Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość szynszylla
Hej! Czytam Wasze posty od dłuższego czasu. Od kilku lat moim marzeniem była redukcja piersi (najlepiej do rozmiaru wklęsłego) Przy wzroście 162 miałam rozmiar 80L(wg. kalkulatora). Czułam się przez ponad 20 lat jak więzień własnego ciała. Będąc np. nad morzem , tęsknym spojrzeniem rzucałam na kąpiących się. A ja, jak ta kretynka, leżałam na ręczniku bez ruchu właściwie. Ale.........nadszedł ten moment, kiedy powiedziałam:"koniec, więcej nie zniosę tego". W pierwszym odruchu podniosłam słuchawkę i zadzwoniłam do kliniki w Swarzędzu. Od tego momentu upłynęło ok.7 tygodni i.............jestem najszczęśliwszą osobą na świecie! Dzięki cudownej Pani Doktor Kolendzie mam piersi średniej wielkości. Dziewczyny, nie bójcie się, strach ma wielkie oczy:-)))). Aktualnie jestem 4. dobę po operacji i czuję się znakomicie. Jeśli macie jakieś pytanie, chętnie na nie odpowiem. Trzymajcie się i nie rezygnujcie z marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
ja zrobiła korekcję piersi w clinice medica w gdyni u dr M. i teraz sutki mi wystają ze stanika ! są za wysoko, a co na to dr. M ? poprawię ale 1500 proszę dopłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelek
Znacie w Krakowie ortopede co wyda bez problemu zaswiadczenie ze wskazaniem o zmniejszenie piesi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollama222
Mój rozmiar to 75 HH. Dziewczynki z Warszawy, które interesują się lekarzem plastykiem Piotrem Osuchem z Warszawy ze szpitala im. Orłowskiego muszę wam oznajmić z przykrością, że już tam nie pracuje! Podjęłam decyzję o zmniejszeniu piersi na NFZ no i zapisałam się właśnie do szpitala na czerniakowskiej na pierwszą konsultację niestety do jakiegoś innego lekarza na styczeń. Dowiem się tylko jaki to lekarz i wam napisze może ktoś coś będzie wiedział o owym chirurgu plastyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doroda
Witam wszystkich! Jestem tu nowa ale mam kilka pytan na ktore nie moge znalesc odpowiedzi, wiec prosze pomozcie! chcialabym wiedziec jak to jest w czasie ciazy? Slyszalalam ze trzeba poinformowac lekarza prowadzacego i brac tabletki na wstrzymanie laktacji ale jak to na prawde wyglada? Czy jest wsrod was taka ktora byla w ciazy po zmniejszeniu piersi? A poza tym mam 8mio m-czne dzidzi i czy po tych 2 tyg po zabiegu dam rade sie nia zajmowac? A poza tym jak wyglada sprawa anestozjologii, tego sie chyba boje najbardziej. I czy ktos slyszal o dr. Piserze w Lodzi. Prosze pomozcie!!! Pozdrawiam cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego chirurga w okolicach Katowic? takiego, który nie spartaczyłby mi piersi (dziewczyny w pracy zaczęły mnie straszyć, że jak zmniejszę i nie wyjdzie to będę miała sutki pod pachami ;p). poważnie zastanawiam się nad operacją może w przyszłym roku chyba ze nie uzbieram kasy to za 2 lata, jednak chciałabym poznać Wasze opinie. z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam wszystkich i zapraszam na forum Beauty Strefa o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu i urodzie... www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakwalifikowałam się w Gdańsku na NFZ!!! Dziękuję wszystkim, bo tylko dzięki temu forum wiedziałam jak to ugryźć i załatwiać. Czy ma ktoś może zdjęcia dzieł lekarzy z Gdańska? Jeśli tak to poproszę: kinga.galkowska@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimmka_81
do Szynszylla Gratulacje! Jak sie czujesz? Mam nadzieje, że ładnie się goi! Opowiedz prosze jaka metoda Ci zrobili zabieg, ile trzymaja w klinice po operacji i jaki mniej wiecej bedziesz miala rozmiar? Ta Pani doktor operuje wklinice "Kolasinski" tam wlasnie robilas operacje? Ile sobie zycza za "spelnianie marzen" bo na stronie nic na ten temat nie ma:(Pozdrowienia i szybkiego powrotu do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa
cześć !!!! Powiedzcie mi kochane ,czy w tydzień po redukcji piersi mogą nadal różnić się od siebie?Jedna wyżej druga wyżej?Zaczynam panikować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa
druga niżej oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
kinga007 Jak już będziesz "PO" daj znać co do opinii lekarzy.... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
a co do zaświadczenia od ortopedy. Jestem właściwie po wszystkim, interesowała mnie operacja we Wrocławiu, ale NFZ wszytsko cofnął. Mam USG piersi, zaświadczenie od ortopedy, wielkie piersi i bolący kręgosłup. Jestem po serii 30 zabiegów na kręgosłup, w październiku czeka mnie kolejne 30. Chodze prywatnie na masaże, dostaje zastrzyki, tablety, żołądka już nie czuje praktycznie wcale. Mi napisał w rozpoznaniu: zespół bólowy kręgosłupa lędzwiowo-piersiowego. Potem pieprzył,że mam schudnąć, to prawda parę kg nadprogramowych daje też popalić w kręgosłup. Schudłam, a ból jak został tak jest. Mi opisał na zaświadczeniu to co wyszło na RTG, że mam skrzywienie, chorobę kogoś tam, i to przyczynia się do bólu przez wielkość piersi. Byłam na konsultacji w Krakowie,lek powiedział mi,żebym tego nie robiła, a jedynie co to wzmacniała mięśnie kręgosłupa( pływać),bo mogę zrobić operację na kręgosłup, ale co z ubiorem?wyglądem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam do ortopedy prywatnie i trafiłam na super lekarza.Powiedziałam szczerze o co mi chodzi i napisał że zaleca operację ze względu na nawracające bóle kręgosłupa. z tym zaświadczeniem pojechałam do kliniki i lekarz kwaalifikujący nawet specjalnie w nie nie wnikał tylko obejrzał piersi i powiedział : "da się zrobić" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkaa
do Szynszyli: Powiedz mi ,czy twoje piersi były jednakowe po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DekSony
hej wsztystkim :) ja mam bardzo dziwne pytanie dotyczace uprawiania sportu po operacji... czy po zabiegu mozna biegac bez ryzyka ze piersi znow stana sie obwisłe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
do Lidka - nie powinny się różnić, ja też myślałam ze to przejdzie i mam........... sutki ponad stanikiem i to jedna wyżej druga niżej a nie stać mnie na poprawkę, bo za to krzyczy pan dr kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
Lidkaa: nie wiem co robiłaś z piersiami ale wiem jedno, nie mogą się różnić! ja zrobiłam błąd ze od razu nie robiłam rabanu u lekarza. Byłam miła i grzeczna więc teraz żeby doprowadzić do ładu swoje piersi będę musiała słono za to zapłacić. Nie daj sobie wmówić że piersi się ułożą to bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapsa, mam pytanko, na jakiej wysokości masz te sutki? Ja sie strasznie boję, że coś pójdzie nie tak i wypytuje sie wszystkich o wszystko. Podobno prawidłowa wysokość jest na 20-22 cm od połączenia obojczykowego na szyi. Ale to chyba zależy od wzrostu pacjentki... Jak nie chcesz pisać na forum proszę choć na priv ewabocher@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też się obawiam efektu koncowego czy wszystko bedzie tak jak bym chciała.czy beda rowne ladne i czy nie bedzie komplikacji. każda kobieta do tej pory mowiła ze jest ok i ze wszystko ładnie a teraz inne kobiety mowią ze wcale nie jest tak pieknie. sama nie wiemczy warto?? w dodatku trzeba za to niezle zaplacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze się płaci duże pieniądze za takie zabiegi. Ja miałam znajomą, która miała tak duże piersi, że musiała je zredukować, bo się jej robiły blizny na ramionach od stanika. O bezpieczeństwie, ryzyku i efekcie końcowym można się dowiedzieć od chirurga. Dobry lekarz powinien uświadomić w kwestii ewentualnych powikłań. Świetnych chirurgów mają w IQ Medica w Warszawie. Najlepiej się z kimś takim skonsultuj, a tu możesz poczytać więcej na temat zabiegu: http://www.iqmedica.pl/redukcja_piersi,p31.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Beauty Strefa
i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu, urodzie i inne. zajrzyjcie i podzielcie sie wrazeniami www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexie_lee, dobry lekarz to powinien być świadomy i uświadomić pacjentce, że rowy na ramionach od stanika biorą się od tego, że ten stanik jest źle dobrany. Dopiero jak zmiana rozmiaru nie pomoże niech zazcznie dyskutować o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
lekarz mierzył odległość i podobno mam 18-19 ale według mnie mam 19-20 a to i tak za wysoko. Jeden mam niżej a drugi wyżej. wystają ze stanika a jak się zchylę to wogóle wychodzą mi ze stanika całe. To strasznie uciążliwe i cały czas mnie podrażnia stanik bo trze. Jeśli chodzi o blizny to są super zagojone ale tylko tyle dobrego. Nie dość że moje sutki są za wysoko to w dodatku za bardzo na prawo. Nie wiem jeszcze co z tym zrobię. Narazie muszę uzbierać kasę na ewentualne poprawki. Ustalcie to z lekarzem przed zabiegiem bo się możecie rozczarować po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapsa, a nie jest to po prostu wina złego stanika (zły rozmiar - sprawdź w kalkulatorze - nieodpowiedni krój etc.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta5
Ale po co zaraz robić sobie operacje.Przeciez tego typu rzeczy mozna teraz skutecznie "uplastycznić" np.poprzez zabieg macrolane. Operacje piersi to juz przezytek-moje panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioletta5 czytanie ze zrozumieniem to podstawa egzystencji!!! to jest forum dla kobiet co maja ZA DUZE piersi, my nie chcemy dodatkowego ciężaru nosić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
do Best_Bra : Ja potrafię bardzo dobrze dobierać staniki, doskonale wiem, jak powinna wyglądać pierś w staniku. Wiem też że jeśli nie mogę po operacji dopasować stanika bo sutki mam za wysoko to znaczy że są po prostu za wysoko. Zaufałam pod tym względem lekarzowi i to był mój błąd. Powinnam była wypytać przed zabiegiem a nie zrobiłam tego. A operację zrobiłam dlatego, że mam duże piersi i po dzieciach były bardzo nisko. Zbierałam na tą operację pieniążki przez rok a teraz okazuje się że muszę zbierać dalej. Na poprawki. Oczywiście że w staniku moje piersi wyglądały dobrze. Ale jestem kobietą i chciałam czasem też móc ubrać bluzkę z dekoltem. Ja nie zmniejszałam piersi, tylko je podciągałam do góry. No i są wyżej tylko krzywo. Szeroko. Nierówno. Dlatego mówię tu na forum żeby te kobiety, które chcą to zrobić, uważały na to, co ustalają z lekarzami przed zabiegiem. Takie operacje są po to, żebyśmy mogły się lepiej poczuć. Zresztą nie zrozumie tego ktoś, kto nie miał nigdy zaszczytu nosić dużych piersi a w dodatku nie ładnych, w rozstępach i obwisłych. A jeszcze nacierpisz się przy tym z bólu kręgosłupa. No ale to już gadka do tych, którzy wiedzą o czym ja mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapsa
do Wioletta5 : zabieg macrolane - służy do powiększania piersi i to tylko na kilka lat : dwa o i le dobrze pamiętam:) więc nie mów o przeżytkach bo chyba nie do końca wiesz co mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos 6
do Klapsa: Dzieki za informacje zbieram informacje o tym zabiegu za 19 dni mam konsultacje. Jestem podekscytowana i jednoczesnie sie boje. Ustalam sobie w planie o co mam zapytac masz jeszcze jakies pytania ktore moglabys zapytac lekarza przed zabiegiem. O co wogole pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×