym że wynikly komplikacje z nfz więc operacja została mi przełożona na listopad 2017. Mialam skierowanie od lekarza rodzinnego. Dodatkowo można przynieść zaświadczenia o stanie zdrowia od innych specjalistów.Ja niestety przy tak dużym biuście mam wgniecenia od ramiączek , garbie się. I mam skrzywienie kręgosłupa. Mam 160 cm waga 62 i miska k. Pozdrawiam Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomuch
Blondynka_C80 Dzięki za odpowiedź. Do gość - można się umówić na konsultacje w różnych poradniach, ale w każdej trzeba złożyć oryginalne skierowanie. I tu problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaaaaaaanaia
Hej to ja z postu z 4 listopada 19:13. Czy ktoś mógłby się odnieść do moich rozterek związanych z czuciem w brodawkach po takiej operacji? Mnie to na poważnie nurtuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie jak długo się czeka obecnie na operacje na NFZ u dr Sirka w Bielsku białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytaj 3 posty wyżej. Ja czekałam rok . Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czucie w jednej brodawce miałam dzień po operacji a w drugiej gdzieś po tygodniu. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wreszcie się doczekałam jeszcze 5 dni :) i będzie po. Właśnie zastanawiałam się jak to jest potem z tym czuciem. Agniecha83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćannnai
Ale czy z tymi brodawkami jest tak jak przed operacją? Bo wcześniej ktoś pisał w tym wątku, że nie reagują tak jak wcześniej, tzn. brodawka nie kurczy się już pod wpływem zimna, czy od pieszczot seksualnych, że w tej sferze nie odczuwa się już przyjemności. O to mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jak przed operacją, kurczy się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolisz mieć cycki jak maciora i sprawne brodawki czy małe piękne zgrabne piersi i ewentualnie "niesprawne" brodawki? Czy takie ważne są dla Ciebie te brodawki? Dziwne. Brodawki to pikuś przy tej całej akcji z operacją i potem z komfortem życia. Daj sobie spokój z tymi brodawkami i sutkami. Ja myślałam tylko żeby się pozbyć niepotrzebnego ciężaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćannnai - ja jestem już długo po op i nie mam problemu z brodawkami. także to chyba jest kwestia czasu bo trzeba poczekać żeby wszystko do normy wróciło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz jakie mam cycki. Dla mnie ważne jest czy będę dalej w stanie odczuwać satysfakcje seksualna, czy to takie dziwne? I tak, wolę mieć piersi nieidealne z wyglądu, a zachowujące wszystkie swoje funkcje. Gdybyś miała brzydka łechtaczke, to też byś ją sobie usunęła, pozbawiając się dożywotnio możliwości przeżywania orgazmu, spełnienia seksualnego, tylko dla wygladu? Nie krytykuje nikogo. Ale chciałabym dokładnie wiedzieć z czym się wiąże taka operacja, jakie ma konsekwencje, żeby zdecydować czy chce zapłacić taką cenę. Jak już pisałam, przeczytałam cały ten wątek, i jakiś czas ciagnela się rozmowa o tym, że niestety sutki stają się na stałe nieczułe, chciałam potwierdzić czy więcej osób też tak ma, czy to były tylko pojedyncze przypadki, albo może to był krotki czas po operacji i jeszcze wtedy nie doszły do siebie. Zbieram interesujące mnie informacje, żeby zdecydować w przyszłości czy się zoperowac czy nie. Ale najpierw muszę znać wszelkie konsekwencje, żeby podjac taka decyzję. Dla mnie wygląd piersi to naprawdę nie wszystko. I proszę mnie nie obrażać i nie wyzywać od macior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny długo czekałyście po konsultacji na operację u Potockiego ? Jak z powrotem do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×