Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Pola91
Cześć dziewczyny:) Niedlugo dolacze do grona szczesliwych posiadaczek malych/sterczacych piersi;) Bylam na konultacji w Warszawie w Orlowskim, miala ktoras z Was kontakt z dr Daria Harytanowicz? Co lepiej zabrac do szpitala? Koszule rozpinana na guziki czy góra (na guziki) + dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy byłaś na konsultacji i jak długo na nią czekalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Gunia687 ja byłam w lutym się zapisac w Rydygierze i dostałam termin na 5 lipca, nie wiem do jakiego lekarza choć fajnie by było właśnie do dr Michalskiej bo czytałam o niej opinie ma same dobre no i myślę że jako kobieta też chce pomóc takim kobietom jal my. Myslisz że mogę zadzwonić i dopytać do kogo mnie zapisali i czy mogę to zmienić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama operowała piersi u dr Jędrys. Miała rozmiar J, teraz jest zachwycona po zmniejszeniu. Opieka super. Pani doktor przesympatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Gunia678 dzwoniłam dziś do rejestracji poradni w Rydygierze i pani powiedziała mi ze nie mają rozpiski kiedy jaki lekarz przyjmuje, powiedzialam ze wiem ze dr. Michalska jest we środy i czy mogłaby mi przełożyć tetrin powiedziala że nie i że dopiero ns początek września są terminy... :-/ Napisałam do Pani doktor maila i zobacze co mi odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola91
Jesli to pytanie bylo do mnie, to bylam na konsultacji jakos jesienia a termin mam na maj. Na konsultacje czekalam krotko, bo akurat wypadla jakas pani z kolejki i wskoczylam na jej miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaania87 - masz termin na czwartek bo 5 lipiec to czwartek. Ja miałam szczęście bo pierwszy raz w 2015 roku trafiłam do doktor Michalskiej. Teraz poszłam do niej z tymi papierami z tamtej wizyty i mnie przyjęła. Ale nowym pacjentom trudno się do niej dostać. Myślę, że możesz próbować albo pojechać w którąś środę i porozmawiać z nią albo prywatnie na wizycie. Sama nie wiem co Ci doradzić:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Gunia687 tak wiem że czwartek sorawdzałam, a czy orientujesz się jacy tam są jeszcze lekarze? Myślisz że gdybym poszła do Michalskiej na wizytę prywatną to mogłaby mnie skierować na operację NFZ? Napisałam do niej maila i może coś odpisze, opisałam swój problem i że bardzo zależy mi na tym aby trafić do niej, jednak nie wiem jak wygląda kontakt z Panią doktor, czy odpisuje na takie wiadomości. Swoją drogą Teoja operacja tuż tuż :-) super. A mogę wiedzieć jaki masz rozmiar? No i jak w ogóle wygląda konsultacja w Rydygierze? Pani na rejestracji powiedziała mi że nie muszę mieć żadnych badań, jeśli trzeba to chirurdzy kierują sami na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Gunia687 już przeczytalam Twoj wczesniejszy wpis :-) już wszystko wiem. Ja mam 65g/h do tego zwis 29cm :-( mam nadzieje że mi pomogą bo to udręka okropna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siula_u
Witam wszystkich Dawno nie odwiedzałam portalu, ale dzisiaj mam szczególny powód :) Wczoraj maiłam konsultację w Orłowskim i zakwalifikowałam się na zabieg . Termin 18.11- więc nie jest tak źle. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich którzy rozpoczęli walkę o swoje zdrowie i wygląd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy miałyście problem z PZU po operacji zmniejszenia piersi? Ja dostałam odmowę za pobyt w szpitalu. Mam ubezpieczenie grupowe z kartą apteczną. Z tego co czytałam to były odmowy ale za operacje i to rozumiem ale za pobyt w szpitalu raczej nie było problemów.... Jeśli otrzymałyście takie wypłaty dajcie znać. Będę wdzięczna bo chcę się odwołać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bema bardzo współczuję ... Ja trafiłam do dr Anny Kaniewskiej. Tez się bałam, że mnie z kwitkiem odprawi i bardzo, bardzo miło się rozczarowałam. Co prawda schudłam i obecnie mam 79 kg - pani doktor mnie pochwaliła :). Młoda , bardzo sympatyczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkpanna
Kobieto ktora masz u Potockiego na marca daj znac jak bedziesz po ja niestety termin marzec ale 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1741
Czy miałyście problem z wypłatą pieniedzy z polisy PZU za pobyt w szpitalu? Ja dostalam odmowę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
No to ciesze sie ze chociaz tobie się udalo. Mowila cos o rozmiarze po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola91
siula_u, kto Cie bedzie operowal?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siula_u
Bema dzięki i do góry głowa , jeśli chodzi o rozmiar to tak od razu o tym rozmawiałyśmy i widziałam , że P. Dr. robiła sobie opis w komputerze- cały wywiad, przebyte operacje, obecny rozmiar z pomiarem, rozmiar docelowy... Operować będzie dr. Kaniewska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
I docelowy rozmiar jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
No szok normalnie .. A gosciu mi z amputacja wyjechal.. Poradze sobie bez niego :) fajnie ze nie musisz dlugo czekac trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam rozmiar 90I.Zastanawiam sie nad zmniejszeniem piersi tylko mam wiele pytan .Np..czy po operacji dlugo doskwiera bol.Jestem bardzo bojazliwa i najbardziej boje sie tego bolu poopercyjnego.Poniewaz pracuje to ile sie jest na zwolnieniu po takiej operacji.Slyszalam ze operacja jest bardzo ciezka i trwa z 5 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bema, idź po kolejne skierowanie i umawiaj konsultacje u innego doktora nie ma na co czekac, czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
Dziewczyny, czy możecie przypomnieć, w których szpitalach zajmują się chirurgią plastyczną? mam bardzo odległy termin operacji w Łęcznej i szukam innego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
Pisalam z innym doktorem z tego szpitala. Opisalam mu sytuację i odpisal ze mam sie odezwac w kwietniu to postara sie pomoc. Wiec poczekam do kwietnia i zobacze co z tego bedzie. A jak nie to po skierowanie i poszukam czegos innego napewno sie nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja operacja trwała 2,5godziny, zwolnienie jest na 2 tygodnie jak wszystko jest ok. I co najważniejsze nic nie boli:)dobe w klinice dostawałam ketanol , później w domu już nic nie brałam, wracałam przez pół Polski do domu i jeszcze po drodze byłam na zakupach. Po dobie od operacji!!! Ja też naczytalam się strasznych rzeczy i tak też się nastawiłam...a tu miłe zaskoczenie. Warto iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zdobylam skierowanie od ortopedy Nfz do poradni chirurgii plastycznej chociaz z wielkimi trudami... Lekarz uwaza, ze skrzywiony kregoslup, bole kregoslupa , po 3 dzieci ze zwisem 40 cm i rozmiar 75 J to niewystarczajace powody aby mnie zakwalifikowano do redukcji piersi...Dramat. Mam pytanie. Jestem z Warszawy wiec Orlowski mnie interesuje... Czy trzeba teraz najpierw umowic sie na wizyte do przychodni do ktorychs ze specjalistow aby ewent mnie zakwalifikowano, czy moze lepiej prywatnie pojsc po opinie do ktoregos z lekarzy i to jest wystarczajace? Na pewno dlugo sie czeka na wizyte a i pewno drugie tyle na operacje. Chcialabym choc troche skrocic czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 2406
Szczecin Szczecin Szczecin Dziewczyny czy, któraś z Was może się podzielić opinią o Doktorze Fabian Urban? Mam zaplanowany u niego zabieg powiększenia piersi. Ze względu na to, iż jest on młodym lekarzem i nie ma nigdzie opinii na jego temat, zaczęłam się obawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my tu zmniejszamy a nie powiększamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy forum przechodzi do niebytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie już mamy pozmniejszane i jesteśmy tak zajęte tym szczęściem, że nie mamy czasu na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×