Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Aaania87 ja na konsultacje zabrałam prześwietlenia kręgosłupa zajechałam u siebie to był wtorek i od razu dostałam się na konsultacje lekarz mnie zbadał i od razu dał datę z terminem operacji ja będę miała w Nowej Soli a u lekarza byłam w lipcu w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Daga a jaki masz rozmiar jeśli można wiedzieć? Ja sie stresuje ze mnie nie zakwalifikują :( Zapisalam sie u mnie w Krakowie w Rydygierze, termin na konsultacje dostalam na 5 lipiec, to strasznie dlugo ale pytalam i na operacje czeka sie chwile raptem pare miesiecy. Pojade też do Łęcznej bo tam na konsultacje terminy są na już. Strasznie to wszystko mnie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaania87
Ja jestem drobna, szczupla mam miske g-h u do tego zwis 29cm po dwoch ciazach i ksrmineniach. Ale jak czytam ze kobiety mają k-l to boję się że mnie nie zakwifukują. Choc z tego co czytam większość tych Pań ma jakąś nadwage- oczywiście nie obrazam nikogo, więc może jestesmy po równo. Moje piersi są duże, ciężkie, ciążą mi, bolą mnie plecy oczywiście i ogolnie samopoczucie gdy patrzę na siebie jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka880
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu czytam wasze wpisy na tym forum i stwierdziłam że też się udzielę. Zastanawiam się już od dłuższego czasu nad operacją jednak obawiam się troszkę. Moja mama miała robiona operacje 3 lata temu jednak nie obyło się bez komplikacji. Wydała się martwica sutka którego niestety nie dało się uratować. Po roku miała mieć rekonstrukcję jednak okazało się że ma raka piersi i w chwili obecnej czekamy na wyniki badań na mutacje genu BRCA1. Jeżeli okaże się że moja mama go ma to najprawdopodobniej ja też będę obciążona a jeśli nie ma go to i tak jestem w grupie wysokiego ryzyka ponieważ były 2 przypadki zachorowania na raka w mojej rodzinie. Obecnie przy wadze 66kg i wzroście 162 mam rozmiar 75G/H mam ogromny problem w doborze bielizny nie wybieram już w modelach czy kolorach jednak biorę to co jest. Może któraś z Was była w podobnej sytuacji i mimo wszystko zdecydowala.sie na operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy w Łęcznej robią zmniejszenie piersi na NFZ tylko na szypule czy przeszczepy całkowite brodawek też robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aania87 ja mam rozmiar I/J zakwalifikowałam się ze względu na zdrowie kręgosłupa ponieważ cały mam chory ale najbardziej górny i środkowy i coraz bardziej mi dokucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toomuch
gość dziś witam czy w Łęcznej robią zmniejszenie piersi na NFZ tylko na szypule czy przeszczepy całkowite brodawek też robią Tak, robią całkowity przeszczep. Ja miałam zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam mam serdeczną prośbę żeby ktoś dokładnie mi wytumaczył na czym polega metoda na szypule a na czym całkowity przeszczep. Mam w biuście 123 cm i odległość od obojczyka 39cm. Zastanawiam się czy przy oby dwóch metodach efekt by był taki sam czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mandy2
witam czy może mi ktoś wyjaśnić czym różni się metoda na szypule a całkowity przeszczep. Mam w biuście 123 cm i odległość sutka od obojczyka 38 cm i zastanawiam się czy przy oby dwóch metodach efekt by był taki sam czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy może mi ktoś wyjaśnić czym różni się metoda na szypule a całkowity przeszczep. Mam w biuście 123 cm i odległość sutka od obojczyka 38 cm i zastanawiam się czy przy oby dwóch metodach efekt by był taki sam czy inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was miała robiony w Nowej Soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czym się różni metoda na szypule a całkowity przeszczep, mam biust 123 cm i odległość od obojczyka do sutka 38 cm. Czy oby dwie metody dałyby u mnie taki sam efekt czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za powtórzenie wpisu ale nie chciało mi się coś zapisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna111
Na szypule to znaczy ,że podciągają pierś do góry i brodawkę też przy czym nie przerywają gruczołów i tu masz większe prawdopodobieństwo ,że w przyszłości możesz jeszcze po tej operacji karmić. Co więcej masz pewność czucia w brodawce .Przy przeszczepie nie masz możliwości kamienia później i brodawki muszą się przyjąć bądź i nie.I jest ryzyko ,że nie będzie czucia. Przy takiej odległości jak TY masz to wątpie by zrobili na szypule. Są jakieś normy .Nie znam ich. Ja jestem 3 miesiące po.Miałam przeszczepione i zmniejszone brodawki.Przyjęły się i mam w nich czucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są jakieś powikłania takiej operacji? Trochę się boję bo też mam duży zwis a objętość w staniku to 115, mam dopiero w listopadzie ale chcę się przyszykować zdobywając informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie się zastanawiam czy trochę to nie zależy od lekarza i jego techniki i wprawy, ja mam w biuście 124 cm i odległość 39 cm od obojczyka do sutka a lekarz powiedział mi że zrobi miseczkę C na szypule. Operacje robie prywatnie. Tak więc boje się, że tak mówi a w konsekwencji na szypule wyjdą mi większa a większych nie chce gdyż mam tylko 158 cm wzrostu. Z drugiej strony to dobry chirurg więc może da się zrobić na szypule?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ReneWlod
A gdzie robisz prywatnie? Ja mimo, że zakwalifikowałam się na NFZ w Łęcznej, to też będę robić prywatnie. W Łęcznej miałabym czekać do kwietnia 2021 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkpanna
dziewczyny czy to prawda że latem gorzej się goją rany po operacji ?'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie u doktora Potockiego w klinice Szczyta, jeżeli chodzi o operacje w lato już pisałam z mnóstwem dziewczyn co miały w lato i w niczym niby to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkpanna
A na kiedy masz termin bo ja tez robię u Potockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
yhym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Potockiego mam termin na 24 marca 2019

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś słyszał coś o doktrorze Mądrym - czy dobry jest do zmjiejszenia biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ją też robiłam u Potockiego i taki dlugi termin można dużo przyspieszyć dzwoniąc co jakiś do kliniki. Ja od konsultacji do operacji miałam 2 miesiące:) dzwoniłam tam co tydzień. Powodzenia!!! Teraz jest zima więc jeszcze więcej ludzi odpada z powodu przeziębien i chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkpanna
I jak po zabiegu ? Zadowolona jestes ? Jaki okres rekonwalescencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana 84
Dziewczyny a jaki jest koszt u dr Potockiego?Kogo dziewczyny polecacie prywatnie ?Ile się czega na konsultacje ?Ja karmię piersią na ten moment.Wynika z tego,że mam najwiekszy rozmiar z forumowiczek.Ja mam 168cm waga 63kg i rozmiar 65O to jest jakiś koszmar ,każdy tylko mi mówi ,jaki mam wielki biust .Po karmieniu chce jechać na konsultacje ale sama juz nie wiem do kogo ,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkpanna
Ja bylam w piatek u Potockiego czekalam ma wizytę około 2 miesiecy cena konsultacji 250 zl zabieg od 16 do 20 tys najblizyszy termin marzec 2019.Rozwazalam tez wizyte u Obrockiego ale juz sama nie wiem chyba nie bede mieszać sobie w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno dr Mądry jest rewelacyjny jeżeli chodzi o biust jeszcze o nim myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam ze Dr Madry jest swietny ale termin no operacje u niego mam na lipiec 2021 Zastanawiam sie czy cierpliwie czekac czy probowac gdzies indziej gdzie bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami warto poczekać jak wiadomo że chirurg dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×